Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Derdiyok
Postovi: 24186
Pridružen/a: 10 maj 2015, 04:48
Lokacija: Σα
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Derdiyok » 28 mar 2019, 01:11

Ko je ovo sa foruma postavljao link na fb nekom Amerikancu i govorio mu da bi se sjebo koliko ljudi ovde prate kosarku
® GONGASHI POWERHOUSE ®

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 28 mar 2019, 02:14

mission accomplished, za jedan dan donirano preko $8000 za bilbord!

#ripcity :ljepota: :tokralju:

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Cepi1981 » 28 mar 2019, 04:14

COYS je napisao/la:Bas. Meni je u glavi citav dan kako se on osjeca i kako podnosi povredu. :(


Juka, volimo te brate! <3
Cuj kako bas fino na morfijumum, oxycontinu i drugim narkoticima. Zajebanciju na stranu bitno mu je samo da bude mentalno jak i da vrati samopouzdanje a kosti se zalijece. Ukoliko sve bude kako treba za nekih 7-10 mjeseci bi se trebao vratiti. Samo pitanje je hoce li vise ikada biti kao sto je bio a postoji mogucnost da bude i bolje, jedina pozitivna stvar sto ima frisak ugovor i sto je mlad.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la soccerfan » 28 mar 2019, 05:52

Evo Kanter posle vecerasnje utakmice daje intervju kaze da su sa Jukom svi pricali preko Facetimea prije tekme i da im je pozelio srecu. Da se nadaju svi sto brzem oporavku. Meni Juka djeluje ko psihicki jak decko i mislim zaista da e se jos jaci vratiti! :bih:
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 28 mar 2019, 06:04

soccerfan je napisao/la:Evo Kanter posle vecerasnje utakmice daje intervju kaze da su sa Jukom svi pricali preko Facetimea prije tekme i da im je pozelio srecu. Da se nadaju svi sto brzem oporavku. Meni Juka djeluje ko psihicki jak decko i mislim zaista da e se jos jaci vratiti! :bih:
Kaze Lillard nije pri sebi bio, sigurno je na teskim medikantima trenutno.

Avatar
soccerfan
Postovi: 8703
Pridružen/a: 09 jan 2011, 23:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la soccerfan » 28 mar 2019, 15:43

Ziggs je napisao/la:
soccerfan je napisao/la:Evo Kanter posle vecerasnje utakmice daje intervju kaze da su sa Jukom svi pricali preko Facetimea prije tekme i da im je pozelio srecu. Da se nadaju svi sto brzem oporavku. Meni Juka djeluje ko psihicki jak decko i mislim zaista da e se jos jaci vratiti! :bih:
Kaze Lillard nije pri sebi bio, sigurno je na teskim medikantima trenutno.
Pa sigurno za bolove mu moraju jos nesto davati. Kanter rece da im je bilo drago da ga vide. Elem nek se oporavlja. Nece mu biti lako ali jak je on decko.
I Bogu je prosto bilo krstimol' se ili klanjamo....

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15717
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 28 mar 2019, 20:56

Ono sto je dobro iz ovog(ako uopste ima dobrog) je da je ova povreda skrenula paznju na njega,i ako se vrati na isti nivo ili bude jos bolji bit ce hvalospjeva i mozda ASG
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Vedo20 » 29 mar 2019, 06:07

Nakon povrede Nurkića i tog jutarnjeg šoka, ništa drugo me nije moglo tako uzdrmati. Utakmicu BiH-Grčka sam ispratio polu mrtav. I dok su svi ostali da tuguju zašto nam je Grčka uzela bod, otišao sam umoran na spavanje. Ja sam svoje suze i živce ostavio rano tog jutra. Nisam bio svjestan koliko sam se vezao za našeg košarkaškog diva. :plac:
ŠVRLJ

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AlphonseKauders » 29 mar 2019, 10:27

obzirom na vrstu povrede i da nisu oštećeni nikakvi ligamenti i mišići, očekujem povratak u januaru, najkasnije do All Star Breaka...

Njemu će najbitnije biti da vrati psihu, kosti će zacijeliti - u to ne sumnjam..

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tesnjak1991 » 29 mar 2019, 10:31

Kad se oporavi, i krene sa treninzima, jel' realno očekivati da krene trice pucati češće, odnosno dal' će možda tome više vremena posvetit u ovom sad periodu?
Mislim da će sad biti odlična prilika da i to doda u ofanzivni skill set.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la _dreamer_ » 29 mar 2019, 11:22

Vedo20 je napisao/la:Nakon povrede Nurkića i tog jutarnjeg šoka, ništa drugo me nije moglo tako uzdrmati. Utakmicu BiH-Grčka sam ispratio polu mrtav. I dok su svi ostali da tuguju zašto nam je Grčka uzela bod, otišao sam umoran na spavanje. Ja sam svoje suze i živce ostavio rano tog jutra. Nisam bio svjestan koliko sam se vezao za našeg košarkaškog diva. :plac:
znam kako ti je bilo. vec drugi put baksuzluk pred PO, ko da je proklet. :-(
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 29 mar 2019, 14:32

ja jos ne mogu da vjerujem sta mu se desilo i da ga necemo gledati toliko dugo :cry: znalo se i ustajat maksuz....kad sam vidio naslov o slomljenoj nozi, nisam mogao vjerovat 3 sekunde...mislio sam da je los san

ostaje nam samo nada da ce Musa dogodine imat 15 minuta po mecu....i tiha nada da Juka moze da se vrati poslije AS pauze..prioritet je na punom oporavku...u dresu repke vise mu se ne moze zamjerit da ne nastupi prije eura 2021 (sto zbog sebe sto zbog pritiska kluba.mozete zamislit pod kakvim ce pritiskom biti)...ovisno hocemo li se plasirat

Avatar
hurem
Postovi: 8612
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la hurem » 29 mar 2019, 15:04

_dreamer_ je napisao/la:
Vedo20 je napisao/la:Nakon povrede Nurkića i tog jutarnjeg šoka, ništa drugo me nije moglo tako uzdrmati. Utakmicu BiH-Grčka sam ispratio polu mrtav. I dok su svi ostali da tuguju zašto nam je Grčka uzela bod, otišao sam umoran na spavanje. Ja sam svoje suze i živce ostavio rano tog jutra. Nisam bio svjestan koliko sam se vezao za našeg košarkaškog diva. :plac:
znam kako ti je bilo. vec drugi put baksuzluk pred PO, ko da je proklet. :-(
Utakmica sezone Jusufa, sve ok, i na kraju "samar".
Odem navece na Bilino polje, sve po planu, rasturanje, i na kraju jos jedan "samar"...u istom danu dvije samarcine, od kojih je prvi naravno daleko bolniji, nemjerljiv u svakom slucaju.
Zapravo mi je najljepsi trenutak na Bilinom polju bilo skandiranje "JUSUF NURKIC" u prvoj minuti utakmice protiv Grcke. Sav sam se bio najezio.
Sada cak ni rezultate Portlanda ne pratim.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 29 mar 2019, 20:00



:bih:

Avatar
Osim13
Postovi: 43672
Pridružen/a: 01 apr 2017, 23:06
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Osim13 » 29 mar 2019, 20:24

Ma to što govorite "mentalno", ja baš mislim da njemu to neće biti problem. Juka je zmaj, u svakom smislu. Prebrodiće on ovo ;]
MERCEDES - MISTRIJA - MIA SAN MIA

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tesnjak1991 » 29 mar 2019, 21:18

hurem je napisao/la:
_dreamer_ je napisao/la:
Vedo20 je napisao/la:Nakon povrede Nurkića i tog jutarnjeg šoka, ništa drugo me nije moglo tako uzdrmati. Utakmicu BiH-Grčka sam ispratio polu mrtav. I dok su svi ostali da tuguju zašto nam je Grčka uzela bod, otišao sam umoran na spavanje. Ja sam svoje suze i živce ostavio rano tog jutra. Nisam bio svjestan koliko sam se vezao za našeg košarkaškog diva. :plac:
znam kako ti je bilo. vec drugi put baksuzluk pred PO, ko da je proklet. :-(
Utakmica sezone Jusufa, sve ok, i na kraju "samar".
Odem navece na Bilino polje, sve po planu, rasturanje, i na kraju jos jedan "samar"...u istom danu dvije samarcine, od kojih je prvi naravno daleko bolniji, nemjerljiv u svakom slucaju.
Zapravo mi je najljepsi trenutak na Bilinom polju bilo skandiranje "JUSUF NURKIC" u prvoj minuti utakmice protiv Grcke. Sav sam se bio najezio.
Sada cak ni rezultate Portlanda ne pratim.
Isto tako mi je, sem što me poslije utakmice i policija zaustavila, i fasujem kaznu. Ljepota. :urnebes:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
bordo_Sarajevo
Postovi: 1918
Pridružen/a: 18 feb 2011, 09:06
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bordo_Sarajevo » 30 mar 2019, 06:29

Ja jos uvjek ne mogu da vjerujem (Gledao sam tekmu (Kao i svaku ove sezone) i taj dogadzaj, i samo sam okrenuo glavu). Sutradasnju BiH tekmu sam gledao nikad hladnokrvjinji..i kad smo vodili. Mangup je, ali mangup sa srcem kao malo ko (Pogotovo za svoju BiH).
Ne daj se Juka!!!!!!!
Sjever pamti te, PULJICU VEDRANE !!

Bosna I Hercegovina repka svetinja, FK Sarajevo svetinja, KK Bosna, RK Bosna !!!!!!!

nisi sa topom, sto mislis da ces moc sad ?!..

Srebrenica-11-07-1995-never forget, never forgive !!

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 30 mar 2019, 19:43

bordo_Sarajevo je napisao/la:Ja jos uvjek ne mogu da vjerujem (Gledao sam tekmu (Kao i svaku ove sezone) i taj dogadzaj, i samo sam okrenuo glavu). Sutradasnju BiH tekmu sam gledao nikad hladnokrvjinji..i kad smo vodili. Mangup je, ali mangup sa srcem kao malo ko (Pogotovo za svoju BiH).
Ne daj se Juka!!!!!!!
Brate ja sam histericno poceo skakati po stanu. Nije mi dobro bilo dva dana. I Hayward i George sam dozivio vise na sportskom nivou ali ovo je bilo na licnom. Jeste mozda povreda koja najgadnije izgleda zato su svi odreagovali kako jesu, ali ogromne sanse aBd ima za oporavak.

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 01 apr 2019, 16:45

slika

dizajn bilborda :bih:

baltazar7
Postovi: 641
Pridružen/a: 05 jul 2018, 17:06
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la baltazar7 » 01 apr 2019, 23:48

U svakom belaju treba tražiti neku priliku. Dok ne ozdravi 100% nek vježba tricu. Ispali preko ljeta, tokom oporavka 100 000 pokušaja.

Mene samo brine da se na ovu povredu ne nadoveže sad bruka onih sitnih. Definitivno će biti razlike u muskulaturi na dvije noge. Samo da ne počne pucat i zatezati sve moguće u toj povrijeđenoj nozi dok ne povrati mišićnu strukturu i veze.

Vjerujem u doktore i te stručnjake da neće ništa prepustiti slučaju.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 25 gostiju.