Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: CashMan,nerminh74,KK_Bosna

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 05 jun 2019, 20:18

Federer17 WroteColon
AirRamiz WroteColonjesi tetkica svega mi. ali nista novo s tvoje strane. samo se ukljucis kad su neke sporedne stvari u pitanju.koliko si samo puta sijao smutnju komentarima da ovaj ovoga ne prati na drustvenoj mrezi, ovaj onoga nije pozdravio poslije tekme...ubio se za nekog trač časopisa.
dobro, može li se znatu koji je razlog pustanja brade koja mu ne stoji. ja sam konto da je juka duboko religiozna osoba...ali eto sad me zadevera....fura se ne che gevarine gerilce?
ja njegovu ridju bradu komentiram iz estetskih razloga....ali branioci diina se odmah pale :crazy:

Koji je razlog nosenja kojekakvih 'odijela' sa kratkim pantolicama, ili nekih daBogsacuva kombinacija od strane Jamesa, RW-a, Hardena? Vjerovatno iz razloga sto misle da im to stoji.

Kako znas sta on misli da li mu stoji, ili ne? Jesi nekad cuo za termin 'ukus' ili 'subjektivno misljenje'?

Ne ukljucujem se ja nikako, ali je fazon da ti svaki komentar ovdje licno dozivljavas i odmah napadas. I, uopste ne znam o cemu pricas, kad sigurno ima dobre dvije godine kako se nesto posebno ne osvrcem na bilo sta vezano za te neke odnose. Jesam nekad davno pisao da se Juka i Jokic na nekom mecu nisu pozdravili i iz tog razloga posumnjao u njihov 'dobar odnos' koji se stalno potencirao - nesto sto se na kraju i ispostavilo kao tacno (s obzirom da se ocekuje da osobe sa istog govornog podrucja budu kao neka 'braca', sto je bilo daleko od toga kad su njih dvojica u pitanju). Ne vidim bilo vezu toga s ovim sad.

Generalno volim citati tvoje postove jer si neko ko prati, poznaje kosarku, ali brate nerijetko si tako nekulturan, cemu svjedoci i broj banova koje si zaradio samo iz tog razloga.

james , wetbrick su egzibicionisti, hipsteri...

ja ne vidim sto bi bio manji musliman sa bradom ove duzine:

slika

bilo je tu jos tumacenja, odnosa mirze i juke, juke i dzanana...cak sam i ja iznenadjen koliko se musa divi juki na svakom koraku iako se ne prate na drustvenim mrezama... ne zelim vise ulazit u stvari koje nisu kosarka, pa tako ni u to kako me ko dozivljava....

dao sam misljenje vezano za bradu i gotovo. isto bi reko da se istetovirao ili uradio neku drugu glupost....cisto sumnjam da se Juka obazire na komentare, iako mi je njegova povreda pala teze nego babi mu licno... i iako sam par puta banovan jer nisam trpio nepravdu na njegov racun, potvaranje da je izdajnik kad je imao prijasnje operacije...kad se svrstavalo na pricu lopova mahmutovica i njegovog izaslanika na forumu...i druge stvari
za mene je tema brada zavrsena...cekamo neki video za mjesec-dva...da vidimo kako protice oporavak i kad bi se mogao ocekivat povratak

Federer17
Kontakt:

PostPostao/la Federer17 » 06 jun 2019, 01:52

AirRamiz WroteColonjames , wetbrick su egzibicionisti, hipsteri...

bilo je tu jos tumacenja, odnosa mirze i juke, juke i dzanana...cak sam i ja iznenadjen koliko se musa divi juki na svakom koraku iako se ne prate na drustvenim mrezama... ne zelim vise ulazit u stvari koje nisu kosarka, pa tako ni u to kako me ko dozivljava....

dao sam misljenje vezano za bradu i gotovo. isto bi reko da se istetovirao ili uradio neku drugu glupost....cisto sumnjam da se Juka obazire na komentare, iako mi je njegova povreda pala teze nego babi mu licno... i iako sam par puta banovan jer nisam trpio nepravdu na njegov racun, potvaranje da je izdajnik kad je imao prijasnje operacije...kad se svrstavalo na pricu lopova mahmutovica i njegovog izaslanika na forumu...i druge stvari
za mene je tema brada zavrsena...cekamo neki video za mjesec-dva...da vidimo kako protice oporavak i kad bi se mogao ocekivat povratak

Pa i Juka cesto fura te americke fazone, trash talk, neki njihov nacin izgovaranja engleskog, kojekakve majice sa natpisima, slikama, itd.

Ako je nijjet bas da to bude u skladu s islamom, onda sigurno ima uporiste. Ogromna (gotovo sva) vecina ucenjaka smatra da brada ne treba biti kraca od duzine sake.

Ne znam na sta konkretno ciljas u vezi tog 'mahalanja', traceva (ili kako vec nazivas), mnoge te stvari sam zaboravio. Vjerovatno je bilo i ludih promasaja, s obzirom na to koliko sam ih pratio u svakom smislu, pa se desavalo i da uzmem sebi za pravo da neku gestikulaciju protumacim na svoj nacin. :D Sad ih vec ne pratim ni 30% kao nekada, iako Juku rijetko kad da sam propustao.

Nejse, nebitna tema kojoj dadosmo previse prostora.

Juki svu srecu u oporavku, karijeri. Da se, uz Allahovu pomoc, vrati duplo bolji.

Ramirez5
Kontakt:

PostPostao/la Ramirez5 » 10 jun 2019, 00:08

AirRamiz WroteColon
Federer17 WroteColon
AirRamiz WroteColonjesi tetkica svega mi. ali nista novo s tvoje strane. samo se ukljucis kad su neke sporedne stvari u pitanju.koliko si samo puta sijao smutnju komentarima da ovaj ovoga ne prati na drustvenoj mrezi, ovaj onoga nije pozdravio poslije tekme...ubio se za nekog trač časopisa.
dobro, može li se znatu koji je razlog pustanja brade koja mu ne stoji. ja sam konto da je juka duboko religiozna osoba...ali eto sad me zadevera....fura se ne che gevarine gerilce?
ja njegovu ridju bradu komentiram iz estetskih razloga....ali branioci diina se odmah pale :crazy:

Koji je razlog nosenja kojekakvih 'odijela' sa kratkim pantolicama, ili nekih daBogsacuva kombinacija od strane Jamesa, RW-a, Hardena? Vjerovatno iz razloga sto misle da im to stoji.

Kako znas sta on misli da li mu stoji, ili ne? Jesi nekad cuo za termin 'ukus' ili 'subjektivno misljenje'?

Ne ukljucujem se ja nikako, ali je fazon da ti svaki komentar ovdje licno dozivljavas i odmah napadas. I, uopste ne znam o cemu pricas, kad sigurno ima dobre dvije godine kako se nesto posebno ne osvrcem na bilo sta vezano za te neke odnose. Jesam nekad davno pisao da se Juka i Jokic na nekom mecu nisu pozdravili i iz tog razloga posumnjao u njihov 'dobar odnos' koji se stalno potencirao - nesto sto se na kraju i ispostavilo kao tacno (s obzirom da se ocekuje da osobe sa istog govornog podrucja budu kao neka 'braca', sto je bilo daleko od toga kad su njih dvojica u pitanju). Ne vidim bilo vezu toga s ovim sad.

Generalno volim citati tvoje postove jer si neko ko prati, poznaje kosarku, ali brate nerijetko si tako nekulturan, cemu svjedoci i broj banova koje si zaradio samo iz tog razloga.

james , wetbrick su egzibicionisti, hipsteri...

slika

Interesantna izjava "da vam je Jukina povreda pala teže nego babi mu lično"???

nerkolfc
Kontakt:

PostPostao/la nerkolfc » 13 jun 2019, 09:34

Vec izbacio video kako trenira, koristi nogu normalno. Kakva zvijer.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

"I think that when everyone is pulling in the same direction, you can move mountains."

QUARTERBACK
Kontakt:

PostPostao/la QUARTERBACK » 13 jun 2019, 16:37

izvini brate sto pitam, al...

...ĆEŠ MU POSTAVITI PITANJE NA PM JER OVDJE NEMA MJESTA TAKVIM PITANJIMA.
PROCI CE SVE,ALI DUSA,OBRAZ I ONO STO JE DOBRO OSTAJE ZAUVEK!!!

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 30 jun 2019, 20:17

kako je nurkic kurceve srece, kako mu je novi ugovor naletio u pogresno vrijeme :lol:

- vucevic potpisuje 4/100, 52 mil vise od nurkica
- valanciunas potpisuje 3/45 (pretvori to u ugovor od 4 godine i to je 60 mil, 12 vise od nurkica)

da ne spominjem neke ugovore od ranije...

StevieFranchise
Kontakt:

PostPostao/la StevieFranchise » 30 jun 2019, 21:55

Ubjedljivo najgori ugovor na centarskoj poziciji u čitavoj NBA, nakon ovih ugovora JV-u i Vučeviću to je jasno ako nije bilo kad ga je potpisao. :sick: :sick:
“America has only three cities: New York, San Francisco, and New Orleans. Everywhere else is Cleveland.”

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 30 jun 2019, 22:35

brook lopez 4/52 :mrgreen:

SPY
Kontakt:

PostPostao/la SPY » 01 jul 2019, 19:16

eo hasaana u portlandu.. dobra zamjena..

Chinaglia
Kontakt:

PostPostao/la Chinaglia » 01 jul 2019, 19:49

nurkic moze pakovat kofere

s onom povredom i whitesideom u novom okruzenju, izgurace ga whiteside

BosniaBoston
Kontakt:

PostPostao/la BosniaBoston » 01 jul 2019, 20:12

Chinaglia WroteColonnurkic moze pakovat kofere

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Da li si svjestan razlike u kvalitetu,godinama,ugovoru?
PAUL GEORGE I KAWHI LEONARD JEDNI SU OD NAS!

AlphonseKauders
Kontakt:

PostPostao/la AlphonseKauders » 01 jul 2019, 20:18

BosniaBoston WroteColon

:rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
Da li si svjestan razlike u kvalitetu,godinama,ugovoru?

Spominjao.sam to.i ranije, ali Nurkic se slabo kada naigrao protiv Hasana u medjusobnim duelima.. sve zavisi kakav ce se Juka vratiti nakon povrede ali meni se cini da ovo vodi do nekih max 25-28 min po utakmici cak i ako vrati startnu poziciju nekad tokom.sezone.

Ne znam, nije bas idealan ovaj trejd za Juku..

edin139
Kontakt:

PostPostao/la edin139 » 01 jul 2019, 20:43

Juka ako se vrati na nivo prije povrede je ispred hasana bez ikakve dileme.

Tekashi
Kontakt:

PostPostao/la Tekashi » 01 jul 2019, 22:02

:rol: Juka sa jednom nogom je kvalitetniji igrac od Hassana.

AirRamiz
Kontakt:

PostPostao/la AirRamiz » 01 jul 2019, 22:43

siguran sam da jusuf ne cijeni ovaj potez portlanda...prvo su ga nagizili za ugovor sada ovo...hassan ako bude motiviran moze odigrat dobru sezonu i onda ocekivat novi ugovor naredno ljeto

juka kad se vrati u jan ili feb. tesko ce uhvatit formu u kakvoj je bio prije povrede...i onda bi portland mogao ponudit hasanu masan ugovor racunajuci da je juka lohotan i ko zna hoce li se vratit kakav je bio

sve je to biznis...navijacu da podbace...hasan je sam u stanju zatrovat atmosferu,lik je bolid zesci, igra preko one stvari...tesko ce nekog prevarit ako grizo za ugovor....

..ni ovo kako su se otarasili aminua i harka im ne sluzi na cast....nisu mogli zabit izvana i zato ih je lahko branit u odbrani i uvjek sam isticao njihov problem na krilima... ali ipak su zahvalni role playeri i dobri karakteri, drzali su odbranu skupa s jukom...sada im je hood glavni branic spolja....sretno

SPY
Kontakt:

PostPostao/la SPY » 01 jul 2019, 23:30

Jusuf i sa jednom nogom je bolji i kompletniji igrač od hasana bez uvrede za ovog drugog.

Rooney88
Kontakt:

PostPostao/la Rooney88 » 02 jul 2019, 09:36

Buraz ne razumijes se ti u ovo plaho izgleda. :rol:
R.I.P

MIRZA RASCIC

Željezničar za život cijeli!

SemirP
Kontakt:

PostPostao/la SemirP » 02 jul 2019, 09:52

Mislim da ce Whiteside-a ovaj trade malo psiholoski podici, po meni su i on i Nurkic isti, Whiteside odlican defanzivac, Juku svaki put zaustavio u match upu, ali svakako bice HW back up centar bio on bolji ili losiji od Juke.

Napapijri
Kontakt:

PostPostao/la Napapijri » 02 jul 2019, 09:57

Dosta toga ovisi od iduceg ugovora Hassana. Ako pruzi solidne partije, a ovi ga uspiju nagovoriti da produzi za manje pare od Nurkica, vjerujem da se Jusufu sprema trade. Stoga, Juka, hajde medju pravu raju, hajde u Mavse :D

0oo0
Kontakt:

PostPostao/la 0oo0 » 02 jul 2019, 09:59

Ovo je odlican transfer za Juku, zadnje 2 godine je bio povrijedjen na duzi period, sad ce ga malo rasteretiti Whiteside, jer pregust je raspored u NBA, bolje da je Juka zdrav i da ubija 20 min svake utakmice, nego da igra po 30-35 i onda se povrijedi i nema ga pola godine. On ce sigurno idalje imati svojih 20-25min al ce moci i odmorit kad bude potrebe i ostati zdrav. Nadam se samo da ce se Juka oporavit i brze od ocekivanog i da cemo ga opet gledati cim prije.

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 2 gosta.