Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan


Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la KK_Bosna » 28 jul 2018, 17:09

lumani je napisao/la:@kkbosna

Pa nije Nurkic ništa pogrešno rekao,samo je sebe odbranio......ti znas kakav je Harun on baci na fb gluposti a njegovi drugovi iz politike koji su upetljani u Košarku ga podrže i ispade Juka ne voli BIH samo je Harun voli..Eto sada je pobjegao iz KK Bosne pa neka sa Kiflom priča kako je moguće.
hajmo ispocetka, zasto se morao uopste braniti i od cega? kako je poceo njihov citav sukob?

i opet ponavljam, ok, harun i dino su zlo, trazio je da odu, otisli su.

bukva i kompanija su takodjer zlo, ali ne trazi da oni odu... to mi je zanimljivo pravo :mrgreen: ili jednostavno ne misli da su zlo...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pip » 28 jul 2018, 17:13

ili ga ovi nisu prozivali da simulira operacije....bas tesko za izabrat ko mu je drazi

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 28 jul 2018, 17:21

KK_Bosna je napisao/la:
lumani je napisao/la:@kkbosna

Pa nije Nurkic ništa pogrešno rekao,samo je sebe odbranio......ti znas kakav je Harun on baci na fb gluposti a njegovi drugovi iz politike koji su upetljani u Košarku ga podrže i ispade Juka ne voli BIH samo je Harun voli..Eto sada je pobjegao iz KK Bosne pa neka sa Kiflom priča kako je moguće.
hajmo ispocetka, zasto se morao uopste braniti i od cega? kako je poceo njihov citav sukob?

i opet ponavljam, ok, harun i dino su zlo, trazio je da odu, otisli su.

bukva i kompanija su takodjer zlo, ali ne trazi da oni odu... to mi je zanimljivo pravo :mrgreen: ili jednostavno ne misli da su zlo...

Ovi su mu dirali Enesa pa im se zamjerio, dok Bukvu boli k za sve sto nema veze sa Musom :D
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jul 2018, 19:25

KK_Bosna je napisao/la:
lumani je napisao/la:@kkbosna

Pa nije Nurkic ništa pogrešno rekao,samo je sebe odbranio......ti znas kakav je Harun on baci na fb gluposti a njegovi drugovi iz politike koji su upetljani u Košarku ga podrže i ispade Juka ne voli BIH samo je Harun voli..Eto sada je pobjegao iz KK Bosne pa neka sa Kiflom priča kako je moguće.
hajmo ispocetka, zasto se morao uopste braniti i od cega? kako je poceo njihov citav sukob?

i opet ponavljam, ok, harun i dino su zlo, trazio je da odu, otisli su.

bukva i kompanija su takodjer zlo, ali ne trazi da oni odu... to mi je zanimljivo pravo :mrgreen: ili jednostavno ne misli da su zlo...
Cuj od čega se branio... Jbg, ti kao da ne znaš a znam da si upućen.. Enes se o njemu od početka brine i onda dođe Harun i kaze ja sam od tebe napravio košarkaša...

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la KK_Bosna » 28 jul 2018, 19:38

lumani je napisao/la:Cuj od čega se branio... Jbg, ti kao da ne znaš a znam da si upućen.. Enes se o njemu od početka brine i onda dođe Harun i kaze ja sam od tebe napravio košarkaša...
konkretno pitanje: da li je napustio reprezentaciju svojevoljno, otisao na preglede u zagreb i vise se nikome nije javio?
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 28 jul 2018, 19:59

Harun who?
Totalno nebitan lik za nasu kosarku u ovom trenutku, za razliku od Juke ako se bude odazivao.

Ako kojim slucajem nas juka ispali onda ga na isto dodju ili ti totalno nebitni.

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 28 jul 2018, 22:22

KK_Bosna je napisao/la:
lumani je napisao/la:Cuj od čega se branio... Jbg, ti kao da ne znaš a znam da si upućen.. Enes se o njemu od početka brine i onda dođe Harun i kaze ja sam od tebe napravio košarkaša...
konkretno pitanje: da li je napustio reprezentaciju svojevoljno, otisao na preglede u zagreb i vise se nikome nije javio?

Ne znam :( on kaže da je slao poruke a oni tvrde da nije.

Avatar
guillermo
Postovi: 2298
Pridružen/a: 26 maj 2012, 18:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la guillermo » 28 jul 2018, 22:35

Juka nam je tada bio prijeko neophodan protiv Islanda i Britanije u sastavu:Teletovic,Kikanovic,Stipanovic,Gordic,Sutalo.... sa Ivanovicem na klupi zbog toga je proglasen drzavnim neprijateljem bez obzira sto je nas je 7 dana prije sam uveo u A diviziju kao novopaceni NBA igrac :crazy:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la KK_Bosna » 29 jul 2018, 19:27

lumani je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
lumani je napisao/la:Cuj od čega se branio... Jbg, ti kao da ne znaš a znam da si upućen.. Enes se o njemu od početka brine i onda dođe Harun i kaze ja sam od tebe napravio košarkaša...
konkretno pitanje: da li je napustio reprezentaciju svojevoljno, otisao na preglede u zagreb i vise se nikome nije javio?

Ne znam :( on kaže da je slao poruke a oni tvrde da nije.
dusko ivanovic tvrdi da nije, nebitni su i harun i dino i neno i peti-deseti... otisao je, odyebao duska ivanovica.... naravno zna se i zasto (enes), ali to se tako ne radi...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
miki_92
Postovi: 21597
Pridružen/a: 07 jun 2010, 19:41
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la miki_92 » 06 avg 2018, 13:51

slika
"This whole thing is pretty much done. We're more ghosts than people."

armin dju
Postovi: 1165
Pridružen/a: 09 dec 2008, 22:42
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la armin dju » 07 avg 2018, 14:07

Treba ga pitat jel.ovo u hadisima naso

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 11 avg 2018, 00:49

slika


slika
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 11 avg 2018, 09:03

miki_92 je napisao/la:slika
jao avatara :urnebes:

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Drape » 23 avg 2018, 12:53

Jokić neće igrati za Srbiju, ljut zbog komentara na društvenim mrežama. Nama sa Nurkićem ispade lakše, on se lijepo isvađa i nagovori sa navijačima na društvenim mrežama, uglavnom odgovara na uvrede, ispuše se i dođe igrati za BiH.

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AlphonseKauders » 24 avg 2018, 09:43

Danas napunio 24, čvrsto vjerujem da slijedi najbolja sezona dosad sa preko 50% iz igre, 10-ak reb, 1.5 blk. Još da slobodna nekako nagura na preko 70%, biće beton.

lumani
Postovi: 14874
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 24 avg 2018, 12:18

AlphonseKauders je napisao/la:Danas napunio 24, čvrsto vjerujem da slijedi najbolja sezona dosad sa preko 50% iz igre, 10-ak reb, 1.5 blk. Još da slobodna nekako nagura na preko 70%, biće beton.

zadnju je vec bio na preko 50%. ;)

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pip » 25 avg 2018, 19:04

dobio jedan glas u anketi rukija za najdrazeg igraca lige...vjerovatno od Muse :D ne znam ko bi drugi mogao

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Bassha » 25 avg 2018, 19:06

Pip je napisao/la:dobio jedan glas u anketi rukija za najdrazeg igraca lige...vjerovatno od Muse :D ne znam ko bi drugi mogao

Tko ce drugi :D :D

Moze li link te antkete ?
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Pip
Postovi: 435
Pridružen/a: 22 mar 2018, 12:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pip » 25 avg 2018, 19:32

malo duza anketa...skrolaj dole

http://www.nba.com/2018-19-nba-rookie-survey

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 22 gosta.