Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,nerminh74

Tekashi
x 84
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la Tekashi » 01 feb 2020, 01:56

Nurk's calf strain is considered minor. It was NOT on the leg he broke last year
:njanjanja:

90minut
x 72
Kontakt:

Post Postao/la 90minut » 01 feb 2020, 02:25

Tekashi je napisao/la:
01 feb 2020, 01:56
Nurk's calf strain is considered minor. It was NOT on the leg he broke last year
:njanjanja:
Ovo je logika javio bi se trener odma i rekao da je sj ebao nogu još više.

Ghuraba
x 104
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 01 feb 2020, 05:59

Ponasa se i hoda sasvim normalno na klupi u Staplesu. Nadati se da nece dugo pauzirati s treninzima.

0oo0
Kontakt:

Post Postao/la 0oo0 » 02 feb 2020, 17:26

Ghuraba
x 104
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 02 feb 2020, 17:43

Gledao sam tu utakmicu i primijetio isto ovo. Fakat ni meni nije bilo jasno zasto se glupira i izigrava budalu, kad je jasno da svi u dvorani tuguju.

Tekashi
x 84
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 02 feb 2020, 18:06

Covjek slavi pobjedu svoje ekipe. Sto ne mogu laznih suza i patetisanja, a to je Kobe najvise mrzio.

Pasha
Moderator
x 46
Kontakt:

Post Postao/la Pasha » 02 feb 2020, 18:17

Sa moje tacke gledista, malo se i pretjeruje u svoj prici. Al kao sto sam ranije na drugom dijelu foruma napisao. Valjda je kod mene to i zbog "svakodnevnog" gledanja smrti u realnosti. Naravno da mi je zao svakoga, al jednostavno idem dalje.

Medjutim, ima i nesto sto se zove, "iskazivanje pijeteta". Odnosno, da za neke stvari, jednostavno nije ni mjesto ni vrijeme. Pogotovo u prvoj utakmici Lakersa poslije smrti Kobea, treba i slaviti "dostojanstveno"...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

bombaysaphire
x 84
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 02 feb 2020, 18:36

Pasha je napisao/la:
02 feb 2020, 18:17
Sa moje tacke gledista, malo se i pretjeruje u svoj prici. Al kao sto sam ranije na drugom dijelu foruma napisao. Valjda je kod mene to i zbog "svakodnevnog" gledanja smrti u realnosti. Naravno da mi je zao svakoga, al jednostavno idem dalje.

Medjutim, ima i nesto sto se zove, "iskazivanje pijeteta". Odnosno, da za neke stvari, jednostavno nije ni mjesto ni vrijeme. Pogotovo u prvoj utakmici Lakersa poslije smrti Kobea, treba i slaviti "dostojanstveno"...

Onda nisu ni trebali igrati utakmicu, po toj logici ..
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

Ja došao sa Zdravkom Stojnićem k'o u "Kumu"
Don Asim Sarajlić

Pasha
Moderator
x 46
Kontakt:

Post Postao/la Pasha » 02 feb 2020, 18:47

Pa valjda je logicnije, da jedan covjek ne pretjeruje u slavlju, nego da se utakmica ne igra.

Al' hajd...
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', nikakvi crnjaci i ružne stvari,
ništa mi neće ovaj dan pokvarit', ni umišljene ćurke, ni zli komentari!

Vraćamo ti staru slavu, ne damo te zaboravu!

babino
x 103
Kontakt:

Post Postao/la babino » 08 feb 2020, 06:49

Ghuraba je napisao/la:
02 feb 2020, 17:43
Gledao sam tu utakmicu i primijetio isto ovo. Fakat ni meni nije bilo jasno zasto se glupira i izigrava budalu, kad je jasno da svi u dvorani tuguju.
brate, sta je ovo, budim se i vidim rezultat, portland vodi 10 razlike, dame vec zabio 30 komada...upalim stream i raspad siatema, utah za par minuta okrenu, dame ne moze bazen pogoditi, igraju sa 7 dostupnih igraca, hezonja lipicaner trcakara...ogadise mi se za 10 min a nurkic nije jos ni poceo igrati...
nema play offa za ovu ekipu.

edit..a ja kradje na kraju, dame pobudalio i sam vratio ekipu ali nemere se i protiv sudija, pogotovo kad si sam.
bas ih sudije unistise.
Zadnja izmjena: babino, dana/u 08 feb 2020, 07:07, ukupno mijenjano 1 put.

Ghuraba
x 104
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 08 feb 2020, 07:06

babino je napisao/la:
08 feb 2020, 06:49
brate, sta je ovo, budim se i vidim rezultat, portland vodi 10 razlike, dame vec zabio 30 komada...upalim stream i raspad siatema, utah za par minuta okrenu, dame ne moze bazen pogoditi, igraju sa 7 dostupnih igraca, hezonja lipicaner trcakara...ogadise mi se za 10 min a nurkic nije jos ni poceo igrati...
nema play offa za ovu ekipu.
Ma, unistise ih povrede ove sezone. Veceras nema Hassana i prinudjeni su igrati sa Swaniganom na petici, koji je inace cetvorka, ali ni tu nema kvalitet za vise od 10 minuta. Sa svojom visinom od max 205 cm, on nema sta raditi protiv Goberta. Konkretno veceras, Ariza je zbog protesta dobio iskljucuju licnu odmah nekad na pocetku druge cetvrtine, a mali Simmons je pretrpio potres mozga. On je jedina rezerva koja pokriva pozicije 1 i 2, a da moze donijeti nekoliko poena s klupe.

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 08 feb 2020, 12:45

gary trent jr izrasta u finog igraca i legitimnu zamjenu na poziciji sg, a simons je sg od kog pokusavaju napravit pg

bice blazersi jako dobri kad svi budu zdravi, al za tako nesto cemo morat sacekat narednu sezonu

ako sve bude kako treba, blazersi ce imat i dobru klupu, za razliku od prethodnih sezona
#dodjimami

ReX
x 69
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 08 feb 2020, 13:37

Chinaglia je napisao/la:
08 feb 2020, 12:45
gary trent jr izrasta u finog igraca i legitimnu zamjenu na poziciji sg, a simons je sg od kog pokusavaju napravit pg

bice blazersi jako dobri kad svi budu zdravi, al za tako nesto cemo morat sacekat narednu sezonu

ako sve bude kako treba, blazersi ce imat i dobru klupu, za razliku od prethodnih sezona
U jednu ruku mislim da Olshey nikad nece trejdati CJa. Ali ako Trent nastavi igrati ovako, em solidan suter em vrlo dobar u defanzivi. CJa moraju trejdati za all star PFa iduce sezone ako ne budu top 3 u konferenciji.

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 08 feb 2020, 14:20

collins je startna cetvorka i blazersi cekaju da vide kako ce funcionisat nurkic i on, a ujedno i citava ekipa

mislim da ce biti odlican tandem, sto defanzivno, sto ofanzivno
#dodjimami

Ziggs
x 7

Post Postao/la Ziggs » 08 feb 2020, 22:55

nema sanse Collins i Juka, vec smo vidjeli kako Juka funkcionise sa jednim centrom u paru

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 08 feb 2020, 23:10

Ziggs je napisao/la:
08 feb 2020, 22:55
nema sanse Collins i Juka, vec smo vidjeli kako Juka funkcionise sa jednim centrom u paru
collins je obje sezone igrao cetvorku, tj bio je backup za aminua i aminu je pusten da bi collins bio starter, a isto tako collins moze igrat kao centar, cak stavise, to je njegova omiljena pozicija, on se uklapa u danasnju nba kao "stretch five", sutira trojku 32.4%

collins nije kao nurkic, jokic, whiteside itd, dakle ti centri koji ne mogu igrat cetvorku... nurkic i collins su veoma kompatibilni, znamo da je nurkic dobar pas igrac i on ce cesto namjestat poene collinsu, sto sa niskog, sto sa visokog posta, a collins ce zavrsavat sto sa niskog, sto sa linije za tri poena... a i collins ce nalazit nurkica na niskom postu (ako se sjecate kako su igrali nurkic i vonleh)

tako ce blazersi cesto imat lagane poene, tj polaganja/zakucavanja, a tek defanzivno bi trebali ucinit odbranu mnogo boljom
#dodjimami

Ziggs
x 7

Post Postao/la Ziggs » 08 feb 2020, 23:14

Chinaglia je napisao/la:
08 feb 2020, 23:10
Ziggs je napisao/la:
08 feb 2020, 22:55
collins je obje sezone igrao cetvorku, tj bio je backup za aminua i aminu je pusten da bi collins bio starter, a isto tako collins moze igrat kao centar, cak stavise, to je njegova omiljena pozicija, on se uklapa u danasnju nba kao "stretch five", sutira trojku 32.4%

collins nije kao nurkic, jokic, whiteside itd, dakle ti centri koji ne mogu igrat cetvorku... nurkic i collins su veoma kompatibilni, znamo da je nurkic dobar pas igrac i on ce cesto namjestat poene collinsu, sto sa niskog, sto sa visokog posta, a collins ce zavrsavat sto sa niskog, sto sa linije za tri poena... a i collins ce nalazit nurkica na niskom postu (ako se sjecate kako su igrali nurkic i vonleh)

tako ce blazersi cesto imat lagane poene, tj polaganja/zakucavanja, a tek defanzivno bi trebali ucinit odbranu mnogo boljom
Collins je moderna petica, oni su njega draftali kao osiguranje ako ne uspiju Juku potpisati. Znaci greska je njega stavljati na cetvorku

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 09 feb 2020, 13:21

collins je igrao u paru s ed davisom i dobro su funkcionisali, pri cemu ed davis nije niti blizu dobar igrac kao nurkic i nema ofanzivnu igru za razliku od nurkica, tako da sam prilicno siguran da ce nurkic i collins izvrsno funkcionisat skupa

dal je collins bolji kao cetvorka il petica, ne znamo, obzirom da je 90% vremena igrao kao cetvorka, sto zbog nurkica koji je bolji igrac, a nije mogao biti backup nurkicu jer su blazersi imali ed davisa koji je bio backup nurkicu

ono sto je sigurno, jeste da ce odbrana blazersa biti znatno bolja kad njih dvojica budu na parketu, a vec sam rekao da ce i ofanzivno odlicno funkcionisat, jer je njihov nacin igre apsolutno kompatibilan

nurkic ce sa niskog posta, nalazit collinsa na niskom postu (i collins njega), nalazit ce ga liniji za tri poena, a nalazit ce ga i s visokog posta na niskom postu, npr alley-oop pasovi kao dok je layman igrao za blazerse, odnosno generalno ti backdoor pasovi

evo u ovom videu mozete vidjeti kako nurkic i vonleh saradjuju na niskom postu, tako ce igrat nurkic i collins, a jos mozete vidjeti nurkica kako s niskog posta izbacuje loptu na liniju za tri poena i to cemo takodjer gledat s njim i collinsom

#dodjimami

Gifron
x 16
Kontakt:

Post Postao/la Gifron » 10 feb 2020, 14:24

Terry Stotts, in a rare moment, spoke pretty openly about Jusuf Nurkic. He said that Nurkic hasn't worked out for the past week to 10 days with a "mild" calf strain.
Jedan grad, jedna ljubav!

0oo0
Kontakt:

Post Postao/la 0oo0 » 17 feb 2020, 10:17

jel vrijeme?

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.