Nemanja Gordić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
BaDa12
Postovi: 4407
Pridružen/a: 06 apr 2010, 23:46
Lokacija: Gdje spiju ruke sibirske
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la BaDa12 » 26 jun 2018, 21:27

mosnikmosnik je napisao/la:Objašnjeno

http://www.bhbasket.ba/nemanja-gordic-100-puta-izvaran/
Šta je objašnjeno? Smiješan tekst, prebacivanje iz šupljeg u prazno par rečenica, a u naslovu čak 100 slučajeva. Ništa nije rečeno.
Tipičan tekst "znam ja, ali neka, nemoj da čuješ od mene". A sutra će biti onda "jesam ti rek'o, znao sam ja to odavno". Istraživačko novinarstvo iz udžbenika, sigurno.

Već sam pisala, Nemanju apsolutno podržavam kao čovjeka i igrača, dok ne pokvari dojam, a nadam se da neće u potpunosti. Vidjet ćemo ubrzo. Ali, ovaj tekst kao tekst samo može naštetiti i njemu i svakome oko ovoga slučaja.

Jer, uostalom, šta je uopće slučaj? Nije se pojavio; navodno nije ni dao obrazloženje; ljudi iz saveza rekli da ne znaju ništa, odjednom sve znaju, sutra je pressica; Nemanja se i dalje zvanično ne javlja, na seminaru je u Barceloni, vidimo izvještaj; ljudi počeli naglabati "znam ja priče, rek'o mi portir što radi sa komšijom njegove tetke, sve je do Mostara i tamošnjeg jada"; sad znamo svi ali svi ćutimo; bla, bla, bla.


Eh, sad se pokajah što otvorih temu. Ne znam zašto me iznenađuju ikakve priče više oko saveza i zašto se svaki put iznerviram kao da je prvi. :damn:
"Bio sam profesionalac 20 godina, ali mi je ovo najdraža pobjeda u karijeri." Safet Sušić Pape 26.3.2011.
"Misimovića jedino ja mogu da zamijenim." Safet Sušić Pape 04.06.2013.

Sportsport.ba liga-Čekićari: prava lažna devetka

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la filip13 » 26 jun 2018, 21:59

lumani je napisao/la:
delinjo je napisao/la:svakom igracu koju je ucijenio i uzeo makar 1 KM da bi igrao za reprezentaciju treba oduzeti drzavljanstvo i proglasiti ga drzavnim neprijateljem !!!!

A sta cemo sa ovima koji su davali :?:

mislis na onog koji se odrekao naseg drzavljanstva,istovremeno govoreci da lazu svi oni koji tvrde da nece moci vise grati za nas,iako nema nase drzavljanstvo?

Avatar
delinjo
Postovi: 24120
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la delinjo » 26 jun 2018, 22:07

filip13 je napisao/la:
lumani je napisao/la:
delinjo je napisao/la:svakom igracu koju je ucijenio i uzeo makar 1 KM da bi igrao za reprezentaciju treba oduzeti drzavljanstvo i proglasiti ga drzavnim neprijateljem !!!!

A sta cemo sa ovima koji su davali :?:

mislis na onog koji se odrekao naseg drzavljanstva,istovremeno govoreci da lazu svi oni koji tvrde da nece moci vise grati za nas,iako nema nase drzavljanstvo?
ma igraci su **** nema oppravdanja za njih....bez obzira znamo svi kakvi ljudi sjede u savezu svima je jasno ...ali ti igras za reprezentaciju pusti gluposti i izgovore....ma svaki je kriv iskreno ...od Nurkica,Mirze i ostalih ni jednog nikad necu opravdati ....nek se jebu svi do jednog !!!
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

Avatar
Alen Škoro
Postovi: 946
Pridružen/a: 28 nov 2009, 23:44
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Alen Škoro » 26 jun 2018, 23:10

Za sve vas u savezu, oko saveza i 90% ljudi sto prate nasu reprezentaciju i kosarku, Nemanja Gordic je prije svega covjek, pa igrac i pojam vrhunskog sportiste.
Ko je Dule ili bilo ko od njih da Gordi nesto kaze? Decko ima vise minuta u juniorima reprezentacije nego ovi odgledanih na televiziji te iste reprezentacije.

Nemanja Gordic!!!
NON MOLLARE MAI

Avatar
Kawhi
Postovi: 24030
Pridružen/a: 04 nov 2013, 17:36
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Kawhi » 26 jun 2018, 23:11

Alen Škoro je napisao/la:Za sve vas u savezu, oko saveza i 90% ljudi sto prate nasu reprezentaciju i kosarku, Nemanja Gordic je prije svega covjek, pa igrac i pojam vrhunskog sportiste.
Ko je Dule ili bilo ko od njih da Gordi nesto kaze? Decko ima vise minuta u juniorima reprezentacije nego ovi odgledanih na televiziji te iste reprezentacije.

Nemanja Gordic!!!
Konačno neko. :salut:
Danju hladna k'o Kazan, noću sija k'o Rubin

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la taremuha » 26 jun 2018, 23:13

Nema opravdanjani za koga, moraju se javit i reci koji je problem. Nece niko nikog molit za repku da igra.

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la lumani » 26 jun 2018, 23:44

@filip

Nihad je jedan od mnogih...Mirza,Nurkic.....da ne idemo sa teme ;) Ali igrati za repku ili raditi u savezu je za mene Ista stvar.Kako igracu tako i radnicima treba da bude cast.Nama je lako pljuvati svakoga koji mozda jedno ljeto zeli da odmori sa familijom.Gordic je kralj a to isto sam pisao za Nurkica jer sam znao da ce doci kada bude vrijeme.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 26 jun 2018, 23:51

Gordiću je odobren dodatni odmor sve do 25. juna kada se trebao priključiti, utakmica sa Belgijom je 2. jula, to znači da je sa reprezentacijom ovog ljeta trebao provesti jednu sedmicu.

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la paulus » 27 jun 2018, 09:26

Majko draga pa sta rade u nas ti novinari , nista se ne zna dok je ne stani pani ?! Odjednom satnajem da se to nes steli i nes zavrsava ljudima da igraju za tepku , pa **** sve nek igraju samo oni koji oce pa se nikad ne plasirali ako je to istina sve. Ako Gordic i bilo ko deugi nece da igra sto mu nisu nes zavrsili , ma vozdra . U nas ljudi nisu normalni , nije ti cast igrat za repku jedne zamlje, nije ti cast igrat za kamaru ljudi koji te postuju , igras radi nes sus mus , ma joooooj , muka mi svega mi . Dvije najvaznije tekme nigdje nikog.... Francuzima kojim ne treba dolaze NBA igraci. Rikometni i ovaj Kosarkaski savez tasformiraz , postavit konacno ljude koji ce radit samo u interesu sporta . Ma kome ba nes obecavat da igra za repku , mrs!!!Ovi momci sto su tu nek igraju pa nek gubimo i od njih ako ko ikad sta podje uchenjivat il se ne javi cao ba odma , ša dokle cemo mi molit nekog da igra za repku . samo mi to gledamo ko naki pozrtvovanost a ne cast za one koji su pozvani.
Mi nismo normalni !
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la filip13 » 27 jun 2018, 12:08

taremuha je napisao/la:Nema opravdanjani za koga, moraju se javit i reci koji je problem. Nece niko nikog molit za repku da igra.
:thumbup:

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la filip13 » 27 jun 2018, 12:12

lumani je napisao/la:@filip

Nihad je jedan od mnogih...Mirza,Nurkic.....da ne idemo sa teme ;) Ali igrati za repku ili raditi u savezu je za mene Ista stvar.Kako igracu tako i radnicima treba da bude cast.Nama je lako pljuvati svakoga koji mozda jedno ljeto zeli da odmori sa familijom.Gordic je kralj a to isto sam pisao za Nurkica jer sam znao da ce doci kada bude vrijeme.

šta,i mirza i jusuf plaćali nesto svojim parama?

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la bombaysaphire » 27 jun 2018, 12:51

Nažalost reprezentacija nam je ogledalo stanja u državi , zajebi , ukradi , ne misli na budućnost , misli na rat i prošlost , nek komšiji crkne više krava, stranci su krivi što smo mi nesposobni...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Avatar
Raonffa
Postovi: 26280
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Raonffa » 27 jun 2018, 13:11

Ma nije problem u neodazivanju Gordića (barem za mene), problem je način na koji to uradiš tj. uradiš na najgori mogući, ne javiš se, ne pojaviš se kada trebaš i ni traga ni glasa od tebe.

Da je on fino izašao u medije sa saopštenjem da neće igrati, nebitno zbog čega (mada pretpostavimo da bi to bio umor), ok, ti si svoje rekao i mi sad možemo raspravljati je l' ta priča ima rezona ili ne (kao što se raspravlja za Musu), al' ovo je odrađeno na najgori mogući način, pravo šupački i hinjski.

Sad i da dođe ne vjerujem da će igrati, ako mu se Dule zainatio, tu mu je i kraj, pa da je LBJ lično.
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

filip13
Postovi: 38043
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la filip13 » 27 jun 2018, 13:14

Raonffa je napisao/la:Ma nije problem u neodazivanju Gordića (barem za mene), problem je način na koji to uradiš tj. uradiš na najgori mogući, ne javiš se, ne pojaviš se kada trebaš i ni traga ni glasa od tebe.

Da je on fino izašao u medije sa saopštenjem da neće igrati, nebitno zbog čega (mada pretpostavimo da bi to bio umor), ok, ti si svoje rekao i mi sad možemo raspravljati je l' ta priča ima rezona ili ne (kao što se raspravlja za Musu), al' ovo je odrađeno na najgori mogući način, pravo šupački i hinjski.


Sad i da dođe ne vjerujem da će igrati, ako mu se Dule zainatio, tu mu je i kraj, pa da je LBJ lično.
:thumbup:

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31068
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Chinaglia » 27 jun 2018, 13:19

dule nek ga popusi malo, gorda je svih ovih godina pokazao da je bog licno i personalno!

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 27 jun 2018, 13:21

Chinaglia je napisao/la:dule nek ga popusi malo, gorda je svih ovih godina pokazao da je bog licno i personalno!
slika

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Drape » 27 jun 2018, 13:33

BHBasket uživo sa presa
Duško Vujošević govorio je na press-konferenciji o izostanku Nemanje Gordića. Rekao je kako obećanje KS BiH prema Gordiću u vezi s obnovom porodične kuće nije ispunjeno.

Gordić mu je, kako je rekao, priznao da njegov odnos nije fer prema selektoru i reprezentaciji BiH…

– Rekao sam mu da je košarkaš, a ne građevinar. Nadao sam se da će prednost dati reprezentaciji, ali… To je ono što ja znam – rekao je Vujošević.

Uskoro opširnije…

Avatar
paulus
Postovi: 4359
Pridružen/a: 18 sep 2013, 12:27
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la paulus » 27 jun 2018, 14:35

Pa **** te Monty Payton !!!!
Jad jad jad , daj ti njemu profi sportasu od para drzavnih da mu se to zavrsi , ko da ovdje ionako jadnog svjeta nema koji nema sra jest, al daj ti njemu zato sto on igra za REPKU .Pa ljudi , jesmo mi normalni vise dosta sto nas poliricari ponizavaju, sad trebaju i Gordic i slicni . Pa ja ne mogu da razumjem to nikako , ne mora igrat vise nikad , ko oce da igra za repku nek igra ne moramo se nigdje plasirat . Nek naprave neko uspjeh sportski pa nek onda traze al samo sto igraju , sramota !!!
Pa jebote ej stimaju im se poslovi familiji pored ogromnih para koje imaju na ustrb gradjana repke za koje igraju, gdje to ima ?!
Novinari nesposobni nisu u stanju saznat nista , pa ovo se moralo znat prije , istrazovacko novinarstvo ne postoji ,samo naruceno. Objavite sad sve ko je sve dobio uslugu da igra za repku , a Gordicu hvala sto je nekom izbjeglici pored svojih para kojih ima sigurno dovoljno , sebu stimao materijal za kucu da mu se to zavrsi DA BI ON IGRAO ZA REPKU!!! Smjenite taj savez i ko im to obecava , nek ne igraju vise , nek igra ko hoce i nek gubimo ,al da makar znam da je dosao igrat sto mu je ponos igrat za repku!
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 27 jun 2018, 14:42, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Bassha » 27 jun 2018, 14:38

Pa sve dok su u savezu ljudi iz politike nema tu napretka
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard


Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 30 gostiju.