Novi naturalizovani igrac?

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 08 sep 2011, 18:34

Dosta se o ovom pricalo, da li treba mjenjati Domercanta ili ne, da li donosi prevagu, jel sporiji zbog godina i sl... Mislim da je vrijeme da angazujemo novog igraca... velika stvar bila bi nabaviti centra.. po mogucnost jednog koji jede u odbrani :lol: i naravno hvata lopte :) Vase misljenje ko bi mogao naslijediti Domercanta??

Brane
Postovi: 356
Pridružen/a: 19 mar 2009, 20:46
Lokacija: Philadelphia
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Brane » 08 sep 2011, 18:36

Shaquille O"Neal.
Muftic,Brozovic,Biogradlic,Fazlagic,M.Bajic,Muzurovic,Siljkut,Prljaca,Prodanovic,Antic,Ferhatovic,V. Musemic,S.Vujovic,Musovic,Vidovic,Susic,Sljivo,Pasic,Jozic,Janjos,Kapetanovic,H.Musemic,Hadzibegic,Turkovic

Avatar
Edin TM87
Postovi: 9974
Pridružen/a: 21 apr 2011, 21:05
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Edin TM87 » 08 sep 2011, 18:43

Kakva glupost, koji ce Amerikanac igrat za nas dzaba?

NIKO OSIM HAJRE!
Roger Federer the greatest of all time!
Peyton Manning - the greatest QB of all time!

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la johnnyHZ » 08 sep 2011, 18:52

Manute Bol
231 cm
u napadu pokušati ga gađati u glavu i nadati se najboljem 8-)
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la johnnyHZ » 08 sep 2011, 18:54

" onclick="window.open(this.href);return false;


:twisted:
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
FRANK RIBERY
Postovi: 5232
Pridružen/a: 23 jun 2008, 10:54
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la FRANK RIBERY » 08 sep 2011, 19:13

Sharrod Ford !
Felix Magath: "Bayern je trenutno najbolji tim u Evropi. Barcelona je imala svoj dan, ali protiv Bayerna nemaju nikakve šanse. Bayern se ne boji Barcelone,".

hercegovina
Postovi: 306
Pridružen/a: 06 avg 2009, 14:22
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la hercegovina » 08 sep 2011, 19:16

A glupe teme. Pa zar ima neko boji od Hajre ?

Puma
Moderator
Postovi: 14273
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Puma » 08 sep 2011, 19:32

johnnyHZ je napisao/la:Manute Bol
231 cm
u napadu pokušati ga gađati u glavu i nadati se najboljem 8-)
Covjek koji je umro prosle godine :roll:
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

johnnyHZ
Postovi: 1611
Pridružen/a: 11 jun 2009, 10:23
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la johnnyHZ » 08 sep 2011, 19:35

pa štHa, RAZLIKA IZMEĐU NJEGA I BAVCICA JE.................. :roll:
Nisam u situaciji da mogu birati utakmice,ali i da jesam nikad ne bih odlučio da propustim neko od reprezentativnih okupljanja.Istina, Atlanta je daleko i razumijem ukoliko igrači ne mogu doći,ali ja ću se uvijek odazvati",-Ibrahim Šehić

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 08 sep 2011, 19:45

Domercant igra djaba? :lol: :lol: :lol: Bas vjerujem da propusta odmor da bih igrao tamo za neku BiH. To ti dodje nesto slicno kao da Turkmenistan ponudi Teletovicu da igra za njih i on umjesto odmora ode DJABA za njih igrat... a sto ste naivni. Nema para? Ima para samo sto zavrsavaju u djepovima Haruna i bivse co. ;) Kolko se sjecam ni u fudbalu nije bilo para pa lopovi odjednom isplivase.. u KS su jos veci lopovi!!!

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la NEZALAGANJE » 08 sep 2011, 20:24

Kuko je napisao/la:Domercant igra djaba? :lol: :lol: :lol: Bas vjerujem da propusta odmor da bih igrao tamo za neku BiH. To ti dodje nesto slicno kao da Turkmenistan ponudi Teletovicu da igra za njih i on umjesto odmora ode DJABA za njih igrat... a sto ste naivni. Nema para? Ima para samo sto zavrsavaju u djepovima Haruna i bivse co. ;) Kolko se sjecam ni u fudbalu nije bilo para pa lopovi odjednom isplivase.. u KS su jos veci lopovi!!!
Dokazi???Evo ja odgovorno tvrdim i znam da je svaki igrac dobio po 5oo eura(sto je mizerno i sramotno) za put u Litvaniju.... Domercant nije iznimka!!I da,glasam da probamo dovesti Tima Duncana,lockout je svakako a nece vise da igra za USA..... :roll: :roll: Kakva glupa tema....

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la DANTES » 08 sep 2011, 20:36

Vladana Vukosavljevica, Lazme ili Erika Robertra. Zbog reketa, snage, skoka i odbrane
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la DANTES » 08 sep 2011, 20:38

Vladana Vukosavljevica, Lazme ili Erika Robertsa. Zbog reketa, snage, skoka i odbrane
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 08 sep 2011, 20:40

Ajde zatvorite temu, nema problema.. ne treba se s ogranicenim ljudima raspravljat. Tema je glupa zato sto u naslovu stoji pitanje da li nam treba novi nat. igrac. Ne, ne treba nam Hajro ce sljedece sezone imati tek 32, jos ako djaba igra vjerovatno ce bar do 40. pokusati. Jos plus na to kad dodamo igracke kvalitete, gdje je Bakic za njega neuhvatljiv ostaje nam samo da mu se naklonimo. Skok smo uvijek imali, ovo je trenutni problem i vec sutra ocekujemo neku zvijer da iskoci, te da gospodari reketom, BAR SMO TAKVIH IGRACA UVIJEK IMALI... Dovidjenja, prijatno,,,

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la NEZALAGANJE » 08 sep 2011, 20:47

Kuko je napisao/la:Ajde zatvorite temu, nema problema.. ne treba se s ogranicenim ljudima raspravljat. Tema je glupa zato sto u naslovu stoji pitanje da li nam treba novi nat. igrac. Ne, ne treba nam Hajro ce sljedece sezone imati tek 32, jos ako djaba igra vjerovatno ce bar do 40. pokusati. Jos plus na to kad dodamo igracke kvalitete, gdje je Bakic za njega neuhvatljiv ostaje nam samo da mu se naklonimo. Skok smo uvijek imali, ovo je trenutni problem i vec sutra ocekujemo neku zvijer da iskoci, te da gospodari reketom, BAR SMO TAKVIH IGRACA UVIJEK IMALI... Dovidjenja, prijatno,,,
Ma covjece, niko ne spori da ce nam ubrzo trebati novi,ali nemamo para za neku extra klasu,jer nju treba platiti....zato sam ti i napisao da Henry ne uzima,niti dobija vise od ostalih.....Mi ne mozemo ni selektora da dovedemo kako treba,jer niko nece da radi 'za klikere'(osim ovakvih morona poput Sabita)....Gotovo niko,finansijski,ne stoji iza ove repke...

Avatar
bosanac035
Postovi: 570
Pridružen/a: 16 avg 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la bosanac035 » 08 sep 2011, 20:54

DANTES je napisao/la:Vladana Vukosavljevica, Lazme ili Erika Robertsa. Zbog reketa, snage, skoka i odbrane
Oplakah :lol: :lol: :lol: :lol: Mislim da imamo već dovoljno glumaca u reprezentaciji :mrgreen: Možda si mislio Lawrence Robertsa? :mrgreen:
I Love this game !!!

mirsoalfakat
Postovi: 67
Pridružen/a: 25 avg 2011, 15:41
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la mirsoalfakat » 08 sep 2011, 20:59

NATURALIZOVANI igrac ne mora biti AMERIKANAC da se razmijemo moze biti srbin , hrvat , makedonac ,slovenac ... nebitno .Pojedini misle da je naturalizovani igrac amerikanac .


LENS WILIAMS :D volim ga :) :$

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 08 sep 2011, 21:18

Dokazi???Evo ja odgovorno tvrdim i znam da je svaki igrac dobio po 5oo eura(sto je mizerno i sramotno) za put u Litvaniju.... Domercant nije iznimka!!I da,glasam da probamo dovesti Tima Duncana,lockout je svakako a nece vise da igra za USA..... :roll: :roll: Kakva glupa tema....

Ma covjece, niko ne spori da ce nam ubrzo trebati novi,ali nemamo para za neku extra klasu,jer nju treba platiti....zato sam ti i napisao da Henry ne uzima,niti dobija vise od ostalih.....Mi ne mozemo ni selektora da dovedemo kako treba,jer niko nece da radi 'za klikere'(osim ovakvih morona poput Sabita)....Gotovo niko,finansijski,ne stoji iza ove repke...

A gle cuda naslov ove teme je novi naturalizovani igrac :?

Nemam nista protiv tebe, niti se zelim raspravljati, al pokusaj odbraniti svoje stavove, nemoj sam sebe pobijati...

Ja da sam htio nekog klase Duncana predlozio bih 5 ludih imena, namjerno sam napisao nekog ko jede u odbrani, jer takvi i nisu "pretjerano cijenjeni", a mogu biti veoma korisni, nama posebno.

Avatar
Claus
Postovi: 6771
Pridružen/a: 10 feb 2011, 18:52
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Claus » 08 sep 2011, 21:18

Ne treba mijenjati Domera, jedino u slučaju ako nam se ukaže nemoralna ponuda, neki igrač s NBA parketa i slično. :D

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25200
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la NEZALAGANJE » 08 sep 2011, 21:26

Kuko je napisao/la:Dokazi???Evo ja odgovorno tvrdim i znam da je svaki igrac dobio po 5oo eura(sto je mizerno i sramotno) za put u Litvaniju.... Domercant nije iznimka!!I da,glasam da probamo dovesti Tima Duncana,lockout je svakako a nece vise da igra za USA..... :roll: :roll: Kakva glupa tema....

Ma covjece, niko ne spori da ce nam ubrzo trebati novi,ali nemamo para za neku extra klasu,jer nju treba platiti....zato sam ti i napisao da Henry ne uzima,niti dobija vise od ostalih.....Mi ne mozemo ni selektora da dovedemo kako treba,jer niko nece da radi 'za klikere'(osim ovakvih morona poput Sabita)....Gotovo niko,finansijski,ne stoji iza ove repke...

A gle cuda naslov ove teme je novi naturalizovani igrac :?

Nemam nista protiv tebe, niti se zelim raspravljati, al pokusaj odbraniti svoje stavove, nemoj sam sebe pobijati...

Ja da sam htio nekog klase Duncana predlozio bih 5 ludih imena, namjerno sam napisao nekog ko jede u odbrani, jer takvi i nisu "pretjerano cijenjeni", a mogu biti veoma korisni, nama posebno.
Lijepo si to boldirao,ali ne citas nastavak mog posta...Ni taj podcijenjeni nece doci da igra za dz...Domercant je sticajem okolnosti pristao igrati za nas(citaj:menadzer mu bio nas covjek)!Nema para,nema novog naturalizovanog igraca klase koja bi nas zadovoljila!Razumijes li sada zasto mi je tema glupa?Imamo puno precih stvari da rijesimo...ps igraci koji igraju u samo jednom smjeru,nisu igraci koje treba naturalizovati,jer imamo i svojih takvih igraca(npr Zimic je vrlo solidan u odbrani,ali covjek pojma nema u napadu,niti ima osjecaj za bilo sta osim blokadu...)

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.