EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12895
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la nerkolfc » 11 sep 2013, 00:46

High je napisao/la:Nikako da čovjek zaboravi ono jučer, iako su nas fudbaleri lijepo počastili ovom pobjedom i otvorenim vratima za Svjetsko u Brazilu, ali... :(

Šteta, brate... Šteta. :(
S' ovim se nekako tjesim .
[youtube][/youtube]
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Neutral » 11 sep 2013, 00:46

Sretan sam zbog fudbalera ali još nisam prežalio Litvaniju i ovo Evropsko prvenstvo.

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13139
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Admir_Sa » 11 sep 2013, 00:53

Neutral je napisao/la:Sretan sam zbog fudbalera ali još nisam prežalio Litvaniju i ovo Evropsko prvenstvo.
isti sam takav, kako bi samo predobro bilo da igramo još tri utakmice na euru. euforija, navijanje, radost, ludnica :oops:
nema potpisa

Avatar
High
Postovi: 19698
Pridružen/a: 27 jun 2008, 17:25
Lokacija: Сɖϸɖѣє□о

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la High » 11 sep 2013, 00:55

Ako ništa... Odlazak u Brazil ćemo slaviti upravo u Litvaniji...
Ako u selo dođe bog kog seljaci nisu na vlastitim kolima dovukli, oguliće ga i pojesti mu džigericu i meso i oglodati kosti. A njegove crvene krpe razapeće na slavolucima.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la nedim1993 » 11 sep 2013, 01:27

ovo teletović sa parkinga automatski šalje suze u oči jednostavno ne mogu to objasnit ni sebi a kamoli drugima, al toliki je žal i tuga za ovom utakmicom da nemam Allahami snage da se radujem ovim večeras a ionako su me iznervirali i oni i pape na više načina.

Ovi košarkaši mi isupunjuju srce neshvatljivo
Vođa zna.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Neutral » 11 sep 2013, 01:32

Najbolniji klip u životu što se sporta tiče, barem za mene.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la nedim1993 » 11 sep 2013, 01:49

Neutral je napisao/la:Najbolniji klip u životu što se sporta tiče, barem za mene.
zamisli da smo prosili i gledat onaj klip. pf plač :cry:
Vođa zna.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Neutral » 11 sep 2013, 03:00

U nas je i dalje fudbal broj jedan sport, biće najvjerovatnije uvijek tako. Meni je košarka najdraži sport ima par godina i možda zato sve ovo drugačije doživaljavam. Nekima je možda ovo neshvatljivo ali nema se tu šta objašnjavati, svako gleda na stvari drugačije.

samson
Postovi: 2008
Pridružen/a: 10 feb 2010, 22:18
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la samson » 11 sep 2013, 12:30

Stvarno je tesko bilo gledati one trenutke. Hvala bogu pa zbog posla nisam mogao na tekmu. Nakon odgledane Latvije pa onda onakve dvije tekme protiv CG i MK, bilo bi jos teze biti u dvorani nakon onog. Steta nas, stvarno nas steta ..

Vjerovao sam da mozemo daleko ove godine. Da mozemo i grupu suvereno prevazici. Kontao sam: Zbog povreda ostalih, ovdje mozemo imati 5-0, 4-1 ili 1-4. Samo zbog slabe forme na pocetku nismo pobjedili jednu ili cak dvije pocetne utakmice. Srbi su se ove godine nudili kao nikada do sada.

Mislio sam, skontali smo i Latvijce. Mozda ih necemo tuci al rutinirano su nasi ...

Steta slabe forme Wrighta ali i Stipanovica za utakmicu protiv Latvije. Mada, treba priznati da smo imali i najvise srece sa izostancima. Kako god ...

Kontao sam, Mirza je nas Dirk, nismo slabiji od one Njemacke, a bolji smo od Makedonije. Zasto ne i medalja u nekom ludom scenariju? Zasto ne to sto je Makedonija uradila? Pa i vise od toga .. Jos uvjereniji sam bio u to nakon mnogobrojnih izostanaka ove godine. Uz nas fantastican trio, malo pomoci sa klupe .... :roll: . Kakav bi to osjecaj bio ...

Steta i Masica. Uopste ga nije bilo, totalno van forme ..

Stipanovic je za prvi put i vise nego dobro odigrao. Da nije bilo povrede sigurno da bi bilo i bolje. Nadam se da ce zadrzati formu, biti bolji. Veliki je motivator i takvog igraca je lijepo imati pored ..

Volio bih da Petrovic ostane. Da se nastavi kontinuitet, a i zasluzuje jedan pravi ugovor nakon ovog. Tesko da bi nekog dobrog dobili, a da radi na Acin nacin. Mozda u slucaju da nekog privuce nas potencijal kao sto je i Acu samog privukao.

Nadam se malo vecoj afirmaciji Nurkica, Buze i Vrabca u prvom timu, kroz kvalifikacije ili prijateljske utakmice. Mozda jos nekog. Al mislim da ce to biti zavisno prije svega od grupa za iduce kvalifikacije. Od novog selektora niti ne jer ce Harun naci bas nekog ko ce biti spreman uvoditi nove snage .. Kazem, neka bude Aco i dalje.

To je to. Idemo dalje jer nas cekaju lijepi trenutci, buducnost. Mozda vec za dvije godine. Samo da Harun ne napusti savez, a valjda nece. Znam, treba se love i tesko je. Zato se nadam da ce biti pametnih ljudi u drzavi koji ce prepoznati rad, zelju i volju Haruna i ostalih ... Sretno nam ..

Chapman
Postovi: 1013
Pridružen/a: 02 jul 2013, 15:17
Lokacija: Luizijana, Amerika
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Chapman » 11 sep 2013, 13:18

Neutral je napisao/la:Najbolniji klip u životu što se sporta tiče, barem za mene.
+1

Automatski suze krenu.

Avatar
cala
Postovi: 3299
Pridružen/a: 15 maj 2010, 20:01
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la cala » 11 sep 2013, 13:58

Nisam neki ljubitelj kosarke, ne pratim je za razliku od fudbala. Ali dzaba sinoc pobjeda u Slovackoj fudbalera, ja nikad necu prezalit Litvaniju. i ono +16. Stvarno se vidjelo da su momci igrali i srcem i mozgom, za Bosnu i svakog Bosnjaka i za ljiljane. Tacno svaki put kad pomislim na to nesto mi stane u grlu i suza hoce da krene. Dobar dio toga na mene je prenio i legenda zvana Edin Avdic sa svojim komentarima koji mi krv u zilama zaledi svaki put kad pregledam ove klipove.

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Unofficialpage » 11 sep 2013, 14:45

Kao sto kazte tesko je ono prebolit. Nisam veliki ljubitelj fudbala pa zat i nije mi puno razocarenje smanjilo. Poslje tenisa mi je ovo najdrazi sport. Trebat ce vremena da se ovo preboli. Ode pogledat 4/4 utakmice, jednostavno moram

EDIT: Malo sutra cu pogledat, nema nigdje snimak :lol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
LenBias
Postovi: 14165
Pridružen/a: 09 nov 2011, 19:30
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la LenBias » 11 sep 2013, 16:22

ne znam za vas ali meni nikakav "odlazak u brazil" ne moze sprati ovu gorcinu nakon kosarkasa :|
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Neutral » 11 sep 2013, 16:30

Najgore od svega je vidjeti neke reprezentacije koje bi mi rastavili na proste faktore u ovom drugom krugu.

Chapman
Postovi: 1013
Pridružen/a: 02 jul 2013, 15:17
Lokacija: Luizijana, Amerika
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Chapman » 11 sep 2013, 16:30

LenBias je napisao/la:ne znam za vas ali meni nikakav "odlazak u brazil" ne moze sprati ovu gorcinu nakon kosarkasa :|
Ma većini nam je tako, ovim što su pratili tekme od početka, od najgore do najljepše košarke na turniru. Ja prvi nisam neki ogromni fan košarke, ne u tolikoj mjeri kao fudbal, ali ovih 6-7 dana uz nezaboravnog Edina i toliko propraćenih poena, potrošenog grla poslije svakog koša, izborenih slobodnih bacanja, Nihadovih oduzetih lopti, trica s parkinga jednostavno sam se toliko unio i kao da sam ja igrao s momcima na terenu, eto toliko mi je poraz teško pao.

Kud ćeš dalje kad je pobjeda protiv velesile Litvanije poraz.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33808
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la legenda reala » 11 sep 2013, 16:48

Neutral je napisao/la:U nas je i dalje fudbal broj jedan sport, biće najvjerovatnije uvijek tako. Meni je košarka najdraži sport ima par godina i možda zato sve ovo drugačije doživaljavam. Nekima je možda ovo neshvatljivo ali nema se tu šta objašnjavati, svako gleda na stvari drugačije.
Isto, ja na fudbalu ne doživljavama ama baš nikakve emocije, dok kad pratim košarku još uz ovako lud komentar Edina ove godine i Vlada Majera na prošlom Eurobasketu, ja se cijelu utakmicu tresem kao da imam kakvu groznicu :lol:



Neutral je napisao/la:Najgore od svega je vidjeti neke reprezentacije koje bi mi rastavili na proste faktore u ovom drugom krugu.
A samo zbog preloše ove A grupe s kojom bi se križali mi je žao što nismo prošli, uvjeren sam da bi išli na SP, bilo nam je dovoljno dobiti Belgiju i Ukrajinu :cry: :cry:
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Neutral
Postovi: 37823
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Neutral » 11 sep 2013, 17:03

Kada smo igrali protiv Hrvatske izašao sam vani posljednje tri minute jer mi je srce htjelo iskočiti. Ove godine je tako bilo protiv Makedonije ili Crne Gore, zaboravio sam. I fudbal doživljavam sa emocijama ali ni blizu kao na košarci.

Daleko najviše gloryhuntera imamo na košarci i rukometu. Kada ide svi su tu, kada ne ide nema nikoga. Problem je što nas je išlo i svi smo bili sigurni da idemo sa tri pobjede dalje, ali eto nismo. Prije prvenstva sam bio ubjeđen da ćemo izgubiti od Srbije i Litvanije a da ćemo dobiti ostale tri reprezentacije. Na kraju smo izgubili od Latvije, a dobijemo dosta jaču Litvaniju i idemo kući.

Šteta pa smo se sastali baš sa njima u prvom kolu.

Ukrajina i Belgija, respekt za njih ali nisu ni blizu kvaliteta BiH, a opet igraju drugi krug.

Avatar
nedim1993
Postovi: 6134
Pridružen/a: 23 okt 2011, 19:39
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la nedim1993 » 11 sep 2013, 17:41

mah ovaj sistem nije pravedan uopšte i nadam se da će fiba otvoriti oči na ovo. mi 3 pobjede ispadamo belgija 2 prolazi, jednostavno nije fer u pm. ja danas se sasto' sa jaranima sa faxa i svi pričamo o košarci i koliko svi žale :? .

neko je reko' veličate ih a ispali nakon prvog kruga, pa jbm mu majku košarkaši su igrali kvalifikacije i bili prvi u grupi i otišli na evropsko, dok fudbaleri nisu to uradili a svi ih veličaju, to mi je najviše krivo.

što kaže neutra mi smo više fudbalska nacija
Vođa zna.

Avatar
Ultra THC
Postovi: 121
Pridružen/a: 28 jun 2011, 14:22
Lokacija: Lukavac
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Ultra THC » 11 sep 2013, 18:14

Evo snimak utakmice sa Litvanijom, engleski komentator. Ako imate srca gledati.
http://www72.zippyshare.com/v/7271972/file.html
Pojam pojedinca ovcama problem.

grgr
Postovi: 3973
Pridružen/a: 02 jan 2012, 17:00
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la grgr » 11 sep 2013, 18:56

Ni sinocnja pobjeda nije bog zna sta promjenila od fudbala nisam nista manje ni ocekivao , ovi momci su zasluzili prolaz ne mogu zamislit samo kako je njima :( Gradimo nesto strasno ali kao i obicno mi bosanci moramo preko trnja i kamenja ali neka navikli smo ako nista...

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.