Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31065
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 28 maj 2018, 00:11

Musa i Nurkic nikako nece moci funkcionisati u repki, uvijek ce atmosfera biti narusena!

uostalom, koga boli patka, nek je samo hljeba i igara...

Avatar
MElloo
Postovi: 13021
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la MElloo » 28 maj 2018, 00:15

Neko mora sa njim ozbiljno sjesti i popricati o njegovom ponasanju

nobodyD
Postovi: 108
Pridružen/a: 05 avg 2016, 20:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nobodyD » 28 maj 2018, 00:28

Aman, ja mislio da ga je gurnuo ne znam ti kako. Vi se svi pravite pametni (bez uvrede) i to sto je on mladji kao da bi trebao samo da suti i da bude bez ikakvih reakcija. Sigurno ste svaki od vas igrali neki termin (nogomet, kosarka, itd.) i skoro se potukli sa svojim najboljim prijateljem ili s nekim s kim cesto igratec, to je sve normalno, poslije par min se sve smiri.. Momak je srcan, krivo mu sto ga nije islo. Njih dvojica su suigraci, koji se svaki dan druze, zajebavaju, a i igraju. Ovo nema veze i nije ni slicno onome sa Teletovicem. Mirze je bio retardiran i napao svog suigraca koji je bio borbeniji od njega 50.000 puta..

Avatar
L-Train
Postovi: 18282
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 28 maj 2018, 00:33

Ali fkt,ja guranja i kurca hahaha
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Raonffa
Postovi: 26274
Pridružen/a: 29 feb 2016, 17:18
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Raonffa » 28 maj 2018, 00:36

Kontam pobili se jbt :lol:
"Kako nemamo trofeja? Pa jel se druga liga igra za trofej? A i da nemamo trofeja,imamo vise navijaca. Jeste vidili utakmicu sa Jedinstvom?"

Avatar
Unofficialpage
Moderator
Postovi: 21801
Pridružen/a: 22 feb 2013, 09:41
Lokacija: Niđe
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Unofficialpage » 28 maj 2018, 00:40

A svašta, kontam bilo nešto. Baš ono što sam neki dan na drugoj temi govorio, majstori smo od muhe medvjeda napraviti. Niđe veze. :lol:
Momak je inače legenda, mislim na Sea!

Damir Dzumhur!!!!

Roger Federer the Best!!!!!!!

nobodyD
Postovi: 108
Pridružen/a: 05 avg 2016, 20:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nobodyD » 28 maj 2018, 00:43

Ne komentarisem cesto, ali vidim da ovi (anti)fanovi imaju uvijek nesto za napisati oko ponasanja. Mislim da je vazno da se prema treneru odnosi sa postovanjem, a to kakve ce njemu reakcije biti prema igri i ostalo, pa neka se ponasa onako kako on hoce, ima tehnicka i zivio. Nece tebi Roki niko govoriti kako ces se ponasati :urnebes:

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 28 maj 2018, 02:25

On pametniji od svih, zatucani klinac.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

nobodyD
Postovi: 108
Pridružen/a: 05 avg 2016, 20:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nobodyD » 28 maj 2018, 02:32

Rokoko87 je napisao/la:On pametniji od svih, zatucani klinac.
Idi se liječiti

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 28 maj 2018, 02:33

nobodyD je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:On pametniji od svih, zatucani klinac.
Idi se liječiti
Bravo, sigurno imaš slične stavove kao i budući Jordan, al daj Bože Bell.
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

nobodyD
Postovi: 108
Pridružen/a: 05 avg 2016, 20:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nobodyD » 28 maj 2018, 02:37

Rokoko87 je napisao/la:
nobodyD je napisao/la:
Rokoko87 je napisao/la:On pametniji od svih, zatucani klinac.
Idi se liječiti
Bravo, sigurno imaš slične stavove kao i budući Jordan, al daj Bože Bell.
Nisam ja ovdje da se raspravljam ni sa kim oko nebitnih stvari, vec da komentarisem oko necega konkretnog, ali posto vidim da ga ti nesto ne simpatises, ako nemas sta pametno napisati, onda nemoj ni gluposti. Koliko god da je zatucan uspjesniji je od tebe. Uzdravlje

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 28 maj 2018, 02:41

Simpatisao sam ga, ali ovo je postalo degutantno, onakvu ljudinu Stipanovića, koji te želi smiriti, odgurivati od sebe iz nekih svojih hirova može samo neko ko je previše nabrijan.
Bolje bi mu bilo da se spusti na zemlju prije nego što ne doživi strmoglavi pad, a stagnacija je itekako vidljiva.

Kakve veze ima što je on uspješniji od mene?Kakva su to dječija poređenja?
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la edin139 » 28 maj 2018, 02:57

Rekao bih propada, ali da bi propao moras prvo uspjeti tako da ta konstatacija mozda i ne stoji. Ne smatram uspjehom to sto si 4-ta violina ovakve Cedevite.
Musi je 19 tako da ovo ponašanje ne može vise proci pod djecije jednostavno ovo postaje nesto sto moze biti ozbiljan problem u daljoj karijeri.
Treba sačekati da vidimo da li ce ici u prvoj rundi mada me ne bi iznenadilo da ne bude.
Nažalost sve su prilike da od zlatne djece na kraju ce ispasti jedan osrednji kosarkas i to je to:(.
Ostale osim Muse ne vrijedi ni spominjati nazalost, a i on opasno stagnira.

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SemirP » 28 maj 2018, 03:12

Zato Musi treba autoritet odmah pokazati, bilo bi dobro kad bi otisao u Fenerbasce, da mu Zeljko koju vaspitnu opali :lol: :lol:

nobodyD
Postovi: 108
Pridružen/a: 05 avg 2016, 20:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nobodyD » 28 maj 2018, 03:21

Rokoko87 je napisao/la:Simpatisao sam ga, ali ovo je postalo degutantno, onakvu ljudinu Stipanovića, koji te želi smiriti, odgurivati od sebe iz nekih svojih hirova može samo neko ko je previše nabrijan.
Bolje bi mu bilo da se spusti na zemlju prije nego što ne doživi strmoglavi pad, a stagnacija je itekako vidljiva.

Kakve veze ima što je on uspješniji od mene?Kakva su to dječija poređenja?

Slazem se da je ljudina, napisao sam i ranije gore u postu da se svako od nas kad je nervozan naljuti, opsuje, itd.. Ja koliko sam mogao primjetiti njih dvojica se najvise i “druze”.. tako da je to glupost..

Musi je bilo krivo sto ne moze vise igrati i nije ga tu “niko trebao smirivati”, ne znam sta hocete, svako ima pravo da se buni i negoduje. Samo sto se svaki njegov potez gleda kao potez balavca koji se uzdigao.

nobodyD
Postovi: 108
Pridružen/a: 05 avg 2016, 20:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nobodyD » 28 maj 2018, 03:24

edin139 je napisao/la:Rekao bih propada, ali da bi propao moras prvo uspjeti tako da ta konstatacija mozda i ne stoji. Ne smatram uspjehom to sto si 4-ta violina ovakve Cedevite.
Musi je 19 tako da ovo ponašanje ne može vise proci pod djecije jednostavno ovo postaje nesto sto moze biti ozbiljan problem u daljoj karijeri.
Treba sačekati da vidimo da li ce ici u prvoj rundi mada me ne bi iznenadilo da ne bude.
Nažalost sve su prilike da od zlatne djece na kraju ce ispasti jedan osrednji kosarkas i to je to:(.
Ostale osim Muse ne vrijedi ni spominjati nazalost, a i on opasno stagnira.

Mislim da ti je posmatranje “bezveze”, citavu sezonu se mogla vidjeti igra cedevite, koja je bila katastrofa, izuzev kad pojedinci prorade svaku petu utakmicu. Ove amerikance treba prvo nauciti da je kosarka timski sport, a uz to i trener im je vrhunski, svaki time-out “ajmo momci”. Ni Roko nije daleko od njih.. U kljucnim momentima nit bitnih akcija, nit se zna ko zavrsava napade nit ista..

Tako da u ovakvom okruzenju kakav god da je uspjeh, uspjeh je :salut:

lumani
Postovi: 14869
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 28 maj 2018, 08:54

nobodyD je napisao/la:Aman, ja mislio da ga je gurnuo ne znam ti kako. Vi se svi pravite pametni (bez uvrede) i to sto je on mladji kao da bi trebao samo da suti i da bude bez ikakvih reakcija. Sigurno ste svaki od vas igrali neki termin (nogomet, kosarka, itd.) i skoro se potukli sa svojim najboljim prijateljem ili s nekim s kim cesto igratec, to je sve normalno, poslije par min se sve smiri.. Momak je srcan, krivo mu sto ga nije islo. Njih dvojica su suigraci, koji se svaki dan druze, zajebavaju, a i igraju. Ovo nema veze i nije ni slicno onome sa Teletovicem. Mirze je bio retardiran i napao svog suigraca koji je bio borbeniji od njega 50.000 puta..

Nije bitno skim se druzi momak se mora spustiti na zemlju...i nije njega Mirza tek tako napao,nego je on Mirzi svasta govorio..

filip13
Postovi: 38008
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 28 maj 2018, 09:02

SemirP je napisao/la:Zato Musi treba autoritet odmah pokazati, bilo bi dobro kad bi otisao u Fenerbasce, da mu Zeljko koju vaspitnu opali :lol: :lol:

ili da ga vujosevic podje daviti ko nekad bogdanovica

Avatar
tuzlak1987
Postovi: 37553
Pridružen/a: 26 maj 2013, 12:11
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la tuzlak1987 » 28 maj 2018, 11:44

On je trebao otici iz Hrvatske u trenutku kada je odbio igrati za Hrvatsku reprezentaciju. I u tome je citav problem.

Avatar
sb1996
Postovi: 2638
Pridružen/a: 19 feb 2016, 10:40
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la sb1996 » 28 maj 2018, 11:51

Evo ga post sa sportnetovog foruma.... Odlican odgovor po meni za ovaj clanak ovog portala koji Musu naziva najboljim igracem Cedevite ove sezone :rol: :rol: :rol: :rol: :rol:

Cibonu se jučer ništa nije pitalo, kao što se ni Cedu nije pitalo u prvoj utakmici. Jedini razlog zašto nisu dobili 30 razlike je Dženan jebogati Musa, kojem je netko, dok je bio mali, reko - slušaj jaro, tiš biti najbolji odavde do Amerike. Sad bi ga neko trijezan trebao posjesti pred sebe i reći mu kako stvari stoje, otprilike ovako: Slušaj vamo, ne ti, govorim kondoru u tvojoj glavi, kao prvo - nikad nijedan bosanac neće biti veći košarkaš od Mirze Delibašića. Kao drugo - je.bo te taj NBA i ko ti reko za njega. Ako te turci kupe, moš se lupat petama u tu grbu. Dženan Musa je bosanski Nik Slavica, samo mu, za razliku od originala, još daju da igra.

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 9 gostiju.