Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 11 feb 2023, 09:57

babino je napisao/la:
11 feb 2023, 07:19
Federer17 je napisao/la:
11 feb 2023, 06:53
babino je napisao/la:
11 feb 2023, 06:33
koje smece od ekipe:-)
odgledah 10-ak min, patnja za oci na sabahu:-)
Ma ti si pravi fan, gledas ih i kad nema Juke :)

Ja npr. ni u snovima ne pomisljam...
ma ja ih vise ne gledam ni sa nurkicem u ekipi:-)

rano zaspao, ustao na sabah, nece san na oci i upalim malo da dozivim ovo gore sto hurem pise:-)

nervira me juka opasno u zadnje vrijeme svojom igrom, jos malo mu fali da mi postane drag kao dzumhur npr...
a zbog obojice sam dugo nenaspavan isao na posao:-)
Odavno sam ih prestao gledati i sa jukom, a nekada se čekale utakmice redovno.
Nije da ga branim, do sada je morao popraviti završavanje na obruču itd .. al opet ko bi u njegovoj poziciji igrao odbranu i općenito kao nekada? Mislim ono trcis sa svojih 130+ gore postaviš blok, odmotas se i vidiš dame ili Simmons pimpla loptu da opali ili je već opalio trojku, guras se, trk nazad, a tamo još gora situacija uvijek si u poziciji da pokušavaš braniti dvojicu-trojicu jer pomenuti dvojac i ne pokušava igrati odbranu i tako u krug.
Mislim juka je na kraju možda i napravio sve mangupski šutio trpio dobio solidan ugovor a sad nek se j.... Treniras, trckaras, opalis i ti koju trojku a lova kapa, malo nešto zategne aj pauza :).
Možda je sada i on stava da zbog ovih nije trebalo propustiti naninu dzenazu al šta je tu je.
On treba ako mu je još uvijek do košarke raditi isključivo na sebi i popravljanju segmenata svoje igre da to liči na nešto ako slučajno prije ili kasnije završi u ozbiljnoj ekipi, Portland to nije i neće biti u narednih najmanje 10 godina, kad se penzionise lillard već su pripremili još goru varijantu u Simmonsu.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 11 feb 2023, 12:45

edin139 je napisao/la:
11 feb 2023, 09:57
babino je napisao/la:
11 feb 2023, 07:19
Federer17 je napisao/la:
11 feb 2023, 06:53


Ma ti si pravi fan, gledas ih i kad nema Juke :)

Ja npr. ni u snovima ne pomisljam...
ma ja ih vise ne gledam ni sa nurkicem u ekipi:-)

rano zaspao, ustao na sabah, nece san na oci i upalim malo da dozivim ovo gore sto hurem pise:-)

nervira me juka opasno u zadnje vrijeme svojom igrom, jos malo mu fali da mi postane drag kao dzumhur npr...
a zbog obojice sam dugo nenaspavan isao na posao:-)
Odavno sam ih prestao gledati i sa jukom, a nekada se čekale utakmice redovno.
Nije da ga branim, do sada je morao popraviti završavanje na obruču itd .. al opet ko bi u njegovoj poziciji igrao odbranu i općenito kao nekada? Mislim ono trcis sa svojih 130+ gore postaviš blok, odmotas se i vidiš dame ili Simmons pimpla loptu da opali ili je već opalio trojku, guras se, trk nazad, a tamo još gora situacija uvijek si u poziciji da pokušavaš braniti dvojicu-trojicu jer pomenuti dvojac i ne pokušava igrati odbranu i tako u krug.
Mislim juka je na kraju možda i napravio sve mangupski šutio trpio dobio solidan ugovor a sad nek se j.... Treniras, trckaras, opalis i ti koju trojku a lova kapa, malo nešto zategne aj pauza :).
Možda je sada i on stava da zbog ovih nije trebalo propustiti naninu dzenazu al šta je tu je.
On treba ako mu je još uvijek do košarke raditi isključivo na sebi i popravljanju segmenata svoje igre da to liči na nešto ako slučajno prije ili kasnije završi u ozbiljnoj ekipi, Portland to nije i neće biti u narednih najmanje 10 godina, kad se penzionise lillard već su pripremili još goru varijantu u Simmonsu.
Kako se uvijek sjetiš nanine dženaze :hmmmmm: ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

edin139
Postovi: 1071
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 11 feb 2023, 17:16

bombaysaphire je napisao/la:
11 feb 2023, 12:45
edin139 je napisao/la:
11 feb 2023, 09:57
babino je napisao/la:
11 feb 2023, 07:19

ma ja ih vise ne gledam ni sa nurkicem u ekipi:-)

rano zaspao, ustao na sabah, nece san na oci i upalim malo da dozivim ovo gore sto hurem pise:-)

nervira me juka opasno u zadnje vrijeme svojom igrom, jos malo mu fali da mi postane drag kao dzumhur npr...
a zbog obojice sam dugo nenaspavan isao na posao:-)
Odavno sam ih prestao gledati i sa jukom, a nekada se čekale utakmice redovno.
Nije da ga branim, do sada je morao popraviti završavanje na obruču itd .. al opet ko bi u njegovoj poziciji igrao odbranu i općenito kao nekada? Mislim ono trcis sa svojih 130+ gore postaviš blok, odmotas se i vidiš dame ili Simmons pimpla loptu da opali ili je već opalio trojku, guras se, trk nazad, a tamo još gora situacija uvijek si u poziciji da pokušavaš braniti dvojicu-trojicu jer pomenuti dvojac i ne pokušava igrati odbranu i tako u krug.
Mislim juka je na kraju možda i napravio sve mangupski šutio trpio dobio solidan ugovor a sad nek se j.... Treniras, trckaras, opalis i ti koju trojku a lova kapa, malo nešto zategne aj pauza :).
Možda je sada i on stava da zbog ovih nije trebalo propustiti naninu dzenazu al šta je tu je.
On treba ako mu je još uvijek do košarke raditi isključivo na sebi i popravljanju segmenata svoje igre da to liči na nešto ako slučajno prije ili kasnije završi u ozbiljnoj ekipi, Portland to nije i neće biti u narednih najmanje 10 godina, kad se penzionise lillard već su pripremili još goru varijantu u Simmonsu.
Kako se uvijek sjetiš nanine dženaze :hmmmmm: ...
A što se ne bi sjetio?
Navodno je pravo volio. E pa volio je više lilarda i Portland i bio im lojalniji i kako mu se vratilo?

Avatar
Felixians4
Postovi: 7362
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Felixians4 » 21 feb 2023, 12:26

1. Jokic: 5.4—1.21 ppp
2. Embiid: 5.0—1.15
3. Ayton: 4.21—0.99
4. AD: 4.2—1.00
5. Doncic: 4.01—1.05
6. NURKIC: 4.0—0.91
7. Zion: 3.8—0.99
8. Vucevic: 3.52—1.06
9. Porzingis: 3.51—1.17
10. Giannis: 3.5—0.90


Broj "post up" završetaka po utkm. i koliko prosječno poena iz jedne takve akcije postižu

Avatar
0oo0
Postovi: 1162
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 0oo0 » 28 feb 2023, 21:35

kad se vraca juka na teren?
🔵⚪

Avatar
Sarmica
Postovi: 1905
Pridružen/a: 30 dec 2021, 08:44
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Sarmica » 01 mar 2023, 21:01

Sretan Dan Nezavisnosti svima onima koji cijene i poštuju ovu zemlju i nalaze je svojom, a dušmanima ove zemlje želim da propadnu kao i njihovi planovi.

EdinjoBos
Postovi: 1228
Pridružen/a: 14 feb 2021, 10:12
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la EdinjoBos » 01 mar 2023, 21:07

Sarmica je napisao/la:
01 mar 2023, 21:01
Sretan Dan Nezavisnosti svima onima koji cijene i poštuju ovu zemlju i nalaze je svojom, a dušmanima ove zemlje želim da propadnu kao i njihovi planovi.
To brate!
Amin

Avatar
Tekashi
Postovi: 15698
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 02 mar 2023, 17:03

Sarmica je napisao/la:
01 mar 2023, 21:01
Sretan Dan Nezavisnosti svima onima koji cijene i poštuju ovu zemlju i nalaze je svojom, a dušmanima ove zemlje želim da propadnu kao i njihovi planovi.
:thumbup: :bih:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 08 mar 2023, 00:55

nurkic questionable za sutrasnju tekmu protiv bostona

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12648
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerkolfc » 09 mar 2023, 07:01

Vidim vratio se u porazu. 17 minuta. 5 6 2 statistika.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6333
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la _dreamer_ » 09 mar 2023, 08:29

U odbrani dosta mobilan, cini se da je radio malo na fizickoj spremi. U napadu katastrofalan, donekle i ocekivano. Ali fuliti onoliko bacanja je previse, ne znam sta radi na treninzima.

Onda u trecoj cetvrtini fuli lijevo polaganje na strasan nacin, airball, ono ide kod Shaqa u rubriku. Tu sam ugasio, nisam vise mogao gledati.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 09 mar 2023, 13:00

da, u odbrani je djelovao mobilnije nego sto je bio slucaj do sada, ali, to je ipak jedna tekma, potreban je veci uzorak da bismo mogli reci sa sigurnoscu da je koliko-toliko vratio mobilnost, ali, zaista nadam da ce to biti tako, to ce ga uciniti boljim odbrambenim igracem

napadacki je bio los, ali svi znamo da je napadacki limitiran i kad na to dodas i pauzu od preko mjesec dana, bilo je za ocekivati losu igru na tom dijelu parketa, prosto nije u ritmu, ali to nije problem, vremenom ce to doci na svoje

jbg, portland je uzasan, nije chauncey billups jedini krivac, ali zasigurno snosi bas veliki dio krivice.. napadacki rating je bas dobar (bio je i kod terryja stotts-a), iako se meni uopste ne dopada kako ekipa igra napadacki, oslanja se na individualni kvalitet, nema tu timske kosarke, a odbrambeno je ekipa u haosu, kao da skupis pet forumasa i ubacis ih u igru i oni nemaju blage veze sta treba da rade

portlandu bi najpametnije bilo da tankira i uzme dobar pick, cak i ako izbore play-in, cisto sumnjam da mogu izboriti playoff, a cak i kad bi nekim cudom izborili playoff, neko bi ih nabio u prvoj rundi, ali, dame nece dozvoliti da se tankira, on zeli da se takmici

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 11 mar 2023, 01:24

Pa daj sviraju mu nepostojece faule jbt.pogledom faulira Embida :crazy:

Avatar
Tekashi
Postovi: 15698
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 11 mar 2023, 01:25

Dva nepostojeca faula. Fuj, **** vam Embiid familiju

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 11 mar 2023, 02:01

Ubi Billups zonama,bilo bi i 30 razlike da bukvalno sve Phili sviraju ..

mrAdislic
Postovi: 1047
Pridružen/a: 31 avg 2020, 21:48
Lokacija: Bilinopoljska izjava
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la mrAdislic » 11 mar 2023, 03:25

Pa daj covjeceee dragi, jesu se pogubili
ČEtrdeset pet🖤❤️

Avatar
guillermo
Postovi: 2292
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 11 mar 2023, 03:34

Proda Lillard utakmicu divljanje u trenutku kada vodis 10 razlike....Nurk ponovo problemi sa bacanjima i 1/5 i jos u lice primi clutch.....sudije su uzasne bile,6 Philin igrac nocas

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31049
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 11 mar 2023, 03:58

odigrao je vrlo dobru tekmu, cak je i posljednja odbrana na embiidu bila vrlo dobra, ali, ono je bio bas tezak sut, to je ono sto mvp igraci cine

slobodna bacanja su mu losa tokom citave sezone, nema to veze s povredom

Profesor
Postovi: 4244
Pridružen/a: 01 avg 2011, 19:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Profesor » 11 mar 2023, 07:57

Poslednja odbrana na Embidu dobra, ali ne može se protiv klase.
Ne mogu se oteti dojmu da je trebao i morao bolje reagovati kod zadnjeg napada Blazersa. Citava akcija odradjena za njega. Saigrac izvukao Embiida iz reketa, Juku ispod kosa cuva nizi igrac, Lilard ulazi i svi znaju da ce dodati Juki osim njega. Lopta ga "iznenadjuje" i ode u TO sa dramskim dodatkom bosanske zvijeri.

Avatar
NerminFatic
Postovi: 1449
Pridružen/a: 12 feb 2021, 10:56
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la NerminFatic » 11 mar 2023, 08:19

Kakva steta. :( Prakticno voditi 47 minuta i 52 sekunde i izgubiti u posljednjem napadu je bas bullshit. Billups je mogao bolje zatvoriti mec. Juka u odbrani sve bolji a Simmons nakon onakvog meca nestade u posljednjoj dionici. Sanss za play in su ipak realne s ovom ekipom.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 8 gostiju.