Zack Wright

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la zizu1991 » 07 avg 2012, 13:40

Ja o tome ne pišem, nego sam samo iznio historijske fakte, a taman da si iz Tanzanije meni je svejedno
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 13:43

Ok. necemo o tome. Svako je rekao svoje misljenje, sto je uredu, a niko ne moze da utice na misjenje jedan drugome. Posvetimo se sportskim temama. ;)

Avatar
zizu1991
Postovi: 10804
Pridružen/a: 05 mar 2012, 00:10
Lokacija: Starmo
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la zizu1991 » 07 avg 2012, 13:47

stole8455 je napisao/la:Ok. necemo o tome. Svako je rekao svoje misljenje, sto je uredu, a niko ne moze da utice na misjenje jedan drugome. Posvetimo se sportskim temama. ;)
U potpunosti se slažem, da se okrenem temi, mislim da smo puno dobili s novim naturalizovanim igračem koji je zaista pokazao da će biti pravo pojačanje u našoj nacionalnoj vrsti, nadam se da ćemo uz njegovu pomoć kao i ostalih reprezentativaca uspiješno proći kvalifikacije te se plasirati na veliko takmičenje.
Ti nikad nisi sam i nećeš biti sam, naprijed Veleže u nove pobjede!!!

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 13:51

Trebali bi, realno Latvija ce biti glavni protivnik, dok su Gruzijci bili solidni u Litvaniji, ali mislim da su truba.

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la levat » 07 avg 2012, 14:55

stole8455 je napisao/la:Zar u BiH gdje je ponikao jedan Mirza Delibasic nema bas nikoga dobrog barem upola kao Mirza pa mora da igra neki Wright i njemu slicne kolege iz Sad-a. Srbija je naprimjer dok je harala svijetskom kosarkom 90-ih i 2000-ih sve uspijehe ostvarila sa Srbima u ekipi , a ne sa tamo nekim naturalizovanim igracima. :? To treba da bude putokaz BiH.
Stole, ti zaboravljaš da je Jugoslavija imala 20 miliona stanovnika, a da BiH nema ni 4. Imala je BiH Mirzu. Ima i sad jednog Mirzu. Budimo realni, koga je još BiH u to vrijeme imala osim Kinđeta. Pešić je Srbijanac, Varajić i Radovanović su Crnogorci, Benaček se ispostavilo da je Slovenac. Ko zna za koga bi igrao Dalipagić.

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 15:01

Kako god ja mislim da nisu Bosnjaci toliko netalentovani za sport pa da je trenutno jedan Wright bolji od klinaca koji igraju kosarku ispred haustora. Mi smo svi tu i tamo koji procenat isti sklop ljudi i isti mentalitet . PS, Radovanovic je iz Nevesinja.

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la voltron30 » 07 avg 2012, 15:24

stole8455 je napisao/la:Kako god ja mislim da nisu Bosnjaci toliko netalentovani za sport pa da je trenutno jedan Wright bolji od klinaca koji igraju kosarku ispred haustora. Mi smo svi tu i tamo koji procenat isti sklop ljudi i isti mentalitet . PS, Radovanovic je iz Nevesinja.
Pa eto, daj mi jedno ime iz BiH, nebitno koje je nacije, vjere..da je bar približno na nivou Wrighta! Jednostavno nemamo, jer kod nas se ne ulaže u sport. Mi imamo talenata za izvoz, al' te talente uzimaju Slovenci (najviše) i bruse ih za svoju reprezentaciju. Kod nas su skoro svi klubovi na niskim granama, osim Širokog (koji ionako proizvodi igrače za Hrvatsku) i Igokeje (koja je Dodikova igračka). Bosna koja bi trebala da bude rasadnik talenata i proizvođač igrača reprezentativnog kalibra je na najnižim granama od svog osnivanja, tuzlanska Sloboda je ugašena...Ti klinci koje spominješ su tek talenti i to treba dobro izbrusiti da budu na nivou za reprezentaciju, a toga nema, zbog već gore navedenih razloga.

stole8455
Postovi: 485
Pridružen/a: 04 avg 2012, 20:14
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la stole8455 » 07 avg 2012, 15:25

Mladi Kuzmic, sta je sa njim trenutno?

Pirke
Postovi: 3752
Pridružen/a: 06 avg 2009, 18:27
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la Pirke » 07 avg 2012, 15:51

stole8455 je napisao/la:Mladi Kuzmic, sta je sa njim trenutno?
Pa da nam Kuzmic igra pleja?
U mome zavičaju vinograd zori
I žene feredže nose.
U mome zavičaju najviše ima
Kamenja i bijede bose.
Pa ipak kad jednom sklopim oči,
želja ce posljednja biti:
Da me se moji drugovi sjete
I da me put juga nose.

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la Sapce » 07 avg 2012, 16:05

stole8455 je napisao/la:
Sapce je napisao/la:
stole8455 je napisao/la:Zato makedonaca nece biti nigdje u narednim takmicenjima. Jednostavno to je bio jedan slucajni bljesak , a to takodje nije realan uspijeh kad umjesto tvog igraca igra neki crnac ili bilo koji stranac.

Voltron, slazem se, ali ja garantujem da sigurno ima ako nista isto tako talentovanh domacih igraca kao Zek. Stanje skoro nista nije bolje nije ni u jednoj zemlji bivse Juge, ali se tamo daje sansa mladim. Doduse sindrom dovodjenja stranaca je zahvatio sve te zemlje izuzev Srbije i Slovenije i one su ne slucajno dvije najbolje reprezentacije bivse zemlje, a Srbija i i sire.
slovenija takodje ima naturalizovane igrace, begica i rizvica. zato uvijek samo jedan igra. a i preldzic je bio, pa su ga pustili da igra za svoju zemlju ;-)
stole8455 je napisao/la:Srbija je naprimjer dok je harala svijetskom kosarkom 90-ih i 2000-ih sve uspijehe ostvarila sa Srbima u ekipi , a ne sa tamo nekim naturalizovanim igracima
to je tacno da su bili srbi, al velikim dijelom bosanski
Daj, nemoj mi te fraze :shock: , sta bi to trebalo to da znace bosanski. Hoces da kazes da su Danilovic ili Savic neki bosanci oteti mozda bh reprezentaciji ili da su igrali za SR Jugoslaviju jer je to bio njihov izbor. Ja koliko znam BiH je sastavljena od 3 konstitutivna naroda, Srba, Bosnjaka i Hrvata, cetvrti bosanci nisu uracunati.
to znaci da bi po nekoj logici i da je sve kako treba, bili reprezentativci BIH. pogotov Savic koji je ponikao i stasao u zenickom Celiku.
ali ovim sam ustvario samo htio da odgovorim zasto je BiH prisiljena da uzima naturalizovane igrace.
proslo EP cijela jedna petorka iz BiH igrala za druge repke:
Barac, Bogdanovic, Markota (hrv), Preldzic (tur) i Begic (slo)
svejedno mislim da je zach fantasticno osvjezenje i pun pogodak za nasu repku!

Avatar
Direkt
Postovi: 146
Pridružen/a: 07 mar 2012, 22:11
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la Direkt » 07 avg 2012, 16:24

Ja ne znam jestel vi gl.upi il' ste fakat retar.dirani. :S
Tema je Zack, i kakve veze sa tim ima ova vasa gl.upa rasprava.. Dvije recenice o Zacku i odmah u kukuruze..

Dobar igrac drama, trebao nam je neko kao on.
http: //fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub !
Volimo tebe..

DanceOfDeath
Postovi: 13
Pridružen/a: 04 avg 2012, 12:05

Re: Zach Wright

Post Postao/la DanceOfDeath » 07 avg 2012, 16:26

Daj, nemoj mi te fraze :shock: , sta bi to trebalo to da znace bosanski. Hoces da kazes da su Danilovic ili Savic neki bosanci oteti mozda bh reprezentaciji ili da su igrali za SR Jugoslaviju jer je to bio njihov izbor. Ja koliko znam BiH je sastavljena od 3 konstitutivna naroda, Srba, Bosnjaka i Hrvata, cetvrti bosanci nisu uracunati.[/quote]

to znaci da bi po nekoj logici i da je sve kako treba, bili reprezentativci BIH. pogotov Savic koji je ponikao i stasao u zenickom Celiku.
ali ovim sam ustvario samo htio da odgovorim zasto je BiH prisiljena da uzima naturalizovane igrace.
proslo EP cijela jedna petorka iz BiH igrala za druge repke:
Barac, Bogdanovic, Markota (hrv), Preldzic (tur) i Begic (slo)
svejedno mislim da je zach fantasticno osvjezenje i pun pogodak za nasu repku![/quote]

Evo na ovaj citat cu staviti svoj prvi post na forumu.
Prijatelju, nemoj se truditi objasnjavati pojedincima nesto sto oni sami znaju. Skontat ces na koga se ovo odnosi. Ocito je da pojedincima smeta neciji uspjeh, i pokusavaju ga minimizirati, takve je najbolje samo zaobici i preskociti, ne raspravljat se sa njima. Mnogi su na ovom forumu "vrli" poznavaoci kosarke, tako da samo je njihova bitna, tudja nije.
Slazem se sa tobom vezano za Zach-a, a takodjer mislim i vecina, da je osvjezenje, i prvi put pravi play u nasoj reprezentaciji, do sada nismo imali slicnog, ni priblizno. Brz, skocan, dobar pregled igre, dobar sut, slobodna ga idu, ne pada pod pritiskom, dobar u defanzivi. Dosta od njega.

Sapce
Postovi: 794
Pridružen/a: 04 jun 2008, 10:07
Kontakt:

Re: Zach Wright

Post Postao/la Sapce » 07 avg 2012, 16:31

DanceOfDeath je napisao/la:Daj, nemoj mi te fraze :shock: , sta bi to trebalo to da znace bosanski. Hoces da kazes da su Danilovic ili Savic neki bosanci oteti mozda bh reprezentaciji ili da su igrali za SR Jugoslaviju jer je to bio njihov izbor. Ja koliko znam BiH je sastavljena od 3 konstitutivna naroda, Srba, Bosnjaka i Hrvata, cetvrti bosanci nisu uracunati.
to znaci da bi po nekoj logici i da je sve kako treba, bili reprezentativci BIH. pogotov Savic koji je ponikao i stasao u zenickom Celiku.
ali ovim sam ustvario samo htio da odgovorim zasto je BiH prisiljena da uzima naturalizovane igrace.
proslo EP cijela jedna petorka iz BiH igrala za druge repke:
Barac, Bogdanovic, Markota (hrv), Preldzic (tur) i Begic (slo)
svejedno mislim da je zach fantasticno osvjezenje i pun pogodak za nasu repku![/quote]

Evo na ovaj citat cu staviti svoj prvi post na forumu.
Prijatelju, nemoj se truditi objasnjavati pojedincima nesto sto oni sami znaju. Skontat ces na koga se ovo odnosi. Ocito je da pojedincima smeta neciji uspjeh, i pokusavaju ga minimizirati, takve je najbolje samo zaobici i preskociti, ne raspravljat se sa njima. Mnogi su na ovom forumu "vrli" poznavaoci kosarke, tako da samo je njihova bitna, tudja nije.
Slazem se sa tobom vezano za Zach-a, a takodjer mislim i vecina, da je osvjezenje, i prvi put pravi play u nasoj reprezentaciji, do sada nismo imali slicnog, ni priblizno. Brz, skocan, dobar pregled igre, dobar sut, slobodna ga idu, ne pada pod pritiskom, dobar u defanzivi. Dosta od njega.[/quote]

u pravu si.
ja sam stvarno prezadovoljan. protiv slovenije na -2 zabi s faulom plus slobodno za plus 1.
hladan ko spricer u takvim situacijama. bolje ne moze biti!

DanceOfDeath
Postovi: 13
Pridružen/a: 04 avg 2012, 12:05

Re: Zack Wright

Post Postao/la DanceOfDeath » 07 avg 2012, 16:35

@ Sapce

Bitno je da se razumijemo, tako da... covjek ima sve kvalitete koje ranije nisu imali igraci koji su igrali na poziciji 1, i dobar si primjer naveo utakmicu protiv Slovenije. Ukratko receno, to je pismen igrac.

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la voltron30 » 07 avg 2012, 17:09

Direkt je napisao/la:Ja ne znam jestel vi gl.upi il' ste fakat retar.dirani. :S
Tema je Zack, i kakve veze sa tim ima ova vasa gl.upa rasprava.. Dvije recenice o Zacku i odmah u kukuruze..

Dobar igrac drama, trebao nam je neko kao on.
A ti ne glumi moderatora, niti vrijedjaj. Na svakoj temi glumiš nekog pametnjakovića i geliptera. Sjaši ba, ako ti se ne čita, ne čitaj. Ima ovdje već neko ko se brine o spamu!!!

Avatar
Direkt
Postovi: 146
Pridružen/a: 07 mar 2012, 22:11
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la Direkt » 07 avg 2012, 17:17

voltron30 je napisao/la:
Direkt je napisao/la:Ja ne znam jestel vi gl.upi il' ste fakat retar.dirani. :S
Tema je Zack, i kakve veze sa tim ima ova vasa gl.upa rasprava.. Dvije recenice o Zacku i odmah u kukuruze..

Dobar igrac drama, trebao nam je neko kao on.
A ti ne glumi moderatora, niti vrijedjaj. Na svakoj temi glumiš nekog pametnjakovića i geliptera. Sjaši ba, ako ti se ne čita, ne čitaj. Ima ovdje već neko ko se brine o spamu!!!
asis punjo mi arac kunjo, ajke manjo mi.
EDIT: apane glunjo !
Zack Wright :arrow:
http: //fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub !
Volimo tebe..

Avatar
voltron30
Postovi: 3679
Pridružen/a: 06 avg 2009, 20:16
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la voltron30 » 07 avg 2012, 17:21

Direkt je napisao/la:
voltron30 je napisao/la:
Direkt je napisao/la:Ja ne znam jestel vi gl.upi il' ste fakat retar.dirani. :S
Tema je Zack, i kakve veze sa tim ima ova vasa gl.upa rasprava.. Dvije recenice o Zacku i odmah u kukuruze..

Dobar igrac drama, trebao nam je neko kao on.
A ti ne glumi moderatora, niti vrijedjaj. Na svakoj temi glumiš nekog pametnjakovića i geliptera. Sjaši ba, ako ti se ne čita, ne čitaj. Ima ovdje već neko ko se brine o spamu!!!
asis punjo mi arac kunjo, ajke manjo mi.
EDIT: apane glunjo !
Zack Wright :arrow:
Ma neću se raspravljati tim dječijim metodama. Post ti je prijavljen, pa laj tako kod kuće. Vozdrica.

Avatar
Direkt
Postovi: 146
Pridružen/a: 07 mar 2012, 22:11
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la Direkt » 07 avg 2012, 17:27

Zack Wright :arrow:
http: //fkzeljeznicar.com/ Najbolji portal za najbolji klub !
Volimo tebe..

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la levat » 07 avg 2012, 18:28

stole8455 je napisao/la:Kako god ja mislim da nisu Bosnjaci toliko netalentovani za sport pa da je trenutno jedan Wright bolji od klinaca koji igraju kosarku ispred haustora. Mi smo svi tu i tamo koji procenat isti sklop ljudi i isti mentalitet . PS, Radovanovic je iz Nevesinja.
Rašo je rođen u Nikšiću, isto kao i Varajić i Boro Vučević i Zdravko Radulović i vjerovatno još neki student koga se sad ne mogu sjetiti. Nebitno. Šta hoću da kažem je da i u doba kad je KK Bosna harala Evropom, a SFRJ svijetom ti nisi mogao sasatviti bh repku koja bi bila puno jača od ove današnje Acine. (Za razliku od nogometne. Mislim da bi čak nogometna bh repka sa kraja sedamdesetih i početaka osamdesetih razvalila ovu današnju).

U svakom slučaju Zeko je sad Bosanac i ako je mogao Domercan i Castle što ne bi mogao i on. Je li ne zna? Je li se ne bori? Je li smetao Saša Vasiljević? Ni on nije rođeni Bosanac ni Hercegovac. Ako on nije smetao šta je onda? Da nije možda boja kože?

Mogla je Velika Rusija naturalizovati Amera, ali gdje ćemo mi.

Naprijed Zeko. Dok god igra srcem za mene je naš.Zeko je Bosanac, a Aca Trica je Hercegovac i tačka. Ne zanima me gdje su rođeni.

Avatar
floyd
Postovi: 1012
Pridružen/a: 14 feb 2011, 13:44
Kontakt:

Re: Zack Wright

Post Postao/la floyd » 07 avg 2012, 19:33

Nista cudno, pa volili bi srbijaneri da je tu neki losiji igrac na playu...tipa Naletilic.

Cak i na tzv 'normalnom sajtu' u srba, B-92, neki sumnjak kuka kako ih je Bosna zamalo pobjedila; istice kako je 'sreca' da nece 'nasi' da igraju za Bosnu; i kako je Kuzmic pobjegao s priprema i td. Jos se zali na strategiju njihovog KSS sto zanemaruje talente od godista '97 i mladje.

Bosna dobija konture ozbiljne selekcije. Nije svejedno. ;)

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 14 gostiju.