Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

japa
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 22:13

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Moze biti, igrac koji nije bio MVP je bio bolji od igraca koji je bio MVP, moguce..

Bio mvp 2015 kad je nurkic igrao u nba.Samo spinuj...

Kakve to veze ima poenta je da u istoj evropskoj ligi je jedan bio mvp i imao bolje brojke (isto ko sto i u NBA ima bolje) od ovog sto je navodno bolji u evropskoj kosarci.

Tekashi
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 12 sep 2019, 22:16

Ala ga serete

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 22:18

japa je napisao/la:
japa je napisao/la:Moze biti, igrac koji nije bio MVP je bio bolji od igraca koji je bio MVP, moguce..

Kakve to veze ima poenta je da u istoj evropskoj ligi je jedan bio mvp i imao bolje brojke (isto ko sto i u NBA ima bolje) od ovog sto je navodno bolji u evropskoj kosarci.

Jer je igrao u ekipi gdje je sve podredeno jednom individualcu.I goga bitadze iz Mege osvojio ove godine pa je dokazao u F4 da je rinaka,ne mora to nista da znaci.A ta ista ekipa Mega ciji je Jokic bio MVP bila 10. na tabeli sa 11 pobjeda i 15 poraza
Leo Messi-2009,2010,2011,2012,2015,2019 Best Player of the year

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 22:34

Da, naravno uvijek ima neki izgovor ili razlog. Dakle svi vasi argumenti se temelje na pretpostavkama da je Nurkic bio u Megi bio bi bolji, da je Nurkic bio nekidan na svjetskom bio bi boljiitd itd...dakle same pretpostavke u glavma navijaca nikad dokazane u realnosti u kojoj stoji sljedece Jokic bolje brojke i nagrade u evropi, Jokic bolje brojke i nagrade u NBA, objektivnom dovoljno da vidi kako stoje stvari, tebi ostane utjeha da jeNurkic bio bolje plasiran na draftu to je u biti i jedini argument ako je to i uopste ikakav argument pogotovo sada kada gledamo iz perspektive od nekoliko godina poslije drafta.

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 22:39

japa je napisao/la:Da, naravno uvijek ima neki izgovor ili razlog. Dakle svi vasi argumenti se temelje na pretpostavkama da je Nurkic bio u Megi bio bi bolji, da je Nurkic bio nekidan na svjetskom bio bi boljiitd itd...dakle same pretpostavke u glavma navijaca nikad dokazane u realnosti u kojoj stoji sljedece Jokic bolje brojke i nagrade u evropi, Jokic bolje brojke i nagrade u NBA, objektivnom dovoljno da vidi kako stoje stvari, tebi ostane utjeha da jeNurkic bio bolje plasiran na draftu to je u biti i jedini argument ako je to i uopste ikakav argument pogotovo sada kada gledamo iz perspektive od nekoliko godina poslije drafta.

Losija ekipa>>>>Vise lopte za najboljeg igraca,kako ti nije jasno to.MVP a ekipa se borila za opstanak dje to ima :rol:

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 22:41

Ovaj boston je dijete sa specijalnim potrebama, svaki put kada ostane bez argumenata krene izvlaciti neke lijeve teme totalno izvan diskucije cudo nisi Diega Costu ponovo izvukao sada Kobe i Nash :rol: :rol:

Haj dokazi jos kako je to bolji Nurkic u evropskoj kosarci dje su ti silni uspjesi?

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 22:42

japa je napisao/la:Ovaj boston je dijete sa specijalnim potrebama, svaki put kada ostane bez argumenata krene izvlaciti neke lijeve teme totalno izvan diskucije cudo nisi Diega Costu ponovo izvukao sada Kobe i Nash :rol: :rol:

Ti mi kazes na koju god temi ti dodes budes ismijavan :rol:
P.S pogledaj koje su sve igracine osvojile cuvenu nagradu mvpa aba lige.Kako ce imat silne uspjehe kad je 1 postenu sezonu odigrao kanto :bow:

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 12 sep 2019, 23:04

japa je napisao/la:Dobro Ramize dje sam priznao da ne pratim nista? To sot sam rekao da ne pratim svjetsko u kosarci znaci da ne pratim kosarku jel? Klasicno izokretanje teza usvoju korist ufatis se jedne recenice koju je sagovornik izgovorio i onda je izokrenes toliko da postane laz, dakle dosli smo do toga da moju recenicu ne pratim svjetsko u kosarci interpretira kao da sam rekao ne pratim nista haha. Samo jos jedno pitanje Ramize kako i na osnovu cega poredis Nurkica sa Jokicem kada prvi nikako tu i ne igra? Mene samo zanima to na osnovu cega si zakljucio da bi Nurkic bio bolji kada na ovakvom takmicenju nikada nije ni igrao? Cime garantujes da bi Nurkic izdominirao, kako znas da ne bi bio duplo gori od Jokica? Vi nazor pokusavate da napravite neku komparaciju koju niko normalan u svijetu kosarke uopste i ne pravi kako bi izvukli neku alternativnu istinu koju vi zelite da postoji a to je da je Nurkic bolji. Ja Nurkica i Jokica i kad poredim poredim ih tamo dje su oba igrala NBA i ABA liga, tu znamo ko je bolji ti ih poredis po mjestu na draftu, svjetskom prvenstvu dje Jokic igra i Nurkic ne igra, ok poredi samo odi izvan ovog foruma drkadjija na domace sportiste i to spomeni kao argument i mislim da ces biti ismijan.

procitaj svoju recenicu koju samcitirao.nisi pratio abu nego si izguglao i poceo gradit jalove argumente na osnovu suhe statistike koju si izguglao....sve ostalo je tvoj standard, kad se djete zasere ...ne zelis priznat da ne znas
to sto mi nismo na svjetskom je ponajmanje nurkiceva krivica i nema veza sa jokicevom poroznom odbranom.... tu bi trebalo par stranica da se ispise, sto nemam namjeru jer ne pratis ovaj sport, ni nba ni svjetsko.... i doces opet sa novim nebulozama....najjace je u svemu da se vecina sprda i trola ali ti si slijep od autosovinizma i posljedica mentalne propasti zbog wengera pa provodis neki svoj jihad

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 12 sep 2019, 23:10

Epidaurus je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la: :rol: :rol: :rol:
ono kad uletis u neobrano grozdje, otvoreno priznas da ne pratis nista nego retroaktvno guglas...i onda radis (opet retroaktivno) komparacije vakta koji nisi pratio i koprcas se u neznanju :rol: :rol:
dodje draft, nurkic 16 jokic 40 neki....ovim amerima izgleda nije bila bitna statistika ni poena ni minuta,niti su vjerovali da je jokic bolji na osnovu 15 poena u prosjeku naspram nurkinih 11 :wtf: :urnebes: ....

sad ce se zakoprcat i spinovat da je to zbog fizickih kvaliteta bosanca naspram srbina....kad vec nije upallilo sa statistikom, daj nesto drugo

nakon par nervnih slomova zbog wengera,ne cudi da hudnik ne zna gdje goni :( :oops:

cak i na otvoreno trolanje lik se prima ko som na durdubak ...ima kao i onaj nalozeni moderator ,stokholmski sindrom, pljuvanjem svoga mora se dokazati drugima.....ili bar svoj mizeran zivot olaksati....jos malo pa ce trazit ikone po tavanu i vjerovati u genetsku inferiornost bosanaca zbog turskog greha

od jokica se ocekivalo da bar protiv djeturuma moze igrat odbranu...avaj...pored njega je autoput do kosa

Sanjas li me ? Ne brini, nastavis li se trudit doci ce kraj i tvojoj agoniji. Nalozeni moderator sa stokholskim sindromom se ipak brine da mu sunarodnjaci poput tebe postanu svjesni svoje ogranicenosti i naprave nesto po tom pitanju. Nesto cemo uradit mada se cinis kao beznadezan slucaj.

ovaj je jadan istraumatizovan jer je juka obukao majicu sa nasim herojima...mozete li zamislit koliko se morao srbima u austriji izvinjavat....odmah im je donio ikonu sa tavana i okrenuo prase ....da dokaze kako on nije zadrti musliman,,,sto je najboje ovo uopste nije tesko zamislit.....lik ima bipolarni poremecaj nacionalnog identiteta,zbog kompleksa koje su mu srbi u becu nabili

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 12 sep 2019, 23:14

:urnebes: :urnebes: :urnebes:

kukavac se nije ovom nado...vidio da su iste godine draftani i jbga.....

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 23:21

AirRamiz je napisao/la:
Epidaurus je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la: :rol: :rol: :rol:
ono kad uletis u neobrano grozdje, otvoreno priznas da ne pratis nista nego retroaktvno guglas...i onda radis (opet retroaktivno) komparacije vakta koji nisi pratio i koprcas se u neznanju :rol: :rol:
dodje draft, nurkic 16 jokic 40 neki....ovim amerima izgleda nije bila bitna statistika ni poena ni minuta,niti su vjerovali da je jokic bolji na osnovu 15 poena u prosjeku naspram nurkinih 11 :wtf: :urnebes: ....

sad ce se zakoprcat i spinovat da je to zbog fizickih kvaliteta bosanca naspram srbina....kad vec nije upallilo sa statistikom, daj nesto drugo

nakon par nervnih slomova zbog wengera,ne cudi da hudnik ne zna gdje goni :( :oops:

cak i na otvoreno trolanje lik se prima ko som na durdubak ...ima kao i onaj nalozeni moderator ,stokholmski sindrom, pljuvanjem svoga mora se dokazati drugima.....ili bar svoj mizeran zivot olaksati....jos malo pa ce trazit ikone po tavanu i vjerovati u genetsku inferiornost bosanaca zbog turskog greha

od jokica se ocekivalo da bar protiv djeturuma moze igrat odbranu...avaj...pored njega je autoput do kosa

Sanjas li me ? Ne brini, nastavis li se trudit doci ce kraj i tvojoj agoniji. Nalozeni moderator sa stokholskim sindromom se ipak brine da mu sunarodnjaci poput tebe postanu svjesni svoje ogranicenosti i naprave nesto po tom pitanju. Nesto cemo uradit mada se cinis kao beznadezan slucaj.

ovaj je jadan istraumatizovan jer je juka obukao majicu sa nasim herojima...mozete li zamislit koliko se morao srbima u austriji izvinjavat....odmah im je donio ikonu sa tavana i okrenuo prase ....da dokaze kako on nije zadrti musliman,,,sto je najboje ovo uopste nije tesko zamislit.....lik ima bipolarni poremecaj nacionalnog identiteta,zbog kompleksa koje su mu srbi u becu nabili

Frajer je na svom klix profilu napisao da je Goga Bitadze bolji od Juke :rol:

Tekashi
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 12 sep 2019, 23:24

Juka bi sam dobio Argentice. Fakt

shevchet
Kontakt:

Post Postao/la shevchet » 12 sep 2019, 23:26

Sto se bolan ljudi raspravljate sa ovim bolesnikom @japom...
Frajer je najveća kanta godine na forumu, jak na jeziku i iza tastature sila, laprda gdje god stigne na 100 tema, piše baljezgotine i na svakoj protiv BIH igrača, četnik mrtvi!

Tražim mu evo danima br tel ili FB messenger ili nešto, cisto da vidim tog mangupa uživo, kako laprda i psuje ljudima iz čista mira okolo i glumi kabadahiju.

Kad bih ga promašio, vratio bih ga u doba Rimskog carstva, a da ga pogodim, vjerovatno bi sjedio i pio kafu ili sa Tutankamonom ili sa Kefrenom!
Zadnja izmjena: shevchet, dana/u 12 sep 2019, 23:29, ukupno mijenjano 3 puta.

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 12 sep 2019, 23:27

AirRamiz je napisao/la:ovaj je jadan istraumatizovan jer je juka obukao majicu sa nasim herojima...mozete li zamislit koliko se morao srbima u austriji izvinjavat....odmah im je donio ikonu sa tavana i okrenuo prase ....da dokaze kako on nije zadrti musliman,,,sto je najboje ovo uopste nije tesko zamislit.....lik ima bipolarni poremecaj nacionalnog identiteta,zbog kompleksa koje su mu srbi u becu nabili

Ipak ti nema pomoci, silne godine provedene u pecini u nekoj vukoje.bini su ostavile teske traume. Ipak mozes biti ponosan na sebe, veliki je uspjeh sto
si uopce u stanju pisat i koristit forum sa takvim intelektualnim predispozicijama.

BosniaBoston je napisao/la:Frajer je na svom klix profilu napisao da je Goga Bitadze bolji od Juke :rol:

Bojim se da nemam nikakav profil na klixu, nit znam da postoje profili na klixu. Al lijepo od tebe sto me trazis po internetu, potvrdjujes samo moju izjavu od neki dan.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

"Neću zatvoriti vrata kluba makar halalio sve, a meni su dužni duplo više nego njima svima zajedno"

Kompromis
Kontakt:

Post Postao/la Kompromis » 12 sep 2019, 23:28

Ne poredite Jokica i Nurkica bezveze ispadate smijesni, jedan clan najbolje petorke NBA lige (poslije Embiida i Davisa najbolji visoki igrac lige) i All Star igrac, a drugi hajmo reci dobar NBA igrac... kao da poredite ML 320 Mercedes iz 2009. god sa AMG SUV Mercedesom iz 2018. god... evidentna razlika u kvaliteti... to vide strucnjaci u Americi, nije potrebno da vide i ''experti'' sa foruma ss.ba.... svi moguci argumenti su na strani Jokica uz cak sutiranje Nurkica iz Denvera zarad boljeg Jokica... pozicija na draftu nije kljuc ko je bolji jer nije rijetko da igraci koji su lose plasirani na draftu eksplodiraju (npr Beal, DeAndre Jordan, Dray. Green itd.) i budu znacajno bolji od ovih top pikova (Bennet, Fultz i sl..., pa i ona blentovina iz Srbije sto ga je uzeo Detroit kao 2. pika, a npr nisu uzeli Anthonya ili Wadea)...

Cak je svrsishodnija rasprava Musa vs Doncic...

BosniaBoston
Kontakt:

Post Postao/la BosniaBoston » 12 sep 2019, 23:29

Epidaurus je napisao/la:
AirRamiz je napisao/la:ovaj je jadan istraumatizovan jer je juka obukao majicu sa nasim herojima...mozete li zamislit koliko se morao srbima u austriji izvinjavat....odmah im je donio ikonu sa tavana i okrenuo prase ....da dokaze kako on nije zadrti musliman,,,sto je najboje ovo uopste nije tesko zamislit.....lik ima bipolarni poremecaj nacionalnog identiteta,zbog kompleksa koje su mu srbi u becu nabili

Ipak ti nema pomoci, silne godine provedene u pecini u nekoj vukoje.bini su ostavile teske traume. Ipak mozes biti ponosan na sebe, veliki je uspjeh sto
si uopce u stanju pisat i koristit forum sa takvim intelektualnim predispozicijama.

BosniaBoston je napisao/la:Frajer je na svom klix profilu napisao da je Goga Bitadze bolji od Juke :rol:

Bojim se da nemam nikakav profil na klixu, nit znam da postoje profili na klixu. Al lijepo od tebe sto me trazis po internetu, potvrdjujes samo moju izjavu od neki dan.

Ne trazim te nego sam prije citao klix i primjetio tog tipa,koristi isto termine bivol,seljacina itd...Nice try

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 12 sep 2019, 23:36

Epidaurus je napisao/la:

standardan template nemoci kad te se svede na pravu mjeru. zao mi je ako te boli sto te podsjecam na to sto potiskujes.... zivimo u 21 vijeku,niko ti nece zamjerit ako se "vratis" u pravoslavalje i kutarises se boli koja ti nominalna vjera cini...zvacemo kacavendu da te skropi :urnebes:

muflon iz kaknja je imao bisera i na sportnetovom forumu..tad je bacao drkicu na musu....sad je veci srbin od bojde

AirRamiz
Kontakt:

Post Postao/la AirRamiz » 12 sep 2019, 23:41

Kompromis je napisao/la:Ne poredite Jokica i Nurkica bezveze ispadate smijesni, jedan clan najbolje petorke NBA lige (poslije Embiida i Davisa najbolji visoki igrac lige) i All Star igrac, a drugi hajmo reci dobar NBA igrac... kao da poredite ML 320 Mercedes iz 2009. god sa AMG SUV Mercedesom iz 2018. god... evidentna razlika u kvaliteti... to vide strucnjaci u Americi, nije potrebno da vide i ''experti'' sa foruma ss.ba.... svi moguci argumenti su na strani Jokica uz cak sutiranje Nurkica iz Denvera zarad boljeg Jokica... pozicija na draftu nije kljuc ko je bolji jer nije rijetko da igraci koji su lose plasirani na draftu eksplodiraju (npr Beal, DeAndre Jordan, Dray. Green itd.) i budu znacajno bolji od ovih top pikova (Bennet, Fultz i sl..., pa i ona blentovina iz Srbije sto ga je uzeo Detroit kao 2. pika, a npr nisu uzeli Anthonya ili Wadea)...

Cak je svrsishodnija rasprava Musa vs Doncic...

ja sam se samo vratio na 2015....nije bilo niti jednog srbina u srbiji koji ce ti reci da je ocekivao da ce jokic postati ovo sto je postao i koji je mislio da ce izbaciti nurkica iz petorke denvera....eto nece recu svi, ali 95% njih to nije ocekivalo....i kakave onda veze ima uporedjivat statistiku koja je apsolutna nebitna??

ja se nisam osvrtoa na njihove nba karijere.....samo sam naveo cinjenicu da se jokic sramotio u odbrani na ovom wc...dok ne vidimo juku u istim okolnostima, ne moze se poredit njihov sraz na fiba nivou....mozda cemo poslije eura 2021 vise znati,ovisno hoce li biti zdravi...i da budem iskren, kao sto rece ghuraba, nisam siguran da bih draftao jokica u svoju ekipu prije nurkica.....i naravno da nije isto imat saigarce koje jokic ima i nurkic,to se mora uzet u obzir ako govorimo o dometima repke kao kolektiva

Epidaurus
Moderator
Kontakt:

Post Postao/la Epidaurus » 12 sep 2019, 23:48

Vidim Monet ne popusta sa pravoslavljem i Srbima, mora da su mu pripadnici te vjere i nacije neke ozbiljne traume nabili. Il mozda potajno zeli biti Srbin pa nije kadar sastaviti vise od 2 recenice bez potenciranja pomenute nacije. Vidim da sa Bostonom dijeli i slicne probleme po pitanju stalkanja. To bi jos bilo i okej da ne stalka postove po 3-4 godine stare. Bolest uzela maha.

On ni sa tim Kaknjem ne popusta iako nikakve veze s tim gradom nemam nit sam kad bio tamo. Kad si me vec stalkao na tom forumu i kad nisi znao sta mi je znacio taj nick tamo, onda si bar trebao biti sposoban pa te dvije rijeci izguglati i vidio bi da to nije naziv za Kakanj nego za Zenicu. Ako uopce znas kako se to radi, mozda sam te ipak precijenio. Al ko zna, mozda su ga od malena ucili da je Kakanj centar svijeta pa za bolje ne zna, sta da se radi. Uzivaj Monet, sad te vec pocinjem sazaljevat.
#MambaOut
#HalleLuka
#ShineonYoucrazyDiamond
#NCŠ

"Neću zatvoriti vrata kluba makar halalio sve, a meni su dužni duplo više nego njima svima zajedno"

japa
Kontakt:

Post Postao/la japa » 12 sep 2019, 23:55

AirRamiz je napisao/la:
japa je napisao/la:Dobro Ramize dje sam priznao da ne pratim nista? To sot sam rekao da ne pratim svjetsko u kosarci znaci da ne pratim kosarku jel? Klasicno izokretanje teza usvoju korist ufatis se jedne recenice koju je sagovornik izgovorio i onda je izokrenes toliko da postane laz, dakle dosli smo do toga da moju recenicu ne pratim svjetsko u kosarci interpretira kao da sam rekao ne pratim nista haha. Samo jos jedno pitanje Ramize kako i na osnovu cega poredis Nurkica sa Jokicem kada prvi nikako tu i ne igra? Mene samo zanima to na osnovu cega si zakljucio da bi Nurkic bio bolji kada na ovakvom takmicenju nikada nije ni igrao? Cime garantujes da bi Nurkic izdominirao, kako znas da ne bi bio duplo gori od Jokica? Vi nazor pokusavate da napravite neku komparaciju koju niko normalan u svijetu kosarke uopste i ne pravi kako bi izvukli neku alternativnu istinu koju vi zelite da postoji a to je da je Nurkic bolji. Ja Nurkica i Jokica i kad poredim poredim ih tamo dje su oba igrala NBA i ABA liga, tu znamo ko je bolji ti ih poredis po mjestu na draftu, svjetskom prvenstvu dje Jokic igra i Nurkic ne igra, ok poredi samo odi izvan ovog foruma drkadjija na domace sportiste i to spomeni kao argument i mislim da ces biti ismijan.

procitaj svoju recenicu koju samcitirao.nisi pratio abu nego si izguglao i poceo gradit jalove argumente na osnovu suhe statistike koju si izguglao....sve ostalo je tvoj standard, kad se djete zasere ...ne zelis priznat da ne znas
to sto mi nismo na svjetskom je ponajmanje nurkiceva krivica i nema veza sa jokicevom poroznom odbranom.... tu bi trebalo par stranica da se ispise, sto nemam namjeru jer ne pratis ovaj sport, ni nba ni svjetsko.... i doces opet sa novim nebulozama....najjace je u svemu da se vecina sprda i trola ali ti si slijep od autosovinizma i posljedica mentalne propasti zbog wengera pa provodis neki svoj jihad

Pa naravno da sam izguglao eto ti si u glavi napamet znao njihove statistike iz ABA lige :rol: :rol: Jeste ja ne pratim nista, ni pravila ne znam nego reci mi po cemu si zakljucio da je Nurkic bolji kada doticni to nigdje ama bas nigdje nije pokazao?

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Fudbalbr1 i 7 gostiju.