Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
guillermo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 19 okt 2018, 05:55

Mora zategnuti odbranu..

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Gifron » 19 okt 2018, 05:57

Ofanzivno oke, fino ide. Nazad slabo, pogotovo gradjenje i uzimanje skokova. McGee ga uzima :facepalm:
Ovi puno ulaze u reket, pa je tu dobro sto se ne lijepi uz igrace, imao bi 3-4 faula dosad onda.
Jedan grad, jedna ljubav!

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 19 okt 2018, 06:02

Nije ovo lose.
Jedini on i stauskas igraju i više nego su plaćeni :).
Mislim kritikovati juku pored CJ i Aminua u ovoj utakmici je smiješno.

Kao što sam i rekao juka i ne treba da previše gilja u odbrani, to je naučio njegovo je da radi naredne tri sezone na ofanzivnom repertoaru i četvrtu pred novi ugovor da eksplodira na obje strane parketa.

Avatar
Gifron
Postovi: 4146
Pridružen/a: 18 jan 2014, 23:39
Lokacija: 075
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Gifron » 19 okt 2018, 06:17

Eto cetvrti, mada ovo faula nije vidilo. Maloprije pasivnost u odbrani i laganica treci.
Jedan grad, jedna ljubav!

Avatar
guillermo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 19 okt 2018, 06:18

Kakv faul :crazy:
MCgee se ubi nista mu ne sviraju

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AlphonseKauders » 19 okt 2018, 08:33


babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la babino » 19 okt 2018, 10:18

probudim se 5.55 h, upalim rezultate i vidim nurk razvaljuje kad su kosevi i skokovi u pitanju, taman reko evo cijelo drugo poluvrijeme da ispratim partiju 25+ poena...upalim stream, on u tom trenutku pravi onaj glupi prekrsaj, izlazi i sve sto sam gledao do kraja su banane onog malog, neuhranjenog, 'baby face' zeka:-)
yebi ga jusufe..

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 19 okt 2018, 14:08

nurkicu idiote

bukvalno nista nije odbranio, usao u problem s licnim, bar je napadacki bio solidan... collins briljirao u odbrani i zakucao nurkica za klupu i drago mi je sto se tako odigralo i sto stotts nije vadio collinsa... svi ocekujemo da ima vecu minutazu, 30+ mpg, al me ne bi sokiralo da mu collins ukrade minute kao ed davis prethodne sezone... cuj 17 min odigrao, e jesi idiot jeb'o te bog

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 19 okt 2018, 14:35

Chinaglia je napisao/la:nurkicu idiote

bukvalno nista nije odbranio, usao u problem s licnim, bar je napadacki bio solidan... collins briljirao u odbrani i zakucao nurkica za klupu i drago mi je sto se tako odigralo i sto stotts nije vadio collinsa... svi ocekujemo da ima vecu minutazu, 30+ mpg, al me ne bi sokiralo da mu collins ukrade minute kao ed davis prethodne sezone... cuj 17 min odigrao, e jesi idiot jeb'o te bog

Ja, kulture u Pm...

RollsRoyce
Postovi: 681
Pridružen/a: 27 mar 2018, 18:05
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la RollsRoyce » 19 okt 2018, 14:49

Chinaglia je napisao/la:nurkicu idiote

bukvalno nista nije odbranio, usao u problem s licnim, bar je napadacki bio solidan... collins briljirao u odbrani i zakucao nurkica za klupu i drago mi je sto se tako odigralo i sto stotts nije vadio collinsa... svi ocekujemo da ima vecu minutazu, 30+ mpg, al me ne bi sokiralo da mu collins ukrade minute kao ed davis prethodne sezone... cuj 17 min odigrao, e jesi idiot jeb'o te bog

Jbte pišeš kao da je on odlučio da igra samo 17 minuta, za tebe, a i za ostale, jucer je igrao malo iz 2 razloga:

1. imao je problema sa ličnim

2. Lakersi 30 od 48 minuta igraju small ball sa Kuzmom na centru, to je ekstremno mala petorka i nijedan trener neće da mu teretni centar igra stalno protiv te petorke, pogotovo sa dobrim passerom u petorci, a Lakersi imaju Lebrona i Ronda.

Još jedna stvar, Collins nikada neće biti ispred Juke, može u onom univerzumu u kojem je Earl Clark igrao ispred Gasola u Lakersima iz 2012./13.

Juka je još napredovao, a i prošle godine je bio dobar, spremite se da pišete hvalospjeve uskoro :)

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Federer17 » 19 okt 2018, 14:53

Lik je ogranicen ko balkon, ali dzaba sve kad idalje bez problema pise po forumu. :)


bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 19 okt 2018, 17:41

Federer17 je napisao/la:Lik je ogranicen ko balkon, ali dzaba sve kad idalje bez problema pise po forumu. :)

Chini je daleko od ograničenog, čudan na svoj način, ali odličan poznavatelj sporta... Pretpostavljam da tebi buraz smeta psovanje boga,ako sam u pravu onda je to ograničenost...Ružno jeste što tako piše, i nema smisla da to piše na sportskom portalu, ali ne možeš minimizirati znanje Chinia na osnovu toga...Bez ljutnje... :thumbup:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Federer17 » 19 okt 2018, 17:47

bombaysaphire je napisao/la: Chini je daleko od ograničenog, čudan na svoj način, ali odličan poznavatelj sporta... Pretpostavljam da tebi buraz smeta psovanje boga,ako sam u pravu onda je to ograničenost...Ružno jeste što tako piše, i nema smisla da to piše na sportskom portalu, ali ne možeš minimizirati znanje Chinia na osnovu toga...Bez ljutnje... :thumbup:
Ma nebitno mi je znanje (a nije sad ni da se radi o nekom Edinu Avdicu, vec je u pitanju 'obicni' simpatizer Portlanda, a time vjerovatno i NBA lige) kada konstantno, na razlicite nacine, pokazuje svoj neodgoj i nekulturu (da se ne izrazavam pogrdnije). Kada bi se za svaku losiju odluku igraca, njegovu losiju partiju i sl. isti nazivao svakakvim pogrdnim imenima, koja je svrha pratiti sport. Nisu u pitanju roboti. Psovanje je dodatna stavka koja potvrdjuje ovo prethodno napisano.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 19 okt 2018, 17:54

Federer17 je napisao/la:
bombaysaphire je napisao/la: Chini je daleko od ograničenog, čudan na svoj način, ali odličan poznavatelj sporta... Pretpostavljam da tebi buraz smeta psovanje boga,ako sam u pravu onda je to ograničenost...Ružno jeste što tako piše, i nema smisla da to piše na sportskom portalu, ali ne možeš minimizirati znanje Chinia na osnovu toga...Bez ljutnje... :thumbup:
Ma nebitno mi je znanje (a nije sad ni da se radi o nekom Edinu Avdicu, vec je u pitanju 'obicni' simpatizer Portlanda, a time vjerovatno i NBA lige) kada konstantno, na razlicite nacine, pokazuje svoj neodgoj i nekulturu (da se ne izrazavam pogrdnije). Kada bi se za svaku losiju odluku igraca, njegovu losiju partiju i sl. isti nazivao svakakvim pogrdnim imenima, koja je svrha pratiti sport. Nisu u pitanju roboti. Psovanje je dodatna stavka koja potvrdjuje ovo prethodno napisano.

Pa to si opisao prosječnog Bošnju, svaki je trener, kada igrač loše igra onda mu spominje svaki rod familije, a kada igra dobro e onda bi ga tom igraču da izvineš popušio...I mene to nervira, ali to je ukorijenjeno, tu lijeka nema...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
hurem
Postovi: 8611
Pridružen/a: 13 jul 2011, 21:28
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la hurem » 20 okt 2018, 01:04

Ako neko ima "pravo" da o Nurkicu pise na taj nacin onda je to @Chini, jer zapravo svi znamo sta on u biti misli o njemu i sta je u konacnici zelio da kaze...s izuzetkom psovanja Boga, tu se slazem da je ocito ogranicen lik u nekom drugom smislu kad vec sebi dozvoljava da tako nisko (citaj dno dna) padne...ne uvrijedio se i razbjesnio, haha. :)

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 20 okt 2018, 08:42

Dobro je ovo.
Juka za 17 minuta imao dobru statistiku sta vise mislim da je prebacio normu za platu koju ima.
Čitam navijači Portlanda nisu zadovoljni kao on je ključan kakva će im sezona biti od CJ ne očekuju napr đak itd.. CJ ima više nego duplo veću platu i ti isti navijači su kad je juka trebao potpisati pisali kako ga treba pustiti ako bude tražio 15 milja po sezoni.

Vi za vi svega na jukinom bi mjestu upravo ovo radio polirao svoj ofanzivni repertoar u naredne bar dvije sezone i čuvao se povreda i bez potrebnog konstantnog krpljenja rupa u odbrani koje nastaju zbog vanjske linije.
Znači igrao odbranu na 50% kapaciteta uzimao suteve, hvatao sve što mogu u skoku bez da gradi loptu drugima jednostavno igrao za sebe i svoj razvoj.
Bio je timski igrač prošlu sezonu i kako mu se to vratilo?

Avatar
Azpi
Postovi: 4458
Pridružen/a: 17 maj 2018, 13:26
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Azpi » 20 okt 2018, 08:55

Majke mi ovo nase bosansko razmisljanje me iznenadi iz dana u dan :rol: :rol:
Sajt od kojeg zivis, 2,5M pratioca, napisana knjiga i prodata u 1000 primjeraka.
!!!GOAT!!!
Jeste cap definisan al ako vlasnik hoce da baca pare onda cap ne vrijedi.Lal moze imat lebrona,klaya,davisa i irvinga u ekipi.

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 21 okt 2018, 05:45

igra dobru 3/4, kako u odbrani, tako i u napadu i onda s tri posjeda sve to usere... prvo ide na polaganje kao curica i naravno to zavrsi neslavno, niti zabije poene, niti dobije faul, niti pogodi obruc, umjesto da je isao na zakucavanje, pa bar bi faul dobio, ako ne bi zakucao... drugi posjed je bio dobar, samo sto je promasio, a treci posjed je uzeo trojku kao da je dame, preko ruke... kako me lik nervira, strasno

treba ga kaznit svaki put kad ne ide na zakucavanje, vec na pickasto polaganje

huupmil
Postovi: 493
Pridružen/a: 25 jun 2018, 21:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la huupmil » 21 okt 2018, 10:35

gledao sam do poluvremena...dobar je bio asistencije reb...bitno je da je spacingom koncepcijski osnazio ekipu...dame layman cj ..svi ok igraju i dopunjuju se..dame naravno prica za sebe

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 15 gostiju.