Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Pip
Kontakt:

PostPostao/la Pip » 28 jun 2018, 13:22

Kamenjas moze postati bolji od Stipanovica...bice ga zanimljivo pratit na euru, dosta je napredovao

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 28 jun 2018, 13:26

Uvijek je crveni alarm kada skauti procjene da visoki igrač dominira nad svojim vršnjacima prvenstveno na snagu i jer se rano fizički formirao, a to upravo govore za njega. Đoko Šalić je najbolji primjer toga.

kobe24
Kontakt:

PostPostao/la kobe24 » 28 jun 2018, 13:29

Fali mu visine, ali i Andrija je mozda tek 2-3cm visi od njega. Momak napreduje iz godine u godinu, tako da su njegovi dometi jos uvijek nedefinisani. Mislim da moze postati bolja verzija Stipanovica, jer ima mekaniju ruku i zna ponekad ubosti i tricu. Ranije smo svi ocekivali da Mehic bude nas novi Nurkic, ali ja sam ubijedjen da ce Kamenjas napraviti bolju karijeru od Amara.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Jusko00
Kontakt:

PostPostao/la Jusko00 » 28 jun 2018, 18:38

Mnogu su sve najgore govorili o Mahmutovicu a dok je on bio u savezu covjek se borio za svakog mladog kosarkasa..isao od kluba do kluba posjecivao roditelje nekih kosarkasa i ubjeđio da igraju za BiH..Da je on sad u savezu sigurno se ne bih desio slucaj Biberovic

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 28 jun 2018, 18:40

Sta je savez tu mogao ?
Ovom Turci ponudili novac i tu savez je nemocan.
Savez nas ima jednu mogucnost samo da li mu dati ispisnicu ili ne i tu njihova prica zavrsava .
Loading--Bosnianbeast

http://prntscr.com/ivfezx

https://i.imgur.com/VqyJY0j.png

Dloading

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 28 jun 2018, 18:43

Ja mu je ne bi dao.Al znamo da ce turcindat lovu i ovima iz saveza da mu je daju

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 28 jun 2018, 18:49

Jusko00 WroteColonMnogu su sve najgore govorili o Mahmutovicu a dok je on bio u savezu covjek se borio za svakog mladog kosarkasa..isao od kluba do kluba posjecivao roditelje nekih kosarkasa i ubjeđio da igraju za BiH..Da je on sad u savezu sigurno se ne bih desio slucaj Biberovic

Ne bi se desilo ni ovo sa Gordićem da je on tu. On je ajme taj koji je i omasovio praksu i "navadio" igrače da im Savez sređuje stvari pa bi vjerovatno i njemu završio.

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 28 jun 2018, 18:52

MElloo WroteColonJa mu je ne bi dao.Al znamo da ce turcindat lovu i ovima iz saveza da mu je daju

Ma kako gledam za par mjeseci pricu, eto turci su nam ponudili novac za Tarika, on ne zeli igrati za nas , pa smo mi prihvatili to jer ovako za par godine nebi imali ni Tarika,a niti novca, a od tog novca cemo finansirati pripreme nasih reprezentacija... bla bla
Loading--Bosnianbeast

Dloading

Jusko00
Kontakt:

PostPostao/la Jusko00 » 28 jun 2018, 19:16

Ja kazem dok je Mahmutovic bio u savezu mnogo manje se igraca gubilo..imali smo sve aktivne selekcije,dosla je i zlatna medalja kadeta..juniori bili cetvrti..bila je veca koncetracija kvalitetnih igraca u selekcijama..Sada ne postoji uopste U20 selekcija..da ne bude da branim Mahmutovica sigurno ima i on svojih musica..sto je kome sređivao to on najbolje zna .

Alminjo99
Kontakt:

PostPostao/la Alminjo99 » 28 jun 2018, 19:45

Dosta sto nam Hrvatska i Srbija uzimaju igrace tu je i 'bratska' Turska. Sve najgore u karijeri Biberovicu!
"Zemljo mojih snova, mojih pradjedova."
VFC!
Mia San Mia

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 28 jun 2018, 19:48

Bassha WroteColon
MElloo WroteColonJa mu je ne bi dao.Al znamo da ce turcindat lovu i ovima iz saveza da mu je daju

Ma kako gledam za par mjeseci pricu, eto turci su nam ponudili novac za Tarika, on ne zeli igrati za nas , pa smo mi prihvatili to jer ovako za par godine nebi imali ni Tarika,a niti novca, a od tog novca cemo finansirati pripreme nasih reprezentacija... bla bla

Tu ce bit finansirana samo neka vikendica na bjelasnici

nerminh74
Moderator
Kontakt:

PostPostao/la nerminh74 » 28 jun 2018, 21:51

Jusko00 WroteColonMnogu su sve najgore govorili o Mahmutovicu a dok je on bio u savezu covjek se borio za svakog mladog kosarkasa..isao od kluba do kluba posjecivao roditelje nekih kosarkasa i ubjeđio da igraju za BiH..Da je on sad u savezu sigurno se ne bih desio slucaj Biberovic

Kao i preldzic kojem nije poslao papire u Fiba da je bio registrovan u BiH?
Da su Turci dali pinku poletio bi tu harun

Jusko00 WroteColonJa kazem dok je Mahmutovic bio u savezu mnogo manje se igraca gubilo..imali smo sve aktivne selekcije,dosla je i zlatna medalja kadeta..juniori bili cetvrti..bila je veca koncetracija kvalitetnih igraca u selekcijama..Sada ne postoji uopste U20 selekcija..da ne bude da branim Mahmutovica sigurno ima i on svojih musica..sto je kome sređivao to on najbolje zna .

Za vrijeme Haruna sem sikirasa nikoga ko nije htijeo nismo zadrzali
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Captain4
Kontakt:

PostPostao/la Captain4 » 29 jun 2018, 04:09

Znam osobno neke prijatelje Biberovića, njega lično ne. Komentarišem s njima situaciju, kažem kako je pic.ka prodana na šta dobijem odgovor kao da ti ne bi isto uradio da te Njemačka zove npr.. Koji qurac. Znam da mu je stari teška budala koja ga je tjerala da trenira nenormalno.
Prodao se poput raspala kurve zbog novca, ako ga ikad vidim u čaršiji volio bih ga pitati da li te je stid hodati Zenicom. Ali neka, ako Bog da u rodnoj mu Zenici da ugostimo Turke, zanimljivo će biti kako će se osjećati kada mu rodni grad iz svega srca zviždi. :bih:
Hrist il Giovanni
šta je istina?

Pozdrav iz zemlje Safari.

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 29 jun 2018, 09:52

Da ne bi ,Samo Mu je Preldzic Emir pobjego u Tursku..

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 29 jun 2018, 10:05

To samo kod nas ima, savez treba da plati sada da mu se polome noge i njemu ocu i majci, a kad dođe da se liječi naplatit im desetine hiljada eura i nek idu u Tursku odmah danas. Dabogda i on i otac i majka i brat krepali od gladi :pray:
MES QUE UN CLUB!
Samuel Eto'o : "Madridski gadovi, pozdravite prvake!"

lumani
Kontakt:

PostPostao/la lumani » 29 jun 2018, 11:25

Wandelanoite WroteColonTo samo kod nas ima, savez treba da plati sada da mu se polome noge i njemu ocu i majci, a kad dođe da se liječi naplatit im desetine hiljada eura i nek idu u Tursku odmah danas. Dabogda i on i otac i majka i brat krepali od gladi :pray:

Ja mu ne zelim nista lose..Otac mu je Sandzaklija,bilo je za ocekivati...Neka igraju za koga god zele niti je prvi niti zadnji.Cedi Osman je mogao igrati za Bosnu,pa zavrsi u Turskoj.

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 03 jul 2018, 00:44

FIBA upravo postavila na svoj kanal

Drape
Kontakt:

PostPostao/la Drape » 03 jul 2018, 16:27

Pred učešće na Evropskom prvenstvu A divizije u košarci, koje će se od 28. jula do 5. augusta odigravati u Rigi Latviji, muška košarkaška reprezentacija BiH i Slovenije U-18,boravit će u Donjem Vakufu u okviru priprema za pomenuto takmičenje.

Dolazak mladih košarkaških reprezentacija u Donji Vakuf je u petak, 6. jula i u Sportskoj dvorani u našam gradu u danima vikenda održat će treninge.

Donjovakufska publika imat će priliku pogledati i prijateljsku utakmicu košarkaških reprezenacija U-18 između BiH i Slovenije. Utakmica u Sportskoj dvorani u Donjem Vakufu je u subotu,7. jula od 19.00 sati, ulaz 3 KM.

Nakon boravka u Donjem Vakufu, reprezentacije BiH i Slovenije, prijateljski meč odigrat će i u Sportskoj dvorani u Jajcu, u nedjelju, 8. Jula 2018. godine.

Izvor:Radio Donji Vakuf

MElloo
Kontakt:

PostPostao/la MElloo » 03 jul 2018, 16:29

Drape WroteColon
Pred učešće na Evropskom prvenstvu A divizije u košarci, koje će se od 28. jula do 5. augusta odigravati u Rigi Latviji, muška košarkaška reprezentacija BiH i Slovenije U-18,boravit će u Donjem Vakufu u okviru priprema za pomenuto takmičenje.

Dolazak mladih košarkaških reprezentacija u Donji Vakuf je u petak, 6. jula i u Sportskoj dvorani u našam gradu u danima vikenda održat će treninge.

Donjovakufska publika imat će priliku pogledati i prijateljsku utakmicu košarkaških reprezenacija U-18 između BiH i Slovenije. Utakmica u Sportskoj dvorani u Donjem Vakufu je u subotu,7. jula od 19.00 sati, ulaz 3 KM.

Nakon boravka u Donjem Vakufu, reprezentacije BiH i Slovenije, prijateljski meč odigrat će i u Sportskoj dvorani u Jajcu, u nedjelju, 8. Jula 2018. godine.

Izvor:Radio Donji Vakuf

Bujrum kod mene u donji vakuf

Bassha
Kontakt:

PostPostao/la Bassha » 04 jul 2018, 15:51

Ovdje se vecinom Misko spominje kao negativac ( i sam sam ga vise puta optuzivao za neke stvari :D ) ali zasto ne spomenuti i duo Galijasevic/Raskovic koji su menadzeri Bratanovicu i Biberovicu. Sigurno su ova dva imalu ulogu u tom da Tarik ode u Fener i dobije Turske papire.
Uz to su menadzeri Gegicu ( koji igra u trecoj Njemackoj ), Aticu ( koji ne igra u Grckoj), Buzi ( koji ne igra u Belgiji, doduse njega su i povrede syebale).
Loading--Bosnianbeast

Dloading

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.