EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Virtu4l
Kontakt:

Re: EP 2013 Slovenija- BiH košarkaši

Post Postao/la Virtu4l » 17 sep 2013, 19:55

kokuz je napisao/la:@Virtu4l

Kasniš, virtual, kasniš! :lol: :lol:

Jbg, još sam preko 'search' provjerio dali je neko to ranije postavio i ništa mi nije izbacilo. Nema veze, ovo bih mogao pedeset puta pročitati.
👏 A kako pravilnije oprati ruke nego uz dobru pjesmu?
🎶 Otpjevaj strofu i operi ruke
❗️ Za one pažljivije preporuka je da krenu od prve strofe naše himne.

Neutral
Kontakt:

Post Postao/la Neutral » 20 sep 2013, 02:14

Mogli smo lagano biti u polufinalu ali eto, nije nam se dalo. Gazimo Litvaniju samo tako a sada su veliki favoriti protiv Hrvatske koja ovo prvenstvo igra bez par odličnih igrača.

emil02in
Kontakt:

Post Postao/la emil02in » 20 sep 2013, 19:07

Eto kakvu smo mi Litvaniju dobili,pa ona samo 15 razlike vodi protiv HR
MOSTAR 09.11.1993.NIKAD ZABORAVIT NEĆE

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 20 sep 2013, 19:09

suti, ne stavljaj nam sol na ranu druze :cry: jos smo ih dobili u bitnoj utakmici za njih, da je to bila tamo neka utakmica gdje su se odmarali pa mi pobjedili onda ok ali 100% takmicarska utakmica u kojoj smo ih dobili :|
Closed mouths don't get fed on this boulevard.

Neutral
Kontakt:

Post Postao/la Neutral » 20 sep 2013, 19:12

Ponavljam po 953849535834 put, BiH bi minimalno igrala polufinale ;)

dr.van nostrand
Kontakt:

Post Postao/la dr.van nostrand » 20 sep 2013, 19:15

Moguce, ali to nazalost necemo nikad saznati, za nas je vec davno zavrsilo EP :(
Bas steta. :(
"When you look annoyed all the time, people think that you're busy." - George Costanza
http://www.youtube.com/watch?v=UhQSnDCPF10
silver & black

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 20 sep 2013, 19:16

kakvi smo mi baksuzi, to da se nekome prica ne bi vjerovao :|

Papastathopoulos
Kontakt:

Post Postao/la Papastathopoulos » 20 sep 2013, 19:29

Jebote oltar, dobijemo finalistu eurobasketa i nismo mogli proci yebenu grupu..fakat da ne povjerujes
Ko rano rani, il je pekar il nije normalan

Consigliere
Kontakt:

Post Postao/la Consigliere » 20 sep 2013, 19:33

Mozemo mi sada zamisljati bajke u svojim glavama, ali jedna je istina, mi smo odavno kuci i lozimo se na trojke sa centra, Litvanija igra finale i boli ih qurac... nazalost. :roll: To je sport.
Fit Tony: I keep my friends close...
Homer: But your enemies closer?
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 20 sep 2013, 19:35

da nam ti to ne rece mi bi drugacije mislili, eto mi se ozbiljno nadali da ce npr nas neko sada pozvati u finale jer smo dobili litvaniju cisto da bi se neka pravda pokusala zadovoljiti :roll:

Consigliere
Kontakt:

Post Postao/la Consigliere » 20 sep 2013, 19:39

LenBias je napisao/la:da nam ti to ne rece mi bi drugacije mislili, eto mi se ozbiljno nadali da ce npr nas neko sada pozvati u finale jer smo dobili litvaniju cisto da bi se neka pravda pokusala zadovoljiti :roll:

Ja kazem da se okrenemo naprijed i svim silama barem probamo obezbjediti solidnog selektora za nove kvalifikacije, jer je to nasa realnot, a ne da plivamo u oblacima i zamisljamo polufinale i sl... To se nigdje ne pika.
Fit Tony: No! Why would I do that? If I kept my enemies close, they would kill me!

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 20 sep 2013, 19:41

Consigliere je napisao/la:
LenBias je napisao/la:da nam ti to ne rece mi bi drugacije mislili, eto mi se ozbiljno nadali da ce npr nas neko sada pozvati u finale jer smo dobili litvaniju cisto da bi se neka pravda pokusala zadovoljiti :roll:

Ja kazem da se okrenemo naprijed i svim silama barem probamo obezbjediti solidnog selektora za nove kvalifikacije, jer je to nasa realnot, a ne da plivamo u oblacima i zamisljamo polufinale i sl... To se nigdje ne pika.

mi obicni ljudi samo mozemo plivati u oblacima trenutno, nije na nama da obezvjedimo selektora

Consigliere
Kontakt:

Post Postao/la Consigliere » 20 sep 2013, 19:44

LenBias je napisao/la:

mi obicni ljudi samo mozemo plivati u oblacima trenutno, nije na nama da obezvjedimo selektora

Samo to i znamo. Niko nam drugi nije kriv smo MI nismo u polufinalu, a Litvanci kuci :roll:

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 20 sep 2013, 19:46

cekaj, koja je poenta tvog pisanja sada kada smo skontali da mi na forumu ne mozemo obezbjediti selektora i da se, nazalost, mi ne mozemo okrenuti tome sto se predlozio? i ko je rekao da je nama neko kriv?

Consigliere
Kontakt:

Post Postao/la Consigliere » 20 sep 2013, 19:51

LenBias je napisao/la:cekaj, koja je poenta tvog pisanja sada kada smo skontali da mi na forumu ne mozemo obezbjediti selektora i da se, nazalost, mi ne mozemo okrenuti tome sto se predlozio? i ko je rekao da je nama neko kriv?

Poenta mog pisanja je slijedece: ispali smo u prvom krugu, sto je realno, neuspjeh. Igraci su dali sve od sebe, ali nije bilo dovoljno. Za pozrtvovanost su nagradjeni reakcijom javnosti nakon njihovog povratka. I to je to. Kakva polufinala, kakvi bakraci. Dok mi sanjamo ista, evo susjedi ih igraju.
Tema se od zavrsetka naseg nastupa pretvorila u Zid placa :roll: Odrastimo napokon, i okrenimo se stvarnosti.

Donnie Darko
Kontakt:

Post Postao/la Donnie Darko » 20 sep 2013, 19:56

LenBias je napisao/la:cekaj, koja je poenta tvog pisanja sada kada smo skontali da mi na forumu ne mozemo obezbjediti selektora i da se, nazalost, mi ne mozemo okrenuti tome sto se predlozio? i ko je rekao da je nama neko kriv?

Poenta mog pisanja je slijedece: ispali smo u prvom krugu, sto je realno, neuspjeh. Igraci su dali sve od sebe, ali nije bilo dovoljno. Za pozrtvovanost su nagradjeni reakcijom javnosti nakon njihovog povratka. I to je to. Kakva polufinala, kakvi bakraci. Dok mi sanjamo ista, evo susjedi ih igraju.
Tema se od zavrsetka naseg nastupa pretvorila u Zid placa :roll: Odrastimo napokon, i okrenimo se stvarnosti.

Neuspjeh je za Turke i slicne reprezentacije. Ispadanje uz tri pobjede, i bez imalo srece, je jedan od najvecih uspjeha Bosne u sportu svih vremena. To je nasa realnost jarane. Neuspjeh :roll:

Consigliere
Kontakt:

Post Postao/la Consigliere » 20 sep 2013, 20:11

Dok god budemo tako razmisljali bicemo zarobljenici naseg gubitnickog mentaliteta.

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 20 sep 2013, 23:11

i kakve sve to ima veze? jel ti mislis da mi svi toga nismo svjesni ili sta? jel tebi smeta ovo sto pisemo, vrijedjamo te necim u tome sto pisemo za reprezentaciju? mastamo? tjesimo se? pisemo neke pretpostavke sta je moglo da bude? i dalje mi nije jasna poenta tvojih postova koji su otkrivanje tople vode

Consigliere
Kontakt:

Post Postao/la Consigliere » 20 sep 2013, 23:20

Zadnji put: previse se vremena prica i 'masta' o Litvaniji i sta bi bilo, kad bi bilo, a premalo o pravim momentima koji su nas kostali ranog odlaska kuci.
I zasto se vise ne zakljuca ova tema?

LenBias
Kontakt:

Post Postao/la LenBias » 20 sep 2013, 23:23

pa ti nemoj mastati i pricati i zdravo, kraj price, naravno da cemo mastati kada ekipa koju smo mi bez problema pobjedili u utakmici gdje su dali sve od sebe ima ogromne sanse da bude prvak ovog prvenstva, sta si toliko naporan covjece boziji, nemoj mastati, nagadjati al ostavi nas i nase pravo da to radimo i to je to, jednostavno je

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.