Nemanja Gordić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Ziggs » 13 sep 2018, 20:42

Kelner69 je napisao/la:Jeste gledao je. Pisao sam s njim na instagramu. Vratit ce se Nemanja. Vratio bi se i sad da je mogao.
Pitaj ga za paypal da mu uplatim za kucu

mirzatele
Postovi: 11951
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la mirzatele » 13 sep 2018, 20:45

Kelner69 je napisao/la:Jeste gledao je. Pisao sam s njim na instagramu. Vratit ce se Nemanja. Vratio bi se i sad da je mogao.
ako ima bar malo obraza nece vise nikad obuci dres reprezentacije.

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Kelner69 » 13 sep 2018, 20:54

10 godina ga je nosio sa PONOSOM ,i opet ce ga,jer hvala bogi,da se takvi pitaju kao ti gledali bi mi ove jetime oz nase lige kako igraju

mirzatele
Postovi: 11951
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la mirzatele » 13 sep 2018, 20:59

Kelner69 je napisao/la:10 godina ga je nosio sa PONOSOM ,i opet ce ga,jer hvala bogi,da se takvi pitaju kao ti gledali bi mi ove jetime oz nase lige kako igraju
da ga je 20g nosio, kad ispadne su.pak najveci i to dva puta, nema mu opravdanja.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Raonffa » 13 sep 2018, 21:19

Kao što neko reče, sada više nije ni važno.

Njegovo pravo lice nakon svega ćemo vidjeti za nešto manje od godinu dana, kada bi mislim trebali igrati neke pretkvalifikacije za Eurobasket, pošto SP vidjeti nećemo.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Kelner69 » 13 sep 2018, 21:20

mirzatele je napisao/la:
Kelner69 je napisao/la:10 godina ga je nosio sa PONOSOM ,i opet ce ga,jer hvala bogi,da se takvi pitaju kao ti gledali bi mi ove jetime oz nase lige kako igraju
da ga je 20g nosio, kad ispadne su.pak najveci i to dva puta, nema mu opravdanja.
Odustao je taj sa tvog nicka vise puta pa je ikona ko i ovaj.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la kobe24 » 13 sep 2018, 21:21

Raonffa je napisao/la:Kao što neko reče, sada više nije ni važno.

Njegovo pravo lice nakon svega ćemo vidjeti za nešto manje od godinu dana, kada bi mislim trebali igrati neke pretkvalifikacije za Eurobasket, pošto SP vidjeti nećemo.
Pretkvalifikacije za EB igraju Belgijanci i ostale reprezentacije koje su bile zadnje u ovim proslim grupama.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Raonffa » 13 sep 2018, 21:23

kobe24 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la:Kao što neko reče, sada više nije ni važno.

Njegovo pravo lice nakon svega ćemo vidjeti za nešto manje od godinu dana, kada bi mislim trebali igrati neke pretkvalifikacije za Eurobasket, pošto SP vidjeti nećemo.
Pretkvalifikacije za EB igraju Belgijanci i ostale reprezentacije koje su bile zadnje u ovim proslim grupama.
Znači kad se završi ova runda kvalifikacija u februaru 2019-te, nećemo gledati reprezentaciju do augusta 2020-te, odnosno godinu ipo? :crazy:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la kobe24 » 13 sep 2018, 21:43

Raonffa je napisao/la: Znači kad se završi ova runda kvalifikacija u februaru 2019-te, nećemo gledati reprezentaciju do augusta 2020-te, odnosno godinu ipo? :crazy:
Nisam 100% siguran, ali mislim da je tako. Bolje i to, nego da se protiv Armenije borimo za ulazak u kvalifikacije, s Adinom kapitenom i liderom te ekipe. :lol:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Raonffa » 13 sep 2018, 21:49

kobe24 je napisao/la:
Raonffa je napisao/la: Znači kad se završi ova runda kvalifikacija u februaru 2019-te, nećemo gledati reprezentaciju do augusta 2020-te, odnosno godinu ipo? :crazy:
Nisam 100% siguran, ali mislim da je tako. Bolje i to, nego da se protiv Armenije borimo za ulazak u kvalifikacije, s Adinom kapitenom i liderom te ekipe. :lol:
A brate htio ne htio možda ti takav roster bude i u običnim kvalifikacijama, ko ti garantuje da će se odazvati Musa i Nurkić tada, pogotvo Gordić npr. A nešto ne vjerujem da će u tih godinu ipo dana iskočiti neki novi igrač koji bi mogao postati važan kotačić repke, a da će ono igrati sto posto.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 14 sep 2018, 10:09

Gordiću očito plasman na SP baš i nije nešto zbog čega je uzbuđen i budan noćima. Samo se trebao pojaviti protiv Belgije i Finske i eto Svjetskog prvenstva za nas, odnosno za prvenstveno njega.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 15 sep 2018, 23:05

Poprskao Sakariju, sve istinske navijače BiH raduje njegova forma u pripremnim utakmicama Budućnosti :kafa:
Nemanja Gordić je blistao sa 25 poena (4/8 za tri)

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la paulus » 16 sep 2018, 08:29

Jos se raspravlja o ovom smradu , advokatici njegovi brane ovo , igro covjek prijateljsku a mi bez playa 4 razlike izgubimo pu nikad ne doso. Neda samo njemu Buducnost , nije kuca , nije nako nosanje njegovo odpocetka godine kako se ne javlja nikako vec je eto Dzikic lol
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

mangas
Postovi: 108
Pridružen/a: 08 sep 2018, 16:04
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la mangas » 16 sep 2018, 09:08

obecavam vam braco da cu mu bar nogu slomit kad ga vidim u podgorici. nista se ne sekirajte

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la lumani » 16 sep 2018, 09:36

mangas je napisao/la:obecavam vam braco da cu mu bar nogu slomit kad ga vidim u podgorici. nista se ne sekirajte

:facepalm: :facepalm:

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la DaVinci » 16 sep 2018, 13:31

Drape je napisao/la:Gordiću očito plasman na SP baš i nije nešto zbog čega je uzbuđen i budan noćima. Samo se trebao pojaviti protiv Belgije i Finske i eto Svjetskog prvenstva za nas, odnosno za prvenstveno njega.
Ja sam ubjedjen da plasmani na prvenstva vise znace nama navijacima nego igracima samim ... dodje im samo utakmica vise u terminu kad im je cejf se brckat' sa starletama ... :zviz:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 17 sep 2018, 14:20

Košarkaši Budućnost Volija poraženi su u finalu turnira u Brindiziju od domaćina - 87:79.

Koti Klark je postigao 17, a Erl Klark 15 poena. Nemanja Gordić je ubacio 12, po deset Aleksa Ilić i Aron Kraft.

Budućnost je u Brindiziju igrala bez crnogorskih reprezentativaca - Nikole Ivanovića, Filipa Barovića, Suada Šehovića, Petra Popovića i Milića Starovlaha, kao i bez francuskog asa Edvina Džeksona, te povrijeđenog Danila Nikolića.

Crnogorski evroligaš od 20. septembra igraće na Super kupu ABA lige, a rival u četvrtfinalu biće domaćin turnira Igokea.

Avatar
DaVinci
Postovi: 2844
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la DaVinci » 18 sep 2018, 02:26

Baho, hocemo li halalit' i Nemanji k'o sto smo Ammaru ...
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 21 sep 2018, 15:19

"Ne bih to mnogo komentarisao, nisam se oglašavao, ali jesu svi umjesto mene. Kad god sam bio u reprezentaciji igrao sam 100 odsto i snagom i srcem. To niko ne može da ospori. Postoje objektivni razlozi zbog kojih ja nisam igrao, ali ne bih o njima. Dosta se tu nagađa, ljudi pričaju svašta, ono što pročitaju u medijima, ali to je duga priča", rekao je Gordić o nedolasku na okupljanje u junu.

Plejmejker nije bio u timu BiH za mečeve protiv Finske i Češke koje su "zmajevi" sa Jusufom Nurkićem i Džananom Musom tijesno izgubili.

"Postojala je šansa da igram, što sam i najavio, žao mi je što nisam mogao da pomognem momcima jer im je malo nedostajalo da dođu do pobjede u obje utakmice. Od sedamnaeste godine igram za reprezentaciji i mislim da se još nismo svi okupili i to je stvarno velika šteta jer BiH kao država ima ogroman talenat i potencijal i ja se nadam da će i to jednog dana da se desi", zaključio je u razgovoru za MONDO Nemanja Gordić.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 23 sep 2018, 14:41

- Objektivno gledano, sada su male šanse da BiH ode na Svjetsko prvenstvo, dok mi koji igramo Evroligu 99 odsto nećemo moći da nastupimo u idućima prozorima pa do sljedećeg ljeta mislim da nema ništa od nastupa za reprezentaciju - istakao je Gordić.

Njegov dalji nastup za selekciju je pod znakom pitanja pošto BiH skoro sigurno neće igrati na Mundobasketu iduće godine, dok 2020. neće nastupiti na Olimpijskim igrama pa bi prvi nastup mogla da ima tek 2021, kada je na rasporedu Evropsko prvenstvo.

- Velike su šanse da će biti dvije godine pauze i savez treba da vidi kakav je plan za dalje. Da li će podmlađivati ekipu ili ne, jer ima mladih kojima treba da pruži šansu i nadam se da će to biti OK - kazao je Gordić.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.