Zenske selekcije

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna

bombaysaphire
Kontakt:

Re: Zenske selekcije

Post Postao/la bombaysaphire » 17 nov 2020, 13:06

Ethel je napisao/la:
17 nov 2020, 12:49
Zenska kosarka je zlocin koji traje, gledanje kako se susi farba na zidu je zanimljivije :mrgreen:

Neko ko bas prati kosarku ili je ukljucen direktno ili indirektno u nju ce naci nesto zanimljivo u zenskoj kosarci, ali za prosjecnu osobu je to dosadno i neatraktivno do bola. Gledao sam i uzivo utakmice i mislio sam da ce biti zanimljivije ali stvarno je patnja za oci generalno uz par dobrih stvari.
Najpopularniji sport na svijetu je realno patnja za gledanje , to je zločin koji traje ...90 minuta trčiš, boriš se kao lud i onda frljoka neka uđe i popušiš ga ...

Košarka je najzanimljiviji sport , tu nema dileme .
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

Ja došao sa Zdravkom Stojnićem k'o u "Kumu"
Don Asim Sarajlić

LlullSergio
Kontakt:

Post Postao/la LlullSergio » 17 nov 2020, 18:01

bombaysaphire je napisao/la:
17 nov 2020, 13:06
Ethel je napisao/la:
Zenska kosarka je zlocin koji traje, gledanje kako se susi farba na zidu je zanimljivije :mrgreen:

Neko ko bas prati kosarku ili je ukljucen direktno ili indirektno u nju ce naci nesto zanimljivo u zenskoj kosarci, ali za prosjecnu osobu je to dosadno i neatraktivno do bola. Gledao sam i uzivo utakmice i mislio sam da ce biti zanimljivije ali stvarno je patnja za oci generalno uz par dobrih stvari.
Najpopularniji sport na svijetu je realno patnja za gledanje , to je zločin koji traje ...90 minuta trčiš, boriš se kao lud i onda frljoka neka uđe i popušiš ga ...

Covjek je pricao o zenskoj kosarci.

Ethel
Kontakt:

Post Postao/la Ethel » 17 nov 2020, 18:30

LlullSergio je napisao/la:
17 nov 2020, 18:01
Ethel je napisao/la:

Ni meni nije jasno kako se fudbal pojavi tu :D
Forever and ever, we’ll follow the boys, of Man United, The Busby Babes.

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 17 nov 2020, 19:54

Ethel je napisao/la:
17 nov 2020, 18:30
LlullSergio je napisao/la:
17 nov 2020, 18:01

Ni meni nije jasno kako se fudbal pojavi tu :D
Znam da je pričao o ženskoj košarci , čudi me što je napisao da je to zločin za gledanje , pa sam ja napisao da je meni fudbal zločin za gledanje i da je košarka najzanimljivija, bilo muška ili ženska .
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

Ja došao sa Zdravkom Stojnićem k'o u "Kumu"
Don Asim Sarajlić

sve5
Kontakt:

Post Postao/la sve5 » 17 nov 2020, 20:04

Ethel je napisao/la:

I see what you did there. :D

Ethel
Kontakt:

Post Postao/la Ethel » 17 nov 2020, 21:06

sve5 je napisao/la:
17 nov 2020, 20:04
Ethel je napisao/la:

I see what you did there. :D
Da ne lazem nije mi smetalo gore navedeno dok sam gledao Antoniju Misuru :ljepota:

@bombaysaphire Poredjenje je bilo za musku i zensku kosarku, kosarka kao sport je i meni zanimljivija od fudbala, ali zenska kosarka u odnosu na musku je neatraktivna i negledljiva za prosjecnu osobu koja gleda kosarku, a vjerujem i za vecinu onih kojih su na neki nacin ukljuceni u kosarku...

miky_hz
Kontakt:

Post Postao/la miky_hz » 30 dec 2020, 16:40

Lojo jos neku Amerikanku nafatao .Mada neznam sta ce dvije ako jedna ima pravo igrati?

Selektor Goran Lojo objavio je širi spisak za predstojeće duele na kojem se nalazi i novo ime, a u pitanju je Amerikanga Courtney Hurt, koja nastupa za Francuskoj za ekipu EBVA LM Villeneua.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

.EBI SE NEMANJA !!!

Ethel
Kontakt:

Post Postao/la Ethel » 31 dec 2020, 13:37

miky_hz je napisao/la:
30 dec 2020, 16:40
Lojo jos neku Amerikanku nafatao .Mada neznam sta ce dvije ako jedna ima pravo igrati?

Selektor Goran Lojo objavio je širi spisak za predstojeće duele na kojem se nalazi i novo ime, a u pitanju je Amerikanga Courtney Hurt, koja nastupa za Francuskoj za ekipu EBVA LM Villeneua.
“Hurt već više od dvije godine ima državljanstvo BiH, tačnije od februara 2018. Ona je trebala u našoj reprezentaciji zamijeniti Lynette Kizer u prošlim kvalifikacijama za EP, ali je pretrpjela tešku povredu, pokidala križne ligamente, zbog čega nije igrala devet mjeseci. Nakon toga smo pokrenuli proceduru za Jonquel Jones, koja nam se priključila u ovim kvalifikacijama”, govori Lojo.

Naglašava kako obje igračice sada može koristiti, ali u različitim utakmicama.

“Sada imamo dvije strane igračice u rosteru, mada samo jedna može biti u rosteru za određenu utakmicu. Međutim, pravila nam dopuštaju da u dvije utakmice mogu igrati dvije naturalizovane igračice, po jedna u svakoj, što sada namjeravam iskoristiti, a možda i na Eurobasketu, ukoliko FIBA dozvoli da se prijave širi spiskovi nego ranije. Hurt je inače krilni centar, ove sezone ubacuje između 10 i 15 poena u francuskom prvenstvu, veoma korisna na obje strane terena”, ističe Goran Lojo.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 31 dec 2020, 14:21

Kakav debilizam. Imas djevojku koja igra nevjerovatnu kosarku, bolja od svih 'domacih' igracica zajedno i super se uklopila u tim, ali eto ti ces se igrati s njom i odmarati je u nekim utakmicama na prvenstvu KOJE TI JE UPRAVO ONA OSIGURALA. :facepalm: Ipak se nadam da nije ozbiljan i da ova druga dolazi u obzir samo ako Jones bude povrijedjena.

guillermo
Kontakt:

Post Postao/la guillermo » 31 dec 2020, 14:53

Ghuraba je napisao/la:
31 dec 2020, 14:21
Kakav debilizam. Imas djevojku koja igra nevjerovatnu kosarku, bolja od svih 'domacih' igracica zajedno i super se uklopila u tim, ali eto ti ces se igrati s njom i odmarati je u nekim utakmicama na prvenstvu KOJE TI JE UPRAVO ONA OSIGURALA. :facepalm: Ipak se nadam da nije ozbiljan i da ova druga dolazi u obzir samo ako Jones bude povrijedjena.
Po mojoj logici zele uigrati novu amerikanku u slucaju da se Ep 2021g. poklopi sa Wnba sezonom,te onda ostajemo bez Jones.

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 28 jan 2021, 22:34

ko je ostao na uzem spisku od ovih:

Selektor Goran Lojo objavio je širi spisak za predstojeće duele na kojem se nalaze sljedeće košarkašice: Milica Deura (Keltern, Njemačka), Marica Gajić (Avenida, Španija), Jonquel Jones (Ekaterinburg, Rusija), Tamara Kapor (Feniks, BiH), Anđela Delić (Beroe, Bugarska), Nikolina Džebo (Feniks, BiH), Nikolina Babić (Budućnost, Crna Gora), Miljana Džombeta (ZTE, Mađarska), Nikolina Delić (Ježica, Slovenija), Jovana Marković (RMU Banovići, BiH), Sandra Azinović (Flippo Baskets, Njemačka), Melisa Brčaninović (Royal Castors Braine, Belgija), Dragana Domuzin (Orlovi, BiH), Matea Tavić (Beroe, Bugarska), Courtney Hurt (EBVA LM Villeneu, Francuska), Milina Mišeljić (Vojvodina, Srbija), Irena Vrančić (Gorizont, Bjelorusija), Gorana Marjanović (Partizan, Srbija), Nataša Tomasović (Mladi Krajišnik, BiH), Dženita Kahvedžić (RMU Banovići, BiH), Lejla Omerbašić (Flamutari, Albanija) i Anđela Gligić (Orlovi, BiH).

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 30 jan 2021, 19:03

Konačni spisak Gorana Loje izgleda ovako:

Milica Deura, Anđela Delić, Nikolina Džebo, Irena Vrančić, Nikolina Babić, Miljana Džombeta, Melisa Brčaninović, Jovana Marković, Matea Tavić, Milina Mišeljić, Sandra Azinović, Courtney Hurt, Nataša Tomasović, Nikolina Delić, Dragana Domuzin.

DaVinci
Kontakt:

Post Postao/la DaVinci » 31 jan 2021, 19:14

visegrad8392 je napisao/la:
30 jan 2021, 19:03
Konačni spisak Gorana Loje izgleda ovako:

Milica Deura, Anđela Delić, Nikolina Džebo, Irena Vrančić, Nikolina Babić, Miljana Džombeta, Melisa Brčaninović, Jovana Marković, Matea Tavić, Milina Mišeljić, Sandra Azinović, Courtney Hurt, Nataša Tomasović, Nikolina Delić, Dragana Domuzin.
Mozel' se puknut' Svica s ovim rosterom ... :?:
"Nismo zrela ekipa. Mi smo osrednja reprezentacija, ako ćemo realno. Druge ekipe su puno zrelije i spremnije od nas i to je razlog. Svaka pametna osoba na forumu koja se razumije u fudbal, vidi i prepoznat će da nismo zreli.'' - M.P

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 31 jan 2021, 21:13

mislim da se je morao izgladiti odnos sa sestrama zubac kao i pozvati mala viskovic al helem nejse... mislim da ce odluciti sa kakvim samopouzdanjem udjemo u utakmicu..ako to aBd bude na nivou tj odigramo bez nervoze onda ih nozemo i "razvaliti"... aBd

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 31 jan 2021, 21:15

ps: raduje poziv tomasovic, kao i povratak domuzin, obadvije su solidne kosarkasice ... poziv amerikanki je (kad vec jonquel fali) jedan veliki plus...aBd

DamirT
Kontakt:

Post Postao/la DamirT » 02 feb 2021, 08:59

Svicarska sa djecom dolazi u Rusiju.Samo jedna iskusna igracica,mislim 1984 godiste.Moraju ih sad dobit
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta.Ostatak sam spiskao.
G.B.

babino
Kontakt:

Post Postao/la babino » 04 feb 2021, 12:43

kakav je ovo pocetak haha
ove ko da nikad nisu igrale kosarku, bazen one ne mogu pogoditi.
bice veselo, one dvije se bas morale obe povrijediti.

visegrad8392
Kontakt:

Post Postao/la visegrad8392 » 04 feb 2021, 12:45

za finalnih 12 odpale tomasovic, domuzin i azinovic..sretno nase!

Semper
Kontakt:

Post Postao/la Semper » 04 feb 2021, 12:48

Pisi propalo, nama se uvijek sve poklopi da se ne plasiramo.

Ghuraba
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 04 feb 2021, 12:50

Ova Amerikanka ne bi bila prevaga ni u nasem domacem prvenstvu. Ovdje se vidi koliko smo losi bez dvije najbolje igracice, jer ne mozemo da do dominiramo protiv U20 selekcije Svicarske. U odbrani nas nigdje nema. Smijesno je da odigramo cetvrtinu bez ijednog faula.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: 0oo0 i 9 gostiju.