Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

DamirT
Kontakt:

PostPostao/la DamirT » 10 maj 2019, 18:23

Cetnicima smeta kad neko drugi velica osobe koje nisu ni osudjene za zlocine....A kad oni velicaju one kurv.are i cetnike seronju mladica i karadzica to je uredu.To Juka je.bi im mater cetnicku
29.11.1919
FKR TZ

Pantelija
Kontakt:

PostPostao/la Pantelija » 10 maj 2019, 18:24

Bih je zemlja bosanaca, pravoslavnih (moj stari), jevrejskih, krscanakih, franjevackih, muslimana i ostalih.
Srbi su u arbiji a hrvati u hrvatskoj. Niti au se iz srbije pravoslavci naselili ovdje da se zovu srbi niti su hrvati to uradili.
Trešnjevka!

Xcena
Kontakt:

PostPostao/la Xcena » 10 maj 2019, 18:28

Znaju oni dobro šta hoće sa svojom propagandnom, mitomanskom mašinerijom koju su posebno aktivirali u zadnje vrijeme.

Zato i treba odgovarati istom mjerom. Nurkiću još jednom poštovanje za svijest koju ima i na tome što ne zaboravlja one koji su prvi stali u odbranu države Bosne i Hercegovine i kojih da nije bilo, ne bi imali jednu Srebrenicu, Višegrad, Prijedor, nego daleko više njih, jer znamo kako su prolazila i naselja i gradovi gdje genocidašima otpor nije pružen.

Nurkiću. :bow: :bih:

bombaysaphire
Kontakt:

PostPostao/la bombaysaphire » 10 maj 2019, 18:35

Xcena WroteColonZnaju oni dobro šta hoće sa svojom propagandnom, mitomanskom mašinerijom koju su posebno aktivirali u zadnje vrijeme.

Zato i treba odgovarati istom mjerom. Nurkiću još jednom poštovanje za svijest koju ima i na tome što ne zaboravlja one koji su prvi stali u odbranu države Bosne i Hercegovine i kojih da nije bilo, ne bi imali jednu Srebrenicu, Višegrad, Prijedor, nego daleko više njih, jer znamo kako su prolazila i naselja i gradovi gdje genocidašima otpor nije pružen.

Nurkiću. :bow: :bih:

Mašinerija je pokrenuta jer dolaze izbori , treba opet dobiti , jer valja živjeti na visokoj nozi, dok narod bijeda mrtva.
Tu je i Kosovo, za svaki slučaj, as u rukavu.
Nema to veze sa Nurkićem, niti sa bilo kojim drugim.

Najviše te boli kad te neko ignoriše, ili jednostavno odgovori gospodski, a ne uzvaraća istom mjerom.

Ovo je Jukin lični čin, tako i treba da se gleda, ali Juka je u Americi i čovjek je milioner.

Mi smo u BIH , bijeda.

Istog tog Juku su ovi sad koji ga hvale , žestoko pljuvali prije godinu i po , dvije.

Juka treba nastaviti da veliča heroje , mi treba da ignorišemo Vučićeve portale i gledamo i svoje dvorište.
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Na kraju će Pedrosa osvojiti, kakva trkaaaaaa
To je ta njegova levica, šut iz kolena koji se ne brani
Ejjj "

wobly92
Kontakt:

PostPostao/la wobly92 » 10 maj 2019, 18:42

Treba ići u kost, a ne glumit neki merhametluk stalno i dopuštat da te se gazi. Ova piskaranja četalja nisu normalna, čuj medij da napiše "balija Nurkić" i za ljude koji su se branili napisati "ratni zločinci", pa treba im vraćat istom mjerom na sve, i prcat ih ko albanci i kosovari na svakom koraku, gdje god je moguće.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

Xcena
Kontakt:

PostPostao/la Xcena » 10 maj 2019, 18:47

bombaysaphire WroteColonNajviše te boli kad te neko ignoriše, ili jednostavno odgovori gospodski, a ne uzvaraća istom mjerom.

Pusti tu merhametli spiku, majke ti. Zbog takve naivnosti i merhametluka najebali smo i više puta nego što smo trebali. Tvoja priča bi i važila da si okružen normalnim komšijama, a ne sadističkim divljacima koji ti i sada isto misle ono što su mislili 90tih i koji će ti to isto ponovo uraditi ako im se za to ukaže prilika.

wobly92 WroteColonTreba ići u kost, a ne glumit neki merhametluk stalno i dopuštat da te se gazi. Ova piskaranja četalja nisu normalna, čuj medij da napiše "balija Nurkić" i za ljude koji su se branili napisati "ratni zločinci", pa treba im vraćat istom mjerom na sve, i prcat ih ko albanci i kosovari na svakom koraku, gdje god je moguće.

Normalno.

Alminjo99
Kontakt:

PostPostao/la Alminjo99 » 10 maj 2019, 18:48

Kad pojedinci mogu nositi majice sa likom osudjenih ratnih zločinaca, zasto Juka ne bi nosio majicu sa herojima ove zemlje, koji su istu odbranili od agresora.
Rezultat je trend, ideal je vječan!

bombaysaphire
Kontakt:

PostPostao/la bombaysaphire » 10 maj 2019, 18:59

Xcena WroteColon
bombaysaphire WroteColonNajviše te boli kad te neko ignoriše, ili jednostavno odgovori gospodski, a ne uzvaraća istom mjerom.

Pusti tu merhametli spiku, majke ti. Zbog takve naivnosti i merhametluka najebali smo i više puta nego što smo trebali. Tvoja priča bi i važila da si okružen normalnim komšijama, a ne sadističkim divljacima koji ti i sada isto misle ono što su mislili 90tih i koji će ti to isto ponovo uraditi ako im se za to ukaže prilika.

wobly92 WroteColonTreba ići u kost, a ne glumit neki merhametluk stalno i dopuštat da te se gazi. Ova piskaranja četalja nisu normalna, čuj medij da napiše "balija Nurkić" i za ljude koji su se branili napisati "ratni zločinci", pa treba im vraćat istom mjerom na sve, i prcat ih ko albanci i kosovari na svakom koraku, gdje god je moguće.

Normalno.

Jeste , treba se ugledati na njih , i " srbovati makar slamu jeo".

Ko piše o merhametluku?

Tebi je buraz izgleda bitnije šta pišu Vučićevi mediji , nego Jukina majica.

Gore sam ti napisao , ali ti izgleda ne možeš shvatiti , da Srbiji treba ovakvih "slučajeva" , da bi opstali na vlasti.

Pa šta predlažeš , da npr. Avaz napiše četalj Jokić se slikao sa 3 prsta, namjerno provocirajući Nurkića za mjesec ramazana?
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Ejjj "

Oikamid

PostPostao/la Oikamid » 10 maj 2019, 19:05

Predlažem da ne dopustimo da nas kolju i treći put u 80 godina, eto samo to.

Xcena
Kontakt:

PostPostao/la Xcena » 10 maj 2019, 19:17

bombaysaphire WroteColonJeste , treba se ugledati na njih , i " srbovati makar slamu jeo".

Ko piše o merhametluku?

Gore sam ti napisao , ali ti izgleda ne možeš shvatiti , da Srbiji treba ovakvih "slučajeva" , da bi opstali na vlasti.

Pa šta predlažeš , da npr. Avaz napiše četalj Jokić se slikao sa 3 prsta, namjerno provocirajući Nurkića za mjesec ramazana?

Pišem ja o merhametluku jer su tvoja pisanja sama po sebi takva. Pored toga što ni ne razumiješ ono što ja pokušavaš da kažem.

Ja ti ne govorim o Vučićevim medijima, nego o čitavoj spici i propagandi koja dolazi iz redova tog naroda, o pulsu tog naroda i njihovom mindsetu koji podržava osuđene ratne zločince i pokušava izjednačiti agresora sa žrtvom. A kako je ovo vrijeme propagandnog rata najgora solucija jeste da na sve to 'gospodski šutiš'. To bi bilo jednako tome da ja tebe opalim štocem, a ti gospodski ustaneš i ništa ne uradiš. Treba li da ti govorim gdje to vodi? Novom štocu.

I sami tvoj odlazak u krajnost sa ovim primjerom o Jokiću dovoljno mi govori o tvom gledanju na ovaj problem i razumijevanju, odnosno nerazumijevanju mojih upisa. Činjenica da smo svjesni i da nas većina hvali Nurkića zbog ovoga što je uradio, te da se konstantno podsjećamo na ono što nam se desilo, te na heroje koji su nas odbranili, kako nam se to više nikad ne bi moralo desiti i jeste najbolji način odgovaranja svemu tome.

Tako da ti je ovaj dio
bombaysaphire WroteColonUopšte nije trebala biti velika frka oko ovoga , jedino što su srbijanski portali pod kontrolom Vučića jedva dočekali da iskoriste prilike , e koji qrac mi trebamo da se spuštamo na njihov nivo?

apsolutno suvišan jer niko od nas se i nije spustio na njihov nivo, samo reagujemo na adekvatan način.

A ti, ako ti se šuti, šuti, pa vidi gdje će te to odvesti.
Zadnja izmjena: Xcena, dana/u 10 maj 2019, 19:18, ukupno mijenjano 1 put.

Saurman
Kontakt:

PostPostao/la Saurman » 10 maj 2019, 19:18

Bravo Juka !!! :bih:
1974---1975---1976---2001---2013

Osim13
Kontakt:

PostPostao/la Osim13 » 10 maj 2019, 19:23

Alminjo99 WroteColonKad pojedinci mogu nositi majice sa likom osudjenih ratnih zločinaca, zasto Juka ne bi nosio majicu sa herojima ove zemlje, koji su istu odbranili od agresora.

Otvaraju studentske domove po njima bezbeli. I onaj mi dođe jutros sra.t serem i po njemu i Partizanu usranom.
Ezekiel 25:17

"tata zagorio sam daj da te opalim "

bombaysaphire
Kontakt:

PostPostao/la bombaysaphire » 10 maj 2019, 19:33

Xcena WroteColon
bombaysaphire WroteColonJeste , treba se ugledati na njih , i " srbovati makar slamu jeo".

Ko piše o merhametluku?

Pišem ja o merhametluku jer su tvoja pisanja sama po sebi takva. Pored toga što ni ne razumiješ ono što ja pokušavaš da kažem.

Ja ti ne govorim o Vučićevim medijima, nego o čitavoj spici i propagandi koja dolazi iz redova tog naroda, o pulsu tog naroda i njihovom mindsetu koji podržava osuđene ratne zločince i pokušava izjednačiti agresora sa žrtvom. A kako je ovo vrijeme propagandnog rata najgora solucija jeste da na sve to 'gospodski šutiš'. To bi bilo jednako tome da ja tebe opalim štocem, a ti gospodski ustaneš i ništa ne uradiš. Treba li da ti govorim gdje to vodi? Novom štocu.

I sami tvoj odlazak u krajnost sa ovim primjerom o Jokiću dovoljno mi govori o tvom gledanju na ovaj problem i razumijevanju, odnosno nerazumijevanju mojih upisa. Činjenica da smo svjesni i da nas većina hvali Nurkića zbog ovoga što je uradio, te da se konstantno podsjećamo na ono što nam se desilo, te na heroje koji su nas odbranili, kako nam se to više nikad ne bi moralo desiti i jeste najbolji način odgovaranja svemu tome.

Tako da ti je ovaj dio
bombaysaphire WroteColonUopšte nije trebala biti velika frka oko ovoga , jedino što su srbijanski portali pod kontrolom Vučića jedva dočekali da iskoriste prilike , e koji qrac mi trebamo da se spuštamo na njihov nivo?

apsolutno suvišan jer niko od nas se i nije spustio na njihov nivo, samo reagujemo na adekvatan način.

A ti, ako ti se šuti, šuti, pa vidi gdje će te to odvesti.

Pošteno, imamo različita mišljenja, i to je u redu.

Ja hoću da ti objasnim da je meni bitno da je Jusuf obukao tu majicu , i to je jedino bitno.
Boli me qrac za srbijanske medije

Tebi je više bitno šta oni pišu, nego sama majica , odnosno Jusufova poruka.

Ja gledam stanje u svojoj državi i samo svojoj .

Pričate o "mogućem" ratu , nemoj da nas kolju , to nećemo da dopustimo.

Slažem se i ja , ali zar ne treba pogledati kakvo je stanje kod nas? Kako da se branimo?
Izetbegovići , Lagumdžije ,Dodici, Čovići obezbjediili budućnost 10 pokoljenja na tvoj i moj račun, i sutra kad krene stani pani , oni odoše, a ti i ja ostasmo da branimo Bosnu i Hercegovinu.

Koji su nama qrac srbijanski mediji i njihovi naslovi ???
"Printeeeeeezis
Evo šanse Aguero gooolll
Ejjj "

Tekashi
Kontakt:

PostPostao/la Tekashi » 10 maj 2019, 19:52

:bih:
Zadnja izmjena: Tekashi, dana/u 10 maj 2019, 19:53, ukupno mijenjano 1 put.

BIHpatriota
Kontakt:

PostPostao/la BIHpatriota » 10 maj 2019, 19:52

Što obraćate pažnju na srpske medije. Puca mi ona stvar za njima.

Tekashi
Kontakt:

PostPostao/la Tekashi » 10 maj 2019, 19:55

Shvatite da oni zive u paralelnom univerzumu.

GoRaN
Kontakt:

PostPostao/la GoRaN » 10 maj 2019, 19:56

Fakat, čuj nije trebao nositi majicu zbog čednih medija iz Srbije i reakcije pubertetlija na društvenim mrežama. Ako je to razlog neka je nosi svaki dan. Ameri ionako reklamišu svoju vojsku u NBA prijenosima, poruka je trebala biti viđena, a gdje ćeš bolju pozornicu od ove. Neće je valjda nositi kad ide po drva.

Što bi Cerić nazalno rekao: "Kome ba mi da se prilagođavamo?". :mrgreen:

Xcena
Kontakt:

PostPostao/la Xcena » 10 maj 2019, 19:57

bombaysaphire WroteColon
Ja hoću da ti objasnim da je meni bitno da je Jusuf obukao tu majicu , i to je jedino bitno.
Boli me qrac za srbijanske medije

Tebi je više bitno šta oni pišu, nego sama majica , odnosno Jusufova poruka.

Meni je oboje podjednako bitno, a trebalo bi biti i tebi jer ti jasno pokazuje šta ti komšije misle. A ono što ti komšije misle može ti nekad i raditi o glavi. Nije sam se prvi put to desilo. ;) Kad znaš šta neko misli o tebi, znaš i kako da se postaviš prema njemu.

bombaysaphire WroteColonJa gledam stanje u svojoj državi i samo svojoj .

Stanje u tvojoj, našoj državi je tako da preko entitetske linije imaš one koji se ponose ratnim zločincima i koji s jedne strane opravdavaju sve što su njihovi 'heroji' radili u njihovo ime, a istovremeno postavljaju priču da smo mi sami sebe napadali i ubijali. Kad ti govorim o njihovoj propagandnoj mašineriji ne govorim ti ni o Vučiću ni o njegovim elementima, jer i ne moram ići dalje od manjeg bh. entiteta.

bombaysaphire WroteColonKoji su nama qrac srbijanski mediji i njihovi naslovi ???

Onaj **** koji ti pokazuje mišljenje njih i njihovog javnog mnijenja o onome što se ovdje događalo, iskrivljivanje istine i zamjena uloga. Zato i ne treba šutiti na sve to, te treba konstanto govoriti istinu i stvarno stanje onoga što se ovdje dešavalo, jer ono o čemu se ne govori bude olako zaboravljeno, a kad se nešto zaboravi lako je onda to i 'prekrojiti'. Tome njihovi mitovi i služe.

Oikamid

PostPostao/la Oikamid » 10 maj 2019, 20:20

Stanje u ovoj državi je direktna posljedica rata, fakt.

filip13
Kontakt:

PostPostao/la filip13 » 10 maj 2019, 20:38

Pantelija WroteColonBih je zemlja bosanaca, pravoslavnih (moj stari), jevrejskih, krscanakih, franjevackih, muslimana i ostalih.
Srbi su u arbiji a hrvati u hrvatskoj. Niti au se iz srbije pravoslavci naselili ovdje da se zovu srbi niti su hrvati to uradili.

u Ustavu ove drzave ne piše tako

izvinjenje na off topicu

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.