Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Beko
Postovi: 1873
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Beko » 23 jan 2019, 06:40

„....trash ass n****“ mu je reko Russ.


Nije se pravi naso, da mu nesto kaze. Ali neka mu je neko rekao. Stalno trash talka. I kad treba i ne treba.


Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la kobe24 » 23 jan 2019, 08:40

SemirP je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Sustigao ga je umor, koncentracija je skroz opala i otud ove izgubljene lopte na kraju.
:facepalm: :facepalm:
:lol:

Ne da majka kockara svog. :rol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pantelija » 23 jan 2019, 09:02

Drape je napisao/la::urnebes:

:bow:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
Federer17
Postovi: 7133
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Federer17 » 23 jan 2019, 09:21

:urnebes: :urnebes:

Avatar
0oo0
Postovi: 1171
Pridružen/a: 03 sep 2011, 23:25
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la 0oo0 » 23 jan 2019, 09:22

Pantelija je napisao/la:
Drape je napisao/la::urnebes:

:bow:
nba je falio jedan kao nurkic, koji se konstantno zajebaje i dize popularnost lige :urnebes: :clap:
🔵⚪

Avatar
Pantelija
Postovi: 12896
Pridružen/a: 25 maj 2015, 09:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Pantelija » 23 jan 2019, 09:33

Napisa brat jedan, sta je lose rekao, russ ima 24% suta za 3 poena :rol:
Zivio sam zivot, Bog sto mi je dao
Mjesto talijane, engleze gledao
ako je to grijeh, sto dusa pozeli
onda se i meni dzehenem veseli

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12915
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerkolfc » 23 jan 2019, 09:55

Neka mu je rekao. Ne treba ovim **** kao sto su Westbrick ni sutati.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
alan_kardec
Postovi: 14564
Pridružen/a: 19 jul 2008, 11:19
Lokacija: Crazy North
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la alan_kardec » 23 jan 2019, 10:36

Westbrick :lol: :lol:
Buka dobija nove decibele, bubne opne lete u komadiće, Crvena zvezda vodi sa 1:0!
RIP Adis Selmanović

Avatar
Chandrian
Postovi: 164
Pridružen/a: 21 jan 2018, 16:23
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chandrian » 23 jan 2019, 10:39

Oprao ga je. :rol: :rol:

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 23 jan 2019, 14:39

Gadno je što će sada uz Gasola i westbrick :) biti ubuduće maksimalno nalozen na juku.

westbrick i jest neko kome treba odgovoriti, tako da :thumbup:

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la TheChief » 23 jan 2019, 15:53

Međusobni dueli protiv Adamsa, Capele i Townsa
- vs OKC
Nurkić: 22; 11.5; 58.1% FG
Adams: 10;10; 52.6% FG
- vs HOU
Nurkić: 20.7; 11.7; 56.8% FG
Capela: 13.3; 14; 56.7% FG
- vs MIN
Nurkić: 18; 11.3; 69% FG
Towns: 18.7; 8; 43.2% FG
:clap: :clap: :clap: :clap:

Avatar
COYS
Postovi: 7138
Pridružen/a: 10 nov 2015, 23:56
Lokacija: Interstellar space
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la COYS » 23 jan 2019, 16:31

Drape je napisao/la::urnebes:

:rol: :rol: :rol: :tokralju:

Avatar
firefirefirely
Postovi: 3156
Pridružen/a: 22 dec 2013, 00:11
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la firefirefirely » 23 jan 2019, 19:36

COYS je napisao/la:
Drape je napisao/la::urnebes:

:rol: :rol: :rol: :tokralju:
Daj nek neko napise sta pise, mene je hajvan blocko na twitteru

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 23 jan 2019, 21:57

hz1987 je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:On treba da ide negdje gdje moze napredovati ovdje ce samo biti frustriran.
On više ne može na predovati. Priča o napretku je završena. Sa 23 godine ili si igrač ili nisi. On sada samo može da poradi na glavi, da nađe vrhunskog psihologa i počne mijenjati svoju psiho sliku. To je jedan od najtežih procesa i većini nemoguć. On jeste igrač, ali nije mentalno dorastao košarkaškim izazovima. Gdje god da ode nakon godinu dana će se povesti ista priča. Nadam se da će sazrijevanjem do neke 28-29 konačno postati rutiner kojem neće više biti dječije bubice glavna uloga u životu. On se prilagodio američkom načinu života, prilagodio se i NBA stilu, ali se nije prilagodio autoritetu i povinovanju odlukama. Evo npr, da je on večeras odigrao Jokićevu rolu? Kakvo bi to ponašanje bilo? Pogledajte samo Jokićevo ponašanje i sve će vam reći o pristupu i odnosu prema svemu.

Da se vratim na Jokića. Citiraću 2 posta iz 02.2016. gdje je bilo negodovanja na moje komentare:
nurkic ovo, nurkic ono...mislim jeste nas, ali mislim da pretjerujemo i da ne treba toliko da ga dizemo u nebesa - nije on bas toliko vauuu kada ga za pocetak usporedimo sa godinu mladjim jokicem koji igra u istom timu. jest nurkic onako teatralan, incidentan, showman i izgleda dominantan ali ako bih birao, uvijek bih prije izabrao nikolu jokica. evo npr, ne vidim da toliko mediji u srbiji hvalospjeve rade o tom momku kojem je ovo debitantska sezona a 19.02.1995. godiste, dok je nas nurkic 23.08.1994. godiste i isto su visoki i na istoj poziciji igraju. jokic se vec adaptirao i ima vise skokova, vise minuta i vise poena.
nurkic je u svojoj nba karijeri postigao najvise 17pts i 15reb, a ovaj decko 27pts i 14reb.

hocu da kazem da nasi mediji i mi sami pretjerujemo sa jednim nurkicem koji ima potencijala ali vec se pokazuje da ima i mladjih i boljih i da on nije naj naj...pogotovo kad da 5-6pts i 2 banane zalijepi da se o tome rade klipovi i 2 dana pise po portalima.
ne kazem ja nista protiv nurkica, vec samo uporedjujem 2 centra skoro istih godina i nase hvalospjeve kao da je covjek vec sad za all stara, ali daleko je on i od toga da bude glavni igrac u repki.
realno mladji jokic je njezniji i skolovaniji igrac, tj. tehnicki potkovaniji i za sada inteligentniji...to ne umanjuje kvalitet nurkica, jer nije se jednom desilo da centar defanzivno zatvori reket da igraci tipa jokica ne mogu meda pod kosem.
pred nurkicem je jos itekako dug put razvoja da se razvije u pravog centra i mora poraditi na mekoci i napadackoj tehnici i nastaviti dizati defanzivnu igru i sto spremniji biti kako mu povrede ne bi unistile karijeru.
nekad mi njegov ulazak u igru izgleda kao da utrci neizivljeno djete na teren pa se razleti gdje god da je lopta bez i jednog kosarkaskog elementa.

moj post je isao u smjeru da je nurkic vise nafuran (sto sam od sebe i od medija i nas raje) nego sto realno vrijedi uporedjujuci ga sam mladjim jokicem.
Evo vidimo kako nije napredovao :thumbup: Malo listam forum
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
StevieFranchise
Postovi: 502
Pridružen/a: 28 okt 2018, 03:16
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la StevieFranchise » 23 jan 2019, 22:16

BosniaBoston je napisao/la:
hz1987 je napisao/la:
Kobe Bryant je napisao/la:On treba da ide negdje gdje moze napredovati ovdje ce samo biti frustriran.
On više ne može na predovati. Priča o napretku je završena. Sa 23 godine ili si igrač ili nisi. On sada samo može da poradi na glavi, da nađe vrhunskog psihologa i počne mijenjati svoju psiho sliku. To je jedan od najtežih procesa i većini nemoguć. On jeste igrač, ali nije mentalno dorastao košarkaškim izazovima. Gdje god da ode nakon godinu dana će se povesti ista priča. Nadam se da će sazrijevanjem do neke 28-29 konačno postati rutiner kojem neće više biti dječije bubice glavna uloga u životu. On se prilagodio američkom načinu života, prilagodio se i NBA stilu, ali se nije prilagodio autoritetu i povinovanju odlukama. Evo npr, da je on večeras odigrao Jokićevu rolu? Kakvo bi to ponašanje bilo? Pogledajte samo Jokićevo ponašanje i sve će vam reći o pristupu i odnosu prema svemu.

moj post je isao u smjeru da je nurkic vise nafuran (sto sam od sebe i od medija i nas raje) nego sto realno vrijedi uporedjujuci ga sam mladjim jokicem.
Evo vidimo kako nije napredovao :thumbup: Malo listam forum
Čitao sam do ovog "Sa 23 godine ili si igrač ili nisi.". Dalje ne treba. :lol: :lol:
“America has only three cities: New York, San Francisco, and New Orleans. Everywhere else is Cleveland.”

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 24 jan 2019, 15:21

Veceras protiv mrtvih sunsa,a na centru ce vjerovatno biti Bender.Sve ispod 20 poena 10 skokova 5 asista i 2 rampe je neuspjeh.
Cak i ako se vrati ayton koji je rupa isto tako pretpostavljam da nece biti problem za gaziju
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12915
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la nerkolfc » 24 jan 2019, 15:39

A mozda ni Lillard nece igrati.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la BosniaBoston » 24 jan 2019, 15:46

nerkolfc je napisao/la:A mozda ni Lillard nece igrati.
To je mozda cak i dobro jer da lillard igra stots bi ga limitirao na 25 minuta,a ovako pobjeda nije bas zagarantovana
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 24 jan 2019, 16:39

obicno podbaci kad se ocekuje lagan mec i puno poena...mora se motivisat i protiv slabijih takmaca i sto vise podebljat statse.mogao bi uci u pricu za MIP uz Siakama i Foxa ...prevashodno zbog impresivne napredne statistike...igrat na maksimum obrtaja do all star pauze a onda ce uhvatit 10 dana predaha i rekuperacije...i onda jako finisrat sezonu....ali ostati svjez za playoff,ako ga izbore

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.