Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AshburtonG » 17 mar 2019, 03:43

Koliko naivno izgubljena tekma. Lillard na 2 minuta i -6 pokusava zakucat preko LMA...

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 17 mar 2019, 03:44

niko ne zna o povredi....nagazio ga na stopalo a drzo se za koljeno...ne djeluje ozbiljno

ovako ce izgledat playoff...harkless ne smije uzet cistu tricu pa uvali juki vruc krompir .. aminua nigdje ...ovi ostali su non faktor...layman nestao odavno

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 17 mar 2019, 03:46

Sudije poklonile pobjedu Spursima. Bravo Juka, odlicna utakmica.

huupmil
Postovi: 491
Pridružen/a: 25 jun 2018, 21:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la huupmil » 17 mar 2019, 03:47

sve sto mogu vidjeti je pop efekt...stalno prilagodjavanje kroz utakmicu i reagovanje na postavke protivnika...markiranje i umaranje lilarda, udvajanje jusufa, pustanje harklesa..sve u nekim sekvencama u kojima rusi ritam... veliki treneri nisu to slucajno

Avatar
SPY
Postovi: 4821
Pridružen/a: 05 nov 2010, 21:54
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la SPY » 17 mar 2019, 03:47

Ovaj aminu mi tako djeluje izgubljeno i smotano..

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AshburtonG » 17 mar 2019, 03:49

I juka je imao par glupih situacija, ali je covjek iznio odbranu sam, ne moze rudarit na obje strane. Sad rekose da MRI koljena ovaj radi sutra.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tesnjak1991 » 17 mar 2019, 08:30

Nurkić sjajan sinoć, čovjek čim pređe na LA ovaj skoro ništa nije pogodio. U odbrani stvarno razvaljuje. Nisam tačno mogao naći šta je sa CJom, haman su izbjegli najgoru stvar, odnosno da ga nema do kraja sezone. U svakom slučaju očekujem jedno 2 do 3 sedmice minimalno da ga nema, eto Jusufu šanse da ima više loptu, da više šuteva ima. Da vidimo kako će to sada izgledati kad on vjerovatno bude drugi igrač ekipe, što je i zaslužio odavno.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
VanBasten
Moderator
Postovi: 6792
Pridružen/a: 27 nov 2008, 13:00
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la VanBasten » 17 mar 2019, 08:56

AirRamiz je napisao/la:duel sa OKCem bi bio neizvjestan jer mislim da je westbrook u stanju izbacit svoju ekipu ako krene da luduje i igra indijansku 7/24 utakmicu....Georgea ne moze niko cuvat, ali kazem Porland ima sanse da ih dobije ako westbrook dozivi pomracenje uma....
najveci problem portlanda ostaje klupa....ne vjerujem ni da ce aminu i harkless odjednom pocet zabijat tricu.....losi su suteri i to ce ostati tako...juka bi trebao dobit duel sa adamsom ili biti u najmanju ruku jednak s njim.gulio bi 33 minute po utakmici, minimum...problem je sto bi CJ i dame mogli igrat sebicnu kosarku gdje ce on sluzit samo kao rjesenej u nuzdi i da postavlja blokove. njihov GM je prevelika kukavica i ovi potezi za Hooda i Kantera su cista kozmetika.da je doveo Otto Portera to bi bio ozbiljan dodatak, dovoljno je da stoji u cosku i ceka lopte nakon udvajanja lillarda ili nakon sto ga juka pronadje....mada je Hood dobar jer ne forsira sut....samo sto ne moze uvezat dvije dobre partije da se posadi na glavu...kanter u PO ce biti unplayble...jer cim se nadje na parketu protivnik ce ga napadat...zato je i nogiran iz OKC-a...moze posluzit samo za regular season.PDX ce ispast glup ako mu da ugovor...sve iznad 5 miliona ej puno za njega

sanse 60:40 u korist OKC

Jazz

isto ne vjerujem da bi Juka bio u podredjenom polozaju, naprotiv...i tu bi igrao oko 35 minuta sto je vazno za nas.ovdje je Portland u prednosti....ako ih dobije ekipa sa Inglesom, Mitchellom i Rubiom....onda je vrijeme za razilazenje...ni jedni ni drugi nemaju klupu a Jazzova je mrvicu gora

Houston

potecijalno najgora serija...Harden je majstor izvlacenja faula pa bi jukina minutaza i frustracije mogli bi obrnuto proporcionalni...Chris Paul i ostale iskusnjare bi ovo sigurno dobile....4:1


ja bih volio seriju sa denverom...bez obzira na RS...mislim da bi portland imao vrlo dobre sanse
Taman, taman. Izbacio bi ih i posljednju tekmu, ali ej nekim cudom ga prosralo da šutira 60% sa distance :D
U PO je zagarantovano da ce još više forsirati, i preuzimati utakmicu. Osim ovog sranja s Jukom, on i Lillard njeguju neku međusobnu varijantu king of the court priče, vec par sezona. Djelim misljenje klupa, odnosno Layman i Hoood, i njihov ucinak je x faktor za Portland.

Ma Utah je nezodna ekipa. Vođena odlicno s klupe, defanzivno mogu zakljucati bilo koga. Sjeti se sta su OKCeuju uradili prošle sezone. A Gobert po mom misljenju moze biti veci problem za Juku nego Adams defanzivno. Kljuc za Juku protiv Goberta bi mogao biti ovaj mid range. Ako pocne ulaziti... Sve defanzivne šeme koje su spremili ce pasti u vodu.
glupost za hrabre je sebičan lijek

Dis tajm nekst jer, vil'bi čempions of Jurop

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 19 mar 2019, 03:29

OKC zijani, Spursi dobili GSW. Jako bitna utakmica. Idemo Juka!

sancirefi
Postovi: 54
Pridružen/a: 03 okt 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sancirefi » 19 mar 2019, 03:46

ide juka
bravo

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AshburtonG » 19 mar 2019, 03:47

Ovo su mu najbolje 3 minute u karijeri ja mislim hahah

sancirefi
Postovi: 54
Pridružen/a: 03 okt 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sancirefi » 19 mar 2019, 03:50

AshburtonG je napisao/la:Ovo su mu najbolje 3 minute u karijeri ja mislim hahah
bilo ih je jos samo odbranu pojacat na turneru :bih: :bih: :bih:

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 19 mar 2019, 03:50

To je to kada nema sebicnog CJ-a

Avatar
AshburtonG
Postovi: 6296
Pridružen/a: 15 jan 2016, 14:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AshburtonG » 19 mar 2019, 03:52

Dame je za sad izgubljen. Ako se probudi, bice ovo paklena tekma. Turner za sad defanzivno ne moze nista Nurkicu, a s druge strane Turner iskoristava sto ga pustaju da suta mid range i tricu bez covjeka. Nijedan poen nije dao preko Nurkica, a ima vec 11.

babino
Postovi: 7190
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la babino » 19 mar 2019, 03:52

AshburtonG je napisao/la:Ovo su mu najbolje 3 minute u karijeri ja mislim hahah
slazem se, samo sto njihov centar odigra jos bolje,vjerovatno svoje najbolje minute..

nocas bi mogli poceti kukati kako fali indijanac cj..ovdje nema ko kosa dati osim nurka i damea...bude li ovaj drugi cekao dame time,bice kasno..ovi ne fulaju:-)

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 19 mar 2019, 03:57

U nastavku mora bolje u odbraani

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 19 mar 2019, 03:59

Neka drugi igraju odbranu. :D Aminu jako los kod preuzimanja igraca, jos mu Juka pokazuje da uzme njegovog igraca, ali dok ovaj skonta ode sve u ****.

sancirefi
Postovi: 54
Pridružen/a: 03 okt 2013, 18:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la sancirefi » 19 mar 2019, 04:01

nije mi jasno sto ga vadi na 3 ipo minute do kraja prve a covjek odigro odlicno i sad ce ga ostavit na klupi 5 minuta do kraja druge ps oce promasit sut ovi veceras :shifty: :shifty:

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 19 mar 2019, 04:02

Sta sudije sviraju Kanteru :lol:

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 19 mar 2019, 04:15

Polomise obruc :lol:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.