Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

save
Postovi: 493
Pridružen/a: 19 okt 2014, 19:34
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la save » 15 dec 2014, 20:40

TMmanija2012 je napisao/la:Nema od Juke nista..tesko se ovo moze igladiti..ovaj mi Harun nikako ije jasan ,jbt ponasa se kao neki klinjo i svrlja po FB..neozbiljno od njega.. da dodam jos ovo,gdje uleti Konakovic tu selameta nema ;)
Nije ni meni jasan Harun - kao napaljeni tinejdžer prodaje neku srceparajuću telenovela priču o Bosni, patriotizmu i sl., a nema pameti i mudrosti da stvar postavi na pravo mjesto, a to je da totalno ne zatvori vrata Juki svojim budalastim pisanjem po FB.

Ne može se preko FB prepiski za menažderom i mladičem od 20 godina srediti i izgladiti stvar. Sad je još gora i da Bog da on bude zaigro više.

skrozanoniman
Postovi: 70
Pridružen/a: 31 maj 2014, 00:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la skrozanoniman » 15 dec 2014, 20:42

neno#4 je napisao/la:Jusufe, slobodno reci kako ste ti i Enes molili dva dana da vam se sredjuje viza u ambasadi. Slobodno reci kako si molio da igras za U 20, a ne Ljetnu ligu sto si morao igrati. Slobodno reci kako si "maltretirao" Acu u Cedeviti. Slobodno reci ko je zvao Mateja Mamica da te puste u Zadar. Sve ti Enes treba reci, ali tek se sad otvara, sad cemo vidjeti.


Okanite se momka skotovi lopovski. Napadate sve sto je dobro i normalno u ovoj zemlji. **** jedna!

Avatar
Otelo
Postovi: 33498
Pridružen/a: 26 nov 2012, 17:42
Lokacija: Dark side of the moon
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Otelo » 15 dec 2014, 20:44

A ne zna se ko je gori savez ili Jusuf.


Ne znaju sjesti kao ljudi pa da se vidi gdje je najveci problem i sta smeta savezu kod Jusufa a sta Jusufu kod saveza i da se to rijeci.

Opet se guraju licni interesi ispred drzavnog dresa a to je nedopustivo.

Mada, ovo je BiH. Ovdje se moze svakako.
"One of the things I keep reminding players is that when you're lost in a fog, you must stick together. Then you don't get lost. If there's a secret about Liverpool, that's it."

Avatar
sanelmasetic
Postovi: 366
Pridružen/a: 03 apr 2009, 10:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sanelmasetic » 15 dec 2014, 20:47

Vi koji bi ga moljakali, samo izvolite i dobro se sagnite ;-) ja ne tvrdim da u savezu stima sve i da su tamo bezgrjesni ljudi, al kad je u pitanju Jusuf prema njemu su imali i vise nego korektan odnos i na kraju zbog cega mu se izvinjavat??? Zato sto je samovoljno napustio pripreme i sto poslije toga svu komunikaciju sa savezom obavlja preko menadjera i drustvenih mreza, dajte molim vas.. Niko se ne treba molit, i niko ne treba da je ispred repke.. Taman da Jusuf nikad vise ne obuce BH dres hvala mu za ono sto je dosad ucinio, ako je bezgrjesan kao sto tvrdi zasto ne izidje u javnost sa svojom verzijom..
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ

lumani
Postovi: 14881
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: AW: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 15 dec 2014, 20:49

_dreamer_ je napisao/la:
Hombre je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:ocajan je u drugom, stvarno nekad pravi tako glupe poteze. usro je sve sto se moglo usrati

p.s.

zelen je on jos i sto ga vise gledam sve vise mislim da je bilo bolje da je ostao u evropi i radio na tehnici. barem jos god dvije
Ti si druže dosadio i Bogu i narodu s ovim. Da je ostao u Europi, pa da je ostao u Europi. E pa nije i šta ćeš sad.
Saberi se covjece, ja to prvi put spominjem.
B
Sto se mene tice, sacekacu do EP. Ako kojim slucajem ne bude nastupao, ja cu ga zauvijek prekriziti i pozeliti svasta nesto. Ovo nam je zlatna prilika, a on zna da je vrlo bitan da bi se nesto ostvarilo. Prica njegovog menadzera vezana za ljetnu ligu je jako glupa i providna. Hajde da kazemo da je ta prica o ljetnoj ligi tacna. Ako je to tako, to je juki bilo receno prije nastupa za mlade. on je s tom informacijom morao izaci pred savez i vidjeti sta i kako, pa cak i propustiti repku ove god da bi mogao igrati slijedece. No evo vidimo da se ta prica tek sada pojavljuje sto implicira da nije u julu bila tema... znaci sve i da ne mogne igrati na ep, bice to iskljucivo zbog vlastite greske tj greske menadzera, a meni je to isto kao i da nece da igra. 100 ga voda u mojim ocima nece oprati ako se to desi

Postano kroz Forum SportSport.ba app.

Valjda momak od 19 godina ima pravo na greske.valjda momak od 19 god ne igra bez razloga 20 min zadnje 2 tekme.


@nermin vise je napredovao u NBA nego sto bi u e.l u narednih 5 god.
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 15 dec 2014, 20:51, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Janez » 15 dec 2014, 20:49

storm_raider je napisao/la:+1. Upravo ono sto pisem svo vrijeme. Otici mu na noge i porazgovarati sa deckom. Pa valjda neko sa 40+ godina ima vise sabura od momka sa 20 godina.
storm_raider je napisao/la:Pa ako neko sa 40+ godina nema sabura i mudrosti da spusti loptu, kako od njega sa 2tak godina isto ocekivati?
Ima li na kraju Harun sabura ili nema? :think:


Kako god se ovo završilo dobro ili loše na kraju svaki od njih igra za grb i dres države ili ti ga domovine u kojoj su rođeni i odakle su im majka i otac, a ne za menadžera, sekretara, Savez ili petog-desetog. Očekujem takvo razmišljanje i pristup od Jusufa ako/kad dobije poziv od Ivanovića treba da se odazove, svaki drugi njegov odgovor mislim da većinu ne zanima. ;) Juka BiH je u pitanju pokaži nam i dokaži na EP! :bih:

Avatar
Slatinash_7
Postovi: 3099
Pridružen/a: 20 jun 2009, 17:56
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Slatinash_7 » 15 dec 2014, 20:50

Samo jedan komentar za ovo sve treba dati: Ovo je BiH,ovdje sve moze i mi smo Bosanci,mi nista,al ama bas nista ne znamo!
Generalni sekretar napada ljude preko fejsbuk profila,kao da je neki emo hipster,neka nova generacija djece,pa se javi ovaj neki menadzer da mu odgovori,pa ljudi ne znaju stat na loptu a do prvenstva ima jos dosta vremena..Juki ovo nikako ne treba,nije fokusiran na igru,a i ovi iz saveza prebacuju moguci neuspjeh na prvenstvu na neke druge faktore..Sve smrdi od kako je Konakovic dosao(opet,ovo je BiH)..
Slatina Bog i batina

Fukare Slatina i Modra blatina

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la let3 » 15 dec 2014, 20:51

sanelmasetic je napisao/la:Vi koji bi ga moljakali, samo izvolite i dobro se sagnite ;-) ja ne tvrdim da u savezu stima sve i da su tamo bezgrjesni ljudi, al kad je u pitanju Jusuf prema njemu su imali i vise nego korektan odnos i na kraju zbog cega mu se izvinjavat??? Zato sto je samovoljno napustio pripreme i sto poslije toga svu komunikaciju sa savezom obavlja preko menadjera i drustvenih mreza, dajte molim vas.. Niko se ne treba molit, i niko ne treba da je ispred repke.. Taman da Jusuf nikad vise ne obuce BH dres hvala mu za ono sto je dosad ucinio, ako je bezgrjesan kao sto tvrdi zasto ne izidje u javnost sa svojom verzijom..
:thumbup: :thumbup:

[youtube][/youtube]

Jusufe, oprosti im - ne znaju šta rade :rol: :rol: ...oprosti im što samovoljno napuštaš pripreme :tokralju:

Avatar
Clutch
Postovi: 13090
Pridružen/a: 14 maj 2014, 14:16
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Clutch » 15 dec 2014, 20:53

sanelmasetic je napisao/la:Vi koji bi ga moljakali, samo izvolite i dobro se sagnite ;-) ja ne tvrdim da u savezu stima sve i da su tamo bezgrjesni ljudi, al kad je u pitanju Jusuf prema njemu su imali i vise nego korektan odnos i na kraju zbog cega mu se izvinjavat??? Zato sto je samovoljno napustio pripreme i sto poslije toga svu komunikaciju sa savezom obavlja preko menadjera i drustvenih mreza, dajte molim vas.. Niko se ne treba molit, i niko ne treba da je ispred repke.. Taman da Jusuf nikad vise ne obuce BH dres hvala mu za ono sto je dosad ucinio, ako je bezgrjesan kao sto tvrdi zasto ne izidje u javnost sa svojom verzijom..
Jesi uopšte upoznat kako je sve ovo počelo?

Jukin ovakav odnos prema savezu je plod onog pisma koje je Harun objavio. Poznato? Od tad Nurkić ne želi s njima imati apsolutno nikakav kontakt. Cooperu se dozvoljavalo da radi šta hoće dok se na Jusufu trenirala strogoća.

Svi smo mi svjesni da je Nurkić tada bio krivac, ali način je bio neispravan. I umjesto da pokušavaju stvari ublažiti, oni i dalje tvrdoglavo guraju svoje i potpaljuju vatru s novim tekstovima, pismima.. preko facebooka.
Zadnja izmjena: Clutch, dana/u 15 dec 2014, 20:54, ukupno mijenjano 1 put.
Philly vs Everybody

#Madrid
#Sixers
#JoJoGOAT

Avatar
storm_raider
Postovi: 4503
Pridružen/a: 14 maj 2008, 20:32
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la storm_raider » 15 dec 2014, 20:54

Janez je napisao/la:
storm_raider je napisao/la:+1. Upravo ono sto pisem svo vrijeme. Otici mu na noge i porazgovarati sa deckom. Pa valjda neko sa 40+ godina ima vise sabura od momka sa 20 godina.
storm_raider je napisao/la:Pa ako neko sa 40+ godina nema sabura i mudrosti da spusti loptu, kako od njega sa 2tak godina isto ocekivati?
Ima li na kraju Harun sabura ili nema? :think:


Kako god se ovo završilo dobro ili loše na kraju svaki od njih igra za grb i dres države ili ti ga domovine u kojoj su rođeni i odakle su im majka i otac, a ne za menadžera, sekretara, Savez ili petog-desetog. Očekujem takvo razmišljanje i pristup od Jusufa ako/kad dobije poziv od Ivanovića treba da se odazove, svaki drugi njegov odgovor mislim da većinu ne zanima. ;) Juka BiH je u pitanju pokaži nam i dokaži na EP! :bih:
Kazu da je najgore kada se covjek treba objasniti, ali hajde nece mi biti mrsko.
To gore sto si citirao je "valjda neko sa 40+ godina treba da ima vise sabura...", to drugo necu objasnjavati, shvatit' ces. Za nadati se.
Sport je lijek za tijelo i duh.

Avatar
UnSub
Postovi: 346
Pridružen/a: 11 jul 2014, 17:30
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la UnSub » 15 dec 2014, 20:58

Ma i ne treba nam i onako za 2 godine Ep ce se igrati svake 4 godine a svjetsko i sa jukom i bez njeg.Mi necemo vidjet

Avatar
vrebac86
Postovi: 3407
Pridružen/a: 25 mar 2009, 19:41
Lokacija: Zemlja cuda!
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la vrebac86 » 15 dec 2014, 21:00

Bilo bi dobro jednu TV emisiju sa Harunom i na direktnoj liniji Nurkica pa da vidimo sta je stvarno problem??? Treba pisati nekom dobrom tv voditelju za to??? Ako treba i kod Senada u CD-u ali samo neka to rijese! Ovako nista ne dobivamo!
I krv svoju za Plavu boju!!! Pazza Inter amala!!!

mirzatele
Postovi: 11965
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mirzatele » 15 dec 2014, 21:02

Osim sto i dalje palamudite dajte glas Juki za najboljeg mladog igraca evrope na fibinoj stranici, evo link na dnu ovog clanka

http://sportsport.ba/bh_kosarka/jusuf-n ... ope/148045" onclick="window.open(this.href);return false;

armin
Postovi: 1862
Pridružen/a: 05 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la armin » 15 dec 2014, 21:05

mirzatele je napisao/la:Osim sto i dalje palamudite dajte glas Juki za najboljeg mladog igraca evrope na fibinoj stranici, evo link na dnu ovog clanka

http://sportsport.ba/bh_kosarka/jusuf-n ... ope/148045" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.fibaeurope.com/cid_xomKo3xWH ... QLzi2.html" onclick="window.open(this.href);return false;

armin
Postovi: 1862
Pridružen/a: 05 okt 2008, 17:19
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la armin » 15 dec 2014, 21:08

vrebac86 je napisao/la:Bilo bi dobro jednu TV emisiju sa Harunom i na direktnoj liniji Nurkica pa da vidimo sta je stvarno problem??? Treba pisati nekom dobrom tv voditelju za to??? Ako treba i kod Senada u CD-u ali samo neka to rijese! Ovako nista ne dobivamo!
+1

Ovakvog igrača ne smijemo izgubiti. :oops: :oops:

Avatar
Janez
Postovi: 4929
Pridružen/a: 19 okt 2009, 01:08
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Janez » 15 dec 2014, 21:09

@storm_raider

Nikad čuo za tu, ali nema veze nadam se da ćeš ubuduće jasnije pisati. :thumbup: ;)

vrebac86 je napisao/la:Bilo bi dobro jednu TV emisiju sa Harunom i na direktnoj liniji Nurkica pa da vidimo sta je stvarno problem??? Treba pisati nekom dobrom tv voditelju za to??? Ako treba i kod Senada u CD-u ali samo neka to rijese! Ovako nista ne dobivamo!
Ne treba sa Jusufom nego Harun-Enes neka se lijepo na TV ekranima argumentima "obračunaju" i pokažu ko ima pravo, a ko ne sa dokazima i činjenicama, a ne ovako FB statusi i članci. ;)

Avatar
sanelmasetic
Postovi: 366
Pridružen/a: 03 apr 2009, 10:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sanelmasetic » 15 dec 2014, 21:09

la Clutch dana 15 dec 2014, 21:53
sanelmasetic je napisao/la:Vi koji bi ga moljakali, samo izvolite i dobro se sagnite ja ne tvrdim da u savezu stima sve i da su tamo bezgrjesni ljudi, al kad je u pitanju Jusuf prema njemu su imali i vise nego korektan odnos i na kraju zbog cega mu se izvinjavat??? Zato sto je samovoljno napustio pripreme i sto poslije toga svu komunikaciju sa savezom obavlja preko menadjera i drustvenih mreza, dajte molim vas.. Niko se ne treba molit, i niko ne treba da je ispred repke.. Taman da Jusuf nikad vise ne obuce BH dres hvala mu za ono sto je dosad ucinio, ako je bezgrjesan kao sto tvrdi zasto ne izidje u javnost sa svojom verzijom..

Jesi uopšte upoznat kako je sve ovo počelo?

Jukin ovakav odnos prema savezu je plod onog pisma koje je Harun objavio. Poznato? Od tad Nurkić ne želi s njima imati apsolutno nikakav kontakt. Cooperu se dozvoljavalo da radi šta hoće dok se na Jusufu trenirala strogoća.

Svi smo mi svjesni da je Nurkić tada bio krivac, ali način je bio neispravan. I umjesto da pokušavaju stvari ublažiti, oni i dalje tvrdoglavo guraju svoje i potpaljuju vatru s novim tekstovima, pismima.. preko facebooka.

Kakva su to poredjenja Juke i Coopera, ovaj prvi je klasicni placenik koji je tu radi love prije svega a Juka je tako reci junior koji je dozivio da ga se pozove u A tim zemlje u kojoj je rodjen i koju voli, vjerujem da je tako.. On kao junior treba da zapne i bori se za mjesto u timu i da ostvari te svoje neke snove da bude A reprezentativac.. A ne da bjezi sa priprema ko p.... Neka i iz Zagreba salje nalaze ko da mi nemamo doktora i ko da bi ga neko prisiljavo da igra povrijedjen, pa nismo mi S. Koreja.. Nemoze mi se nikako opravdat.. Ako ne zeli da igra za repku neka javnost upozna sa odlukom, neka javno kaze, ja Jusuf Nurkic ne zelim vise da igram za BiH a razlozi su i neka in kaze , al nek bude iskren , valjda i mi navijaci imamo pravo da znamo istinu..
Jᴜᴠᴇ, sᴛᴏʀɪᴀ ᴅɪ ᴜɴ ɢʀᴀɴᴅᴇ ᴀᴍᴏʀᴇ

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la KK_Bosna » 15 dec 2014, 21:11

30. oktobar:
KK_Bosna je napisao/la:juka ne igra na EP dok su u savezu dino i harun.
mirzatele je napisao/la:Ako Jusuf odbije reprezentaciju ja cu se bacit ko ovaj vlasnik gugla. Nema sanse :nene:
onda se polako pocni oprastati sa najmilijim :mrgreen:
al sam bio proglasavan ludim, neprijateljem reprezentacije i slicno... ne pricam ja stvari napamet
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

mirzatele
Postovi: 11965
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mirzatele » 15 dec 2014, 21:15

Stvari nisu nista drugacije nego tada, plus imamo jos jednu izjavu da dres reprezentacije ne moze nista zamijeniti i da ce on uvijek igrati za svoju reprezentaciju

let3
Postovi: 29064
Pridružen/a: 20 dec 2013, 12:46
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la let3 » 15 dec 2014, 21:23

KK_Bosna je napisao/la:30. oktobar:
KK_Bosna je napisao/la:juka ne igra na EP dok su u savezu dino i harun.
mirzatele je napisao/la:Ako Jusuf odbije reprezentaciju ja cu se bacit ko ovaj vlasnik gugla. Nema sanse :nene:
onda se polako pocni oprastati sa najmilijim :mrgreen:
al sam bio proglasavan ludim, neprijateljem reprezentacije i slicno... ne pricam ja stvari napamet
a šta to znaci u prevodu :?:

dakle, Jusuf Nurkić prakticno uslovljava svoje igranje u selekciji BiH - odlaskom Mahmutovića i Konakovića iz KS-a :?

jel to zakljucak ove vandredne sjednice :mrgreen:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.