Zenske selekcije

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4223
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Ghuraba » 23 feb 2023, 14:17

Zali Boze minutaze i uloge koja joj se dala na kadetskom prvenstvu. Ja nimalo ne zalim sto ide od nas, ali zalim sto se ona i sve kao ona guraju ispred djevojcica koje sanjaju da igraju u dresu nase reprezentacije.

Avatar
DamirT
Postovi: 13998
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la DamirT » 23 feb 2023, 14:33

Dok je ovakvih go.vnara u svim sportovima koji sanjaju dresove susjednih zemalja, a igraju za BiH dok ih ovi ne zovnu, nece biti napretka za nas nikad
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la BIHpatriota » 23 feb 2023, 15:22

DamirT je napisao/la:
23 feb 2023, 14:33
Dok je ovakvih go.vnara u svim sportovima koji sanjaju dresove susjednih zemalja, a igraju za BiH dok ih ovi ne zovnu, nece biti napretka za nas nikad
Skoro nikad oni najtalentovaniji Srbi i Hrvati neće birati BIH.
Zadnja izmjena: BIHpatriota, dana/u 23 feb 2023, 15:30, ukupno mijenjano 1 put.

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la BIHpatriota » 23 feb 2023, 15:28

Tracy3McGrady je napisao/la:
23 feb 2023, 10:07
BIHpatriota je napisao/la:
22 feb 2023, 21:47

Imaš pouzdanu info da je nas savez dao odobrenje?
Imam pouzdanu informaciju da je sve riješeno, radi se o tome ako se dvije strane ne dogovore da fiba odlučuje i naravno uvijek u korist igrača.
Neću previše da pričam, jer me ne zanima iskreno ali ona bi ostala da igra za nas ali savez nije htio da pristane na neke uslove koji nisu realni za dijete od 16 godina, a kakvi su uslovi pročitajte između redova, nije moje da iznosim.
Znači ako sam te shvatio, nije jos formalno rijeseno, nas savez nije dao odobrenje, slučaj je jos u proceduri, ali na temelju dosadašnjeg iskustva biće riješen u korist igracice?

To oko uslovljavanja može biti i taktika da se dobije izgovor da ne igra. Postavi neki nerealan zahtjev znajuci da će odbiti.

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Ethel » 23 feb 2023, 17:17

MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 13:53
Gdje snimak da vidim?
Gdje snimak da im ona brani da se krste, gdje snimak gdje gledaju film o Srebrenici? Baš je luda što traži da se poštuje državna himna i zastava države za koju si dobrovoljno izabrao da igraš. Zamisli traži da se ne pokazuje jedan od simbola druge države dok se intonira himna BiH. Još kao zabranila da dižu tri prsta kad daju trojku, jeste eno i sudije je istjerivala oni su sa obje ruke pokazivali tri prsta pretvarajući se da pokazuju simbol za postignuta tri poena :roll:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

MunjirkaPFC
Postovi: 341
Pridružen/a: 19 avg 2022, 02:32
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la MunjirkaPFC » 23 feb 2023, 18:20

Ethel je napisao/la:
23 feb 2023, 17:17
MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 13:53
Gdje snimak da vidim?
Gdje snimak da im ona brani da se krste, gdje snimak gdje gledaju film o Srebrenici? Baš je luda što traži da se poštuje državna himna i zastava države za koju si dobrovoljno izabrao da igraš. Zamisli traži da se ne pokazuje jedan od simbola druge države dok se intonira himna BiH. Još kao zabranila da dižu tri prsta kad daju trojku, jeste eno i sudije je istjerivala oni su sa obje ruke pokazivali tri prsta pretvarajući se da pokazuju simbol za postignuta tri poena :roll:
A ja te gluposti ovde navodih?
Zasto bih? Doticna nesrecnica izmislila je poprilicno sto-sta, od tri prsta, pa do tih optuzbi protiv nje o pustanju filmova. Pogubljena luda.
Niti je bilo jednog, niti drugog. Problemi su bili druge vrste, nisu imali veze sa politikom, ali ce se mutava rulja odmah zapaliti na pomen takvih razloga, pa ih iskonstruisi usput.
Jaca je zalutala u posao, nema osnove pedagogije, pred djecom glumi baba-rogu i budalu, djetetu koje zeli samo da igra kosarku da ubije volju na trening da dodje. Na djeci naslo da gradi ime i autoritet i priziva medijsku pozornost :puke:
Nirton je napisao/la: ↑
29 jan 2023, 11:40
Tsitsipas se vraca u ovom mecu, zapisite sta sam rekao :kafa:

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Ethel » 23 feb 2023, 18:34

MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 18:20
Ethel je napisao/la:
23 feb 2023, 17:17
MunjirkaPFC je napisao/la:
23 feb 2023, 13:53
Gdje snimak da vidim?
Gdje snimak da im ona brani da se krste, gdje snimak gdje gledaju film o Srebrenici? Baš je luda što traži da se poštuje državna himna i zastava države za koju si dobrovoljno izabrao da igraš. Zamisli traži da se ne pokazuje jedan od simbola druge države dok se intonira himna BiH. Još kao zabranila da dižu tri prsta kad daju trojku, jeste eno i sudije je istjerivala oni su sa obje ruke pokazivali tri prsta pretvarajući se da pokazuju simbol za postignuta tri poena :roll:
A ja te gluposti ovde navodih?
Zasto bih? Doticna nesrecnica izmislila je poprilicno sto-sta, od tri prsta, pa do tih optuzbi protiv nje o pustanju filmova. Pogubljena luda.
Niti je bilo jednog, niti drugog. Problemi su bili druge vrste, nisu imali veze sa politikom, ali ce se mutava rulja odmah zapaliti na pomen takvih razloga, pa ih iskonstruisi usput.
Jaca je zalutala u posao, nema osnove pedagogije, pred djecom glumi baba-rogu i budalu, djetetu koje zeli samo da igra kosarku da ubije volju na trening da dodje. Na djeci naslo da gradi ime i autoritet i priziva medijsku pozornost :puke:
U pismima banjalučkih klubova, do kojih je “Glas Srpske” došao u posjed, stoji da je igračicama bilo najstrože zabranjeno da dižu tri prsta (palac, kažiprst i srednji prst) prilikom pogotka šuta za tri poena, a ukoliko isti pokažu reprezentativkama je zaprijećeno “da će im odsjeći ruku”. Takođe, nije im bilo dozvoljeno da se prekrste prilikom ulaska u igru, oduzimani su im mobilni telefoni i čitane njihove privatne poruke i prepiske, a vrhunac svega je puštanje filma o navodnom “genocidu u Srebrenici” u autobusu prilikom putovanja, te činjenica da je u povratku sa turnira iz Slovenije maloljetna Teodora Gvozden ostavljena na graničnom prelazu Gradiška bez najave roditeljima. Potpisnik Feniksovog saopštenja, predsjednik tog kluba Darko Kosić napisao je da iza svega stoji Jasna Sliško, selektor U14 reprezentacije BiH.
Znači nije ona izmislila, već oni na čijoj si strani očigledno. Možda nisi naveo/navela te gluposti, ali si već u sljedećoj rečenici naveo/navela glupost i neistinu.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
L-Train
Postovi: 18368
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la L-Train » 23 feb 2023, 18:51

Jes se cetalj upalio
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Tracy3McGrady » 23 feb 2023, 21:45

BIHpatriota je napisao/la:
23 feb 2023, 15:28
Tracy3McGrady je napisao/la:
23 feb 2023, 10:07
BIHpatriota je napisao/la:
22 feb 2023, 21:47

Imaš pouzdanu info da je nas savez dao odobrenje?
Imam pouzdanu informaciju da je sve riješeno, radi se o tome ako se dvije strane ne dogovore da fiba odlučuje i naravno uvijek u korist igrača.
Neću previše da pričam, jer me ne zanima iskreno ali ona bi ostala da igra za nas ali savez nije htio da pristane na neke uslove koji nisu realni za dijete od 16 godina, a kakvi su uslovi pročitajte između redova, nije moje da iznosim.
Znači ako sam te shvatio, nije jos formalno rijeseno, nas savez nije dao odobrenje, slučaj je jos u proceduri, ali na temelju dosadašnjeg iskustva biće riješen u korist igracice?

To oko uslovljavanja može biti i taktika da se dobije izgovor da ne igra. Postavi neki nerealan zahtjev znajuci da će odbiti.
Meni je rečeno da je to gotova stvar i da ce sad na ljeto igrati za Srbiju, znaci od ljudi koji su joj najbliži. E sad ne znam dalje, ako oni mene lažu, lažem i ja vas. Ali ne vjerujem da je laž.

Ova nije birala srcem, nastavila bi ona da igra i za nas da je sebe i svoju korist tu vidjela.
Raza će kad tad iznijeti pravu istinu uvjeren sam, uslov/i su bili sasvim ok, ali ne za 16godisnjakinju.

Statistika je kod nje strasna za godine, ali i igra puno minuta i ima potpunu slobodu.

Djevojka nema nikakav šut a u odbrani ne postoji, to se mora promjeniti pod hitno.

Najjača joj je strana prevođene lopte gdje se ne gubi pod pritiskom, i tu je najsigurnija svakako.

Moje skromno mišljenje je da bi mogla biti u rotaciji za repku jednog dana, ali ne odma kao što se očekivalo 😉
Anfernee "Penny" Hardaway #1

BIHpatriota
Postovi: 2539
Pridružen/a: 02 avg 2016, 19:43
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la BIHpatriota » 23 feb 2023, 23:06

Ok.
Ma ona je Bosnu izabrala iz koristi jer je mislila da ce se oko nje vrtiti svijet zbog siromašne konkurencije u nasoj kosarci. Kad to nije proslo okrenula se Srbiji (za koju je prije nekoliko godina izjavila da joj je san da igra za nju) za koju je po izjava od prije više vuče srce. Sada je izabrala tezi put do seniorki jer je tamo mnogo veca konkurencija, ma velika je konkurencija i u njenoj generaciji i nece biti glavna igračica ni u kadetkinjama, ali i to ima svoje prednosti, jer se moze napredeovati kad se potuces za poziciju sa kvalitetnim konkurentima.

Avatar
legenda reala
Postovi: 33809
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la legenda reala » 08 jul 2023, 20:07

Ove nase cure imaju dosta smisljenih akcija za jednu zensku selekciju :bih:
Bas pametno igraju iznenaden sam
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
guillermo
Postovi: 2305
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la guillermo » 08 jul 2023, 21:11

Dosao je vakat da nas Luksemburg guzi u svim sportovima :clap:
Njihova crncica bolja od nase kompletne seniorske ekipe jbt.Idu statusi i bajke Raze Nacionale :puke:

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2039
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la marlostanf1eld » 08 jul 2023, 21:12

Poraz u18 selekcije od svjetske kosarkaske velesile Luksemburga u polufinalu

Avatar
DamirT
Postovi: 13998
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la DamirT » 08 jul 2023, 21:36

No comment...

Imas toliku razliku i prospes sve protiv faking Luksemburga. Doduse oni ulazu u sport, nasi samo cekaju pomoc tudju..

Blasen 6, Etute 33, Hamalainen 18, Dawid 2, Škrijelj 6, Drui, Hammiri, Geelen, Lepage, Lorusso, Stracks, Van der Schilden.

Ova Etute vise dala koseva nego sve ostale zajedno
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
DamirT
Postovi: 13998
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la DamirT » 09 jul 2023, 00:01

Međunarodna košarkaška federacija (FIBA) saopštila je večeras kako u viši rang ne ulaze tri već dvije reprezentacije iz B divizije uz bizaran razlog.

Krivac je selekcija Portugala. Reprezentativke ove zemlje ispale su iz A divizije, ali kako su domaćini narednog prvenstva, one se automatski tamo kvalifikuju i neće ispasti iz društva najboljih reprezentacija.

Ovo se fakat samo nama moze desiti :urnebes:
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Ethel » 09 jul 2023, 17:35

Nakon poraza od jednog Luksemburga zasluzile su u C diviziju da ispadnu. Samo kod nas se cestita na nastupu, kako su se borile, kako smo "svi" ponosni bla bla bla. Luzerski mentalitet u izgradnji od najmladjih kategorija :facepalm:
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

costacurta08
Postovi: 512
Pridružen/a: 12 sep 2016, 17:12
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la costacurta08 » 10 jul 2023, 12:40

Ethel je napisao/la:
09 jul 2023, 17:35
Nakon poraza od jednog Luksemburga zasluzile su u C diviziju da ispadnu. Samo kod nas se cestita na nastupu, kako su se borile, kako smo "svi" ponosni bla bla bla. Luzerski mentalitet u izgradnji od najmladjih kategorija :facepalm:
:thumbup:
Eno Hrvatice ih rasule sinoć 30 razlike. Kako?
Slovenke prvakinje A divizije. Kako?
Ako se sjećam "cilj" nam je bio prolazak u A diviziju. Jesmo li ga ispunili? Nismo.
Ajmo analiza: ko, šta, gdje, zašto, šta sad?
Do kada javašluk da trpimo?

Avatar
Ethel
Postovi: 5190
Pridružen/a: 27 avg 2013, 18:29
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la Ethel » 11 jul 2023, 11:48

costacurta08 je napisao/la:
10 jul 2023, 12:40
Ethel je napisao/la:
09 jul 2023, 17:35
Nakon poraza od jednog Luksemburga zasluzile su u C diviziju da ispadnu. Samo kod nas se cestita na nastupu, kako su se borile, kako smo "svi" ponosni bla bla bla. Luzerski mentalitet u izgradnji od najmladjih kategorija :facepalm:
:thumbup:
Eno Hrvatice ih rasule sinoć 30 razlike. Kako?
Slovenke prvakinje A divizije. Kako?
Ako se sjećam "cilj" nam je bio prolazak u A diviziju. Jesmo li ga ispunili? Nismo.
Ajmo analiza: ko, šta, gdje, zašto, šta sad?
Do kada javašluk da trpimo?
Naravno išla je Razina i od ostalih patetika o ponosu na njih itd. Shvatamo mi svi da nema ulaganja u sport i sve te stvari, ali ne padaju granate i dalje su to neki minimum uslovi za rad, niko neće reći riječi da izgubiš od Francuske 60 razlike, niko i ne očekuje da se takmiče s njima, ali one izgube od fucking Luksemburga i svi kao trebaju biti ponosni na borbu i kako su izgubile u tijesnoj završnici.

Te reprezentacije se mogu dobiti na čisti talenat 20+ razlike bez ikakvog rada, dobijale su i druge reprezentacije, jednostavno nemaš talenta dovoljno u toj generaciji i to je to, treba biti realan nekad pa koliko god to bilo bolno, u toj kategoriji si u rangu Luksemburga i tu je kraj, pravi očekivanja na osnovu toga. Oni prave očekivanja kao da su favoriti, a kad se ne napravi rezultat onda kao ma nema veze ponosni smo, nema ulaganja, nema ovo nema ono.
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.
#MFFL
Som-Hi Barça

Avatar
bhsport
Postovi: 11291
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la bhsport » 12 jul 2023, 11:39

Lojavi više nije selektor, Miloš Pavlović je novi selektor.
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
marlostanf1eld
Postovi: 2039
Pridružen/a: 14 jul 2021, 01:12
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la marlostanf1eld » 01 avg 2023, 13:30

Ova Sliško je oprala sa Banovićima i svojim populizmom. Ikanović bi više para zaradila da je model nego košarkašica. Svaka njoj čast, ali napraviše buku kao da je iz rostera ispala zvijezda repke, a ne 12. igračica sa klupe.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 29 gostiju.