Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

idma75
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 apr 2015, 11:22
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la idma75 » 11 jul 2018, 20:16

3isamagicnumber je napisao/la:
@idma75. Još to nije isključeno, ja sam sam priželjkivao da ode u Bostonu poslje Denveru, baš takvi "value contracti" kao sto je on sada potpisao mogu biti prevaga u POu.
Pod hitno da poradi na šutu za tri poena. Ako je Brook Lopez mogao može i Juka. Vidjelo se protiv NOP u PO. Apsolutno ignorisanje u napadu a u obranu nije spreman preuzeti. To je ono što bi kod Stevensa itekako poboljšao. Plus solidan je kao sekundarni kreator iz posta gdje bi slasheri tipa Tatum, Brown, Rozier, pa i Kyrie i Hayward imali prilike za lagane poene.

Al eto ostaje nam da maštamo...
BALL DON'T LIE

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Nemanja86 » 11 jul 2018, 23:13

OK, ako zaista smatraš da Nurkić igrački ima veću vrijednost od McColluma, donekle su i razumljive ove višednevne tirade i izlivi razočarenja.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pip » 11 jul 2018, 23:56

3isamagicnumber je napisao/la:@Nemanja. Pa hajde realno dokazi ko je vrijedni igrač u Portlandu, on ili CJ. Imaš dovoljno podataka na netu da bi neke konkretne zaključke uzeo. Reci bez koga bi prošli bolje, izvoli.

@pip. Malo toga ti znaš i dokazuješ to frekventno. Odgovor ti je 10% na temu a 90% pokušaj indirektnog vrijedjanja, jesi mislio da ću to promasiti? Sjećam se i ja tebi i tvoji prvi postova koji su bili pokusaj obračuna samnom a ja pojma nemam ko si ti niti me interesuje. Slobodno citiraj svaki post, stojim 100% iza svakog. Kriminalan je bio u početku i to sam dokazao sa podacima. Kada si već stalker da pravis profil mjesecima poslje dešavanja da bi se obračunao sa ljudima zašto ne pogledaš prvi post i u koje vrijeme sam ga napisao. Ako sam zbog ičega dužan, to je onda zato što sam realistički optimista. Itekako je bitno da shvati da je ponižen, sjeti se kada ga je Malone ponizio i kako je poslje toga odigrao kada je prešao u POR. Isti je slučaj sada ali 5x gori. Ti i Nemanja se uhvatili 2-3 primjera i ponavljate kao papige kada ima još 25 slučajeva koji će zarađivati bolje od njega.

@idma75. Još to nije isključeno, ja sam sam priželjkivao da ode u Bostonu poslje Denveru, baš takvi "value contracti" kao sto je on sada potpisao mogu biti prevaga u POu.
svedska neznalico, prestani se vise sramotit.pokazao si koliko poznajes NBA :lol: ...Olshey se popiso na tvoje brljotine i sad ti kriv citav svijet :lol:

prati jarebka i ostale zemljake :wave:
cuj njega neko prati haha....a idi bizi tamo...cekaj novu sezonu da opet istreses kantu govana po nurkicu jer te iznevjerio

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 3isamagicnumber » 12 jul 2018, 00:26

lol, klaun bio klaun ostao :D
Neka si se pridruzio zbog mene, dobro dosao medzu raju, ima nas svakakvi pa cak i svedzana.
Valjda je Olshey popisao prvensteno po tebi jer si ti Jukov Nr.1 D-rider koji ga mora braniti od "zli svedzana".
Jerebko uzima titulu sljedece sezone...

@Nemanja, ponovo ti kazem da dokazes da nije tako slucaj. Daj validne argumente za koje je CJ vaznji nego Juka u POR pa mozemo raspravljati, vec sam spomenuo neke stvar koje su drasticno pobolsjane od kako je Juka tu. Kada se vec mjesas u tu raspravu daj argumente.

@idma75, 100% potpis.

Avatar
suhakrpa
Postovi: 2601
Pridružen/a: 21 jan 2011, 19:51
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la suhakrpa » 12 jul 2018, 02:06

ma uzeo je Nurkic nesto i "ispod stola" ... nemojte se brinuti

Avatar
Azpi
Postovi: 4459
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Azpi » 12 jul 2018, 03:20

Ovaj ne prestaje :lolno: :lolno:
Brate fulio si prognozu bas i sta ces pomiri se sa tim nisu ti sad svi drugi krivi pa je CJ sad losiji od njega :rol:

Realnost je 15miliona po meni, eto dobio je nesto nizi ugovor jbg losa godina za fa igrace, kakav crni max koji si najjavio za to se znalo da nema teoretske sanse :thumbup:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Nemanja86 » 12 jul 2018, 11:42

3isamagicnumber je napisao/la:
@Nemanja, ponovo ti kazem da dokazes da nije tako slucaj. Daj validne argumente za koje je CJ vaznji nego Juka u POR pa mozemo raspravljati, vec sam spomenuo neke stvar koje su drasticno pobolsjane od kako je Juka tu. Kada se vec mjesas u tu raspravu daj argumente.

.
ja ti mogu dokazivati matematičke teoreme (doduše, da ne budem neskroman, ne sve), a košarku gledam. Ti si druže po pitanju Nurkića debelo zabrazdio, dugo ne pamtim ovakvu isključivost.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Rokoko87 » 13 jul 2018, 22:11

Juka na klupi sljedeću sezonu, Collins počinje, jest da nije pokazao ama baš ništa, ali eto, budući Wallace
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Rokoko87 » 18 jul 2018, 10:07

Pa ovaj Collins nije dominantan ni u SL, a oni bi njega ispred Juke, samo 3pts :rol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 23 jul 2018, 10:42

“Sa selektorom Duškom Vujoševićem sam imao sastanak u Beogradu, razgovarali smo i na okupljanju reprezentacije prošlog mjeseca u Sarajevu. Prije nekoliko dana mi je javio za kada su zakazane pripreme, to će biti nekih dvije sedmice prije početka drugog kruga kvalifikacija. Potvrdio sam mu dolazak, u stalnom smo kontaktu”, izjavio je Nurkić
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 23 jul 2018, 11:17

To je to, sa Jukom smo mnogo jači, još Amera kad bi imali...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Rokoko87 » 23 jul 2018, 11:18

Brat naš!
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

Beko
Postovi: 1872
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Beko » 23 jul 2018, 11:57

I Musa ce biti tu. Steta za Gordica. Nema veze.

Idemo uzeti Finsku vani, i Cesku kuci, da povecamo sanse za plasman na sampionat svjeta.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Wandelanoite » 23 jul 2018, 12:07

Gorda se mora nagovoriti, tek sada ce Duletovo znanje doci do izražaja, nadam se da ce tu biti i Halilovic.
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la DaVinci » 23 jul 2018, 13:26

Bassha je napisao/la:
“Sa selektorom Duškom Vujoševićem sam imao sastanak u Beogradu, razgovarali smo i na okupljanju reprezentacije prošlog mjeseca u Sarajevu. Prije nekoliko dana mi je javio za kada su zakazane pripreme, to će biti nekih dvije sedmice prije početka drugog kruga kvalifikacija. Potvrdio sam mu dolazak, u stalnom smo kontaktu”, izjavio je Nurkić
Potvrditi i stvarno doci nije isto ... nema od toga nista, cekam samo koja ce se izmisljotina proturit' ... evo ja sad forumu potvrdjujem da Nurkic i Musa nece doci u septembru ... bicu u stalnom kontaktu s forumasima do tad ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

spiska
Postovi: 919
Pridružen/a: 16 maj 2017, 15:53
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la spiska » 23 jul 2018, 13:37

Treba se okusati u sjedecoj odbojci da nam pomogne zaustaviti onog diva iz Irana.

filip13
Postovi: 38027
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 23 jul 2018, 13:41

da,trening kampovi kako musa rece u nba pocinju pocetkom septembra,predsezonske tekme vjerovatno krajem septembra a ove dvije tekme su cini mi se 13. i 17. septembra,vrlo lako je moguce da vecina evropskih igraca to propusti,ne samo ova dva nasa

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 23 jul 2018, 16:54

Juka nema valjanog razloga da ne dodje. Ima ugovor, zdrav sezona nije počela sta vise vi za vi ugovora bi spram kluba uzeo stav tipa odo ja sa repkom a vi uigravajte mayersa dok mene nema svakako smo po plati tu negdje.
Što si se tiče Muse šanse nisu ni 0,01% da će se pojaviti.

Lično bi volio da juka dodje da ovo odigra čisto da izbije argumente harunoljupcima jednom za svagda.

E sad ako bude zdrav pa se ne pojavi greb ga onda nema se šta tu filozofirat al nije juka taj tip bar ja ne vjerujem da jest.

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pip » 23 jul 2018, 17:19

ne znam kako onaj jesenkovic ima obraz ostavit ime i prezime ispod falsifikata od teksta....juka ako placas ovog glupana trebas ga otpustit

znam da je ciljna populacija avaza kompjuterski nepismena, ali staviti da je juka drugi strijealc portlanda (sa laznim prosjekom od 14,9) i da je peti najbolji odbrambeni igrac lige... prevazilazi najvece avazovstine :lol: :lol: jesenkovicu zasto lazes??jel se mislis lazima uvuc u jukinu guzicu??haha koji debilko

a sto se tice septembra....vjerujem da bi neki "navijaci " reprezentacije volili da ne dodje......malo nas je al smo go.vna

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Drape » 23 jul 2018, 18:10

Jusuf je sujetan, doći će prvog dana na pripreme reprezentacije i iz razloga jer neće više ništa raditi za Portland od onog što mora. Pokazali su da on nije njihova investicija tako da što bi onda i njega bilo briga.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.