Novi naturalizovani igrac?

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 09 sep 2011, 01:13

neno#4 je napisao/la:
To smo vec ustanovili da igra djaba ;)

Malo cu skrenuti s teme. Mozda Harun nije lopov, ali KS BiH = bagra nevidjena. Haruna sam smatrao jednim od spasitelja nase kosarke, ali poslije nekih izjava promjenio sam misljenje, cak stavise pocinje me iritirati. Samo neke od cuvenih, Preldzic je nas, ok izgubili smo od puno jaceg turskog saveza, na koji nacin? protiv zakonito. Harun izjavljuje da cemo ulozit zalbu, sta biva s tom zalbom?? Postoji sansa da Mile Ilic igra za nas.. U drugi krug idemo ako treba u stojadinu... Zasto jednom sekretaru treba ovakva izjava a zna da nam je glavni centar Kikanovic???? I ono stalno nema love, kao i fudbalu kad je bagra sve pokrala, sad kad je Ivica na celu lova se i ne spominje, no mozda ja grijesim ako je tako izvinjavam se.

Vidim vecina se sprda na temu. Meni je ljudi zao gledati one minute kad je Kikanovic u igri. On se zaobilazi, preskacu ga ljudi da bi dosli do lopte. U napadu je ok, ali odbrana mnogo ispasta zbog njega. Njega konkretno pominjem zato sto nam je on prvi centar, a mislim da je daleko on od nekog pouzdanog centra na koga bi se moglo osloniti. I Bajramovic je u godinama, on kad se povuce mi osim Teletovica nemamo visokog igraca koji moze odigrati makar solidnu rolu....
Gdje smo ustanovili, kad ti povlacis tezu Mirza i Turkmenistan. Harun je tek dosao poslije.
Ja sam bio s covjekom taj dan u petak kad je definitivno bilo jasno da "broj 6" nece igrati za nas. Covjek je bio jednostavno u takvom stanju koje ne moze da se opise. Nije mogla da se ulaze zalba iz razloga to su suvise jaki bili Turci.
Covjek je preko svojih kanala obezbijedio ugovor sa Ovako(tacno se zna i preko koga), a Ovako je jedna vrlo ozbiljna firma, i da nije njih bilo svega bi bilo.

Ti predlazes da naturalizujemo centra, ali sta cemo onda vani. Sklopi mi vanjsku liniju na pozicijama 2 i 3 onda.
Imas na pocetku 2. stranice u zagradi..

Preskocimo Haruna jos ces me vise razocarat..

Upravu si da cemo izgubit i na 2 i 3, ukoliko Hajro ode, a Ikonic mi je sumnjiv jos od kvalifikacija. Da su umjesto EP bile kvaifikacijele ne znam bas bil se pojavio. Opet je moje misljenje da je centar vazniji.. gledam protiv Makedonije ljudi 20 suteva vise, pa mi ni pomocu trikova nismo mogli pobjediti :lol: :lol:

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 09 sep 2011, 01:16

harry_90 je napisao/la:Sta je sa onim crncen Brenerom :mrgreen: od covjeka ni traga ni glasa,posljednji put ga gledao ja mislim u Tuzli na mecu sa Izraelom.
Sabe najavljivo suspenziju ako se ne pojavi a od njega kako kazes ni traga i glasa, bar po novinama. Vjurujem da neno4 vise zna posto je izgleda odlican sa Harunom..

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la levat » 09 sep 2011, 01:18

Marcus Jordan

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 09 sep 2011, 01:25

a sto ce nam novi naturalizovani igrac kad je Henry bio nas najbolji na ovom EP???
ne kontam, mozda sam nesto propustio...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
dziza_23
Postovi: 1128
Pridružen/a: 08 avg 2010, 19:54
Lokacija: izmedju krajnosti
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la dziza_23 » 09 sep 2011, 01:26

Sta je s Alanom Andersenom, jesam li ja usnio da je on povezivan s nasom reprezentacijom?
Ne daj se Ines, ni mama ti se nije dala! - Rade Serbedzija

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la T-MAC » 09 sep 2011, 01:28

ZELJO DO GROBA je napisao/la:a sto ce nam novi naturalizovani igrac kad je Henry bio nas najbolji na ovom EP???
ne kontam, mozda sam nesto propustio...
nije hajro dovoljno crn..

treba nam neki koji je jos crnji,neki tamo iz etiopije



dragi ljoze coek ostario..ima 30 i kusur godina..tako da,vrijeme za novog niggera :mrgreen:
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

Avatar
skyisthelimit
Postovi: 3240
Pridružen/a: 26 mar 2011, 16:47

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la skyisthelimit » 09 sep 2011, 01:33

stop naturalizaciji amerikanaca

hocemo naturaliziranog Preldzioglua
15.10 - 15.06 ...

Avatar
ZELJO DO GROBA
Postovi: 2739
Pridružen/a: 16 jan 2009, 20:04
Lokacija: Antananarivo, Madagaskar
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la ZELJO DO GROBA » 09 sep 2011, 01:34

T-MAC je napisao/la:
ZELJO DO GROBA je napisao/la:a sto ce nam novi naturalizovani igrac kad je Henry bio nas najbolji na ovom EP???
ne kontam, mozda sam nesto propustio...
nije hajro dovoljno crn..

treba nam neki koji je jos crnji,neki tamo iz etiopije



dragi ljoze coek ostario..ima 30 i kusur godina..tako da,vrijeme za novog niggera :mrgreen:
pa covjek je i sa tih 30 najbolje odigro na ovom prvenstvu, mislim da on jos moze pruziti dosta dobrih partija...
a kako stvari stoje, boljeg od njega se tesko mozenaci...jer ako cemo naci nekoga poput Kene Bajramovica ili Ede Bavcica, bolje da nemamo tog crnju...
"Pobjednik nije uvijek dobar kao što ni gubitnik nije uvijek loš. U sportu postoji mnoštvo stvari koje nemaju veze s pobjeđivanjem i gubljenjem." - Pep Guardiola
Meho Kodro
Mes Que Un Club

Avatar
Edo_77
Postovi: 979
Pridružen/a: 21 avg 2009, 11:29
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Edo_77 » 09 sep 2011, 09:43

Treba nam jedan centar.

1. > 210cm
2. Ima mnogo skokova u odbrani i napadu
3. Jak u reketu i igra odlicnu odbranu
4. Timski igrac, pobjednickog mentaliteta


Naturaliziran il ne? Bosanac il ne? Crnac il ne? Amerikanac il ne?

Bitno je da ima ovakve specifikacije. TO NAM TREBA!

fera
Postovi: 12810
Pridružen/a: 19 okt 2008, 02:22
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la fera » 09 sep 2011, 10:14

domercant je dobar ali nama treba centar... posto ovi nasi centri ne zele za bosnu da igraju onda treba nekog sa strane naci.
You are someone else I am still right here

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la neno#4 » 09 sep 2011, 12:09

Imas na pocetku 2. stranice u zagradi..

Preskocimo Haruna jos ces me vise razocarat..

Upravu si da cemo izgubit i na 2 i 3, ukoliko Hajro ode, a Ikonic mi je sumnjiv jos od kvalifikacija. Da su umjesto EP bile kvaifikacijele ne znam bas bil se pojavio. Opet je moje misljenje da je centar vazniji.. gledam protiv Makedonije ljudi 20 suteva vise, pa mi ni pomocu trikova nismo mogli pobjediti :lol: :lol:
Sto imamo preskakati Haruna, kad ti veze nemas sta je covjek uradio? Nego pljujes po ljudima po defaultu.
Ikona fizicki ne moze vise. Ovo je njegov maksimum. Mozda jos jedne kvalifikacije.

Centar jeste vazniji, ali kazem da cemo da imamo problema i da vanjsku liniju skrpimo, ako se neko u medjuvremenu vec ne pojavi.

Jer puno je da se cekaju Gacic/Djedovic Jr.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
DANTES
Postovi: 19735
Pridružen/a: 30 avg 2011, 15:05
Lokacija: Arakis
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la DANTES » 09 sep 2011, 12:38

@bosanac035 mislio sam na Lorensa a napisao Erik. :-)
A sad ozbiljno! Mozemo dati pasos ovim koje sam nabrojao. Mozemo dati i Alenu Andersonu, ali sta to vrijedi kad ce otici novi Preldzici, Markote, Begici. Shvatam Srbe i Hrvate koji biraju svoje matice, al Bosnjake ne mogu nikako!
Nego onaj Sinanovic cije on drzavljanstvo ima? P.S. Djedovic nema sina vec brata tako da nije Djedovic Jr. A cisto sumnjam da ako bude valjo da nece postati Spanac
IGRAJMO TAJ TANGO SMRTI

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 09 sep 2011, 13:34

neno#4 je napisao/la:
Imas na pocetku 2. stranice u zagradi..

Preskocimo Haruna jos ces me vise razocarat..

Upravu si da cemo izgubit i na 2 i 3, ukoliko Hajro ode, a Ikonic mi je sumnjiv jos od kvalifikacija. Da su umjesto EP bile kvaifikacijele ne znam bas bil se pojavio. Opet je moje misljenje da je centar vazniji.. gledam protiv Makedonije ljudi 20 suteva vise, pa mi ni pomocu trikova nismo mogli pobjediti :lol: :lol:
Sto imamo preskakati Haruna, kad ti veze nemas sta je covjek uradio? Nego pljujes po ljudima po defaultu.
Ikona fizicki ne moze vise. Ovo je njegov maksimum. Mozda jos jedne kvalifikacije.

Centar jeste vazniji, ali kazem da cemo da imamo problema i da vanjsku liniju skrpimo, ako se neko u medjuvremenu vec ne pojavi.

Jer puno je da se cekaju Gacic/Djedovic Jr.
Zato sto ovo nije tema Harun Mahmutovic. Zaboli mene neka stvar ako si ti s njim prijatelj, ja sam svoje misljenje o njemu napisao i potkrijepio cinjenicama, dovoljnim ili ne.. vrijeme ce pokazat... a upravo kroz ovo vrijeme naucio sam da je dovoljno.. pa neka me razuvjeri..

neno#4
Postovi: 7862
Pridružen/a: 10 apr 2009, 23:00
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la neno#4 » 09 sep 2011, 16:29

Kuko je napisao/la:
neno#4 je napisao/la:
Imas na pocetku 2. stranice u zagradi..

Preskocimo Haruna jos ces me vise razocarat..

Upravu si da cemo izgubit i na 2 i 3, ukoliko Hajro ode, a Ikonic mi je sumnjiv jos od kvalifikacija. Da su umjesto EP bile kvaifikacijele ne znam bas bil se pojavio. Opet je moje misljenje da je centar vazniji.. gledam protiv Makedonije ljudi 20 suteva vise, pa mi ni pomocu trikova nismo mogli pobjediti :lol: :lol:
Sto imamo preskakati Haruna, kad ti veze nemas sta je covjek uradio? Nego pljujes po ljudima po defaultu.
Ikona fizicki ne moze vise. Ovo je njegov maksimum. Mozda jos jedne kvalifikacije.

Centar jeste vazniji, ali kazem da cemo da imamo problema i da vanjsku liniju skrpimo, ako se neko u medjuvremenu vec ne pojavi.

Jer puno je da se cekaju Gacic/Djedovic Jr.
Zato sto ovo nije tema Harun Mahmutovic. Zaboli mene neka stvar ako si ti s njim prijatelj, ja sam svoje misljenje o njemu napisao i potkrijepio cinjenicama, dovoljnim ili ne.. vrijeme ce pokazat... a upravo kroz ovo vrijeme naucio sam da je dovoljno.. pa neka me razuvjeri..
Nisam ja prijatelj s Harunom, nego ti lupas stvari. Kritikujes bez pokrica. Sta se moglo dovesti od igraca jos?
Sta je on mogao da utice na to hoce li Preldzic da igra za Tursku, mada ni Preldzic se tu nije puno pit'o?

Najlakse je kuckati neke stvari, a nemati dokaze za to, sto ti radis.
Nenad Markovic & Drazen Petrovic

Ostalo je samo ime.....

Avatar
NEZALAGANJE
Postovi: 25219
Pridružen/a: 04 avg 2011, 23:03
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la NEZALAGANJE » 09 sep 2011, 16:40

@neno#4 nema smisla se nekima se ovdje prepucavati....krenimo od ciste logike,pa do dokaza i cinjenica...Jedina svijetla tacka u savezu je upravo Harun,ali hajmo tjerati i njega..... :roll:

Avatar
Kuko
Postovi: 804
Pridružen/a: 24 avg 2011, 02:18
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la Kuko » 09 sep 2011, 19:06

Stvarno mi je zao, al ne pada mi napamet s tobom tjerat dalje. Vjerovatno sam pretjerao kad sam reko da uzimaju lovu na celu s Harunom. Prvenstveno sam mislio s njim na celu kao licnosti koja se daleko najvise pojavljuje u domacoj stampi od svih ljudi iz KS. Sve ostalo sto sam napisao stojim iza toga, pa i ono da cu se izvinut ako se u blizoj buducnosti vidi napredak. Prvenstveno tu mislim da Sandro i Nedim zaigraju za nas. Sandro tako i tako, ali Nedim zbog brata ne smije dolaziti u pitanje, a ukoliko brat kaze da su se neke stvari pomakle s mrtve tacke, kako vi to kazete, onda tu problema ne smije biti ni pod razno.

Toliko od mene o Harunu ili KS na ovoj temi!!

Sto se tice eventualnog angazovanja novog igraca. Moje misljenje je da sigurno neki igrac postoji pogodan za nas, ako Partizan svake sezone uspije pronaci novog Pekovica, McCaleba, Marica, Lasme-a, mozemo i mi jednog slicnog. Ko je znao za Marica ili Mccaleba kad su tek dosli, ali se odmah vidjelo da imaju to nesto u sebi. Dobar skauting,to je ono sto nam sad treba!!!

Avatar
kelner
Postovi: 1009
Pridružen/a: 12 jun 2010, 18:22
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la kelner » 09 sep 2011, 19:23

Chester Mason ;)
Svete, vidiš li šta Srbija ima?! Ima Novaka Đokovića, najboljeg svetskog tenisera. Pokori se Rogere, pokori se Rafaele, pokori se Andy! Srbija ima šampiona i zauvek će ga imati!

Avatar
senad_flamin
Postovi: 2523
Pridružen/a: 20 maj 2010, 18:35
Lokacija: Srebrenik
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la senad_flamin » 09 sep 2011, 19:31

Ljudi sta je sa onim Lancom Wiliamosom je l ziv taj covjek sjecam se da je prije igrao za Bosnu Asa :? bio je jedan od boljih
-RIVALDO-

Avatar
T-MAC
Postovi: 4102
Pridružen/a: 03 jan 2009, 15:38
Lokacija: SFRJ/Zenica
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la T-MAC » 09 sep 2011, 19:45

senad_flamin je napisao/la:Ljudi sta je sa onim Lancom Wiliamosom je l ziv taj covjek sjecam se da je prije igrao za Bosnu Asa :? bio je jedan od boljih
neno#4 je napisao/la:
mirsoalfakat je napisao/la:NATURALIZOVANI igrac ne mora biti AMERIKANAC da se razmijemo moze biti srbin , hrvat , makedonac ,slovenac ... nebitno .Pojedini misle da je naturalizovani igrac amerikanac .


LENS WILIAMS :D volim ga :) :$
Po hiljaditi put, igrao za mladu repku SAD.
Azra,EKV,Balasevic,Divlje Jagode,Riblja Corba,Indexi,Film,Zabranjeno Pusenje,Bajaga.
Guns n'Roses,Judas Priest,AC/DC,Queen,Led Zeppelin,Iron Maiden,Black Sabbath
Edvin Po je idol jedne generacije !

edinjo-vg
Postovi: 290
Pridružen/a: 13 apr 2010, 18:56
Kontakt:

Re: Novi naturalizovani igrac?

Post Postao/la edinjo-vg » 09 sep 2011, 23:54

stvarno je vise previse receno o williamsu..nema pravo da igra za nas i tacka.

evo svi makedonski Amerikanci:
Lester McCalebb (kvalifikacije, Eurobasket 2011.)
Marques Green (kvalifikacije 2011.)
Jeremiah Massey (kvalifikacije, Eurobasket 2009.)
Michael Wilkinson (kvalifikacije 2007.)
Ryan Stack (kvalifikacije 2007., divizija B 2005.)
Kenyon Jones (kvalifikacije 2003.)

nasi su teri, henry i bremer....koli je sledeci? bice interesantno pratiti :)

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 11 gostiju.