Mlade selekcije BiH - Kosarka

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 31 jul 2019, 01:05

inaktiv WroteColon
Wandelanoite WroteColonI jesmo spali na nivo Luksemburga i Norveške.

Mirza opet postavi nekog četnika iz RS-a za selektora, a imas i ovih iz saveza Tzv. Herceg-Bosne.

Druze to sto koristis termin cetnik, vjerovatno je pojam iz vrtica. Klepane jedan, ti si rat vidio na youtubu i s.. es. Zato muči. Treneri su treneri neki je bolji neki losiji, ja sam zato da bude bolji, bio on "balija", "uatasa" ili "cetnik" ako cemo se voditi tvojom terminilogijom.

Naravno da je cetnik, smrdo i sve najgore pizdo jedna ocigledno ti odgovaraju suge poput Aleksandra Cikica, Dejana Bodiroge, Borisa Dzidica jer si i sam protivnik bh. selekcija.

Odvodio je djecu da igraju za Srbiju, a onda prihvatio poziv da bude pomocnik u A selekciji, pa sada i selektor u18. Steta sto BHF se ne zauzme vise oko kosarke, jer ovakve gnjide kao Aleksandar Cikic zasluzuju samo da ih neko polomi cim kroce u Sarajevo.
MES QUE UN CLUB!
"Lahko je biti navijač Brazila, budi navijač Kipra."
Meša Mancini Selimović

Tracy3McGrady
Kontakt:

PostPostao/la Tracy3McGrady » 31 jul 2019, 01:35

inaktiv WroteColon

Mirza opet postavi nekog četnika iz RS-a za selektora, a imas i ovih iz saveza Tzv. Herceg-Bosne.

Druze to sto koristis termin cetnik, vjerovatno je pojam iz vrtica. Klepane jedan, ti si rat vidio na youtubu i s.. es. Zato muči. Treneri su treneri neki je bolji neki losiji, ja sam zato da bude bolji, bio on "balija", "uatasa" ili "cetnik" ako cemo se voditi tvojom terminilogijom.

Ne smeta on nama zato što se zove kako se zove, već njegove činjenice. Nismo mi neki napaceni narod da bolujemo od toga, borili smo redom od Nene, Gordana preko Bariše do Nemanje, nikog nije bilo briga kako se zovu ako daju sve od sebe. Ovaj očigledno ne želi najbolje za našu repku, i zato ga nazivaju kaku ga nazivaju.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

djonla
Kontakt:

PostPostao/la djonla » 31 jul 2019, 16:43

Djeca moraju dobiti bruku da prodju grupu? Zato Izrael rasterecen?

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 31 jul 2019, 17:02

jedna stvar je konstanta u svakoj selekciji.....ne mozemo zabit tricu osim slucajno

cikic ispunio misiju
sad cekamo kadete da ispadnu
i dezurne botove saveza i kvislinge medju njima da traze opravdanja za svoje ljude

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 31 jul 2019, 17:15

AirRamiz WroteColonjedna stvar je konstanta u svakoj selekciji.....ne mozemo zabit tricu osim slucajno

cikic ispunio misiju
sad cekamo kadete da ispadnu
i dezurne botove saveza i kvislinge medju njima da traze opravdanja za svoje ljude

Koliko iz grupe ide u nokaut
PAUL GEORGE I KAWHI LEONARD JEDNI SU OD NAS!

Ghuraba
Kontakt:

PostPostao/la Ghuraba » 31 jul 2019, 17:57

Nasa spoljnja linija danas sutirala trojku 3/19, a Huseinovic na kadetskom prvenstvu pogadjao upravo 3 trojke po mecu uz odlicne procente (43%) i opet nije bilo mjesta za njega. Bez obzira na to, ova ekipa je uz dobrog trenera imala kvalitet da se bori za ulazak u A diviziju. Svih 12 momaka sa spiska je korektno, imaju odredjeni kvalitet i moglo se nesto napraviti s njima. Izrael i Ceska su reprezentacije koje su se mogle dobiti, ali uz smijesno vodjenje s klupe sve to pada u vodu.

BosniaBoston, samo prve dvije, tj. odmah se igra 1/4 finale.

Justin
Kontakt:

PostPostao/la Justin » 01 avg 2019, 00:08

Ghuraba WroteColonNasa spoljnja linija danas sutirala trojku 3/19, a Huseinovic na kadetskom prvenstvu pogadjao upravo 3 trojke po mecu uz odlicne procente (43%) i opet nije bilo mjesta za njega. Bez obzira na to, ova ekipa je uz dobrog trenera imala kvalitet da se bori za ulazak u A diviziju. Svih 12 momaka sa spiska je korektno, imaju odredjeni kvalitet i moglo se nesto napraviti s njima. Izrael i Ceska su reprezentacije koje su se mogle dobiti, ali uz smijesno vodjenje s klupe sve to pada u vodu.

BosniaBoston, samo prve dvije, tj. odmah se igra 1/4 finale.

To je sigurno do selektora isto. :urnebes:

Nema kvaliteta i to je to. U B diviziji grupu ne mogu proci. Sta pricamo?
Ove mladja prvenstva svakako niko ne prati, a vi se tu nervirate. Ako izadje jedan kvalitetan igrac u generaciji mozemo biti zadovoljni.

Ghuraba
Kontakt:

PostPostao/la Ghuraba » 01 avg 2019, 01:01

Justin WroteColon
To je sigurno do selektora isto. :urnebes:

Nema kvaliteta i to je to. U B diviziji grupu ne mogu proci. Sta pricamo?
Ove mladja prvenstva svakako niko ne prati, a vi se tu nervirate. Ako izadje jedan kvalitetan igrac u generaciji mozemo biti zadovoljni.

Da, do selektora je, jer je sutnuo sutera kakvog godinama nismo imali u omladinskim selekcijama.

Vrlo je moguce da medju ovih 12 momaka nece biti materijala za seniorsku reprezentaciju, ali su sigurno imali kvalitet da se bore za ulazak u A diviziju - u to sam ubijedjen.

johntravolta123
Kontakt:

PostPostao/la johntravolta123 » 01 avg 2019, 02:25

Wandelanoite WroteColon
inaktiv WroteColon

Naravno da je cetnik, smrdo i sve najgore pizdo jedna ocigledno ti odgovaraju suge poput Aleksandra Cikica, Dejana Bodiroge, Borisa Dzidica jer si i sam protivnik bh. selekcija.

Odvodio je djecu da igraju za Srbiju, a onda prihvatio poziv da bude pomocnik u A selekciji, pa sada i selektor u18. Steta sto BHF se ne zauzme vise oko kosarke, jer ovakve gnjide kao Aleksandar Cikic zasluzuju samo da ih neko polomi cim kroce u Sarajevo.

Svi cekate od BHF da nesto pokrene a kad pokrene onda pljujete po njima i jedva cekate njihovu prvu gresku i da kazete oni sebi svasta za pravo uzimaju.
A osim toga mogli bi se i vi ostali malo aktivirati ne samo oko kosarkaske vec i oko rukometne reprezentacije.

ultrabosnia
Kontakt:

PostPostao/la ultrabosnia » 01 avg 2019, 02:31

Wandelanoite WroteColon
inaktiv WroteColon

Imas li neki konkretan dokaz oko tog odvodjenja ili clanak? Znam da guraju pojedine uvijek da srozaju sve, ali za ovog jos nisam cuo
I kad ti budu svi leđa okrenuli

boskonovi
Kontakt:

PostPostao/la boskonovi » 01 avg 2019, 12:50

Ma nema, kakav dokaz, Cikic realno nikog nije tamo poslao, a nisu ni oni nista bolji od nas u u18 selekciji, moramo gledati da izvucemo nekog igraca koji ce biti solidan i na seniorskom nivou bez obzira na rezultat, pa ljudi mi nemamo ni jednu ligu omladinskih kategorija osim neki turnira, zavrsnica, kako ocekivati da ce mo imati dobru reprezentaciju nakon mjesec dana priprema i cetiri utakmice, dvije sa Slovenijom i dvije sa CG...nemoguce jbt..

boskonovi
Kontakt:

PostPostao/la boskonovi » 01 avg 2019, 12:53

Guranja igraca je bilo i bice nikad nije bilo idealno pa tako ni sada..hebem li ga..da bar ovo do kraja dobijemo..

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 01 avg 2019, 21:46

Kako bi nam trebala izgledati prva petorka, najboljih 12 i ko bi trebao da bude vodja/najbolji igrac ovog tima:

Ante Čović i Danijel Puce (KK Pepi Sport), Zinedin Mulić, Danijel Rebić i Amsal Delalić (OKK Spars), Aleksanadar Smiljanić i Stefan Radinović (KK Hunters), Aleksa Stanišić i Veljko Arnaut (OKK Igokea), Gabriel Čolak (HKK Široki), Nikola Ješić i Stefan Samardžija (KK Budućnost), Aldin Mujezinović (KK Lions), Boris Milić (KK Mega Bemax), Vuk Bojanić (OKK Leotar) i Dino Merdanović (KK Kengur).

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 02 avg 2019, 12:39

boskonovi WroteColonMa nema, kakav dokaz, Cikic realno nikog nije tamo poslao, a nisu ni oni nista bolji od nas u u18 selekciji, moramo gledati da izvucemo nekog igraca koji ce biti solidan i na seniorskom nivou bez obzira na rezultat, pa ljudi mi nemamo ni jednu ligu omladinskih kategorija osim neki turnira, zavrsnica, kako ocekivati da ce mo imati dobru reprezentaciju nakon mjesec dana priprema i cetiri utakmice, dvije sa Slovenijom i dvije sa CG...nemoguce jbt..

Poslao je dva momka iz Celinca kada su osvojili drzavno prvenstvo za pionire Dejana Pavlovica i Koprenovica, ako je toliki borac za BiH, selektor koji dobija evo drugi posao u KSBiH sto te momke nije doveo da igraju za BiH nego ih je sa selekcijom RS-a odveo na prvenstvo regija Srbije.

Sve dok ovakve gnjide kao Cikic ili Boris Dzidic dobijaju ovakve pozicije mi nikad necemo imati napretka.
MES QUE UN CLUB!
Meša Mancini Selimović

boskonovi
Kontakt:

PostPostao/la boskonovi » 02 avg 2019, 13:18

Pa nije ih on slao, jbt zivot nenormalna vise, djeca imaju roditelje dobiju poziv iz saveza Srbije i idu tamo .. uostalom gdje je taj Koprenovic sad, Pavlovic se jos muva ali tesko da ce biti igrac od njega..dosta vise tog nacionalnog naboja sa tvoje strane..ko gura Huseinspahica, Radaka, Dedajica sve suvi kvalitet u pm

Ghuraba
Kontakt:

PostPostao/la Ghuraba » 02 avg 2019, 20:07

Zasto se Cikic ne ugasi, pa ne igraju finale prvenstva? :lol: Frajer sekundu jednu nije usutio, a u najboljem slucaju mogu zavrsiti na devetom mjestu super jake B divizije...

edinjo-bih
Kontakt:

PostPostao/la edinjo-bih » 02 avg 2019, 20:46

edinjo-bih WroteColonKako bi nam trebala izgledati prva petorka, najboljih 12 i ko bi trebao da bude vodja/najbolji igrac ovog tima:

Ante Čović i Danijel Puce (KK Pepi Sport), Zinedin Mulić, Danijel Rebić i Amsal Delalić (OKK Spars), Aleksanadar Smiljanić i Stefan Radinović (KK Hunters), Aleksa Stanišić i Veljko Arnaut (OKK Igokea), Gabriel Čolak (HKK Široki), Nikola Ješić i Stefan Samardžija (KK Budućnost), Aldin Mujezinović (KK Lions), Boris Milić (KK Mega Bemax), Vuk Bojanić (OKK Leotar) i Dino Merdanović (KK Kengur).

?

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 04 avg 2019, 11:32

20+ i od Ukrajinaca :urnebes:

Cikic maestro.

"Ko nije pitao nije ni yebo".
MES QUE UN CLUB!
Meša Mancini Selimović

Wandelanoite
Kontakt:

PostPostao/la Wandelanoite » 04 avg 2019, 23:30

Poraz i od Islanda :tokralju:

Dejan Bodiroga, Dragan Micic i Aleksandar Cikic kakav izbor stručnjaka iz RSa.

Fuj :puke:
MES QUE UN CLUB!
Meša Mancini Selimović

Kaunas
Kontakt:

PostPostao/la Kaunas » 06 avg 2019, 00:04

Kad sam vidio da je Radak najbolji igrac bilo mi je jasno u kakvom smo ku.rcu
15.10.2013.

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.