Zenske selekcije

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

djonla
Postovi: 402
Pridružen/a: 26 maj 2009, 20:45
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la djonla » 28 jun 2021, 16:25

Hoće li se šeširi znati tek od septembra ili se već zna da smo u 3./4. šeširu?

Koliko sam shvatio najbolja opcija je da svakako budemo medju prve 2 u grupi, ali ako nam ne bude naklonjen zrijeb, nadati se nekoj Arapskoj zemlji i napucat razliku i biti među najboljim trećeplasiranim?

ShaquilleoNeal2560
Postovi: 543
Pridružen/a: 04 feb 2021, 18:50
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la ShaquilleoNeal2560 » 28 jun 2021, 16:28

Lupi je napisao/la:
28 jun 2021, 16:22
hurem je napisao/la:
28 jun 2021, 15:49
Ako izuzmemo Jones, tri igracice koje bih lično istakao su:
1. Gajić, kao najbolja i najvažnija nakon Jones
2. Babić, cijelo vrijeme sam govorio da treba uzimati najmanje 10 suteva za 3, pa djevojka ima preko 50% pogođenih suteva za 3
3. Dzombeta, zbog borbenosti, trke i sigurnijeg vođenja lopte od Tavic a samim tim i manje izgubljenih lopti...
...naravno, mogla bi se još pokoja istaknuti ali eto.

Doviđenja i prijatno do kvalifikacija :)
Spominjući Džombetu zaboravio su njenu najveću kvalitetu - odbrana.
Igra najbolju odbranu od svih naših bekova,jako je agresivna i diše za vratom protivniku.
Sjeti te se protiv Hrvatske nismo imali rješenja za Dojkić , otišli su na 10 poena u trenucima kad se lomila tekma ,sama je oduzela ili zaslužna za 3,4 uzastopne kontre i ona je čak 2 puta poentirala i vratili smo se u igru ,napravili seriju i od tog trenutka preuzeli kontrolu nad tekmom.
Još u jednoj tekmi (ne sjećam se koja) njen ulazak je bio presudan zahvaljujući igri u odbrani i agresiji na loptu...
Protiv Turske kod 44:38 ušla i odigrala odlicnu obranu pogodila 2 šuta.Nije bez razloga bila najbolji kradljivac lopti u Mađarskoj ligi.Kako je samo Dojkić izbila loptu bez faula onako cisto.Zna ona fino i proigrati saigracice samo što se boji da će napraviti turnover i da će je Lojo klupirati zbog 1 turnovera.
Protiv Švicarske recimo nije dobila ni minute iako je tad bila u boljoj formi nego tavić.Da je koristio babic i dzombetu tada kao što je sad na Europskom ne bi se ni mucili taj meč.

ShaquilleoNeal2560
Postovi: 543
Pridružen/a: 04 feb 2021, 18:50
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la ShaquilleoNeal2560 » 28 jun 2021, 16:31

djonla je napisao/la:
28 jun 2021, 16:25
Hoće li se šeširi znati tek od septembra ili se već zna da smo u 3./4. šeširu?

Koliko sam shvatio najbolja opcija je da svakako budemo medju prve 2 u grupi, ali ako nam ne bude naklonjen zrijeb, nadati se nekoj Arapskoj zemlji i napucat razliku i biti među najboljim trećeplasiranim?
Nema najboljih trećeplasiranih ide iz svake grupe po 3 ekipe.Za kvalifikacije za svjetsko prvenstvo nema šanse da budemo u 4.Šeširu. Vidjećemo ko bude 3 iz Azije ,2 iz Afrike ,Portoriko oni ce svi biti 4.Najvjerovatnije.

Samozdravlje
Postovi: 7752
Pridružen/a: 01 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Samozdravlje » 28 jun 2021, 16:33

djonla je napisao/la:
28 jun 2021, 16:25
Hoće li se šeširi znati tek od septembra ili se već zna da smo u 3./4. šeširu?

Koliko sam shvatio najbolja opcija je da svakako budemo medju prve 2 u grupi, ali ako nam ne bude naklonjen zrijeb, nadati se nekoj Arapskoj zemlji i napucat razliku i biti među najboljim trećeplasiranim?

Sve treceplasirane bi trebale biti in. 16 ekipa po 4 u grupi, a 12 ide na SP. Tako ako bi bili u 3.sesiru imamo sansu, a o drugom i ne mastam. USA,AUS, Kanada i 5 ekipa iz Evrope. 3 sesir ok, uz to da iz 4. sesira dobijemo nekog po mjeri.
NE MOZE 11 AKADEMACA IGRATI U PRVIH 11.
Ne moze, ali bih volio da sa njih 11/11 osvajamo Titule i igramo grupe Evrope.

Lupi
Postovi: 62
Pridružen/a: 11 dec 2012, 20:19
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Lupi » 28 jun 2021, 16:43

Goretzka je napisao/la:
28 jun 2021, 14:59
Shategabri je napisao/la:
28 jun 2021, 14:56
Goretzka je napisao/la:
28 jun 2021, 14:48

Ne poredimo je sa crnkom vec sa Maricom. Milica je bomba moze pricat ko sta hoce. Svi brane Maricu jer je eto kao nasa, niko nije realan.
Ma samo rekoh da je ljepša. Meni.

Ko i Marica što je jel.

Imaš pravo da ti bude lijepo šta god.

Meni plastičnjara kakvih je pun Bg. Bljak.
Pa jest ova ljepsa od Milice. Tu nema sta.

Marica nije ljepsa, simpa mozda jest al ljepsa nikad, zgodnija pogotovo.

I meni je, sto je najgore sad su to i ove nase pocele furat, sve ih vise i vise pumpa usta, ugradjuju silikone, kvarcaju se itd. Al kad vec raspravljamo treba biti realan.
Porediš " manje lijepu Dabović " sa ljepšom Maricom.

Jarane, Dabović ima 40 godina Marica 26...u njenim godinama Dabović je bila odron i nije ni tada bila ljepša, a ni sada od Marice...

Dabović je visoka 175 - Marica 185 cm .

Po prirodi stvari normalnije je da ova je ova manja zgodnija. Ako još dodamo da Dabović redovno radi '' squats " otkako se oprostila od ozbiljne košarke, ne bi li povečala guzu i da ona slika koju si postavio s njenom guzom- vjeruj mi to nije tako u stvarnosti, nema ona guzu ni blizu kao što je pokazuje na fotkama..

Govori ti neko ko je vidio Dabović uživo bez štikli ( za razliku od tebe koji ju je sigurno vidio u štiklama sa podignutom guzom ) i Maricu bez štikli uživo...
Marica je cura o sebi pri sebi,šminka se samo na proslovama i svadbama,prirodno lijepa i boli je **** za tijelo i sexy body..
Ovdje se ionako ne priča o tome ko je zgodniji ,nego ko je ljepši a to je Marica...

A ti pričaš za Maricu koja je visoka 185 cm da je mršava :D i porediš je sa ovom barbikom koja samo još nije stavila silikone u sise ,a možda i jeste... :D

ShaquilleoNeal2560
Postovi: 543
Pridružen/a: 04 feb 2021, 18:50
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la ShaquilleoNeal2560 » 28 jun 2021, 16:48

Samozdravlje je napisao/la:
28 jun 2021, 16:33
djonla je napisao/la:
28 jun 2021, 16:25
Hoće li se šeširi znati tek od septembra ili se već zna da smo u 3./4. šeširu?

Koliko sam shvatio najbolja opcija je da svakako budemo medju prve 2 u grupi, ali ako nam ne bude naklonjen zrijeb, nadati se nekoj Arapskoj zemlji i napucat razliku i biti među najboljim trećeplasiranim?

Sve treceplasirane bi trebale biti in. 16 ekipa po 4 u grupi, a 12 ide na SP. Tako ako bi bili u 3.sesiru imamo sansu, a o drugom i ne mastam. USA,AUS, Kanada i 5 ekipa iz Evrope. 3 sesir ok, uz to da iz 4. sesira dobijemo nekog po mjeri.
Dobili smo Belgiju s +15,koja je treća na zadnja 2 evropskog prvenstva.Dobili smo Tursku koja je redoviti ucesnik Eurobasketa za zene,Dobili smo Hrvatsku i Dobili smo Švedsku koja je igrala evo kvalifikacije za Olimpijske igre i bila isto 5-6 na zadnjem Eurobasketu ,sad treba da Strahujemo od Koreje ,Senegala,Portorika ili ko već se nađe jos u 4 .Potu.Ko god nam dođe iz 4.pota zgazicemo ih.A da ne govorim da iz 2 pota mozemo igrati sa svakim .

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Goretzka » 28 jun 2021, 16:49

Lupi je napisao/la:
28 jun 2021, 16:43
Goretzka je napisao/la:
28 jun 2021, 14:59
Shategabri je napisao/la:
28 jun 2021, 14:56


Ma samo rekoh da je ljepša. Meni.

Ko i Marica što je jel.

Imaš pravo da ti bude lijepo šta god.

Meni plastičnjara kakvih je pun Bg. Bljak.
Pa jest ova ljepsa od Milice. Tu nema sta.

Marica nije ljepsa, simpa mozda jest al ljepsa nikad, zgodnija pogotovo.

I meni je, sto je najgore sad su to i ove nase pocele furat, sve ih vise i vise pumpa usta, ugradjuju silikone, kvarcaju se itd. Al kad vec raspravljamo treba biti realan.
Porediš " manje lijepu Dabović " sa ljepšom Maricom.

Jarane, Dabović ima 40 godina Marica 26...u njenim godinama Dabović je bila odron i nije ni tada bila ljepša, a ni sada od Marice...

Dabović je visoka 175 - Marica 185 cm .

Po prirodi stvari normalnije je da ova je ova manja zgodnija. Ako još dodamo da Dabović redovno radi '' squats " otkako se oprostila od ozbiljne košarke, ne bi li povečala guzu i da ona slika koju si postavio s njenom guzom- vjeruj mi to nije tako u stvarnosti, nema ona guzu ni blizu kao što je pokazuje na fotkama..

Govori ti neko ko je vidio Dabović uživo bez štikli ( za razliku od tebe koji ju je sigurno vidio u štiklama sa podignutom guzom ) i Maricu bez štikli uživo...
Marica je cura o sebi pri sebi,šminka se samo na proslovama i svadbama,prirodno lijepa i boli je **** za tijelo i sexy body..
Ovdje se ionako ne priča o tome ko je zgodniji ,nego ko je ljepši a to je Marica...

A ti pričaš za Maricu koja je visoka 185 cm da je mršava :D i porediš je sa ovom barbikom koja samo još nije stavila silikone u sise ,a možda i jeste... :D
Nije stvar u tome samo ko je zgodniji vec i ko je ljepsi naravno. O tome se vodi polemika. O gradji ne treba ni trositi rijeci, Milica je drugi kosmos za Maricu.

Sto se tice ljepote neke i simpaticnosti Milica i tu dominira. Pa zena bolje izgleda sa 40 nego ove sa 25-26. Vidio sam je uzivo na kupanju, davno je bilo ali je sila definitivno. Ada Ciganlija, mozda si bio tamo vec. Ne moze na kupanje sa sminkom, tad sam se uvjerio da je top. Kazem ja Marica je simpa ali ne moze se porediti sa Dabovickom. Ja bih volio da je prekuca u kosarci kao i sve ostale ali o ljepoti nekoj treba biti realan. Mica je vrh i bez sminke, silikona i toga. Lako je po slikama ocjenjivat. Maricu sam vidio isto tako, nije mi se dojmila. Mora poraditi na sebi, da izgleda kao pravo zensko. Ovako izgleda kao djevojcica realno. Ne znam po cemu je vama Marica ljepsa ali okej svako svoje misljenje ima. Ja bih rekao da samo previse branite Maricu jer je nasa, sto je i logicno, a neku realnost ste zanemarili. :salut:

Lupi
Postovi: 62
Pridružen/a: 11 dec 2012, 20:19
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Lupi » 28 jun 2021, 17:02

Ostvarimo najveći uspjeh u historiji našeg sporta.
Cure napišu historijsko pismo.
Popišaju se po političarima kao niko i nijedna repka.
Kažu da se novac (kao nagrada) usmjere na razvoj košarke.
Kažu da im je onaj doček djece u Fojnici pred EP ostaje u sječanju ostati u sjećanju do kraja života.
Cure pokažu muda do poda,skromnost i svemirski patriotizam i ????
Dočeka ih familija i komšije ...Sramota me nas i našeg naroda..

Fujjjj kakvi smo debili !!!!

Ovo vam pišem kao neko ko je dočekao '89 prvakinje evrope Jedinstvo ,sa cvijećem ispred Mejdana kao dječak...

Kao neko ko navija za Romu prije nego što je Totti zaigrao...
Kao neko ko je gledao Romu live svugdje po Italiji i evropi...
Kao neko ko je pratio fudbalsku repku po čitavoj Evropi i veselio se uspjesima naših Zmajeva, jer je i sam veliki fudbalski fanatik...

Eh, nekom takvom su ove cure izmamile osmijeh i suze na lice svaki put, gledajući ih i slušajući nakon što 7 godina nisam osjetio nikakvu emociju,za bilo kakvu repku...One su mi vratile ponos radost i zadovoljstvo..

One, u čijem sastavu nema nijedne Bošnjakine (osim Melise kojoj je mati Mara Lakić - Hrvatica) ,u čijem sastavu su Osim Melise i Babić (koja je iz Sarajeva) su sve cure iz Rs, ginu za naš dres i govore da to rade iz ljubavi prema svojoj DOMOVINI .
Ne državi - nego Domovini !!!!
Ako nešto znači, Bošnjak sam.


p.s. Ono njihovo pismo nakon najvećeg uspjeha našeg sporta, će ući u historiju naše BIH - kao povelja Kulina Bana iz 1189 godine..

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Pantelija » 28 jun 2021, 17:05

Brate, kakav doček kada imaš debilnu vlast koja dozvoli 10ooo ljudi u Banjaluci a onda ne dopusti docek ovim djevojkama. Normalno da bi uletili i pisali kazne i trazili organizatora.

Stoka od politicsra pa do onih koji ih biraju
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Drape » 28 jun 2021, 17:06

Lupi je napisao/la:
28 jun 2021, 17:02
Ostvarimo najveći uspjeh u historiji našeg sporta.
Cure napišu historijsko pismo.
Popišaju se po političarima kao niko i nijedna repka.
Kažu da se novac (kao nagrada) usmjere na razvoj košarke.
Kažu da im je onaj doček djece u Fojnici pred EP ostaje u sječanju ostati u sjećanju do kraja života.
Cure pokažu muda do poda,skromnost i svemirski patriotizam i ????
Dočeka ih familija i komšije ...Sramota me nas i našeg naroda..

Fujjjj kakvi smo debili !!!!

Ovo vam pišem kao neko ko je dočekao '89 prvakinje evrope Jedinstvo ,sa cvijećem ispred Mejdana kao dječak...

Kao neko ko navija za Romu prije nego što je Totti zaigrao...
Kao neko ko je gledao Romu live svugdje po Italiji i evropi...
Kao neko ko je pratio fudbalsku repku po čitavoj Evropi i veselio se uspjesima naših Zmajeva, jer je i sam veliki fudbalski fanatik...

Eh, nekom takvom su ove cure izmamile osmijeh i suze na lice svaki put, gledajući ih i slušajući nakon što 7 godina nisam osjetio nikakvu emociju,za bilo kakvu repku...One su mi vratile ponos radost i zadovoljstvo..

One, u čijem sastavu nema nijedne Bošnjakine (osim Melise kojoj je mati Mara Lakić - Hrvatica) ,u čijem sastavu su Osim Melise i Babić (koja je iz Sarajeva) su sve cure iz Rs, ginu za naš dres i govore da to rade iz ljubavi prema svojoj DOMOVINI .
Ne državi - nego Domovini !!!!
Ako nešto znači, Bošnjak sam.


p.s. Ono njihovo pismo nakon najvećeg uspjeha našeg sporta, će ući u historiju naše BIH - kao povelja Kulina Bana iz 1189 godine..
Koliko ljudi je dočekalo ostale reprezentacije? U Švedskoj ih i familija pita kad dođu kući na kojem su mjestu završile.

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Goretzka » 28 jun 2021, 17:07

Ma budimo realni kao sto neko napisa dosta vise i luzerskog mentaliteta. Cuj peto mjesto osvojile i sad treba to slaviti, docek neki praviti. Ljudi u drugim drzavama trece mjesto ne slave a mi slavimo peto kao da smo osvojili. S takvim stavom nikad necemo ni u jednom sportu biti veliki, dokle god se budemo zadovoljavali malim rezultatima.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la legenda reala » 28 jun 2021, 17:16

Oj brace prepiru se jel ljepsa Marica ili Dabovicka haha
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Lupi
Postovi: 62
Pridružen/a: 11 dec 2012, 20:19
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Lupi » 28 jun 2021, 17:29

Ama,govorimo o narodu koji skupi 100 hiljada u Sarajevu na dočeku Musinih kadeta,slavi nešto beznačajno i stvara kontraefekat , diže u zvijezde poluigrače koji su danas svi propali..
O narodu koji potroši milijarde km, šaljući sms-ove za najboljeg u Zvezde Granda,ne bi li naš pobjedio..dok za to vrijeme djeca umiru jer ne mogu skupiti pare za lijećenje...

Imamo više Zvezda Granda nego Real lige šampiona...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la KK_Bosna » 28 jun 2021, 17:48

Admir_Sa je napisao/la:
27 jun 2021, 23:34


Evo sastava u20 ekipe iz 2015 koja je sve dobila na prvenstvu B divizije, a Marica bila mvp. Godinu prije je isto bila mvp u bugarskoj al nismo bili medju top tri. Onda kasnije Mara ispala u b diviziju kad je vodila ekipu u portugalu. Znači 6 igračica iz te ekipe 2015 je bilo na euru. Šteta za ovu Nedzlu što se nije razvila, imala je extra predispozicije.

Npr o Marici ništa na ovim stranicama tipa wikpedia, gdje igra, gdje igrala ,karijera i tako to... :(
ma meni je najveca misterija lejla. da sam se mogao kladiti na to koja ce bolja igracica biti sada - lejla ili babicka, stavio bih kucu, zenu, djecu i unuke na lejlu
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Justin » 28 jun 2021, 18:01

Lupi je napisao/la:
28 jun 2021, 17:02
Ostvarimo najveći uspjeh u historiji našeg sporta.
Cure napišu historijsko pismo.
Popišaju se po političarima kao niko i nijedna repka.
Kažu da se novac (kao nagrada) usmjere na razvoj košarke.
Kažu da im je onaj doček djece u Fojnici pred EP ostaje u sječanju ostati u sjećanju do kraja života.
Cure pokažu muda do poda,skromnost i svemirski patriotizam i ????
Dočeka ih familija i komšije ...Sramota me nas i našeg naroda..

Fujjjj kakvi smo debili !!!!

Ovo vam pišem kao neko ko je dočekao '89 prvakinje evrope Jedinstvo ,sa cvijećem ispred Mejdana kao dječak...

Kao neko ko navija za Romu prije nego što je Totti zaigrao...
Kao neko ko je gledao Romu live svugdje po Italiji i evropi...
Kao neko ko je pratio fudbalsku repku po čitavoj Evropi i veselio se uspjesima naših Zmajeva, jer je i sam veliki fudbalski fanatik...

Eh, nekom takvom su ove cure izmamile osmijeh i suze na lice svaki put, gledajući ih i slušajući nakon što 7 godina nisam osjetio nikakvu emociju,za bilo kakvu repku...One su mi vratile ponos radost i zadovoljstvo..

One, u čijem sastavu nema nijedne Bošnjakine (osim Melise kojoj je mati Mara Lakić - Hrvatica) ,u čijem sastavu su Osim Melise i Babić (koja je iz Sarajeva) su sve cure iz Rs, ginu za naš dres i govore da to rade iz ljubavi prema svojoj DOMOVINI .
Ne državi - nego Domovini !!!!
Ako nešto znači, Bošnjak sam.


p.s. Ono njihovo pismo nakon najvećeg uspjeha našeg sporta, će ući u historiju naše BIH - kao povelja Kulina Bana iz 1189 godine..
Kakva patetika. Da ti nije Baho rod?
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
TMmanija2012
Postovi: 2898
Pridružen/a: 21 jun 2012, 22:48
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la TMmanija2012 » 28 jun 2021, 18:11

Ja ne mogu da vjerujem sta se ovdje piše :urnebes: Jedan bi nekakve doceke za osvojeno peto mjesto ,ovaj drugi ne lozi se na Maricu vec na Milicu :urnebes: Genijalci ljudi :rol:

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Goretzka » 28 jun 2021, 18:38

TMmanija2012 je napisao/la:
28 jun 2021, 18:11
Ja ne mogu da vjerujem sta se ovdje piše :urnebes: Jedan bi nekakve doceke za osvojeno peto mjesto ,ovaj drugi ne lozi se na Maricu vec na Milicu :urnebes: Genijalci ljudi :rol:
Gdje ima jos da se slave peta mjesta? Pa nismo Tanzanija jbt. Cuj peto mjesto i to kao neki veliki poduhvat, da je trece pa i nekako. Nije ni cudo sto smo vazda bili luzeri, nikad nista osvojit necemo.

Sto se djevojaka tice, Milica je svemirski brod za Gajicku. To je svakome jasno ko ima imalo ukusa. Ribetina naspram kostura. :salut:

Avatar
AmirBvB
Postovi: 1075
Pridružen/a: 13 maj 2013, 19:38
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la AmirBvB » 28 jun 2021, 18:41

Ne kontam šta je luzerski da nam je drago zbog petog mjesta kada nismo imali ikakav sličan upsjeh u timskim sportovima u novijoj historiji ?

Goretzka
Postovi: 2709
Pridružen/a: 23 mar 2019, 18:24
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Goretzka » 28 jun 2021, 18:43

AmirBvB je napisao/la:
28 jun 2021, 18:41
Ne kontam šta je luzerski da nam je drago zbog petog mjesta kada nismo imali ikakav sličan upsjeh u timskim sportovima u novijoj historiji ?
Niko ne spori da nam treba biti drago i da trebamo bit veseli. Naravno da je historijski uspjeh. Al ljudi spominju nekakav docek, nesto, spektakl neki, kao da su osvojile. Pa sta bi Srbi onda trebali uradit, organizovat neku festu 24h u Areni.. Kazem da je luzerski slaviti peta mjesta na takav nacin, stice se dojam da za bolje i nismo niti da mozemo.

retromoos
Postovi: 969
Pridružen/a: 21 sep 2020, 20:08
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la retromoos » 28 jun 2021, 21:00

Docek se pravi samo za osvojene medalje, to je valjda kristalno jasno. Trebamo biti ponosni, zadovoljni i cestitati na jako dobrom plasmanu, ali praviti docek za 5. mjesto moze samo neko sa pilecim mozgom. Ja smatram da je najveci uspjeh kvale za SP, jer se tu otvara jedna potpuna nova sportska dimenzija. Posebno zato jer se sa jednom pobjedom i dobrom kos razlikom moze otici na SP, jer prve tri reprezentacije idu direktno. Ja mislim da u buducnosti ova reprezentacija moze do medalje.


slika

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.