Nemanja Gordić

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Federer17 » 10 sep 2018, 21:12

Ljudi koji brane i nalaze opravdanja najevecem hinji u historiji reprezentacije, herr Djedovicu, nekome dijele moralne pridike... :facepalm:

Taman da je sve ovo i istina, on hoce da igra, ali mu Buducnost ne dozvoljava - ko je kriv sto je vec prije mjesec rekao da se nece odazvati na poziv reprezentacije? Iako, meni je nekako logicnije da je klubu manji problem pustiti igraca 3-4 dana pred utakmicu (kao sto je trebao biti slucaj s Nemanjom), nego puno ranije (Crnogorci, plus Edwin za Francusku). Ne znam sta bi im Nemanja toliko mogao znaciti tih nekoliko dana koliko bi eventualno izostao. Opet, sve je moguce.

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la lumani » 10 sep 2018, 21:17

Federer17 je napisao/la:Ljudi koji brane i nalaze opravdanja najevecem hinji u historiji reprezentacije, herr Djedovicu, nekome dijele moralne pridike... :facepalm:

Taman da je sve ovo i istina, on hoce da igra, ali mu Buducnost ne dozvoljava - ko je kriv sto je vec prije mjesec rekao da se nece odazvati na poziv reprezentacije? Iako, meni je nekako logicnije da je klubu manji problem pustiti igraca 3-4 dana pred utakmicu (kao sto je trebao biti slucaj s Nemanjom), nego puno ranije (Crnogorci, plus Edwin za Francusku). Ne znam sta bi im Nemanja toliko mogao znaciti tih nekoliko dana koliko bi eventualno izostao. Opet, sve je moguce.
Danas sam fino napisao lažem ja :arrow: laže Repesa jer sam imao info a ne smijem da pričam sve prije drugih :!: drugi put smiri malo emocije i ne uleci kao padobranac.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la kobe24 » 10 sep 2018, 21:19

Meni bi sad jedino prihvatljivo bilo da on izadje u javnost i kaze prvo zbog cega nije htio da se odazove na prvi poziv, a da onda razjasni novonastali problem kad se navodno htio odazvati, ali mu navodno klub nije dozvolio da promijeni odluku (iako oni to nigdje nisu naveli u saopstenju, niti je on u onom intervjuu spominjao svoju reprezentaciju). Tek tako bi pokazao da mu je donekle stalo do misljenja ljudi koji iskreno vole ovu reprezentaciju. Ovako nas je izradio i protiv Belgije, a i sad pred ovaj dvomec.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Federer17
Postovi: 7126
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Federer17 » 10 sep 2018, 21:20

lumani je napisao/la: Danas sam fino napisao lažem ja :arrow: laže Repesa jer sam imao info a ne smijem da pričam sve prije drugih :!: drugi put smiri malo emocije i ne uleci kao padobranac.
Aha, znaci postao si neno#4 No. 2. :thumbup:

Avatar
Ponos Torina
Postovi: 9467
Pridružen/a: 19 feb 2009, 21:05
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Ponos Torina » 10 sep 2018, 21:23

Da je njega briga za javnost i Drzavu,javno bi se obratio i rekao svoje razloge ne odazivanja,nebi dopustao da drugi govore za njega i u njegovo ime..Toliko rasprave a na kraju nije nista receno,samo se ista prica vrti u krug.Zar nije lakse izaci javno i reci sto imas i biti cist pred narodom nego izmisljati i petljati,kod nas je to u drustvu cesta pojava zato i jeste sve nakaradno.
usomi sinoc svitac usobu ja mislijo neko scigarom hoda posobi kase nisam slogiro tobejarabi

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la lumani » 10 sep 2018, 21:25

Federer17 je napisao/la:
lumani je napisao/la: Danas sam fino napisao lažem ja :arrow: laže Repesa jer sam imao info a ne smijem da pričam sve prije drugih :!: drugi put smiri malo emocije i ne uleci kao padobranac.
Aha, znaci postao si neno#4 No. 2. :thumbup:

Ma on je radio za savez, ja čujem ponekad nesto :mrgreen:

Avatar
robertkosar
Postovi: 3456
Pridružen/a: 14 maj 2016, 11:19
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la robertkosar » 10 sep 2018, 21:35

GOAT je napisao/la:Ocigledno je da problem nije u igracima vec u ljudima iz saveza.Gordic nije htjeo da kvari atmosferu i da prica o tim stvarima javno kao Nurkic pa je iz tog razloga rekao da mu klub ne dopusta da igra za reprezentaciju.
Dokle vise brate da se gura sve pod tepih sto nevalja . Presica sjedi i reci sve sta te muchi kakvih problema imas :kafa:
KOMUNIKACIJA SAMO NA BOSANSKOM

mirzatele
Postovi: 11949
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la mirzatele » 10 sep 2018, 23:05

Jbt ovaj lumani se cuje sa reprezentativcima, ima informacije hocel igraci igrati prije njih samih, malo postovanja za njega.

Avatar
Rigoletto
Postovi: 7995
Pridružen/a: 04 apr 2016, 21:06
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Rigoletto » 11 sep 2018, 00:01

Izabranici Aleksandra Džikića stigli su do nove pobjede u predsezoni, a najbolji igrač crnogorske ekipe bio je bh. reprezentativac Nemanja Gordić, koji je ubacio 18 poena.
Bravo lafe!
goveđigulašmajka

Avatar
DaVinci
Postovi: 2843
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la DaVinci » 11 sep 2018, 00:25

Gorda je svoje odigr'o, 10+ godina nije malo ... daj nam sad malog Talica da vidimo imal' hljeba u njemu ... :kafa:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
delinjo
Postovi: 24118
Pridružen/a: 02 jun 2015, 15:42
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la delinjo » 11 sep 2018, 00:50

kako neka persona moze voljeti drzavu,reprezentaciju a braniti likove koji ne igraju za istu....nije mi jasno ali nikako taman da ti je rodjeni brat...i ne postoji razlog koji te moze opravdati da ne igras za svoju drzavu...
GO ROGER !!....peRFect !!!!
VOLIM ZELJEZNICAR!!

RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF RF

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la filip13 » 11 sep 2018, 08:40

Federer17 je napisao/la:Ljudi koji brane i nalaze opravdanja najevecem hinji u historiji reprezentacije, herr Djedovicu, nekome dijele moralne pridike... :facepalm:

Taman da je sve ovo i istina, on hoce da igra, ali mu Buducnost ne dozvoljava - ko je kriv sto je vec prije mjesec rekao da se nece odazvati na poziv reprezentacije? Iako, meni je nekako logicnije da je klubu manji problem pustiti igraca 3-4 dana pred utakmicu (kao sto je trebao biti slucaj s Nemanjom), nego puno ranije (Crnogorci, plus Edwin za Francusku). Ne znam sta bi im Nemanja toliko mogao znaciti tih nekoliko dana koliko bi eventualno izostao. Opet, sve je moguce.
A ko su tacno ti ljudi na ovoj temi,ja osim @lumanija vise ne vidim.nekog takvog???

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la lumani » 11 sep 2018, 10:18

filip13 je napisao/la:
Federer17 je napisao/la:Ljudi koji brane i nalaze opravdanja najevecem hinji u historiji reprezentacije, herr Djedovicu, nekome dijele moralne pridike... :facepalm:

Taman da je sve ovo i istina, on hoce da igra, ali mu Buducnost ne dozvoljava - ko je kriv sto je vec prije mjesec rekao da se nece odazvati na poziv reprezentacije? Iako, meni je nekako logicnije da je klubu manji problem pustiti igraca 3-4 dana pred utakmicu (kao sto je trebao biti slucaj s Nemanjom), nego puno ranije (Crnogorci, plus Edwin za Francusku). Ne znam sta bi im Nemanja toliko mogao znaciti tih nekoliko dana koliko bi eventualno izostao. Opet, sve je moguce.
A ko su tacno ti ljudi na ovoj temi,ja osim @lumanija vise ne vidim.nekog takvog???

Nihad ne može nikada biti ispred Emira i drugih koji nikad nisu zaigrali za BiH :( Decko je se zajebao misleći da moze igrati, a ipak nije zaigrao ni za Svabe kao što su mnogi očekivali(više je sebe izradio nego mene kao navijača) .Lako je nama sjediti i govoriti državni grb je svetinja, jeste slažem se :bih: kako za igrače tako isto i za ljude koji rade u savezu, sve je to isto.Treneri nam bježe 5 dana prije priprema :arrow: ko god ode kaže isto, nisam radio za platu :mrgreen: Danska nogomet je jedan primjer, nema premija neće da igraju....


@mirzatele,bitno je da ti znas ;)

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la filip13 » 11 sep 2018, 11:24

Nije problem u tom njegovom odricanju od naseg drzavljanstva,bar meni,jbg njegova stvar,nego i u kasnijim njegovim izjavama,da ih po stoti put ne ponavljam

lumani
Postovi: 14870
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la lumani » 11 sep 2018, 11:56

filip13 je napisao/la:Nije problem u tom njegovom odricanju od naseg drzavljanstva,bar meni,jbg njegova stvar,nego i u kasnijim njegovim izjavama,da ih po stoti put ne ponavljam

MA znam Barbaric vs Nihad istinu samo oni znaju :thumbup: jedan kaze da je našao rješenje a drugi nije htio sam da izvadi..

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la filip13 » 11 sep 2018, 14:19

I izjave prije te,ima ih,relativizunes ovakvim.pisanjem i spominjanjem barbarica sve sto je hans uradio,ali ok,ko ga hebe vise,nebitan

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Kelner69 » 13 sep 2018, 20:29

Nemanja ponosu nas vrati se!!!!

mirzatele
Postovi: 11949
Pridružen/a: 07 feb 2013, 01:24
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la mirzatele » 13 sep 2018, 20:35

Da li je gledao nas Gordic utakmicu ? Da li ce mu makar malo bit krivo kad vidi da smo izgubili 4 razlike ? Da li se makar malo osjecao krivim kad smo izgubili 2 razlike od Belgije ?

Kelner69
Postovi: 371
Pridružen/a: 25 maj 2013, 11:03
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la Kelner69 » 13 sep 2018, 20:36

Jeste gledao je. Pisao sam s njim na instagramu. Vratit ce se Nemanja. Vratio bi se i sad da je mogao.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Nemanja Gordić

Post Postao/la nerminh74 » 13 sep 2018, 20:39

Sada vise nije vazno
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 7 gostiju.