Novi naturalizovani igrac?

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21794
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Unofficialpage » 19 sep 2018, 23:22

Za mene neodlazak na SP neuspjeh, ove priče bitno je da imamo ove jake utakmice ne pije vode. Znam jačinu našeg rostera ali dok god se zadovoljavamo malim stvarima velike neće doći, neće doći u kontiunitetu. Ako ovo deklarišemo kao neuspjeh tek onda možemo ići dalje, razvijati se, jačati... Savez se ponaša kao da je situacija idealna, odlična a ne da je užasna. Ljudi u savezu ne smiju ni 1 sekundu da čekaju već trebaju raditi jer imaju mnogo posla.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 19 sep 2018, 23:24

Unofficialpage je napisao/la:Za mene neodlazak na SP neuspjeh, ove priče bitno je da imamo ove jake utakmice ne pije vode. Znam jačinu našeg rostera ali dok god se zadovoljavamo malim stvarima velike neće doći, neće doći u kontiunitetu. Ako ovo deklarišemo kao neuspjeh tek onda možemo ići dalje, razvijati se, jačati... Savez se ponaša kao da je situacija idealna, odlična a ne da je užasna.Ljudi u savezu ne smiju ni 1 sekundu da čekaju već trebaju raditi jer imaju mnogo posla.
Radit ce oni itekako, Sinisa u Igokei, Bukva i ostala bagra ce se baviti izborima i tako do sljedece prve tekme
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Drape » 20 sep 2018, 19:16

Ima li šta za probrati među ovima što su ih doveli

Cedevita
Startna bi petorka trebala biti američko-brazilska, a glavne uzdanice Cobbs, koji je bio najbolji igrač francuskog prvaka Le Mansa, te Bell, koji dolazi iz redova Darüşşafake, osvajača Eurokupa. Nekako se centarska pozicija doima najlabavijom: Stipanoviću nedostaje eksplozivnosti, a Lima je u europskoj karijeri pružao sasvim prosječne partije.

Dobra je stvar što svi stranci imaju ozbiljnije europsko iskustvo (Cook iz Ludwigsburga, Benite iz Murcije…)...
I prijateljska Budućnost
Erl Klark je prošle godine nastupao za Bešiktaš, a ozbiljan "CV" upotpunjuju nastupi za Orlando Medžik, Finiks Sanse, Los Anđeles Lejkerse i Klivlend Kavalirse. Klark igra primarno na poziciji "četvorke".

Po mnogima najveće pojačanje bi trebalo da bude Koti Klark. Ovaj Amerikanac dolazi iz ruskog Avtodora, za koji je u VTB ligi, sa pozicije krila, u proseku beležio 20 poena i 8,3 skoka po meču i bio MVP lige.

Iskusni bek šuter Edvin Džekson stigao je iz Barselone, dok je Aron Kraft, takođe bek, prošle sezone u Monaku bio najbolji odbrambeni igrač francuske lige.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Drape » 21 sep 2018, 23:55

Kaže da može da šutira, asistira i brani, baš sve ono što nama treba :hmmmmm: Nek nam Siniša nešto sredi, u njegovom je klubu
Orlando Džonson (29) je u porazu Igokee od Budućnosti u obruč Podgoričana spustio 18 poena, dodao pet skokova i tri asistencije i to sve samo dva dana nakon što je došao u Laktaše i odradio dva treninga sa ekipom.

Kombo bek je prošle godine doživio tešku povredu koljena koja ga je odvojila od parketa godinu dana, međutim, sada nakon rehabilitacije ističe da je na 100 odsto i da je spreman svima da pokaže da je igrač za elitni nivo.

Pošto su mu "Igosi" prvi klub na prostorima bivše Jugoslavije, Amerikanca smo pitali da opiše sebe kao igrača, ali i kao osobu.

"Mogu da ponudim dosta stvari. Šut, asistenciju, prodor, mogu da igram leđima, a i da branim pozicije od jedan do tri, nekad i četvorku. Svestran sam kao igrač. Osoba sam koja želi da pobijedi i da uči. Želim da se vratim jer nisam igrao godinu dana i hoću da pokažem da sam igrač za elitni nivo i da mogu da igram sa najboljima", rekao je Džonson na početku razgovora za MONDO.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 22 sep 2018, 00:05

Njemu je Igokea usputna stanica, tu je da nabija brojke i ceka prvu priliku da ode negdje da igra za pravu lovu ( vjerujem da Igokea njega nista ne placa vec da agencija njegova pokriva troskove plate )
Nije takvim igracima u interesu da igraju za neku reprezentaciju
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Drape » 21 okt 2018, 17:40

Waller iz Mornara strašan, ali 30 godina, a mi kao tražimo dugoročno rješenje na poziciji naturalizovanog, sve do Europskog 2021.

Ovaj mu suigrač Koenig je 6 godina mlađi, danas protiv Zadra do sada nije puno pokazao ali kaže Avdić da je jedan od najboljih šutera u ABA ligi(iako je zapravo do sada ove sezone bolje šutirao u Eurocupu).

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 21 okt 2018, 20:14

Ako se bude trazio neki naturalizovani iz aba lige moj pik je Bell iz Cedevite.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 22 okt 2018, 12:36

I dalje se trazi naturalizovani.
Sto znaci da su vrlo male sanse da bude u sljedecem prozoru.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Drape » 22 okt 2018, 16:26

Najbolje do sada partije Koeninga za Mornar

Eurocup

UNICS Kazan, 19 poena, trica 5/8
Unicaja, 19 poena, trica 3/5

ABA

Partizan, 23 poena, trica 4/7

Djeluje kao da ima još dosta prostora za napredak kod njega, ipak mu je ovo prva sezona u Europi. U stanju je sam sebi kreirati šut, pogađa iz driblinga, step back šuteve. Da li nam je potreban igrač njegovog profila(combo bek koji je puno više 2 nego 1 i prvenstveno donosi vanjski šut) drugi znaju bolje. Ne košta ništa pitati ga da li je zainteresovan.
Zadnja izmjena: Drape, dana/u 12 nov 2018, 17:30, ukupno mijenjano 2 puta.

cavendish
Postovi: 326
Pridružen/a: 27 dec 2015, 13:59
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la cavendish » 22 okt 2018, 17:38

Ko nas će na kraju biti "daj šta daš". Biće jako teško naći Amera zeljnog da igra za nas. Sve je manje kvalitetnih afroamerikanaca, da politički budem korektan jer valjda takvog i trazimo, u EL a kamoli u EC. Jer većina njih koji igraju ovdje jednim okom gledaju prema SAD-u i iskoristi će svaku priliku da se vrate tamo. Takvi igrači nama jednostavno ne odgovaraju.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 30 okt 2018, 22:39

Jos uvijek se nadam da je to Thomas ili bar da je Mirza sa zalizanim dogovorio igraca Zenita
Kovačević kaže da je KSBiH na dobrom putu da riješi pitanje novog naturaliziranog igrača.

- Ukoliko sve bude uspješno riješeno, odmah bismo jednog američkog košarkaša priključili reprezentaciji kao naturaliziranog igrača - rekao je Kovačević.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Drape » 12 nov 2018, 17:27

:ljepota:


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 26 nov 2018, 22:37

Sinisa je u Baru trenutno, valjda vidi kakav je Koenig suter :D
Nek ga slobodno dovede kao naturalizovanog
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
CashMan
Moderator
Postovi: 2396
Pridružen/a: 29 nov 2012, 00:27
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la CashMan » 27 nov 2018, 00:01

Bassha je napisao/la:Sinisa je u Baru trenutno, valjda vidi kakav je Koenig suter :D
Nek ga slobodno dovede kao naturalizovanog
Siniša ne može ni sebe dovesti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Maybe I look like I don't care but deep down inside of me I don't give a single fuck!

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 28 nov 2018, 11:37

CashMan je napisao/la:
Bassha je napisao/la:Sinisa je u Baru trenutno, valjda vidi kakav je Koenig suter :D
Nek ga slobodno dovede kao naturalizovanog
Siniša ne može ni sebe dovesti :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

:urnebes: :urnebes:

Lakse je njemu da se obrati sefu pa da nam on "podari" nekog ciglara ( Adamsa ) :D :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Bassha » 05 jan 2019, 19:34

Bronson Koenig bivsi igrac Mornara ima novog agenta ( Misko )
Ako vec Matt Thomas ne moze i sa ovim bi bio zadovoljan
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

mirzatele
Postovi: 11880
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la mirzatele » 05 jan 2019, 19:46

Valjao bi Koenig itekako

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la bombaysaphire » 05 jan 2019, 21:18

Sad će ga Miško u Euroleague gurnuti garant...
Legao bi nam samo tako...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Drape » 26 feb 2019, 14:05

Needham u zadnjem prozoru ubacio 26 poena Ukrajini i 22 Latviji, bez njega se Crnogorci ne bi plasirali na svjetsko. Zadnja tri kluba u kojime je igrao su Reggio Emilia, Mornar i Monaco, takvog se naturalizovanog može naći. Do prvog prozora kvalifikacija za Eurobasket ima više od pola godine, ne bi me začudilo da i u njih uđemo bez da je Savez konačno doveo naturalizovanog igrača u tim.

Avatar
0oo0
Postovi: 1161
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la 0oo0 » 27 feb 2019, 09:27

Unofficialpage je napisao/la:Za mene neodlazak na SP neuspjeh, ove priče bitno je da imamo ove jake utakmice ne pije vode. Znam jačinu našeg rostera ali dok god se zadovoljavamo malim stvarima velike neće doći, neće doći u kontiunitetu. Ako ovo deklarišemo kao neuspjeh tek onda možemo ići dalje, razvijati se, jačati... Savez se ponaša kao da je situacija idealna, odlična a ne da je užasna. Ljudi u savezu ne smiju ni 1 sekundu da čekaju već trebaju raditi jer imaju mnogo posla.
Dok ne budemo svi ovakvo razmisljali tesko cemo nesto postici. Crna Gora se plasirala a nama je uspjeh sto smo prosli u drugi krug kvalifikacija :cry: a realno nemamo nista slabiju reprezentaciju od cg cak stavise
🔵⚪

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 19 gostiju.