Novi naturalizovani igrac?

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 08 sep 2011, 21:56

Glupo je ovo da se ja i ti vrtimo u krug. Ti ne shvatas ili ne zelis shvatiti sta ti ja zelim reci. Sve da Domercant i igra djaba, bez neke novcane stimulacije u 32. tesko je igrati za svoju rodjenu drzavu, da ne pricam o stranoj ;) Tema mozda jest glupa, mozda nije ali je svima jasno da cemo uskoro ostati bez Domercanta, ovako ili onako. Mogao si napisati Domercant ce igrati do 40. novi nat. igrac nam ne treba ili Domercant kad ode mi novog ne mozemo nabaviti zbog nedostatka finansija (ne znamo svi da Domercant igra djaba). Al dobro shvatam te, ipak je najlakse napisat tema je glupa ;)

Avatar
astra1922
Postovi: 7136
Pridružen/a: 06 feb 2011, 18:22
Lokacija: Gradacac
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la astra1922 » 08 sep 2011, 21:57

johnnyHZ je napisao/la:


:twisted:
ebote zljeb :lol: :lol: :lol: :lol:
per aspera ad astra ..Zvijezda Gradacac

Nova sezona nova nafaka

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la neno#4 » 08 sep 2011, 23:21

Kuko je napisao/la:Domercant igra djaba? :lol: :lol: :lol: Bas vjerujem da propusta odmor da bih igrao tamo za neku BiH. To ti dodje nesto slicno kao da Turkmenistan ponudi Teletovicu da igra za njih i on umjesto odmora ode DJABA za njih igrat... a sto ste naivni. Nema para? Ima para samo sto zavrsavaju u djepovima Haruna i bivse co. ;) Kolko se sjecam ni u fudbalu nije bilo para pa lopovi odjednom isplivase.. u KS su jos veci lopovi!!!
Da, Domercant igra dzaba.

Harun nije lopov, tako da nemoj da siris dezinformacije.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la neno#4 » 08 sep 2011, 23:31

mirsoalfakat je napisao/la:NATURALIZOVANI igrac ne mora biti AMERIKANAC da se razmijemo moze biti srbin , hrvat , makedonac ,slovenac ... nebitno .Pojedini misle da je naturalizovani igrac amerikanac .


LENS WILIAMS :D volim ga :) :$
Po hiljaditi put, igrao za mladu repku SAD.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la neno#4 » 08 sep 2011, 23:44

FRANK RIBERY je napisao/la:Sharrod Ford !
Bila je opcija da se on naturalizuje.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la T-MAC » 08 sep 2011, 23:58

neno#4 je napisao/la:
FRANK RIBERY je napisao/la:Sharrod Ford !
Bila je opcija da se on naturalizuje.
to je ovaj ??

slika
sta ce ceka kojeg vraga..gle'aj sto skace :mrgreen:

ali ja opet nemam nista protiv ovog:

slika

a meni ni ovaj kinez ne smeta..jes da se oprostio,al s parama smo,mozemo ga vratit u pogon

slika :mrgreen:
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la retro » 09 sep 2011, 00:20

Mogli smo uzeti Sofoklisa stvarno, jos da nije Grk. :lol: :lol: :lol:
O majko draga.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la BIHfan » 09 sep 2011, 00:22

T-MAC je napisao/la: slika
Jel ovaj u zutom dresu sa brojem 6 LeBron James? :mrgreen:
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 09 sep 2011, 00:25

neno#4 je napisao/la:
Kuko je napisao/la:Domercant igra djaba? :lol: :lol: :lol: Bas vjerujem da propusta odmor da bih igrao tamo za neku BiH. To ti dodje nesto slicno kao da Turkmenistan ponudi Teletovicu da igra za njih i on umjesto odmora ode DJABA za njih igrat... a sto ste naivni. Nema para? Ima para samo sto zavrsavaju u djepovima Haruna i bivse co. ;) Kolko se sjecam ni u fudbalu nije bilo para pa lopovi odjednom isplivase.. u KS su jos veci lopovi!!!
Da, Domercant igra dzaba.

Harun nije lopov, tako da nemoj da siris dezinformacije.
To smo vec ustanovili da igra djaba ;)

Malo cu skrenuti s teme. Mozda Harun nije lopov, ali KS BiH = bagra nevidjena. Haruna sam smatrao jednim od spasitelja nase kosarke, ali poslije nekih izjava promjenio sam misljenje, cak stavise pocinje me iritirati. Samo neke od cuvenih, Preldzic je nas, ok izgubili smo od puno jaceg turskog saveza, na koji nacin? protiv zakonito. Harun izjavljuje da cemo ulozit zalbu, sta biva s tom zalbom?? Postoji sansa da Mile Ilic igra za nas.. U drugi krug idemo ako treba u stojadinu... Zasto jednom sekretaru treba ovakva izjava a zna da nam je glavni centar Kikanovic???? I ono stalno nema love, kao i fudbalu kad je bagra sve pokrala, sad kad je Ivica na celu lova se i ne spominje, no mozda ja grijesim ako je tako izvinjavam se.

Vidim vecina se sprda na temu. Meni je ljudi zao gledati one minute kad je Kikanovic u igri. On se zaobilazi, preskacu ga ljudi da bi dosli do lopte. U napadu je ok, ali odbrana mnogo ispasta zbog njega. Njega konkretno pominjem zato sto nam je on prvi centar, a mislim da je daleko on od nekog pouzdanog centra na koga bi se moglo osloniti. I Bajramovic je u godinama, on kad se povuce mi osim Teletovica nemamo visokog igraca koji moze odigrati makar solidnu rolu....

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la retro » 09 sep 2011, 00:31

Pa ima svojih bisera, ali jedini covjek koji koliko toliko radi ili barem pokusava.

Kikanovic je sasvim solidan za back up, da udje, pogodi par puta na svjezinu i sasvim dosta od njega.
Ne vjerujem da je iko i mislio da ce Kikanovic nesto vise uraditi, protiv monogo visih i jacih centara.
Realno ne nazire se neko rjesenje ispod kosa u blizoj buducnost, Planinic iz Sirokog se cini kao solidan, ali zna se da on nema namjeru da igra za nas.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la neno#4 » 09 sep 2011, 00:34

To smo vec ustanovili da igra djaba ;)

Malo cu skrenuti s teme. Mozda Harun nije lopov, ali KS BiH = bagra nevidjena. Haruna sam smatrao jednim od spasitelja nase kosarke, ali poslije nekih izjava promjenio sam misljenje, cak stavise pocinje me iritirati. Samo neke od cuvenih, Preldzic je nas, ok izgubili smo od puno jaceg turskog saveza, na koji nacin? protiv zakonito. Harun izjavljuje da cemo ulozit zalbu, sta biva s tom zalbom?? Postoji sansa da Mile Ilic igra za nas.. U drugi krug idemo ako treba u stojadinu... Zasto jednom sekretaru treba ovakva izjava a zna da nam je glavni centar Kikanovic???? I ono stalno nema love, kao i fudbalu kad je bagra sve pokrala, sad kad je Ivica na celu lova se i ne spominje, no mozda ja grijesim ako je tako izvinjavam se.

Vidim vecina se sprda na temu. Meni je ljudi zao gledati one minute kad je Kikanovic u igri. On se zaobilazi, preskacu ga ljudi da bi dosli do lopte. U napadu je ok, ali odbrana mnogo ispasta zbog njega. Njega konkretno pominjem zato sto nam je on prvi centar, a mislim da je daleko on od nekog pouzdanog centra na koga bi se moglo osloniti. I Bajramovic je u godinama, on kad se povuce mi osim Teletovica nemamo visokog igraca koji moze odigrati makar solidnu rolu....
Gdje smo ustanovili, kad ti povlacis tezu Mirza i Turkmenistan. Harun je tek dosao poslije.
Ja sam bio s covjekom taj dan u petak kad je definitivno bilo jasno da "broj 6" nece igrati za nas. Covjek je bio jednostavno u takvom stanju koje ne moze da se opise. Nije mogla da se ulaze zalba iz razloga to su suvise jaki bili Turci.
Covjek je preko svojih kanala obezbijedio ugovor sa Ovako(tacno se zna i preko koga), a Ovako je jedna vrlo ozbiljna firma, i da nije njih bilo svega bi bilo.

Ti predlazes da naturalizujemo centra, ali sta cemo onda vani. Sklopi mi vanjsku liniju na pozicijama 2 i 3 onda.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
guber
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 jul 2008, 10:22
Lokacija: Srebrenica
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la guber » 09 sep 2011, 00:38

Informisite se kad ne znate Duncan nikad nije ni igro za SAD on je sa Djevicanskih otoka ja mislim
pare nisu problem para NEMA

Puma
Moderator
Postovi: 14275
Pridružen/a: 01 jan 2011, 11:53
Lokacija: SK
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Puma » 09 sep 2011, 00:41

guber je napisao/la:Informisite se kad ne znate Duncan nikad nije ni igro za SAD on je sa Djevicanskih otoka ja mislim
jest rodom, ali igro je za SAD, i to dobro se sjecam na Olimpijadi 2004. ;)

slika
Zadnja izmjena: Puma, dana/u 09 sep 2011, 00:42, ukupno mijenjano 1 put.
Call the coroner!
There's gonna be a lot of slow singin' and flower-bringin'
If my burglar alarm starts ringin'

retro
Postovi: 3453
Pridružen/a: 06 jul 2010, 10:23
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la retro » 09 sep 2011, 00:42

guber je napisao/la:Informisite se kad ne znate Duncan nikad nije ni igro za SAD on je sa Djevicanskih otoka ja mislim
Jeste, ali je igrao za SAD.
40 utakmica odigrao za reprezentaciju.
Genius, outrageous, the best ever! RF!

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la T-MAC » 09 sep 2011, 00:47

BIHfan je napisao/la:
Jel ovaj u zutom dresu sa brojem 6 LeBron James? :mrgreen:
mozda :mrgreen:

kad smo kod njega..treba neku peticiju potpisat da nam ga ameri prepuste...nek nam igra i beka i centra i sve zivo..nek bude i trener... :mrgreen:

malo da pokusamo ozbiljnije..zakljucili smo da je hajrudin u godinama...sad nam treba novi crnac..a svaki crnac hoce para(hajrudin je iznimka)..a mi nemamo para sto znaci da nema crnca..prosto k'o pasulj :mrgreen:


edit:

@neno

pa sta je sa ovim fordom..zasto se odustalo od njega znas li ???
Zadnja izmjena: T-MAC, dana/u 09 sep 2011, 00:48, ukupno mijenjano 1 put.
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la neno#4 » 09 sep 2011, 00:47

guber je napisao/la:Informisite se kad ne znate Duncan nikad nije ni igro za SAD on je sa Djevicanskih otoka ja mislim
Jok, eto ti znas.

Prespavao ci casove iz Atine, sa Iversonom.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
guber
Postovi: 144
Pridružen/a: 15 jul 2008, 10:22
Lokacija: Srebrenica
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la guber » 09 sep 2011, 00:50

Mora da sam prespavo taj cas:-(
pare nisu problem para NEMA

Avatar
Donnie Darko
Postovi: 36506
Pridružen/a: 01 jan 2011, 19:51
Lokacija: Gej Lobi Inc. ©®™
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Donnie Darko » 09 sep 2011, 00:52

Da nam je jednog ovakvog :)

slika

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 09 sep 2011, 01:03

retro je napisao/la:Pa ima svojih bisera, ali jedini covjek koji koliko toliko radi ili barem pokusava.

Kikanovic je sasvim solidan za back up, da udje, pogodi par puta na svjezinu i sasvim dosta od njega.
Ne vjerujem da je iko i mislio da ce Kikanovic nesto vise uraditi, protiv monogo visih i jacih centara.
Realno ne nazire se neko rjesenje ispod kosa u blizoj buducnost, Planinic iz Sirokog se cini kao solidan, ali zna se da on nema namjeru da igra za nas.
S tvojim komentarom se slazem od prve do posljednje recenice. Ali sta kad nam ode Bajramovic?? Kikanovic ostaje prvi centar, te uz Bavcica i Teletovica jedini visoki igrac. Bajramovic, kapiten nije mu jos vrijeme :P ali ako me sjecanje dobro sluzi on je i negdje sredinom sezone stavljao EP pod upitnik, odnosno zavisi od toga koliko ce mu sezona trajati.

Avatar
harry_90
Postovi: 19801
Pridružen/a: 13 okt 2009, 22:44
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la harry_90 » 09 sep 2011, 01:05

Sta je sa onim crncen Brenerom :mrgreen: od covjeka ni traga ni glasa,posljednji put ga gledao ja mislim u Tuzli na mecu sa Izraelom.
PORAZ ZABOLI SRECA UTIHNE,AL VJERA U TEBE NIKAD NE PRESTAJE !!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.