Zenske selekcije

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la KK_Bosna » 16 feb 2018, 00:52

kovacic je napisao/la:Nemojte sada potpuno izvlačiti izjavu iz konteksta, rekao sam da je najbolji od imena KOJA se vrte u ženskoj košarci BiH, dakle domaćoj ligi manje-više. Isto tako sam rekao šta mislim o njegovom sistemu u rečenicama poslije toga.
Nema sumnje da je Omanić bolji trener od Loje, ali nismo čuli za njega godinama još od dana kada je radio u Poljskoj dok se nije pojavio u izboru za selektora. Isto vrijedi i za Andeliju, čini mi se da je u Kataru sada, od navedenih je jedino Zoran Mikeš aktivnije angažiran na ozbiljnijem poslu.

Nije niko Gregg Poppovich said čarobnim štapićem koji pobjeđuje sve utakmice.

Ova ostala imena ne mogu nikako biti bolja od sadašnjeg selektora, dovoljno dugo pratim žensku košarku da znam kako su igrale njihove ekipe tj. Čelik i Banovići dok su ih trenirali i s kakvim su igračicama raspolagali. Play OFF je u protekle 2-3 godine prikazao mnogo ljepšu košarku sa mlađim ekipama od navedenih i tu nema polemike.

Čisto sumnjam da bismo ikoga osim možda Islanda pobijedili da nas je onaj prevarant iz Makedonije vodio kao u prošlom ciklusu.
Lojo jeste pogriješio sada, kao što sam rekao u originalnom postu, nije mu prvi put da radi takve stvari, nedostaje mu vjere u ekipu i rotacije, ponekad uradi stvari pogrešno, ali hajde da vidimo kako će se ciklus završiti pa da sudimo o čovjeku. Jer znam da ćemo sve zaboraviti čim se desi prva pobjeda, takav smo narod :thumbup:
prvo, nema izjave iz konteksta. rekao si da je lojo nas naboolji trener.

mislim da nisi njegova bliza familija jer ni oni ne bi rekli da je gogo bolji od omanica, mensure, jurcenka, bobe ili mikesa. dakle, nisi familija, vec imas neke druge interese. ili si jednostavno neznalica.

naravno da je onaj bukvin ublehas iz slovenije debil jer je jedini razlog sto je on bio selektor taj sto je on bio direkktor hotela u sloveniji gdje se spremala nasa repka... al ako pratis kosarku to bi trebao znati, ali ocito ne znas - dakle lojin si debil.

lojo je debil i tu sva prica prestaje. imas maru koja je top 5 igracica evrope u ovim kvalifikacijama, imas melisu koja je top 10 talenata evrope u ovim kvalfikacijama, imas micu koja moze kvalitetnih 25-30 minuta pruziti, imas irenu koja ti moze dati presing i sigurnost na lopti 20-25 minuta. imas delicke koje takodjer agresivom mogu odgovoriti, imas aidu koja moze za 20 minuta ubiti protivnickog centra u pojam...

da ne govorim o igracicama koje debil ne zove koje mogu dati ruke...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
SantiCazorla08
Postovi: 960
Pridružen/a: 22 dec 2016, 08:18
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la SantiCazorla08 » 16 feb 2018, 22:03

Sara Savic 2003 godište clanica bijeljinske Buducnosti jedna od nasih najtalentovanijih kosarkasica odbila je ponudu beogradske Crvene Zvezde i KSS-a da nastupa za reprezentaciju Srbije i odlucila je da ce nastupati za nasu reprezentaciju.Inace karijeru u Buducnosti iz bijeljine pocela je i nasa trenutno najbolja kosarkasica Marica Gajić.

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Bassha » 16 maj 2018, 17:40

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 05 jul 2018, 13:19

Melisa prešla u Gyer. Ne kontam ovaj talijanski klub što je uzeo prošle godine, znaci posude je u drugu ligu i tu bude najbolja igračica i mvp i onda je puste da ide dalje. Ne kontam fakat
nema potpisa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Raonffa » 05 jul 2018, 13:28

Admir_Sa je napisao/la:Melisa prešla u Gyer. Ne kontam ovaj talijanski klub što je uzeo prošle godine, znaci posude je u drugu ligu i tu bude najbolja igračica i mvp i onda je puste da ide dalje. Ne kontam fakat
Koji je to klub? To ni Mađari, Gyor? :)
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 05 jul 2018, 17:23

E ti
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 08 jul 2018, 11:23

Vidim počelo u20 prvenstvo, Mara nas uništila prošle godine, a ove više ni nemamo ekipu.... :(
nema potpisa

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 09 avg 2018, 16:57

Kakvi su ovo debakli ove u18 ekipe :(
nema potpisa

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Raonffa » 09 avg 2018, 17:43

Katastrofa :roll:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la kobe24 » 12 avg 2018, 16:01

Evo djevojke nekako izborise opstanak. :clap:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Admir_Sa
Postovi: 13135
Pridružen/a: 31 mar 2008, 23:16
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Admir_Sa » 21 avg 2018, 19:56

Ove u16 u b diviziji užasne :(
nema potpisa

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Bassha » 26 sep 2018, 21:47

https://en.wikipedia.org/wiki/Jonquel_Jones

Avaz prenosi da bi ona trebala igrati za nas
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 26 sep 2018, 22:14

Bassha je napisao/la:https://en.wikipedia.org/wiki/Jonquel_Jones

Avaz prenosi da bi ona trebala igrati za nas
Na koji fazon da mi je znati :o
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Drape » 13 nov 2018, 14:04

Pred našim najboljim košarkašicama su odlučujući susreti kvalifikacija za Evropsko prvenstvo u kojima u subotu dočekujemo selekciju Crne Gore, dok u posljednjem kolu naredne srijede gostujemo Islandu.

Tim povodom održana je press-konferencija na kojoj su se prisutnim predstavnicima medija obratili selektor Goran Lojo i košarkašica Marica Gajić.

Bh. košarkašicama potrebne su pobjede u preostala dva kola protiv Crne Gore i Islanda, kako bi zadržali šanse da se domognu smotre najboljih evropskih selekcija.

“U ove posljednje dvije utakmice nama su potrebne dvije pobjede za plasman na EP. Sistem takmičenja je takav da i šest drugoplasiranih reprezentacija ide dalje, što će u konačnici zavisiti i od koš razlike u ostalim grupama”, rekao je Lojo koji uoči meča sa Crnom Gorom u subotu u Skenderiji (ulaz besplatan), ima dosta problema sa sastavljanjem ekipe.

“Imamo nekolicinu povrijeđenih igračica. Marijana Džinić, Aida Kalušić i Nikolina Delić su van stroja, tako da ćemo biti bez njih u ova dva susreta. Osim toga, Lynetta Kizer više nije dio reprezentacije i odstranjena je u dogovoru sa stručnim štabom, jer smo zaključili da njeno ponašenje nije bilo adekvatno.”

Lojo je ipak optimista i nada se da će uz podršku publike naš tim ostvariti trijumf.

“Vjerujem u ove djevojke i uvjeren sam da će se boriti do zadnjeg atoma snage. Potrebna nam je i podrška publike i pozivam sve ljubitelje košarke da dođu u Skenderiju i pomognu nam da ostvarimo pobjedu.”

I Crnogorke imaju odrđenih promjena u ekipi…

“Johnson može donijeti prevagu Crnogorkama pod košem, ali su bez kapitenke Dubljević koja se nije odazvala i mislim da su tu negdje u odnosu na sastav iz prve utakmice.”

Marica Gajić je poručila da borbe i zalaganja neće nedostajati…

“U ime igračica mogu obećati da ćemo dati sve od sebe da dođemo do dvije pobjede i da se plasiramo na EP. Probat ćemo da nadoknadimo izostanke igračica i spoj mladosti i iskustva, te borbe i želje želimo predočiti na teren i donijeti pobjedu protiv Crne Gore”, zaključila je Gajić.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8122
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 13 nov 2018, 18:01

Kako nas moze kostati onaj poraz od SLovacke, imali smo ih.

Nema veze, zenska kosarka definitvno ima buducnost, pogotovo sada kad je Mirza na celu, jer sam ubijedjen da ce i dalje podrzavati zensku kosarku.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Raonffa » 13 nov 2018, 18:04

Ima li negdje spisak igračica?
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Bassha » 13 nov 2018, 19:13

Raonffa je napisao/la:Ima li negdje spisak igračica?

Na spisku su sljedeće igračice: Marica Gajić, Milica Deura, Irma Rahmanović, Nikolina Džebo, Nikolina Babić, Anđela Delić, Miljana Džombeta, Milina Mišeljić, Irena Vrančić, Melisa Brčaninović, Tamara Kapor, Jovana Marković, Sara Heljić, Nikolina Zubac.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Raonffa
Postovi: 26256
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Raonffa » 13 nov 2018, 19:20

Bassha je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Ima li negdje spisak igračica?

Na spisku su sljedeće igračice: Marica Gajić, Milica Deura, Irma Rahmanović, Nikolina Džebo, Nikolina Babić, Anđela Delić, Miljana Džombeta, Milina Mišeljić, Irena Vrančić, Melisa Brčaninović, Tamara Kapor, Jovana Marković, Sara Heljić, Nikolina Zubac.
Hvala :thumbup:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"


Bassha
Postovi: 8745
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Bassha » 17 nov 2018, 20:10

#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.