Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Tekashi
Postovi: 15867
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 10 jul 2022, 00:38

"jako smijesno"

Jesmo ogavan narod jbt.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 10 jul 2022, 09:45

Tekashi je napisao/la:
10 jul 2022, 00:38
"jako smijesno"

Jesmo ogavan narod jbt.
Ne možeš nijedan narod pa ni naš kategorizirati kroz par pojedinaca.
Pogotovo kroz ponašanje onih od kojih većina još uvijek živi kod roditelja i od istih traži marku za kahvu.
Juka je uspio, zaradio ozbiljnu lovu i drago mi je zbog toga kao što bi mi bilo drago i za svakog drugog čovjeka pogotovo našeg čovjeka.
Što se tiče postova ovdje, humanitarni, ovakav, onakav, svira saksofon itd.. to je posao za psihologa šta ko i kako.
Meni lično je i smiješno i žalosno kad neko pokušava se dokazati nekome "iz mase" na forumu wtf.

Da se vratimo Juki, respekt za karijeru kao i pomoć običnom narodu (slažem se da bi trebala država to rješavati al šta do tada da pomru od gladi al eto neće tuđu pomoć?, Ko god drugima daje od srca svoje pare poštujem i to je to, manite se demagogije i radije zavucite ruku u svoj đep pa kupite npr. 10 metara drva nekoj Nani ili dedi koji su u potrebi) ako je dovoljno dubok.
Što se tiče ovih nekih izjava Juke, Muse petog desetog odrastite više, ako hoćeš dođi i igraj ako nećeš i nemoj, manite se filozofiranja.

GG3
Postovi: 2763
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la GG3 » 10 jul 2022, 10:35

edin139 je napisao/la:
10 jul 2022, 09:45
Tekashi je napisao/la:
10 jul 2022, 00:38
"jako smijesno"

Jesmo ogavan narod jbt.
Ne možeš nijedan narod pa ni naš kategorizirati kroz par pojedinaca.
Pogotovo kroz ponašanje onih od kojih većina još uvijek živi kod roditelja i od istih traži marku za kahvu.
Juka je uspio, zaradio ozbiljnu lovu i drago mi je zbog toga kao što bi mi bilo drago i za svakog drugog čovjeka pogotovo našeg čovjeka.
Što se tiče postova ovdje, humanitarni, ovakav, onakav, svira saksofon itd.. to je posao za psihologa šta ko i kako.
Meni lično je i smiješno i žalosno kad neko pokušava se dokazati nekome "iz mase" na forumu wtf.

Da se vratimo Juki, respekt za karijeru kao i pomoć običnom narodu (slažem se da bi trebala država to rješavati al šta do tada da pomru od gladi al eto neće tuđu pomoć?, Ko god drugima daje od srca svoje pare poštujem i to je to, manite se demagogije i radije zavucite ruku u svoj đep pa kupite npr. 10 metara drva nekoj Nani ili dedi koji su u potrebi) ako je dovoljno dubok.
Što se tiče ovih nekih izjava Juke, Muse petog desetog odrastite više, ako hoćeš dođi i igraj ako nećeš i nemoj, manite se filozofiranja.
Pa upravo je ovo bit svega! Ovdje cim se nesto napise Kontra Juke ide humenitarni rad a i on samo kao neka uvriedjena mlada prosipa neke floskule. (Ne samo Juka , vec i Musa i razni nasi sportasi) Pa covjece ljudi su ostavljali porodice da bi se zrtvovali za ovu zemlju, ostavljali svoje zivote itd. Mnogi ovdje rade i pomazu nasem narodu al ne prosipaju se po netu, ne busaju se u Prsa sa patriotizmom i ne ucjenjuju drzavu ako nije po njihovom.

Mi smo takav narod cim je neko nesto napravio (za sebe) treba da mu se naguzimo i kazemo izvoli. Lijepo je to sto pomaze, al to nije rijesenje, rijesenje je da i sportasi ne budu kujice vec da podignu Glas kad nesto ne ide kako treba u njihovoj drzavi, da budu javni kriticari. Da budu putokaz da nas narod prestane biti Sadakli Narod.
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la _dreamer_ » 10 jul 2022, 11:37

GG3 je napisao/la:
10 jul 2022, 10:35

Pa upravo je ovo bit svega! Ovdje cim se nesto napise Kontra Juke ide humenitarni rad a i on samo kao neka uvriedjena mlada prosipa neke floskule. (Ne samo Juka , vec i Musa i razni nasi sportasi) Pa covjece ljudi su ostavljali porodice da bi se zrtvovali za ovu zemlju, ostavljali svoje zivote itd. Mnogi ovdje rade i pomazu nasem narodu al ne prosipaju se po netu, ne busaju se u Prsa sa patriotizmom i ne ucjenjuju drzavu ako nije po njihovom.

Mi smo takav narod cim je neko nesto napravio (za sebe) treba da mu se naguzimo i kazemo izvoli. Lijepo je to sto pomaze, al to nije rijesenje, rijesenje je da i sportasi ne budu kujice vec da podignu Glas kad nesto ne ide kako treba u njihovoj drzavi, da budu javni kriticari. Da budu putokaz da nas narod prestane biti Sadakli Narod.
Njegova nesposobnost da se nosi sa medijskim pritiskom je ocigledna, ali nije to ovdje zapocelo diskusiju, barem ne moju, nego komentar da je Jusuf papak i seljacina zbog nacina na koji pomaze narodu, i da cini time da taj narod u ocima drugih izgleda primitivan. I covjek se stidi radi njegovog humanitarnog rada.

Uopste ne treba taj njegov humanitarni rad da se ovdje komentarise u prvom planu, a pogotovo je degutantno da se omalovazava.

Sto se tice njegovog (ne)igranja za reprezentaciju, covjek je u dogovoru sa savezom i Vedranom jos davno ocigledno rekao da nece biti na raspolaganju za ovaj protekli prozor, a nasi novinari ili javni tviterasi su, neupoznati sa situacijom, postavljali provokativna pitanja. Jel to bilo potrebno? Naravno da nije.

Naravno, ta ista pitanja je Jusuf trebao izkulirati, ali njegov djetinjasti mentalitet i emotivnost su savladali zdrav razum i rezultat je to sto imamo.

I onda kao reakcija na te njegove suvisne komentare na socijalnim mrezama krece rijeka komplimenata ovdje.

Da sumiram, raspravlja se oko gluposti i covjek se bez potrebe vrijedja. I to jos s apetitom, od strane nekih.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

GG3
Postovi: 2763
Pridružen/a: 30 okt 2021, 21:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la GG3 » 10 jul 2022, 11:58

_dreamer_ je napisao/la:
10 jul 2022, 11:37
GG3 je napisao/la:
10 jul 2022, 10:35

Pa upravo je ovo bit svega! Ovdje cim se nesto napise Kontra Juke ide humenitarni rad a i on samo kao neka uvriedjena mlada prosipa neke floskule. (Ne samo Juka , vec i Musa i razni nasi sportasi) Pa covjece ljudi su ostavljali porodice da bi se zrtvovali za ovu zemlju, ostavljali svoje zivote itd. Mnogi ovdje rade i pomazu nasem narodu al ne prosipaju se po netu, ne busaju se u Prsa sa patriotizmom i ne ucjenjuju drzavu ako nije po njihovom.

Mi smo takav narod cim je neko nesto napravio (za sebe) treba da mu se naguzimo i kazemo izvoli. Lijepo je to sto pomaze, al to nije rijesenje, rijesenje je da i sportasi ne budu kujice vec da podignu Glas kad nesto ne ide kako treba u njihovoj drzavi, da budu javni kriticari. Da budu putokaz da nas narod prestane biti Sadakli Narod.
Njegova nesposobnost da se nosi sa medijskim pritiskom je ocigledna, ali nije to ovdje zapocelo diskusiju, barem ne moju, nego komentar da je Jusuf papak i seljacina zbog nacina na koji pomaze narodu, i da cini time da taj narod u ocima drugih izgleda primitivan. I covjek se stidi radi njegovog humanitarnog rada.

Uopste ne treba taj njegov humanitarni rad da se ovdje komentarise u prvom planu, a pogotovo je degutantno da se omalovazava.

Sto se tice njegovog (ne)igranja za reprezentaciju, covjek je u dogovoru sa savezom i Vedranom jos davno ocigledno rekao da nece biti na raspolaganju za ovaj protekli prozor, a nasi novinari ili javni tviterasi su, neupoznati sa situacijom, postavljali provokativna pitanja. Jel to bilo potrebno? Naravno da nije.

Naravno, ta ista pitanja je Jusuf trebao izkulirati, ali njegov djetinjasti mentalitet i emotivnost su savladali zdrav razum i rezultat je to sto imamo.

I onda kao reakcija na te njegove suvisne komentare na socijalnim mrezama krece rijeka komplimenata ovdje.

Da sumiram, raspravlja se oko gluposti i covjek se bez potrebe vrijedja. I to jos s apetitom, od strane nekih.
Dolazimo do zakljucka da je njegovo ponasanje djetinjasto i glupo za jednu javnu licnost (ala Fadil Novalic) koji dovodi one lakozapaljive „patriote „ do jos gluplje reakcije.
I zbog toga ne treba njega branit a ovdje ih ima dosta polete ga branit jer ono toboze igra u Najjacoj ligi :facepalm:
Fakijevi Power Rangersi 🥁🥁

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 10 jul 2022, 14:01

Ma jok treba mu **** mater ko 100injak seljačina na tviteru jer pomozi.ba promoviše SEBE i SVOJE usluge(potpuno legitimno) objavljivajući donacije njega, Džeke i ostaluh javnih ličnosti koje su obavljene preko njih
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Swanfilter
Postovi: 849
Pridružen/a: 25 dec 2018, 12:39
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Swanfilter » 11 jul 2022, 00:09

Kukulele. Dođem ne bi li sta informativno procitao, a sama seljacka posla upisi ...


Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Raonffa » 12 jul 2022, 11:33

Naletite 14-og u Visoko da se družimo sa Jukom :kafa:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jul 2022, 11:45

Raonffa je napisao/la:
12 jul 2022, 11:33
Naletite 14-og u Visoko da se družimo sa Jukom :kafa:
Šta je reći ? :kafa:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ReX » 12 jul 2022, 12:09

Swanfilter je napisao/la:
11 jul 2022, 00:09
Kukulele. Dođem ne bi li sta informativno procitao, a sama seljacka posla upisi ...
E bas si nasao pdf gdje ces procitati nesto informativno... Ova tema je davno postala sranje, cast izuzetcima sto pisu.

Ali nazalost mnoge teme na ovom sajtu su upropastane zbog raznorazne djecurlije (i botova) koja nema sta drugo da radi nego spama i prepire se. :yawn:
@igrajlopte 🐦

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Raonffa » 12 jul 2022, 13:09

bombaysaphire je napisao/la:
12 jul 2022, 11:45
Raonffa je napisao/la:
12 jul 2022, 11:33
Naletite 14-og u Visoko da se družimo sa Jukom :kafa:
Šta je reći ? :kafa:
Ma dolaze on, Musa i Teletović na humanitarni revijalni basket turnir za djecu bez roditelja, tamo na Ravnama (piramide).

Bio je i prošle godine.

"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4221
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ghuraba » 12 jul 2022, 15:15

Ovako nakon teske povrede razmislja najkorektniji i najprizemniji Balkanac u nba - Dario Saric. :kafa:
Što se mene tiče, mislim da je to realno, bez obzira na tu situaciju iz svibnja, koja je malo usporila moj povratak. Imao sam ja veliku želju i biti s dečkima u reprezentaciji za ove dvije utakmice protiv Slovenije i Finske. I ako zbog toga moram biti cijelo vrijeme u SAD na pripremama, na oporavku, ako ne budem mogao u Šibenik do početka priprema reprezentacije, OK. Ako će to značiti da ću biti u reprezentaciji. Kažem, ja vjerujem da ću igrati i bit će tako ako se nešto ne poremeti. Imam neopisivu želju da zaigram taj Eurobasket.

Ma, pazi, najlakše je odustati u ovoj situaciji, najlakše je sada dignuti sidro i ne pokušati. Imam ogromnu želju biti na parketu uz svoje suigrače i imam ogromnu želju da prenesem na naše dečke pozitivnu energiju. I stoga ne razmišljam o ničemu drugom osim o tome da ću biti na tim pripremama, da ću biti na Eurobasketu, jer ne želim da mi ništa remeti koncentraciju i pozitivu. I bez obzira na to što na ove dvije posljednje utakmice reprezentacije rezultatski to nije bilo kako bismo svi mi to željeli, ja sam vidio u svemu i neke pozitivne stvari...

Avatar
Felixians4
Postovi: 7478
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Felixians4 » 12 jul 2022, 15:23

Skeoz su u drugačijoj situaciji Jusuf i Dario. KONTEKST,kao i obično,izostavlja se. A najprizemniji mislim da nije Ši-Ši

filip13
Postovi: 38027
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la filip13 » 12 jul 2022, 15:46

Felixians4 je napisao/la:
12 jul 2022, 15:23
Skeoz su u drugačijoj situaciji Jusuf i Dario. KONTEKST,kao i obično,izostavlja se. A najprizemniji mislim da nije Ši-Ši
ko je?

Avatar
Felixians4
Postovi: 7478
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Felixians4 » 12 jul 2022, 15:51

filip13 je napisao/la:
12 jul 2022, 15:46
Felixians4 je napisao/la:
12 jul 2022, 15:23
Skeoz su u drugačijoj situaciji Jusuf i Dario. KONTEKST,kao i obično,izostavlja se. A najprizemniji mislim da nije Ši-Ši
ko je?
Imam svoj stav,no neću na ovoj temi,niti je bitno.

E,Nurk sada mora biti korektor defanzive koja napokon balansom prati talent s druge strane. Bio bi red i Lillardu da si da truda sada,smani usage rate i da budu najkompaktniji od 2014.

Avatar
Justin
Postovi: 16849
Pridružen/a: 11 sep 2017, 17:34
Lokacija: Ellicott City
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Justin » 12 jul 2022, 16:01

slika
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜
dr. Alem Peterson
Captain4 † (14.05.2014-22.02.2022.) ⚜

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4221
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ghuraba » 12 jul 2022, 16:42

Felixians4 je napisao/la:
12 jul 2022, 15:23
Skeoz su u drugačijoj situaciji Jusuf i Dario. KONTEKST,kao i obično,izostavlja se. A najprizemniji mislim da nije Ši-Ši
Pa da, naravno da su u drugacijoj situaciji, Saric ulazi u zadnju godinu ugovora nakon teske povrede i upitno je da li ce imati bilo kakvu ulogu u ekipi. Odnosno, ima milion razloga za neodazivanje, a on kaze da im neopisivu zelju da igra za reprezentaciju.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 12 jul 2022, 16:54

Justin je napisao/la:
12 jul 2022, 16:01
slika
Gle Lilarda brata i torbice , kao da je poštar :rol:
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
miky_hz
Postovi: 23116
Pridružen/a: 23 feb 2009, 14:19
Lokacija: BoRdO mAhAlA
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la miky_hz » 13 jul 2022, 10:32

Dogovoreno je da se Jusuf Nurkić reprezentaciji priključi 4. avgusta, sedam dana nakon početka priprema, da odigra dvije utakmice kvalifikacija za Svjetsko prvenstvo, te Evropsko prvenstvo“, kazao je Čolan za Faktor.
DINO MERLIN "Znas kako ti je to, rodiš se u Sarajevu i navijas za Sarajevo. Ima i onih koji su u manjini i navijaju za Zelju. Hvala Bogu ja nisam medju njima".

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.