Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,CashMan,KK_Bosna,KK_Bosna,nerminh74,CashMan

Ghuraba
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ghuraba » 22 nov 2019, 13:26

Ako im samo on toliko fali, kako su onda igrali finale zapadne konferencije? :mrgreen:

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 24 nov 2019, 00:28

U Januaru se vraca.

Chinaglia
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 24 nov 2019, 00:52

lumani je napisao/la:
24 nov 2019, 00:28
U Januaru se vraca.
jel to insajderska il neka tvoja pretpostavka

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 24 nov 2019, 01:20

Chinaglia je napisao/la:
24 nov 2019, 00:52
lumani je napisao/la:
24 nov 2019, 00:28
U Januaru se vraca.
jel to insajderska il neka tvoja pretpostavka
Insajderska.

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 24 nov 2019, 04:33

Pocetak, sredina ili kraj januara?

Ovi se njegovi raspali Bog te...

Evil Genius II

Post Postao/la Evil Genius II » 24 nov 2019, 08:16

osim ako @lumani nema neke informacije kojima nemam pristup, mislim da nije tacno odredjeno kada se vraca osim sto se zna da nece u ovoj godini, pa to ostavlja prostora za spekulacije da bi moglo biti u januaru ili prvoj sedmici februara. naravno, kako blazersi budu losije igrali i gubili bilo kakve sanse za spasiti sezonu eventualnim hvatanjem 8. mjesta na zapadu tako ce i potreba za nurkicevim povratkom biti manja. mislim da je fransiza naucila na royu i odenu kako ne treba forsirati povratke nakon povreda tako da nema zurbe ovaj put. cak je i olshey nesto slicno izjavio.

sto se sezone tice najbolje sto u ovom trenutku mogu uraditi jeste odmoriti/oporaviti lillarda jer nema potrebe za forsiranjem, odraditi par trejdova, sacuvati jezgru dame-cj-ant-little-zach-nurkic, pustiti ovog zadnjeg da zacijeli sto posto i onda iduce sezone nastaviti gdje su stali prosle jer ova je za lutrije.
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

lumani
Kontakt:

Post Postao/la lumani » 24 nov 2019, 10:49

ReX je napisao/la:
24 nov 2019, 04:33
Pocetak, sredina ili kraj januara?

Ovi se njegovi raspali Bog te...
Januar ,vise ne znam,niti sam pitao.

Wandelanoite

Post Postao/la Wandelanoite » 04 dec 2019, 10:54

Kralju.

Kod Juke nema na finjaka, nadam se da ce u buducnosti upravo on preuzeti savez jer ovakve vođe su nam potrebne. Jednostavno voli svoje, za ostale ga boli qrac.
MES QUE UN CLUB!
Ibrahim Šehić, Eldar Ćivić, Adnan Kovačević, Elvis Sarić, Edin Višća & Robert Prosinečki = propast bh. reprezentativnog fudbala.
Lula je donosio ploču na kojoj je objašnjavao kako treba igrati - izjavio je Medunjanin.

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 04 dec 2019, 13:03

Wandelanoite je napisao/la:
04 dec 2019, 10:54
Kralju.

Kod Juke nema na finjaka, nadam se da ce u buducnosti upravo on preuzeti savez jer ovakve vođe su nam potrebne. Jednostavno voli svoje, za ostale ga boli qrac.
Al' 100% gospodara mi , dosta više finjaka , i ja prvi sam bio pun razumijevanja , međutua kad vidim kako pišu o nama i kako nas vrijeđaju , nema više normala ...
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

Ja došao sa Zdravkom Stojnićem k'o u "Kumu"
Don Asim Sarajlić

Profesor
Kontakt:

Post Postao/la Profesor » 04 dec 2019, 13:13

Bravo Wanda, o tome ja pricam godinama.

SWOT
Kontakt:

Post Postao/la SWOT » 04 dec 2019, 14:00

Mozete gospodo dovesti Boga oca da bude glavni u savezu, ali svaki Bojan, Nemanja, Ognjen, Dragan itd. ce uvijek prije izabrat da zaigra za Hrvatsku ili Srbiju, doticni ce zaigrat za BiH jedino u slucaju da ne budu pozvani od Srbije ili Hrvatske... nema tog Jusuf Nurkica ili Boga oca koji tako nesto moze promjeniti, to su cinjenice i to ce zauvijek ostati tako... Jedino sad da BiH jednog dana izgradi insfrakturu i genijalne uslove za svoje sportiste poput Slovenije, onda bi mozda pokoji domaci bh Luka, Goran i slicni mozda i zaigrali za BiH... pogledajte Luku Doncica ili Gorana Dragica, genijalni kosarkasi koji su lako mogli otic igrat za Srbiju, a naravno to nisu uradili jer im je Slovenija sve omogucila i sve dala i naravno da ce ako nista iz zahvalnosti ili postovanja igrati za zemlju u kojoj su rodjeni i odrasli, dakle Sloveniju u ovom slucaju... sta BiH nudi svojim sportistima? Kakve uvjete imaju kosarkasi, nogometasi, teniseri, rukometasi i ostali u BiH? Nisam bas siguran da BiH ima ista sto bi privuklo nekog ko se ne osjeca bosnjakom da daje sve za BiH. Ako je neko bh hrvat, logicno da ce prije izabrat da nastupa pod hrvatskom zastavom jer ce imati mnogo vece beneficije i bice mu dosta toga olaksano nego da igra za BiH, jos je na to sve po nacionalnosti hrvat, dakle nema nijednog razlog zasto bi jedan bh hrvat imao losu savjest da zaigra za hrvtasku pored bih, naravno ako uzmemo sve te cinjenice... i budimo iskreni bosnjaci ne rade bas puno kako bi se stanje u bih sportu opcenito promjenilo na bolje, sve se svodi na kradje, lopovluk, nepotizam, vladaju budale i nesposobni kadar, od sporta pa nadalje...

SWOT
Kontakt:

Post Postao/la SWOT » 04 dec 2019, 14:10

Zasto Sarajevo ili Zeljeznicar, KK Bosna ne bitno, bilo koji bosnjacki klub ne naprave genijalne uslove, zasto jedan zeljo i sarajevo nisu sposobni da se dignu na nivo jedne zvezde ili dinama, nekad u bivsoj jugi su bili taj nivo, znaci dokazano je da mogu to biti... da imaju imalo mozga napravili bi genijalne uslove i trazili bi mlade talente iz cijele bih, ne bitno koja nacionalnost... npr. slucaj Luka Jovic, da nam je normalno stanje u BiH sportu, kao sto je u drugim zemljama, jedan Zeljo je trebao primjetiti takav talenat prije 10 godina, a ne da otac ide autom do beograda na treninge da ga voziti, spavali u autu, da su ponudili npr. jednom Luki Jovicu mjesto u klubu kao kadetu jos, njegovom ocu posao u Sarajevu, nisam siguran da bi jedan Jovic igrao danas za Srbiju, tako se privlace talenti i tako pridobijas ljude da igraju za BiH, a ne prepusiti sve slucajnosti... bosnjaci su bez vizije, neprofesionalni i onda se cude zasto im svi talenti idu za srbiju i hrvatsku... nista ne nudis, a hoces sve, ne ide to tako...

edinjo-bih
Kontakt:

Post Postao/la edinjo-bih » 04 dec 2019, 18:51

SWOT je napisao/la:
04 dec 2019, 14:10
Zasto Sarajevo ili Zeljeznicar, KK Bosna ne bitno, bilo koji bosnjacki klub ne naprave genijalne uslove, zasto jedan zeljo i sarajevo nisu sposobni da se dignu na nivo jedne zvezde ili dinama, nekad u bivsoj jugi su bili taj nivo, znaci dokazano je da mogu to biti... da imaju imalo mozga napravili bi genijalne uslove i trazili bi mlade talente iz cijele bih, ne bitno koja nacionalnost... npr. slucaj Luka Jovic, da nam je normalno stanje u BiH sportu, kao sto je u drugim zemljama, jedan Zeljo je trebao primjetiti takav talenat prije 10 godina, a ne da otac ide autom do beograda na treninge da ga voziti, spavali u autu, da su ponudili npr. jednom Luki Jovicu mjesto u klubu kao kadetu jos, njegovom ocu posao u Sarajevu, nisam siguran da bi jedan Jovic igrao danas za Srbiju, tako se privlace talenti i tako pridobijas ljude da igraju za BiH, a ne prepusiti sve slucajnosti... bosnjaci su bez vizije, neprofesionalni i onda se cude zasto im svi talenti idu za srbiju i hrvatsku... nista ne nudis, a hoces sve, ne ide to tako...
!

bombaysaphire
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 04 dec 2019, 19:46

SWOT je napisao/la:
04 dec 2019, 14:10

Ima i tvoja mjesta itekako !!! Jedino što je ne znam te bošnjake , hrvate i srbe iz Bosne i Hercegovine, ja znam za Bosance i Hercegovce iz Bosne i Hercegovine.

Za klubove i rad , isto tako i saveze si 100% u pravu , degeni.

Samo zapamti da su sve nacije halucinacije :bih:
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

Ja došao sa Zdravkom Stojnićem k'o u "Kumu"
Don Asim Sarajlić

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 06 dec 2019, 17:33

Ghuraba je napisao/la:
17 nov 2019, 13:52
Hezonja u prosjeku ima 20 minuta na oko 70 meceva po sezoni i to je naravno premalo minuta i prilika da pokaze da nema pojma. Btw, meni je kompliment kad mi neko poput tebe kaze da lazem. :kafa:
Meni je kompliment kad mi proturiječi netko tko vadi statistiku izvan bilo kakvog konteksta.

Nema šanse da se Nurkić prije all stara vrati.
Zadnja izmjena: SiamoNoi, dana/u 06 dec 2019, 17:37, ukupno mijenjano 2 puta.
#olujasaistoka

MCOIS

ReX
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 06 dec 2019, 17:35

Pa brate mili jesi mu ti privatni doktor? Cuj nema sanse. Niko nema blage veze pa cak ni Juka kad ce se vratiti. To moze biti januar, moze februar, a mozda i ne igra nikako ove sezone.

SiamoNoi
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 06 dec 2019, 17:37

Moze ne igrat nikako,ali da će se vratit prije drugog mjeseca nema šanse.Ne treba biti nikakav doktor,to je zdravorazumska stvar.Nije potrebno da se vraca ranije i riskira.
#olujasaistoka

MCOIS

Bassha
Kontakt:

Post Postao/la Bassha » 09 dec 2019, 02:17

#Bosnianbeast

#DLOading

#WeGoHard #D-Will

Tekashi
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 09 dec 2019, 12:27

Bassha je napisao/la:
09 dec 2019, 02:17
:thumbup: :thumbup:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Krste11, Tesnjak1991 i 16 gostiju.