Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 05 jun 2019, 14:16

drag mi je lik, branio sam ga u stotinama postova, jos od juniorskih nastupa....ali ovu bradurinu bi trebao obrijat.
moze se biti musliman i sa hefticnom bradom, ne mora biti ova talibanska...

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15703
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 05 jun 2019, 14:26

Malo je prevelika postala.Ona prije povrede je bila mjera
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 05 jun 2019, 14:28

terorist u najavi

Avatar
Rooney88
Postovi: 16872
Pridružen/a: 06 nov 2010, 18:04
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Rooney88 » 05 jun 2019, 14:31

Chinaglia je napisao/la:terorist u najavi
Krajnje glup komentar. Teroristi sa Novog Zelanda ili Norveske nisu uopste imali nikakve brade. Bezveze izjava totalno.

Inace za bradu se slazem, nekima fkt stoji ali njemu nimalo.
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 05 jun 2019, 14:39

normalno da nisu imali kad nisu muslimani
:kafa:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 jun 2019, 14:42

Chinaglia je napisao/la:terorist u najavi
Juka u Houston sa Hardenom i ima da terorišu sve redom, ljudi neće smijet igrati protiv njih :mrgreen:
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31061
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 05 jun 2019, 14:46

pokusava iskopirat ovog decka :kafa:

slika

Avatar
Federer17
Postovi: 7124
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Federer17 » 05 jun 2019, 15:22

AirRamiz je napisao/la:drag mi je lik, branio sam ga u stotinama postova, jos od juniorskih nastupa....ali ovu bradurinu bi trebao obrijat.
moze se biti musliman i sa hefticnom bradom, ne mora biti ova talibanska...
Konstantno si nekoga prozivao za neki primitivizam (pogotovo ovdje na Jukinoj temi), a taj tvoj post nije nista osim to.

Ne znaci uopste da ima taj nijjet, mnogi sportisti sa jos vecim bradama uopste nisu muslimani.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 05 jun 2019, 16:28

dobro je mumine...prosetaj

dobra ti ova da juka pusta bradu jer je hipster a ne vjernik...bas je tesko provalit njegov nijet

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Vedo20 » 05 jun 2019, 16:57

Ne zna šutnut tricu, ne zna zakucat, ne zna skočit, ne zna se kontrolisat u odbrani, ne zna obući majicu bez natpisa, what's next?! Idi obrij se, vid mu glave! :D :lol: :crazy:
ŠVRLJ

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 05 jun 2019, 17:00

Federer17 je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:drag mi je lik, branio sam ga u stotinama postova, jos od juniorskih nastupa....ali ovu bradurinu bi trebao obrijat.
moze se biti musliman i sa hefticnom bradom, ne mora biti ova talibanska...
Konstantno si nekoga prozivao za neki primitivizam (pogotovo ovdje na Jukinoj temi), a taj tvoj post nije nista osim to.

Ne znaci uopste da ima taj nijjet, mnogi sportisti sa jos vecim bradama uopste nisu muslimani.

Sergio,Llull,Mirotic,Rubio,Jonas izgleda svi Balije :mrgreen:

Avatar
Tekashi
Postovi: 15819
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 05 jun 2019, 18:05

Neka brade, bas mu dobro stoji.

Avatar
Federer17
Postovi: 7124
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Federer17 » 05 jun 2019, 18:41

AirRamiz je napisao/la:dobro je mumine...prosetaj

dobra ti ova da juka pusta bradu jer je hipster a ne vjernik...bas je tesko provalit njegov nijet
S ponosom, imas nesto protiv?

Nista ja nisam rekao sta je razlog njegovog pustanja brade (niti ulazim u to), vec samo da ne mora biti vjerski razlog.

Ponovo pokazivanje (ne)kulture s tvoje strane, nista novo.

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 05 jun 2019, 19:08

jesi tetkica svega mi. ali nista novo s tvoje strane. samo se ukljucis kad su neke sporedne stvari u pitanju.koliko si samo puta sijao smutnju komentarima da ovaj ovoga ne prati na drustvenoj mrezi, ovaj onoga nije pozdravio poslije tekme...ubio se za nekog trač časopisa.
dobro, može li se znatu koji je razlog pustanja brade koja mu ne stoji. ja sam konto da je juka duboko religiozna osoba...ali eto sad me zadevera....fura se ne che gevarine gerilce?
ja njegovu ridju bradu komentiram iz estetskih razloga....ali branioci diina se odmah pale :crazy:

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 05 jun 2019, 19:12

lumani je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:drag mi je lik, branio sam ga u stotinama postova, jos od juniorskih nastupa....ali ovu bradurinu bi trebao obrijat.
moze se biti musliman i sa hefticnom bradom, ne mora biti ova talibanska...
Konstantno si nekoga prozivao za neki primitivizam (pogotovo ovdje na Jukinoj temi), a taj tvoj post nije nista osim to.

Ne znaci uopste da ima taj nijjet, mnogi sportisti sa jos vecim bradama uopste nisu muslimani.

Sergio,Llull,Mirotic,Rubio,Jonas izgleda svi Balije :mrgreen:
pravda za datomea :urnebes:

da mi je brat rodjeni...reko bi mu da se obrije jer mu uzasno stoji...a miroti bi reko da se nikad ni slucajno vise ne obrije :rol: ruzniji od hardena

Avatar
Federer17
Postovi: 7124
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Federer17 » 05 jun 2019, 19:30

AirRamiz je napisao/la:jesi tetkica svega mi. ali nista novo s tvoje strane. samo se ukljucis kad su neke sporedne stvari u pitanju.koliko si samo puta sijao smutnju komentarima da ovaj ovoga ne prati na drustvenoj mrezi, ovaj onoga nije pozdravio poslije tekme...ubio se za nekog trač časopisa.
dobro, može li se znatu koji je razlog pustanja brade koja mu ne stoji. ja sam konto da je juka duboko religiozna osoba...ali eto sad me zadevera....fura se ne che gevarine gerilce?
ja njegovu ridju bradu komentiram iz estetskih razloga....ali branioci diina se odmah pale :crazy:
Koji je razlog nosenja kojekakvih 'odijela' sa kratkim pantolicama, ili nekih daBogsacuva kombinacija od strane Jamesa, RW-a, Hardena? Vjerovatno iz razloga sto misle da im to stoji.

Kako znas sta on misli da li mu stoji, ili ne? Jesi nekad cuo za termin 'ukus' ili 'subjektivno misljenje'?

Ne ukljucujem se ja nikako, ali je fazon da ti svaki komentar ovdje licno dozivljavas i odmah napadas. I, uopste ne znam o cemu pricas, kad sigurno ima dobre dvije godine kako se nesto posebno ne osvrcem na bilo sta vezano za te neke odnose. Jesam nekad davno pisao da se Juka i Jokic na nekom mecu nisu pozdravili i iz tog razloga posumnjao u njihov 'dobar odnos' koji se stalno potencirao - nesto sto se na kraju i ispostavilo kao tacno (s obzirom da se ocekuje da osobe sa istog govornog podrucja budu kao neka 'braca', sto je bilo daleko od toga kad su njih dvojica u pitanju). Ne vidim bilo vezu toga s ovim sad.

Generalno volim citati tvoje postove jer si neko ko prati, poznaje kosarku, ali brate nerijetko si tako nekulturan, cemu svjedoci i broj banova koje si zaradio samo iz tog razloga.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tracy3McGrady » 05 jun 2019, 19:56

O čemu vi raspravljate jbt
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
wobly92
Postovi: 9525
Pridružen/a: 04 okt 2013, 12:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la wobly92 » 05 jun 2019, 20:00

AirRamiz je napisao/la:jesi tetkica svega mi. ali nista novo s tvoje strane. samo se ukljucis kad su neke sporedne stvari u pitanju.koliko si samo puta sijao smutnju komentarima da ovaj ovoga ne prati na drustvenoj mrezi, ovaj onoga nije pozdravio poslije tekme...ubio se za nekog trač časopisa.
dobro, može li se znatu koji je razlog pustanja brade koja mu ne stoji. ja sam konto da je juka duboko religiozna osoba...ali eto sad me zadevera....fura se ne che gevarine gerilce?
ja njegovu ridju bradu komentiram iz estetskih razloga....ali branioci diina se odmah pale :crazy:
"Fura" se na sunnet Poslanika s.a.v.s., prika. Tu nije bitno dal' će se nekome svidjeti. To što pričaju ljudi, to njeg da zanima ne bi to radio.
Čuj "bradurinu", kako odvratno se nosite prema onome što je najbolja osoba koja je ikad kročila Zemljom s ponosom nosila, i svi ostali poslanici i vjerovjesnici također.
When you see a person who has been given more than you in money and beauty, look to those who have been given less.

lumani
Postovi: 14867
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 05 jun 2019, 20:16

wobly92 je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:jesi tetkica svega mi. ali nista novo s tvoje strane. samo se ukljucis kad su neke sporedne stvari u pitanju.koliko si samo puta sijao smutnju komentarima da ovaj ovoga ne prati na drustvenoj mrezi, ovaj onoga nije pozdravio poslije tekme...ubio se za nekog trač časopisa.
dobro, može li se znatu koji je razlog pustanja brade koja mu ne stoji. ja sam konto da je juka duboko religiozna osoba...ali eto sad me zadevera....fura se ne che gevarine gerilce?
ja njegovu ridju bradu komentiram iz estetskih razloga....ali branioci diina se odmah pale :crazy:
"Fura" se na sunnet Poslanika s.a.v.s., prika. Tu nije bitno dal' će se nekome svidjeti. To što pričaju ljudi, to njeg da zanima ne bi to radio.
Čuj "bradurinu", kako odvratno se nosite prema onome što je najbolja osoba koja je ikad kročila Zemljom s ponosom nosila, i svi ostali poslanici i vjerovjesnici također.

a to je :?:

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 05 jun 2019, 20:18

Federer17 je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:jesi tetkica svega mi. ali nista novo s tvoje strane. samo se ukljucis kad su neke sporedne stvari u pitanju.koliko si samo puta sijao smutnju komentarima da ovaj ovoga ne prati na drustvenoj mrezi, ovaj onoga nije pozdravio poslije tekme...ubio se za nekog trač časopisa.
dobro, može li se znatu koji je razlog pustanja brade koja mu ne stoji. ja sam konto da je juka duboko religiozna osoba...ali eto sad me zadevera....fura se ne che gevarine gerilce?
ja njegovu ridju bradu komentiram iz estetskih razloga....ali branioci diina se odmah pale :crazy:
Koji je razlog nosenja kojekakvih 'odijela' sa kratkim pantolicama, ili nekih daBogsacuva kombinacija od strane Jamesa, RW-a, Hardena? Vjerovatno iz razloga sto misle da im to stoji.

Kako znas sta on misli da li mu stoji, ili ne? Jesi nekad cuo za termin 'ukus' ili 'subjektivno misljenje'?

Ne ukljucujem se ja nikako, ali je fazon da ti svaki komentar ovdje licno dozivljavas i odmah napadas. I, uopste ne znam o cemu pricas, kad sigurno ima dobre dvije godine kako se nesto posebno ne osvrcem na bilo sta vezano za te neke odnose. Jesam nekad davno pisao da se Juka i Jokic na nekom mecu nisu pozdravili i iz tog razloga posumnjao u njihov 'dobar odnos' koji se stalno potencirao - nesto sto se na kraju i ispostavilo kao tacno (s obzirom da se ocekuje da osobe sa istog govornog podrucja budu kao neka 'braca', sto je bilo daleko od toga kad su njih dvojica u pitanju). Ne vidim bilo vezu toga s ovim sad.

Generalno volim citati tvoje postove jer si neko ko prati, poznaje kosarku, ali brate nerijetko si tako nekulturan, cemu svjedoci i broj banova koje si zaradio samo iz tog razloga.
james , wetbrick su egzibicionisti, hipsteri...

ja ne vidim sto bi bio manji musliman sa bradom ove duzine:

slika



bilo je tu jos tumacenja, odnosa mirze i juke, juke i dzanana...cak sam i ja iznenadjen koliko se musa divi juki na svakom koraku iako se ne prate na drustvenim mrezama... ne zelim vise ulazit u stvari koje nisu kosarka, pa tako ni u to kako me ko dozivljava....

dao sam misljenje vezano za bradu i gotovo. isto bi reko da se istetovirao ili uradio neku drugu glupost....cisto sumnjam da se Juka obazire na komentare, iako mi je njegova povreda pala teze nego babi mu licno... i iako sam par puta banovan jer nisam trpio nepravdu na njegov racun, potvaranje da je izdajnik kad je imao prijasnje operacije...kad se svrstavalo na pricu lopova mahmutovica i njegovog izaslanika na forumu...i druge stvari
za mene je tema brada zavrsena...cekamo neki video za mjesec-dva...da vidimo kako protice oporavak i kad bi se mogao ocekivat povratak

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.