Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Jup
Postovi: 1135
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Jup » 07 sep 2022, 17:33

bombaysaphire je napisao/la:
07 sep 2022, 17:29
Jup je napisao/la:
07 sep 2022, 16:52
DamirT je napisao/la:
07 sep 2022, 16:49
Sad nek se vrati pisanju i prepucavanju po FB.U tome je najbolji.Za mene najvece razocarenje u nasem timu.Realno je dao jedno 55-60%
ja mislim da ne bi bilo lose da ode na babinu farmu volova da jedno mjesec dana tu odradi pripreme i da se malo restartuje na fabricke postavke :mrgreen:
Već treći ili četvrti put nekoga prozivaš što ima farmu volova , to neki fazon ? Ili možda USPEH ?
istrazi pa vidi da mu tata babao ćaća ima farmu bikova :problem: :zviz:
Pravda za Tyson Furya

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 07 sep 2022, 17:35

Jup je napisao/la:
07 sep 2022, 17:33
bombaysaphire je napisao/la:
07 sep 2022, 17:29
Jup je napisao/la:
07 sep 2022, 16:52


ja mislim da ne bi bilo lose da ode na babinu farmu volova da jedno mjesec dana tu odradi pripreme i da se malo restartuje na fabricke postavke :mrgreen:
Već treći ili četvrti put nekoga prozivaš što ima farmu volova , to neki fazon ? Ili možda USPEH ?
istrazi pa vidi da mu tata babao ćaća ima farmu bikova :problem: :zviz:
Znam da ima , ali po tebi to je neka sramota ?
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Jup
Postovi: 1135
Pridružen/a: 11 dec 2017, 14:28
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Jup » 07 sep 2022, 17:43

bombaysaphire je napisao/la:
07 sep 2022, 17:35
Jup je napisao/la:
07 sep 2022, 17:33
bombaysaphire je napisao/la:
07 sep 2022, 17:29


Već treći ili četvrti put nekoga prozivaš što ima farmu volova , to neki fazon ? Ili možda USPEH ?
istrazi pa vidi da mu tata babao ćaća ima farmu bikova :problem: :zviz:
Znam da ima , ali po tebi to je neka sramota ?
izvini molim te :!: to si ti rekao a zakljucio daleko od toga to je castan posao,htio sam da kzem da ode malo na pripreme na farmu ne bi li dobio jos na snazi i brzini :mrgreen: ne trebaju ti nikakve druge fizike pripreme :mrgreen:
Pravda za Tyson Furya

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 07 sep 2022, 17:45

Jup je napisao/la:
07 sep 2022, 17:43
bombaysaphire je napisao/la:
07 sep 2022, 17:35
Jup je napisao/la:
07 sep 2022, 17:33


istrazi pa vidi da mu tata babao ćaća ima farmu bikova :problem: :zviz:
Znam da ima , ali po tebi to je neka sramota ?
izvini molim te :!: to si ti rekao a zakljucio daleko od toga to je castan posao,htio sam da kzem da ode malo na pripreme na farmu ne bi li dobio jos na snazi i brzini :mrgreen: ne trebaju ti nikakve druge fizike pripreme :mrgreen:
Naravno , kad je Jokić konjina može i Juka biti volina .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
BIHfan
Postovi: 10763
Pridružen/a: 25 jul 2008, 20:01
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BIHfan » 07 sep 2022, 19:26

Dragi Jusufe, ne zamjeram ti ista, ali brate dragi ti si centar i trebas biti pod kosem. Citavo prvenstvo igra na vrhu trojke, nijednom nije na blok se otvorio u pick and roll, vec samo se na pop tricu izvlaci. Onda ono vodjenje lopte bespotrebno, dzaba njegova glava ga je kostala jos bolje karijere.

Nadam se da mu ovo nije zadnje prvenstvo, jer ne bi me cudilo da i jest.
Rose joins Oscar Robertson, Michael Jordan, Jerry West, Larry Bird, LeBron James and Dwyane Wade among those only able to average at least 25 points, 7.5 assists and four rebounds in a season.
FK DELFIN NEUM

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 07 sep 2022, 19:43

BIHfan je napisao/la:
07 sep 2022, 19:26
Dragi Jusufe, ne zamjeram ti ista, ali brate dragi ti si centar i trebas biti pod kosem. Citavo prvenstvo igra na vrhu trojke, nijednom nije na blok se otvorio u pick and roll, vec samo se na pop tricu izvlaci. Onda ono vodjenje lopte bespotrebno, dzaba njegova glava ga je kostala jos bolje karijere.

Nadam se da mu ovo nije zadnje prvenstvo, jer ne bi me cudilo da i jest.
Posao selektora je da mu to objasni , očigledno to nije urađeno .
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
zlajci
Postovi: 2605
Pridružen/a: 18 apr 2010, 17:04
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la zlajci » 07 sep 2022, 20:42

Cinjenica: protiv Litvanije, rezultat za vrijeme sa Nurkicem na parketu -20, dok je bio na klupi +3.
tuzlanska Sloboda

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sarmica » 08 sep 2022, 08:03

Nestao je sa portala tekst gdje u naslovu Juka kaže da se njemu da da vodi Savez i ostalo. Nisam stigao da pročitam tekst ali sam vidio da je spominjao video i slike vezane za katastrofalan odns saveza spram igrača i uslove pod kojim su igrali.

Samo naprijed Juka, deri bagru, a forumske hijene i botovi saveza mu mogu pop.....

greenwood
Postovi: 373
Pridružen/a: 01 okt 2020, 21:42
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la greenwood » 08 sep 2022, 08:06

Sarmica je napisao/la:
08 sep 2022, 08:03
Nestao je sa portala tekst gdje u naslovu Juka kaže da se njemu da da vodi Savez i ostalo. Nisam stigao da pročitam tekst ali sam vidio da je spominjao video i slike vezane za katastrofalan odns saveza spram igrača i uslove pod kojim su igrali.

Samo naprijed Juka, deri bagru, a forumske hijene i botovi saveza mu mogu pop.....

evo imas ovdje njegovu izjavu

Avatar
baboedindzeko09
Postovi: 8115
Pridružen/a: 14 nov 2021, 18:25
Lokacija: Small Heath, Birmingham
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la baboedindzeko09 » 08 sep 2022, 08:12

Kad ne igra - glumi lažni patriotizam po twitteru i facebooku, konakovic je bio u pravu gdje su utakmice u najdražem dresu.
Kad igra - bolje da nisi ni dolazio, lose si odigrao katastrofa trice pucaš bla bla.

Nije se rodio ko je našem narodu ugodio, zbog ovakvih somova Višća, Nihad i slični više ne igraju za reprezentaciju, naš narod stigne svega i svakog popljuvat ko da smo u najmanju ruku Francuska pa možemo bez mega-zvijezda za naš nivo.

Njemu ova država apsolutno ništa nije dala, a on joj daje sve što ima, što kroz humanitarni rad što evo kroz dres reprezentacije, ali neka, što ga ne bi otjerali? Kad pogledam koliko je cijenjen u Sloveniji i u Hrvatskoj muka mi dođe kad uđem i počnem čitati šta pišu o njemu sve prosječne bošnje...

Ova trica je kraća nego u NBA, Nurkić pogodi tu i tamo trojku i tamo, zašto se ne bi ovdje odvažio i uzeo koju? Valjda selektor i on bolje znaju od vas forumskih znalaca, vjerujem da vas je pola košarku gledalo samo kad repka igra i da veze nemate o čemu je riječ, šta je match up i slično.

Jusufu hvala, nadam se da se neće obazirati na komentare ovih što nemaju pametnija posla u životu nego samo pljuvanje, vjerujem da si majstore dao svoj maksimum u svakoj utakmici, dvije zadnje dva najteža matchupa na prvenstvu si imao.

Neki ovdje ne shvataju ovdje da on nije all-star ni igrač tipa Embiid koji ce imati 40 poena i 20 skokova u svojim rukama i da to nije razlog da se omalovažava naša jedina NBA zvijezda koja nas je i dovela u situaciju da se uopšte borimo za prolaz u ovoj grupi, bez njega bi pakovali kofere poslije treće utakmice.

Hvala ti majstore još jednom
Zadnja izmjena: baboedindzeko09, dana/u 08 sep 2022, 08:33, ukupno mijenjano 1 put.
DEVEDESETKA - FORUMAŠ DECENIJE

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sarmica » 08 sep 2022, 08:18

greenwood je napisao/la:
08 sep 2022, 08:06
Sarmica je napisao/la:
08 sep 2022, 08:03
Nestao je sa portala tekst gdje u naslovu Juka kaže da se njemu da da vodi Savez i ostalo. Nisam stigao da pročitam tekst ali sam vidio da je spominjao video i slike vezane za katastrofalan odns saveza spram igrača i uslove pod kojim su igrali.

Samo naprijed Juka, deri bagru, a forumske hijene i botovi saveza mu mogu pop.....

evo imas ovdje njegovu izjavu
To je to. Hvala ti.

A kad sam govorio isto ovo što sam dobio informaciju iz druge ruke, barem jedno 7-8 ljudi me je napalo poput najgorih hijena, mamicu im .....
Vidite sada hoštapleri da je istina i šta je istina i da sendvić poslije 10 sati vožnje nije bila laž.

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 08 sep 2022, 09:16

Na kraju prosjeci 16.2 poena, 7 skokova, 2.2 asistencije, 1.2 ukradene lopte, 2 blokade, 3.2 izgubljene lopte uz 38.9% iz igre, 24% za tri i 63.6% s linije za slobodna bacanja. Blago receno turnir debelo ispod njegovog nivoa al bitno se ku.rcit patriotizmom svako malo i svadjat se s random ljudima u komentarima.

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sarmica » 08 sep 2022, 09:17

Epidaurus je napisao/la:
08 sep 2022, 09:16
Na kraju prosjeci 16.2 poena, 7 skokova, 2.2 asistencije, 1.2 ukradene lopte, 2 blokade, 3.2 izgubljene lopte uz 38.9% iz igre, 24% za tri i 63.6% s linije za slobodna bacanja. Blago receno turnir debelo ispod njegovog nivoa al bitno se ku.rcit patriotizmom svako malo i svadjat se s random ljudima u komentarima.
Mrš stoko

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21319
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Epidaurus » 08 sep 2022, 09:20

Evo ga jos jedan intelektualac Jusufovog nivoa.

Avatar
Pantelija
Postovi: 12897
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pantelija » 08 sep 2022, 09:24

Pa kada je toliko sranje i kada je u drzavi sranje (a realno jeste) sto liže pakaš zelenima?
Sto ne prosipa pamet na normalne stvari koje su bitne a ne da izigrava po drustvwnim mrežama na pogreesan način patriotu.
Radi fenomenalne stvari i na terenu i kao covjek koji pomaže svima, ali neke stvari su mu bas kontradiktorne ali hajde...

Realno ne treba srati, da smo imali samo malo laksu grupu isli bi dalje. Ovako, jbg, sta je tu je, valjda mu sda obezbjedi drugi put kvalitetniji sendvič
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

vlakanje
Interni moderator
Postovi: 2838
Pridružen/a: 13 jan 2010, 15:32
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la vlakanje » 08 sep 2022, 11:59

I trojica... Ne znam kako da ih nazovem!
Je l' ovaj lik prirodno glup ili ima nekakav interes da lupeta nebuloze?
Cuj, on poziva na izbore u oktobru. Zalutao, odlutao i to debelo,jos je samo trebalo da kaze i za koga da se glasa!

Avatar
Kristijan
Postovi: 747
Pridružen/a: 26 maj 2019, 10:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Kristijan » 08 sep 2022, 12:12

Za SDA. To je taj civilizacijski iskorak. Ne možeš reći kako ti se zovu komšije. Sve najgore Jusufe.

hayden
Postovi: 396
Pridružen/a: 12 jul 2015, 22:14
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la hayden » 08 sep 2022, 12:30

Sovinista.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 08 sep 2022, 12:51

Kristijan je napisao/la:
08 sep 2022, 12:12
Za SDA. To je taj civilizacijski iskorak. Ne možeš reći kako ti se zovu komšije. Sve najgore Jusufe.
Imamo tri Bosanca , tri Hercegovca , trojicu kako god hoćete da ih nazovete ...

Gdje su tu spomenute komšije ? Au buraz , ti čitao Kurire i nisi uopšte gledao izjavu ahhahahhahah , kakvi bogovi spina :rol: :rol: :rol:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
MElloo
Postovi: 13023
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la MElloo » 08 sep 2022, 12:55

Za centra sutati 38.9% iz igre je ocajno

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 27 gostiju.