Jusuf Nurkić

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,nerminh74

ReX
x 69
Kontakt:

Re: Jusuf Nurkić

Post Postao/la ReX » 28 feb 2020, 16:18

Ma ja, ali opet i taj argument mi je smijesan kao, pa hajde mozda cekaju da vide hocel upast u playoff. Pa tuku ih svi redom, sto znaci ocigledno im treba Nurkic. Znaci ni to nije argument. Jel se boje mozda da kazu da je out do kraja sezone? Sto se tice Lillarda, ma nebi me cudilo da vise ni on ne zaigra. Ja mislim da su oni u tankmodu ali to ne smiju (naravno) javno reci.

Kako stvari stoje nit ce Nurkic nit Collins zaigrat. A kazem i sa Lillardom mi je vrlo sumnjivo. Steta za njih da su odron ove godine kada draft i nije nesto Bog zna kako cujem od pojedini amera. Eh sad uvijek mozes naci nekog dijamanta ali u jednu ruku najbolje bi Portlandu bilo uzet taj lotterypick i zajedno sa igracem/igracima trejdat za nekog superstara ili nekog igraca koji bi upao u petorku i bio prevaga.

Chinaglia
x 90
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 28 feb 2020, 16:42

nurkic je krajem januara poceo s kontaktnim treninzima i za sedmicu il dvije, vratio bi se na parket, ako bi sve bilo u redu... medjutim, zadobio je povredu zbog koje navodno mjesec dana ne trenira, a receno je da je mild calf strain, odnosno blaga povreda lista, ciji oporavak traje 7-10 dana

ovdje il se radi o drugom stepenu povrede ciji oporavak traje 4-6 sedmica (sto se uklapa u ovih mjesec dana), il blazersi nesto petljaju
#dodjimami

0oo0
Kontakt:

Post Postao/la 0oo0 » 28 feb 2020, 19:58

01.03 je njegov dan! Vraca se za Dan Nezavisnosti sto posto, sve je on to isplanirao :)

Ghuraba
x 104
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 29 feb 2020, 14:02

Kao da se radi o Jordanovom povratku nakon 15+ godina penzije, pa se pravi nekakva misterija od toga. Eto cijeli dunjaluk samo ceka njegov povratak, pa je zanimljivo svo ovo natezanje oko stanja u kojem se trenutno nalazi.

Ljudi ga pitaju da li se nakon ove krace povrede vratio treninzima, on odgovara da im to ne moze reci. Evo ja cir od brige dobio...

Sto ne mogu vala ovog seljakluka, a kod nasih sportista je isti redovno prisutan.

ReX
x 69
Kontakt:

Post Postao/la ReX » 29 feb 2020, 14:13

Ghuraba je napisao/la:
29 feb 2020, 14:02
Kao da se radi o Jordanovom povratku nakon 15+ godina penzije, pa se pravi nekakva misterija od toga. Eto cijeli dunjaluk samo ceka njegov povratak, pa je zanimljivo svo ovo natezanje oko stanja u kojem se trenutno nalazi.

Ljudi ga pitaju da li se nakon ove krace povrede vratio treninzima, on odgovara da im to ne moze reci. Evo ja cir od brige dobio...

Sto ne mogu vala ovog seljakluka, a kod nasih sportista je isti redovno prisutan.
Nurkic je poznati troller i nije sklon biti u centru paznje ali ovo nije njegovo maslo. Ako si slusao Stottsi i onog maga Olsheya cuo bi kako oni pricaju o njemu. Znaci Juka je dobio do znanja da zaveze i da ne ulazi u detalje sa novinarima kad se vraca i slicno.

Ovo trenutno oko njegovog povratka je cisti seljakluk ali gdje Nurkic nije glavni organizator nego Trailblazersi koji stvarno pretjeravaju u cemu se slazem stobom.
Zadnja izmjena: ReX, dana/u 29 feb 2020, 14:14, ukupno mijenjano 1 put.

babino
x 103
Kontakt:

Post Postao/la babino » 29 feb 2020, 14:14

Ghuraba je napisao/la:
29 feb 2020, 14:02

al fakat...saki raje u bosni bitno, jos malo onima u portlandu koji bi radije jusufa nego hasana i pravi se slucaj kao da je povratak sumahera u zive.

AshburtonG
x 69
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 29 feb 2020, 16:37

Da,da. Koliko je nebitan, sa borbe za drugo mjesto ove godine nece ni u PO, kako stvari stoje, sa tim strasnim Hassanom na poziciji centra. :urnebes:
Covjek je generalno gledano drugi najbitniji igrac Blazersa. Pogotovo bi to doslo do izrazaja.

Ovaj gore mumin sto pise, ovo nema apsolutno nikakve veze sa Jusufom, jer postoji ocita korelacija izmedju planova Portlanda u nastavku sezone i povratka Nurkica i Lillarda. Ocito su oni shvatili, da im je bolje da puste Jusufa da se odmori, a ako se izbori PO puna saka brade, i onda mogu Nurkicu obezbijedit dodatnog PO iskustva kad je potpuno zdrav, sto takodje nije pametno covjeka gurat odmah u najjaci nivo kosarske, nakon godinu dana pauze.

Ghuraba
x 104
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 29 feb 2020, 18:01

Ako ti, kao forumas koji se u sve najbolje razumije, tako kazes - onda tu nema price. :yawn:

AshburtonG
x 69
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 29 feb 2020, 18:14

Tako je mumine. Svi svoje sportiste dizu u nebesa, samo balije ne mogu oprostit uspjeh svog, pa im sve smeta. :facepalm:
Jos nisam vidio Srbina, da mu smeta Djokovicevo izigravanje i prenemaganje svaki mec, ali evo tebi smeta nacin na koji covjek daje intervjue. :crazy:

Tekashi
x 84
Kontakt:

Post Postao/la Tekashi » 29 feb 2020, 18:28

Ghuraba je poznat po pljuvanju nasih igraca, tako da.. opusteno.

bombaysaphire
x 84
Kontakt:

Post Postao/la bombaysaphire » 29 feb 2020, 19:14

AshburtonG je napisao/la:
29 feb 2020, 18:14
Tako je mumine. Svi svoje sportiste dizu u nebesa, samo balije ne mogu oprostit uspjeh svog, pa im sve smeta. :facepalm:
Jos nisam vidio Srbina, da mu smeta Djokovicevo izigravanje i prenemaganje svaki mec, ali evo tebi smeta nacin na koji covjek daje intervjue. :crazy:
Pod 1 mumin je branio reprezentaciju kad ih je 90% pljuvalo ...
Pod 2 bruku srba ne voli Đokovića , najviše navijači Partizana , pa onda oni koji me vole njegovo glumatanje ...
Puhni Israfile

Bosanci i Hercegovci - " Pichke koje šute "

Ja došao sa Zdravkom Stojnićem k'o u "Kumu"
Don Asim Sarajlić

AshburtonG
x 69
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 29 feb 2020, 19:18

Da, da. Svi oni navijaju za Nadala/Federera, kad igra finale AO ili WBa. Ljudi imaju najvecu nacionalnu svijest na planeti. Jedna stvari, uz gostoprimstvo, koju cijenim kod istocnih susjeda. Daj dozovite se. Sto se tice stavke 1, ne citam postove po tim temama.

Ghuraba
x 104
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 29 feb 2020, 21:55

AshburtonG je napisao/la:
29 feb 2020, 19:18
Da, da. Svi oni navijaju za Nadala/Federera, kad igra finale AO ili WBa. Ljudi imaju najvecu nacionalnu svijest na planeti. Jedna stvari, uz gostoprimstvo, koju cijenim kod istocnih susjeda. Daj dozovite se. Sto se tice stavke 1, ne citam postove po tim temama.
Zato, jezik za zube, nadmeni balavce.

Btw, ja nemam potrebu dokazivati svoje simpatije prema nasim reprezentativcima. Volim i podrzavam svakog, bez izuzetka, ali ne gledam u njih kao da su nekakve svete licnosti. Nurkic mi je pogotovo drag jer smo se svojevremeno druzili i zajedno basketali, ali ni to nije razlog da mi se svi njegovi postupci na parketu i van njega svidjaju.

AshburtonG
x 69
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 29 feb 2020, 22:24

Bravo. Bas si olicje kulture i onoga sto se ovdje predstavljas. Kakav seljak. Tako pricaj u vukoyebini, odakle dolazis, svom caletu. :damn: Kako pricas tek o nedragim osobama, kad o dragim poznanicima ovako lijepa misljenja iza ledja imas, a lafo druzili se.

Molim te, vise me nemoj citirat. Mislio sam da imas neke kulture. ;)

Ghuraba
x 104
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 29 feb 2020, 22:44

Od kulture je i na pravo mjesto staviti klosara koji te bez ikakvog povoda i razloga provocira. Ako to neko smatra nekulturom, onda s ponosom prihvatam da sam nekulturan. :kafa:

Na Nurkica gledam kao na bh sportistu i iz tog razloga ga volim, simpatisem i podrzavam. Medjutim, ako na njega gledam kao na osobu, dovoljno je reci da je zaboravio drugove s kojima je zajedno provodio 24 sata dnevno. Nedavno sam igrao basketa s momkom s kojim je Juka bio nerazdvojan. Kaze da su imali odlicne odnose sve dok je on igrao u Evropi (tj. Cedeviti), a kad je otisao u Ameriku bukvalno je zaboravio da ovaj postoji i prekinuo je svaki kontakt s njim.

AshburtonG
x 69
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 29 feb 2020, 23:19

Nekulturan i seljacina. Samo se nastavi dalje kopat, gdje nestade onaj veliki vjernik i moralista. Covjek se lozi sto ga neko zove mumin :urnebes:

Edviin
x 36
Kontakt:

Post Postao/la Edviin » 01 mar 2020, 04:50

Kako stvari stoje nema njega a nema ni portlanda u PO.

AshburtonG
x 69
Kontakt:

Post Postao/la AshburtonG » 01 mar 2020, 05:20

On vec nek krene radit na poboljsanju svog napadackog arsenala. Smatram, da i ovako raspadnuti Spursi, a pogotovo Pelsi imaju vecu sansu da iskoriste opet neku crnu rupu Memphisa.

Nurkic za sistem Portlanda znaci i vise nego sto sam ocekivao. Suplji su na sve strane.

Nemanja86
x 3
Kontakt:

Post Postao/la Nemanja86 » 01 mar 2020, 09:21

bombaysaphire je napisao/la:
29 feb 2020, 19:14

Pod 2 bruku srba ne voli Đokovića , najviše navijači Partizana , pa onda oni koji me vole njegovo glumatanje ...
nema veze sa navijačkim opredljeljenjem, u pitanju je uglavnom sarkazam.

Jako puno ljudi idealizuje Đokovića, do krajnjih granica (ne kažem da nije zaslužio), i onda ljudi skloni trollovanju i zahebanciji prave reakciju na to preko soc. mreža. Ko prati stranicu Neguj mo zna o čemu se radi :D

Teme su neplaćanje poreza, veganstvo, luksuzan život, dokona žena, otac manijak itd...

Niko tu ne mrzi Đokovića, nego nam je zanmiljivo gledati kako se paljevine lože i kako se upinju da ga brane, prave od njega nedodoirljivog i vitalni nacionalni interes. hbga, možda je ružno, ali je uglavnom dobra zabava

Bassha
x 37
Kontakt:

Post Postao/la Bassha » 06 mar 2020, 21:11

#Bosnianbeast

#DLOading

#WeGoHard

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.