Nemanja Gordić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

3isamagicnumber
Postovi: 343
Pridružen/a: 20 dec 2016, 02:03
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la 3isamagicnumber » 27 jun 2018, 18:37

Mirza, the gift that keeps on giving.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la paulus » 27 jun 2018, 18:46

U nas narod nije normalan , zato nas i kradu i vladaju nam lopovi 20 god , evo samo citaj ti neke komentare to veze sa vezom nema , dobar je covjek pa nek trazi ono sto normalni gradjani ne mogu iako je obezbjedio egtistenciju , a sve to da bi igrao ZA REPEREZENTACIJU , sto svagdje se smatra velikom cascu i sto mu je pomoglo u karijeri . Zato nam je kako nam je il najbolja , ZNAM JA NAS , **** TI NAS !!!
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la nerminh74 » 27 jun 2018, 19:08

paulus je napisao/la:U nas narod nije normalan , zato nas i kradu i vladaju nam lopovi 20 god , evo samo citaj ti neke komentare to veze sa vezom nema , dobar je covjek pa nek trazi ono sto normalni gradjani ne mogu iako je obezbjedio egtistenciju , a sve to da bi igrao ZA REPEREZENTACIJU , sto svagdje se smatra velikom cascu i sto mu je pomoglo u karijeri . Zato nam je kako nam je il najbolja , ZNAM JA NAS , **** TI NAS !!!
A apsolutno se slazem znam ja nas .ebo nas
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la nerminh74 » 27 jun 2018, 19:10

dino-92 je napisao/la:Znači u budućnosti svi ostali igrači trebaju tražiti neke usluge saveza jer je svojevremeno i mirza dobio. Nigdje veze, umjesto da se ukine ta praksa i bori protiv iste, neki to pravdaju.
Mirza je najocigledniji primjer jer je pun ko brod pa mu i ne treba, ima ih puno
A ukinuti ce se kada se smanji korupcija u zemlji, a tome se nadam nekada 10-20 godina
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la lumani » 27 jun 2018, 23:08

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:@filip

Nihad je jedan od mnogih...Mirza,Nurkic.....da ne idemo sa teme ;) Ali igrati za repku ili raditi u savezu je za mene Ista stvar.Kako igracu tako i radnicima treba da bude cast.Nama je lako pljuvati svakoga koji mozda jedno ljeto zeli da odmori sa familijom.Gordic je kralj a to isto sam pisao za Nurkica jer sam znao da ce doci kada bude vrijeme.

šta,i mirza i jusuf plaćali nesto svojim parama?

Ti kao da si se jucer prijavio na Forum.Placaju osiguranje sami sebi,dok Mirzi nije pukao film one zadnje kvale kada je otkazao.Ali to se kod nas podrazumjeva kao normalno,plati Sam sebi imas dovoljno :mrgreen:

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la filip13 » 28 jun 2018, 14:46

lumani je napisao/la:
filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:@filip

Nihad je jedan od mnogih...Mirza,Nurkic.....da ne idemo sa teme ;) Ali igrati za repku ili raditi u savezu je za mene Ista stvar.Kako igracu tako i radnicima treba da bude cast.Nama je lako pljuvati svakoga koji mozda jedno ljeto zeli da odmori sa familijom.Gordic je kralj a to isto sam pisao za Nurkica jer sam znao da ce doci kada bude vrijeme.

šta,i mirza i jusuf plaćali nesto svojim parama?

Ti kao da si se jucer prijavio na Forum.Placaju osiguranje sami sebi,dok Mirzi nije pukao film one zadnje kvale kada je otkazao.Ali to se kod nas podrazumjeva kao normalno,plati Sam sebi imas dovoljno :mrgreen:

ja sam shvatio da si htio reci da su plaćali hotele i nesto slično

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la lumani » 28 jun 2018, 17:28

Ma,sve je to isto...

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la taremuha » 28 jun 2018, 20:51

Roodili mi u Gordića na ploči, je l', da se čo'ek more uselit prije zime. Ko je ono bio, bio...(dovrsite) :mrgreen:

Avatar
bhsport
Postovi: 11290
Pridružen/a: 15 maj 2012, 11:54
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la bhsport » 29 jun 2018, 17:31

.. kifla, placko, stoja...
[quote="harishp"]Ovaj ako bude mjenjao Misimovica,onda smo fakat nayebali.
Moze imati minutaze k'o i Vrsaljevic,Svraka,Sesar i to bi bilo to.
Inace Stevanovic za Izmeta i ovakav je svemirski brod.[/quote]

Corinne Diacre - prof. fudbala
Megamiske - najvece zlo od 1921

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 30 jun 2018, 11:44

Vjerovatno i nije bilo puno noći u kojima je prije spavanja Gordić sanjario o nastupu na SP 2019., pa ni Musa, Nurkić i svi ostali. Ne zanima to njih previše, više je navijačima stalo.

Imam utisak da se ove dvije utakmice sa Francuskom i Belgijom od strane naših igrača unaprijed "halalilo", pa ako Rusija pobjedi u Belgiji, dobro i jest, a ako ne pobjedi, paa...i nije toliko strašno ostati bez tog drugog kruga i 6 novih utakmica i šanse za plasman na SP. Nikom se ovo nije igralo.

Izjava Siniše Kovačevića od prije nekoliko dana:
- Svi ulažemo veliki trud da bi se neke stvari osigurale i organizovale, a onda dođemo u situaciju da neki igrači olako otkazuju dolazak i biraju utakmice kada će doći ili neće doći. Oni cijene kada su potrebni više i kada manje, moje mišljenje je da to nije njihovo i oni imaju obavezu da se odazivaju kad god su zdravi i pozvani.

Avatar
Nemanja86
Postovi: 790
Pridružen/a: 14 jul 2014, 13:38
Lokacija: Titov Drvar
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Nemanja86 » 30 jun 2018, 12:27

Gordićev slučaj je baš specifičan sad.

Prije svega, pitanje je je l se izabrao pravi momenat za udar iskrenosti i lov na vještice. Izolovano gledano, njegov slučaj jeste pogrešan. Rerpezentacija je stvar koja se bazira na dobroj volji, i sve preko toga je greška. Zvanično, naravno da je ružno što je tražio da mu se po ubrzanoj proceduri i "ispod stola" završi nešto, i što je iskoristio štelu za svoj privatni posao.

Nezvanično, to je praksa koju koriste mnogi, i bolji i bogatiji od Gordića, i pritom materijalna korist koju dobijaju je višestruko veća od materijala za jednu kuću.

Evo, i vi ovde ste govorili o slučaju Teletovića, a da ne govorim koliko je tu još nekih službenika, generalnih sekretara, ovih i onih koji su uzeli lovu na razne načine. Ali svi oni su ostali na forumu i na soc. mrežama, samo je Gordićev slučaj izašao javno, i to preko čovjeka koji je najmanje pozvan da priča o tome, Vujoševića. Svi su srali, svi su kupili kajmak godinama, i na kraju svi su nevini, samo je Gorda zvanično ispao seljo.

Iskreno, mene živo interesuje kako će on ponovo doći na trening kod Vujoševića i pogledati ga u oči, i raditi sa njim.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4709
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Kajzer10 » 30 jun 2018, 12:40

Molim vas, ne pravite zrtvu od covjeka. Kosarkaski savez niti je ministarstvo za raseljena lica niti radi na bazi emisije "Ispuni mi zelju".
Radio Teletovic, neka i ovaj. Ako Teletovic nije bio medijski lincovan jer niko nije nista govorio javno o tome, sad ne treba ni ovaj. Sjajno.
Zamisli, ne dodje covjek igrati za reprezentaciju zbog kuce kao da inace igra zbog kuce ili korumpiranog saveza a ne reprezentacije kao neceg veceg od ljudi koji je vode te navijaca, i sad hajmo kritikovati trenera jer prica o tome. I treba da prica.
Ovi ostali koji nisu dosli imaju sportski razlog, ma koliko god taj razlog imao utemeljenja. Ovo je najveci cirkus.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 30 jun 2018, 12:55

I Savez očito i kao Gordić prihvata taj princip da se igračima nešto "sređuje" da bi igrali za reprezentaciju, niti u jednoj rečenici nisu negirali ili osporili te radnje, potvrdili su da je Gordiću to zbog čega je nezadovoljan zaista i obećano. Iz aspekata odnosa kakve su oni uspostavili sa igračima, njima je puno razumljivije zašto se on nije odazvao nego običnom navijaču.

Ja bih udario na sam princip. Nek se javno izađe sa time ko je taj koji igračima obećaje takve stvari, ko je započeo takvu praksu, ko ju je nastavio i omasovio, kome su sve i kakve usluge rađene I NAKON OVOGA SA GORDIĆEM OTVORENO PORUČIO IGRAČIMA DA TOGA NEMA VIŠE, PA KO HOĆE IGRATI - HOĆE!

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la nerminh74 » 30 jun 2018, 13:02

Nemanja86 je napisao/la:Gordićev slučaj je baš specifičan sad.

Prije svega, pitanje je je l se izabrao pravi momenat za udar iskrenosti i lov na vještice. Izolovano gledano, njegov slučaj jeste pogrešan. Rerpezentacija je stvar koja se bazira na dobroj volji, i sve preko toga je greška. Zvanično, naravno da je ružno što je tražio da mu se po ubrzanoj proceduri i "ispod stola" završi nešto, i što je iskoristio štelu za svoj privatni posao.

Nezvanično, to je praksa koju koriste mnogi, i bolji i bogatiji od Gordića, i pritom materijalna korist koju dobijaju je višestruko veća od materijala za jednu kuću.

Evo, i vi ovde ste govorili o slučaju Teletovića, a da ne govorim koliko je tu još nekih službenika, generalnih sekretara, ovih i onih koji su uzeli lovu na razne načine. Ali svi oni su ostali na forumu i na soc. mrežama, samo je Gordićev slučaj izašao javno, i to preko čovjeka koji je najmanje pozvan da priča o tome, Vujoševića. Svi su srali, svi su kupili kajmak godinama, i na kraju svi su nevini, samo je Gorda zvanično ispao seljo.

Iskreno, mene živo interesuje kako će on ponovo doći na trening kod Vujoševića i pogledati ga u oči, i raditi sa njim.
Veoma dobar post, ali kada je mogu skontati da gordica ne smijemo izgubiti barem jos 3-4 godine, a u savezu ne sta vise reci
Jednostavno odlaskom licemjera mirze, poslje jusufa i dzanana, nemanja nam je najvazniji igrac
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la delinjo » 30 jun 2018, 13:04

jesu se bar temelji poceli raditi ? :D :D
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la delinjo » 30 jun 2018, 13:06

taremuha je napisao/la:Roodili mi u Gordića na ploči, je l', da se čo'ek more uselit prije zime. Ko je ono bio, bio...(dovrsite) :mrgreen:

Nemanju trese struja,sta da radim :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la nerminh74 » 30 jun 2018, 13:14

Kajzer10 je napisao/la:Molim vas, ne pravite zrtvu od covjeka. Kosarkaski savez niti je ministarstvo za raseljena lica niti radi na bazi emisije "Ispuni mi zelju".
Radio Teletovic, neka i ovaj. Ako Teletovic nije bio medijski lincovan jer niko nije nista govorio javno o tome, sad ne treba ni ovaj. Sjajno.
Zamisli, ne dodje covjek igrati za reprezentaciju zbog kuce kao da inace igra zbog kuce ili korumpiranog saveza a ne reprezentacije kao neceg veceg od ljudi koji je vode te navijaca, i sad hajmo kritikovati trenera jer prica o tome. I treba da prica.
Ovi ostali koji nisu dosli imaju sportski razlog, ma koliko god taj razlog imao utemeljenja. Ovo je najveci cirkus.
Vidis problem je u tome sto su razne garniture saveza ovakve i slicne stvari radili dobrom djelu igraca koji su se ophodili prema reprezentaciji puno gore nego sto je radio nemanja
I sada se slome kola na njemu, a on je po pozrtvovanosti u reprezentaciji jedan od najboljih ikad
Kada je to teletovic imao 3 teske povrijede ili dosao sa povrijedzenom rukom i onda u toku kvalifikacija slomio istu pa izgubio pola ugovora radi toga
Pa da je teletovic to uradio pola drzave bi trazilo da mu se napravi spomenik
Meni je najgora stvar kod nas licemjerje, neki mogu se posr.ati po reprezentaciji ali ce vecem djelu navijac biti heroji, a neki koji se bukvalno lome ce biti razapeti jer su trazili tretman koji mnogi dobijaju
Delinjo, temelji postoje jer je to njegova porodicna kuca unistena u ratu, on zeli samo da savez urgira zato sto su skoro sve kuce obnovljene dok njegova nije
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 30 jun 2018, 13:17

nerminh74, je li ti to nisi da se definitivno presječe sa takvom praksom? Ili da se još napravi Nemanji kuća pa da onda Savez presječe :urnebes: :urnebes:

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la nerminh74 » 30 jun 2018, 13:50

Drape je napisao/la:nerminh74, je li ti to nisi da se definitivno presječe sa takvom praksom? Ili da se još napravi Nemanji kuća pa da onda Savez presječe :urnebes: :urnebes:
Nermin ima 44 godine i zna da se sa takvom praksom nece prestati u savezima drzava koje su organizovanije od nase (nemoj misliti da ja nebi volio da nije tako) jednostavno sport postaje sve vise posao, sve manje razonoda dok trend osjecaja pripadanja naciji sve vise pada, tako da ce biti sve vise kompenzacija kako bi igraci trosili svoje dragocjeno vrijeme na volonterski rad u reprezentaciji
I sada posto su te kompenzacije dobili puno bogatiji igraci, mi cemo glumiti vece katolike od pape i otjerati jednog od nasa trenutno tri najbolja igraca i to igraca koji se bio jedan od 2-3 sto su se najvise zrtvovali za reprezentaciju i to u izuzetno vaznom momentu za BiH kosarku
U isto vrijeme pravdati cemo drugog igraca sto nije dosa jer eto mora potpisati ugovor, a izabran u prvoj rundi i ima ZAGARANTOVAN ugovor
To je meni cisto licemjerje
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la KK_Bosna » 01 jul 2018, 09:17

nermine, a bi li popljuvao nekoga ko je bogatiji i mnogo vece ime u svijetu od mirze kojem je uradjena identicna usluga? :mrgreen:
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 23 gosta.