BIH 3x3

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Livnjak
Postovi: 853
Pridružen/a: 08 mar 2011, 16:29
Kontakt:

BIH 3x3

Post Postao/la Livnjak » 23 avg 2012, 08:36

http://greece2012.fiba.com/pages/eng/fe ... earch.html" onclick="window.open(this.href);return false;

danas pocinje 3x3 Svijetsko Prvenstvo u grckoj, a posto je vrlo izgledno da ce ovo uskoro postati olimpijska disciplina, a mi se redovno sramotimo po olimpijadama, ovde vidim mogucnost da BIH prezentiramo u sjajnom svijetlu!!!

Treba ovo ozbiljno shvatiti, u ovome je buducnost!

Treba prijavljivati Reprezentacije u sve 4 kategorije na sljedece kvalifikacije:

Seniori i Seniorke
Juniori i Juniorke

Trosak u ovom sportu je minimalan, potreban kapacitet, minimalan!

Harune shvati ovo ozbiljno, duplo ce ti se vratiti!

Avatar
levat
Postovi: 620
Pridružen/a: 15 feb 2011, 06:18
Kontakt:

Re: BIH 3x3

Post Postao/la levat » 24 avg 2012, 03:18

Gledajući malo po YT našao sam da se u Kragujevcu održalo studentsko svjetsko prvenstvo u tri na tri. Iznad tribina su zastave, a tu je i naša. Ko je predstavljao BiH?

[youtube][/youtube]

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: BIH 3x3

Post Postao/la BaDa12 » 24 avg 2012, 07:28

Bosnu i Hercegovinu su predstavljali sjajni momci, koji su u četvrtfinalu izgubili od kasnije prvaka.
To su Amir Aljiji, Damir Palata i Almir Kavaz, treba napomenuti da nisu imali četvrtog igrača kao zamjenu. Amir Aljiji je osvojio prvo mjesto u pucanju trica.

Proteklih sedmica ista ekipa je bila na FIBINOM turniru u Hrvatskoj. Kako mi se čini da se desilo isto: sjajnom igrom došli do četvrtfinala, i onda "za dlaku" izgubili od ekipe koja je osvojila kasnije turnir.

U svakom slučaju, vrlo dobra ekipa basketaša, za koje vjerujem da mogu ponoviti dobre igre na svakom narednom turniru.
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

Avatar
miky_hz
Postovi: 23127
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: BIH 3x3

Post Postao/la miky_hz » 26 avg 2012, 00:47

[youtube][/youtube]

Evo i nasih sa tog turnira
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.