Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AlphonseKauders » 22 dec 2019, 13:18

Bice zajebancija istjerati Hasu iz prve petorke.. ovo sto igra ove sezone je 😱
nekoga od.njih dvojice ce morati trejdovati.jer su obojica pokazali da su igraci za prvu postavu...

SWOT
Postovi: 710
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la SWOT » 23 dec 2019, 01:03

Odlicno za Portland, moci ce trejdat centra(Juku il Haseta) za jednog kvalitetnog PF-a.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Ziggs » 23 dec 2019, 07:27

bil Portland pristo na Juku za Bertansa + Wagnera il Thomasa Bryanta (obojica sa klupe su elitni centri)

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la lumani » 23 dec 2019, 07:46

Ziggs je napisao/la:
23 dec 2019, 07:27
bil Portland pristo na Juku za Bertansa + Wagnera il Thomasa Bryanta (obojica sa klupe su elitni centri)
naravno :nene:

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 23 dec 2019, 07:53

AlphonseKauders je napisao/la:
22 dec 2019, 13:18
Bice zajebancija istjerati Hasu iz prve petorke.. ovo sto igra ove sezone je 😱
nekoga od.njih dvojice ce morati trejdovati.jer su obojica pokazali da su igraci za prvu postavu...


Igra isto kao što je igrao u Majamiju .
On se odlično uklapa u Portland , koji igra za koš više, a odbranu ko šiša...
Sa Jukom treći na zapadu , sa njim osmi ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Edviin
Postovi: 2137
Pridružen/a: 21 apr 2012, 13:55
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Edviin » 24 dec 2019, 14:03

Hasan igra za statse i za novi ugovor... to da je on rupa u odbrani nije neka tajna.... nemoze biti hasan nikad bolji od jusufa, bar sta se tice portlanda...


Avatar
AlphonseKauders
Postovi: 1003
Pridružen/a: 21 jul 2015, 15:09
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AlphonseKauders » 31 dec 2019, 10:44

Edviin je napisao/la:
24 dec 2019, 14:03
Hasan igra za statse i za novi ugovor... to da je on rupa u odbrani nije neka tajna.... nemoze biti hasan nikad bolji od jusufa, bar sta se tice portlanda...
Pričajte šta hoćete, ali da Juka ima ovu statistiku kao Haso ove godine mi bismo ga gurali na All Star, bio bi top 3 centar lige itd... To da je Haso tolika rupa u odbrani, ne znam na osnovu čega ta tvrdnja, koji argument se tu može koristiti? Treba biti pošten i priznati kada čovjek igra beton sezonu.

A sada, naravno - ima naravno i te "hemije", Juka ima tu neku energiju na parketu i naravno da im fali, samo Portland će morati donijeti neku tešku odluku ko će biti prvi centar, a najkasnije ovog ljeta.

Vidjećemo, naravno da navijam za Juku, ali ovo je f...g NBA, nema lojalnosti od strane klubova, nema ništa "vole ga navijači, i on voli grad i klub", samo čisti posao.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la edin139 » 31 dec 2019, 11:20

AlphonseKauders je napisao/la:
31 dec 2019, 10:44
Edviin je napisao/la:
24 dec 2019, 14:03
Hasan igra za statse i za novi ugovor... to da je on rupa u odbrani nije neka tajna.... nemoze biti hasan nikad bolji od jusufa, bar sta se tice portlanda...
Pričajte šta hoćete, ali da Juka ima ovu statistiku kao Haso ove godine mi bismo ga gurali na All Star, bio bi top 3 centar lige itd... To da je Haso tolika rupa u odbrani, ne znam na osnovu čega ta tvrdnja, koji argument se tu može koristiti? Treba biti pošten i priznati kada čovjek igra beton sezonu.

A sada, naravno - ima naravno i te "hemije", Juka ima tu neku energiju na parketu i naravno da im fali, samo Portland će morati donijeti neku tešku odluku ko će biti prvi centar, a najkasnije ovog ljeta.

Vidjećemo, naravno da navijam za Juku, ali ovo je f...g NBA, nema lojalnosti od strane klubova, nema ništa "vole ga navijači, i on voli grad i klub", samo čisti posao.
Juka je mnogo jeftiniji i omjer ulozeno dobiveno je uveliko na njegovoj strani, s druge strane za hasu se zna sta i kako a juka je u ovom trenutku u odredjenoj mjeri "macak u vreci", niko ne zna kakav ce biti po povratku i da li ce i kada biti onaj stari, uglavnom mislim da ce jedan biti visak i samo je pitanje kod kojeg ce moci sloziti bolji paket.
Ako ne ode haso sad u pauzi onda nije nerelano ocekivati da juku "utope" za pravu cijenu.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 31 dec 2019, 14:17

AlphonseKauders je napisao/la:
31 dec 2019, 10:44
Edviin je napisao/la:
24 dec 2019, 14:03
Hasan igra za statse i za novi ugovor... to da je on rupa u odbrani nije neka tajna.... nemoze biti hasan nikad bolji od jusufa, bar sta se tice portlanda...
Pričajte šta hoćete, ali da Juka ima ovu statistiku kao Haso ove godine mi bismo ga gurali na All Star, bio bi top 3 centar lige itd... To da je Haso tolika rupa u odbrani, ne znam na osnovu čega ta tvrdnja, koji argument se tu može koristiti? Treba biti pošten i priznati kada čovjek igra beton sezonu.

A sada, naravno - ima naravno i te "hemije", Juka ima tu neku energiju na parketu i naravno da im fali, samo Portland će morati donijeti neku tešku odluku ko će biti prvi centar, a najkasnije ovog ljeta.

Vidjećemo, naravno da navijam za Juku, ali ovo je f...g NBA, nema lojalnosti od strane klubova, nema ništa "vole ga navijači, i on voli grad i klub", samo čisti posao.

Argumenti koju su ga u Majamiju pratili što se tiče odbrane , rupa kada pick brani haman kao Jokić...
Nego je Haso skontao kako stvari idu u NBA , kako dobiti što veći ugovor , igraj maksimalno samo napad , napad i napad...
Vidio si Vučevića kad je došao play off, nestao lik ...

Ustvari vidjećeš sam kad se vrati Juka ,kako će se postepeno smanjivati minutaža Hasi...


I ovo što pišem nema veze naš je Juka , evo meni je potpuno opravdan potez Denvera što je odabrao Jokića umjesto Ruke, jeste i on defanzivna rupa , ali zato utrpa 30+ i 10+ asistencija bez problema , plus Denver sa timom odbranom dosta sakrije njegove defanzivne rupe...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Chinaglia » 31 dec 2019, 14:41

sto se tice ove sezone, otvorene su sve opcije osim jedne, a to je trade nurkica

nurkic se moze vratit kao starter al i kao backup, ako bude backup na pocetku, mozda ce vremenom postati starter, a mozda ce ostati backup do kraja sezone, mozda blazersi trejduju whitesidea jer je isticuci ugovor, a mozda ga zadrze do kraja ugovora i ponude mu novi... u svakom slucaju, nurkic je prvi izbor i tu nema nikakve dileme... licno ne vjerujem da ce whiteside ostati u blazersima, ide on il vrlo brzo il na kraju sezone, mada kakva je sezona kod blazersa, pametno bi bilo poslati ga negdje i dobit nesto zauzvrat

najvise sto blazersi mogu dobacit je 7 ili 8 mjesto, a onda te cekaju lakersi, clippersi il nuggetsi, kako god okrenes, ispali bi u prvoj rundi

Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ReX » 31 dec 2019, 15:06

Neznam koliko je pametno da se uopste Juka vraca imaju u obzir da su ovi 6 meceva ispod .500, ali ocigledno da ce biti spreman 100 % tamo do all star vikenda pa eto..
@igrajlopte 🐦

Avatar
Vedo20
Postovi: 466
Pridružen/a: 03 nov 2011, 11:12
Lokacija: Brčko
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Vedo20 » 01 jan 2020, 16:54

Vedo20 je napisao/la:
29 mar 2019, 06:07
Nakon povrede Nurkića i tog jutarnjeg šoka, ništa drugo me nije moglo tako uzdrmati. Utakmicu BiH-Grčka sam ispratio polu mrtav. I dok su svi ostali da tuguju zašto nam je Grčka uzela bod, otišao sam umoran na spavanje. Ja sam svoje suze i živce ostavio rano tog jutra. Nisam bio svjestan koliko sam se vezao za našeg košarkaškog diva.
Od tog dana sve nam je krenulo naopako u sportu. Jedva čekam da se vratiš. Ti si naš ponos Jusufe :bih:
ŠVRLJ

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la AirRamiz » 01 jan 2020, 17:11

na danasnji dan


koliko je samo puta znao popraviti mi dan dobrom partijom...
Zadnja izmjena: AirRamiz, dana/u 01 jan 2020, 17:16, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
Tekashi
Postovi: 15941
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 01 jan 2020, 17:15

AirRamiz je napisao/la:
01 jan 2020, 17:11
na danasnji dan


koliko je samo puta znao popraviti mi dan dobrom partijom...
Sjecam se. 5x5 :tokralju:


Avatar
ReX
Postovi: 10005
Pridružen/a: 02 avg 2019, 10:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ReX » 02 jan 2020, 19:46

Koliko Lillard radi Nurkica boljim igracem, toliko i ovaj nas hadzo radi Damiana boljeg. A neki su se ovdje smijali kada smo par nas spominjali da je Juka drugi najbitniji igrac Portlanda.
@igrajlopte 🐦

SWOT
Postovi: 710
Pridružen/a: 22 jun 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la SWOT » 02 jan 2020, 19:51

Eh da mi je vidjet Juku u Mavsima sa Doncicem i Porzingisem... auuuu brate

Avatar
Tekashi
Postovi: 15941
Pridružen/a: 03 apr 2019, 20:54
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 02 jan 2020, 21:44

ReX je napisao/la:
02 jan 2020, 19:46
Koliko Lillard radi Nurkica boljim igracem, toliko i ovaj nas hadzo radi Damiana boljeg. A neki su se ovdje smijali kada smo par nas spominjali da je Juka drugi najbitniji igrac Portlanda.
:thumbup: I obrnuto. Dame je ku*ac bez Juke. Najjaci PNR dvojac u ligi.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la bombaysaphire » 02 jan 2020, 21:45

Tekashi je napisao/la:
02 jan 2020, 21:44
ReX je napisao/la:
02 jan 2020, 19:46
Koliko Lillard radi Nurkica boljim igracem, toliko i ovaj nas hadzo radi Damiana boljeg. A neki su se ovdje smijali kada smo par nas spominjali da je Juka drugi najbitniji igrac Portlanda.
:thumbup: I obrnuto. Dame je ku*ac bez Juke. Najjaci PNR dvojac u ligi.
Pa napisao je to ...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 21 gost.