Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 27 mar 2018, 22:22

33pts i 7ass i niko ni rijeci?

Bravo momče
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la KK_Bosna » 28 mar 2018, 12:25

Tracy3McGrady je napisao/la:33pts i 7ass i niko ni rijeci?

Bravo momče
protiv ekipe ranga vogosce?

i zanima me jel sad odjednom zdovc vise ne mrzi musu? :D
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 28 mar 2018, 12:36

KK_Bosna je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:33pts i 7ass i niko ni rijeci?

Bravo momče
protiv ekipe ranga vogosce?

i zanima me jel sad odjednom zdovc vise ne mrzi musu? :D
Ne znam jel' se meni obraćaš ili generalno. Ja nikad nisam pomenuo trenera na ovoj temi, u suprotnom imam veliko mišljenje o istom jer ipak daje dosta vremena djetetu i to u sva 4 takmičenja.

A ovo ekipi u rangu sa Vogošćom, nije ti na mjestu. Košarka se igra svugdje i postići 33pts nije mala stvar koliko god je ekipa slabija, ipak igra prvu ligu. A Musa je dijete takoreći a uz to pored sebe ima dobre igrače koji su takođe željni dokazivanja. Sve to kad saberes shvatit ćeš da je ova tekma itekako vrijedna pomena.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la KK_Bosna » 28 mar 2018, 12:42

Tracy3McGrady je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:33pts i 7ass i niko ni rijeci?

Bravo momče
protiv ekipe ranga vogosce?

i zanima me jel sad odjednom zdovc vise ne mrzi musu? :D
Ne znam jel' se meni obraćaš ili generalno. Ja nikad nisam pomenuo trenera na ovoj temi, u suprotnom imam veliko mišljenje o istom jer ipak daje dosta vremena djetetu i to u sva 4 takmičenja.

A ovo ekipi u rangu sa Vogošćom, nije ti na mjestu. Košarka se igra svugdje i postići 33pts nije mala stvar koliko god je ekipa slabija, ipak igra prvu ligu. A Musa je dijete takoreći a uz to pored sebe ima dobre igrače koji su takođe željni dokazivanja. Sve to kad saberes shvatit ćeš da je ova tekma itekako vrijedna pomena.
ma generalno govorim posto kada musa odigra lose nije on kriv vec zdovc :tokralju:

ma jazine su cirkus od ekipe, vise vrijedi musinih 15 poena zvezdi nego 50 da ubaci ovim invalidima koji bi ispali iz nase lige... bitnije je da on protiv jakih ekipa igra dobro nego da se izivljava na nejaci
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Bassha » 28 mar 2018, 12:47

Tracy3McGrady je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:
Tracy3McGrady je napisao/la:33pts i 7ass i niko ni rijeci?

Bravo momče
protiv ekipe ranga vogosce?

i zanima me jel sad odjednom zdovc vise ne mrzi musu? :D
Ne znam jel' se meni obraćaš ili generalno. Ja nikad nisam pomenuo trenera na ovoj temi, u suprotnom imam veliko mišljenje o istom jer ipak daje dosta vremena djetetu i to u sva 4 takmičenja.

A ovo ekipi u rangu sa Vogošćom, nije ti na mjestu. Košarka se igra svugdje i postići 33pts nije mala stvar koliko god je ekipa slabija, ipak igra prvu ligu. A Musa je dijete takoreći a uz to pored sebe ima dobre igrače koji su takođe željni dokazivanja. Sve to kad saberes shvatit ćeš da je ova tekma itekako vrijedna pomena.
To da je on dijete to vise nece piti vode, on ce sutra u nba i oce li se i tamo vaditi da je klinac ?
Nece njega u nba paziti zato sto je dijete imat ce isti odnos prema njemu kao i prema drugim igracima. U aba ligi je imao zastiti od Miska, koji je ga i na kraju ugurao u najbolju petorku aba lige.
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 28 mar 2018, 14:16

Zbog ovih stvari mozes kritikovati Zdovca a ne kad se tamo dere na nekog. Umjesto da podijeli minutazu Musi i Kruslinu npr da obojica odigraju po 20 minuta i slicno, jedan igra 8, drugi 40 tamo protiv nekih Jazina. I svi bitni odmaraju, ovaj igra 40. Uvijek covjek zakrpa u HR prvenstvu.

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Drape » 30 mar 2018, 20:26

Zdovc ga pred odlučujući duel sa Budućnosti javno prozvao "najvećom rupom u odbrani". Možda je to namjerno uradio da ga natjera da se posebno potrudi u tom segmentu u ovoj utakmici.

Avatar
_dreamer_
Moderator
Postovi: 6335
Pridružen/a: 03 sep 2009, 12:12
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la _dreamer_ » 30 mar 2018, 21:11

Drape je napisao/la:Zdovc ga pred odlučujući duel sa Budućnosti javno prozvao "najvećom rupom u odbrani". Možda je to namjerno uradio da ga natjera da se posebno potrudi u tom segmentu u ovoj utakmici.
ne poznajem musu ali na mene takve idiotarije nebi sigurno djelovale stimulativno, nego bi me pogurale da idem sto ranije od takvog covjeka.
When I was a boy of 14, my father was so ignorant I could hardly stand to have the old man around. But when I got to be 21, I was astonished at how much the old man had learned in seven years. (Mark Twain)

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerminh74 » 30 mar 2018, 21:12

A gdje ga je prozvao?!
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10


Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Unofficialpage » 30 mar 2018, 22:15

HAHAHA ma tako je Zdovc. Ovo je neka nova metoda kako motivisati igrače. Musa što dalje od Cedevite i Zdovca, pa neka svoje frustracije i znanje pokazuje na nekome drugom.
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

Avatar
L-Train
Postovi: 18286
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 30 mar 2018, 22:22

Ja se ne mogu sjetiti kada je jedan trener svog igraca nazvao "rupom" u bilo kojem aspektu igre.Ukazati na propuste i probleme u ovom slucaju defanzivne je ok,ali javno i na ovako grub nacin saopstiti to jednom devetnestogodisnjaku je uzasno.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 31 mar 2018, 02:25

Drape je napisao/la:Zdovc ga pred odlučujući duel sa Budućnosti javno prozvao "najvećom rupom u odbrani". Možda je to namjerno uradio da ga natjera da se posebno potrudi u tom segmentu u ovoj utakmici.
Nije tu toliko stvar nekog truda. Ovaj skoro svaku utakmicu ulazi nalozen, sa energijom i to ne fali. Stvar je ta da Musa jos ne razumije najbolje te defanzivne sheme. Nije tu toliko problem kad brani igraca 1na1 nego kad ganja svog igraca pa idu preuzimanja i tu se uglavnom gubi. Isto kod njega cesto imas kockanje u odbrani gdje napusta svog igraca i ide na ukradenu ili udvajanje i igrac mu ostaje sam na trici.
Fali njemu jos edukacije kad je odbrana u pitanju.
Ovdje se mogao drugacije izraziti i licem u lice popricati sa igračem, ako je vec do toga. Ocigledno jezik brzi od pameti. Rijetko cujes da neko ovako direktno ubode igraca a jos rjedje da je to urodilo plodom.
Nepotrebna izjava.

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la hz1987 » 31 mar 2018, 13:57

Kajzer10 je napisao/la:
Drape je napisao/la:Zdovc ga pred odlučujući duel sa Budućnosti javno prozvao "najvećom rupom u odbrani". Možda je to namjerno uradio da ga natjera da se posebno potrudi u tom segmentu u ovoj utakmici.
Nije tu toliko stvar nekog truda. Ovaj skoro svaku utakmicu ulazi nalozen, sa energijom i to ne fali. Stvar je ta da Musa jos ne razumije najbolje te defanzivne sheme. Nije tu toliko problem kad brani igraca 1na1 nego kad ganja svog igraca pa idu preuzimanja i tu se uglavnom gubi. Isto kod njega cesto imas kockanje u odbrani gdje napusta svog igraca i ide na ukradenu ili udvajanje i igrac mu ostaje sam na trici.
Fali njemu jos edukacije kad je odbrana u pitanju.
Ovdje se mogao drugacije izraziti i licem u lice popricati sa igračem, ako je vec do toga. Ocigledno jezik brzi od pameti. Rijetko cujes da neko ovako direktno ubode igraca a jos rjedje da je to urodilo plodom.
Nepotrebna izjava.
musa je napadac. das mu loput 30min i on ce zabiti 30pts. pola ce biti sa slobodnih. protivnika brzo uvlaci u bonus sa iznudjivanjem faulova, svoje cuvare opterecava licnim. ekipa kad je u bonusu rano, mora mekse odbranu igrati. za 30min aktivne igre ali da se igra na njega, sam ce izvuci 10 faulova. to su 2 igraca sa 5 licnih ili 3 igraca sa 3-4 licne. to je ogroman teret za protivnika da ima trojicu potrosenih na jednog igraca. i onda dodje ovaj bolid i trazi da gine u odbrani. on odbranu igra napadom.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10124
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la invincible1921 » 31 mar 2018, 14:16

hz1987 je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:
Drape je napisao/la:Zdovc ga pred odlučujući duel sa Budućnosti javno prozvao "najvećom rupom u odbrani". Možda je to namjerno uradio da ga natjera da se posebno potrudi u tom segmentu u ovoj utakmici.
Nije tu toliko stvar nekog truda. Ovaj skoro svaku utakmicu ulazi nalozen, sa energijom i to ne fali. Stvar je ta da Musa jos ne razumije najbolje te defanzivne sheme. Nije tu toliko problem kad brani igraca 1na1 nego kad ganja svog igraca pa idu preuzimanja i tu se uglavnom gubi. Isto kod njega cesto imas kockanje u odbrani gdje napusta svog igraca i ide na ukradenu ili udvajanje i igrac mu ostaje sam na trici.
Fali njemu jos edukacije kad je odbrana u pitanju.
Ovdje se mogao drugacije izraziti i licem u lice popricati sa igračem, ako je vec do toga. Ocigledno jezik brzi od pameti. Rijetko cujes da neko ovako direktno ubode igraca a jos rjedje da je to urodilo plodom.
Nepotrebna izjava.
musa je napadac. das mu loput 30min i on ce zabiti 30pts. pola ce biti sa slobodnih. protivnika brzo uvlaci u bonus sa iznudjivanjem faulova, svoje cuvare opterecava licnim. ekipa kad je u bonusu rano, mora mekse odbranu igrati. za 30min aktivne igre ali da se igra na njega, sam ce izvuci 10 faulova. to su 2 igraca sa 5 licnih ili 3 igraca sa 3-4 licne. to je ogroman teret za protivnika da ima trojicu potrosenih na jednog igraca. i onda dodje ovaj bolid i trazi da gine u odbrani. on odbranu igra napadom.
Pa i ne znam bas ...dabogda i 20 a kamol 30. Vecinu utakmica protiv ozbiljnih eikpa musa je bio u rangu prosjecnog igraca. Nekad ga malo trica prosere pa poboljsa skorerski saldo. On realno u zadnje dvije godine nije mrdnuo sa napretkom...ili ja to ne vidim ?
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 31 mar 2018, 14:31

Joj yebo te vise i napredak. De uporedi gdje bio prije 2 godine, protiv koga je, kako i koliko igrao i sve to danas.
Da nije mrdno,igrao bi juniore i samo hrvatsku ligu. De malo skontati sta se pise jbt.
Kad zbrojis utakmice protiv playoff ekipa + Partizan, ima bolje partije nego protiv Igokee, Zadra i ovih ispod. Pises napamet.

Avatar
invincible1921
Postovi: 10124
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la invincible1921 » 31 mar 2018, 14:35

Kajzer10 je napisao/la:Joj yebo te vise i napredak. De uporedi gdje bio prije 2 godine, protiv koga je, kako i koliko igrao i sve to danas.
Da nije mrdno,igrao bi juniore i samo hrvatsku ligu. De malo skontati sta se pise jbt.
Kad zbrojis utakmice protiv playoff ekipa + Partizan, ima bolje partije nego protiv Igokee, Zadra i ovih ispod. Pises napamet.
:lol: :lol:

Pa prije dvije godine bio mega giga talent nba prva petorka i za dvije godine na klupi u aba ligi :crazy: :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 31 mar 2018, 14:47

Kajzer10 je napisao/la:Joj yebo te vise i napredak. De uporedi gdje bio prije 2 godine, protiv koga je, kako i koliko igrao i sve to danas.
Da nije mrdno,igrao bi juniore i samo hrvatsku ligu. De malo skontati sta se pise jbt.
Kad zbrojis utakmice protiv playoff ekipa + Partizan, ima bolje partije nego protiv Igokee, Zadra i ovih ispod. Pises napamet.
Ne trudi se uzalud. Ljudi jednostavno ne gledaju utakmice, a i generalno nemaju pojma o kosarci. Njima je malo skoro 15 poena u prosjeku protiv Unicsa, Darussafake, Andorre, Zvezde, Buducnosti... Sve su to itekako respektabilne ekipe. Posebno treba uzeti u obzir cinjenicu da on nije prva napadacka opcija i da u prosjeku ne uzima vise od 7-8 suteva iz igre.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 31 mar 2018, 14:51

invincible1921 je napisao/la:
Kajzer10 je napisao/la:Joj yebo te vise i napredak. De uporedi gdje bio prije 2 godine, protiv koga je, kako i koliko igrao i sve to danas.
Da nije mrdno,igrao bi juniore i samo hrvatsku ligu. De malo skontati sta se pise jbt.
Kad zbrojis utakmice protiv playoff ekipa + Partizan, ima bolje partije nego protiv Igokee, Zadra i ovih ispod. Pises napamet.
:lol: :lol:

Pa prije dvije godine bio mega giga talent nba prva petorka i za dvije godine na klupi u aba ligi :crazy: :crazy:
Netacno. Prije 2 godine bio drugi najveci talenat u svom uzrastu sto je igracki i danas. Bio potencijal za nekog ko ce igrati ozbiljnu ulogu u nekoj NBA ekipi i ne vidim da je to danas ugrozeno. NBA prva petorka, mega, giga talenat nije bio i to su gluposti.
Jesu se vjerovatno takve stvari i pisale nakon u16 titule ali svako ko se barem malo razumije u kosarku, znao je i zna da sa tim treba ici polako. Moze nas 10 ovdje poceti pricu kako ce Musa biti MVP nba lige za 5 godina ali ne vidim zasto se drzati toga a ne nekog realnog i cinjenicnog stanja.
Mogao vise napredovati, u nekoj zdravijoj ekipi itd., moze se raspravljati ali stvarno to da nije napredovao nikako je, osjecam se glupo sto odgovaram na to. Da nije napredavao, bio bi u istoj poziciji kao prije 2 godine. Da li je ? Nije.
btw. to sto je klupa ne znaci automatski da si manje bitan i slicno. Uglavnom kad se lomi on je na parketu a npr. Kruslin koji je starter sjedi na klupi. Nerijetko u Realu vidim da Doncic pocinje sa klupe a znamo sta je za Real Doncic.

bombaysaphire
Postovi: 9974
Pridružen/a: 17 apr 2017, 00:36
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la bombaysaphire » 31 mar 2018, 14:55

Musa igra odličnu sezonu i Zdovc ga odlično koristi, izjava je na mjestu, Musa može igrati dobru odbranu, ali koncentracija mu opadne veoma brzo i pravi glupe greške u odbrani...
Naši navijači se sjajno zabavljaju. Maskoti EURO-a pjevaju "glupane, glupane, n****i se k****e", a on ne razumije pa pleše.
Dame i gospodo , najčitaniji sportski portal u državi !!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 10 gostiju.