Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
<3 LiMes <3
Postovi: 1579
Pridružen/a: 27 jan 2011, 20:26
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la <3 LiMes <3 » 21 okt 2018, 12:59

Momak dao 2 poena :D u pm. Ja kad sam počeo čitati komentare, pomislio sam da je zabio 40, uz 15 skokova i 15 asistencija :D. Gluplju naciju još nisam upoznao. :clap:
<3 NK Čelik <3 Manchester United <3 LA Lakers <3
Eric Cantona: "Falcao sada može na miru da umre, sretan jer je stigao na sam vrh fudbala. Poslije Uniteda postoji samo nizbrdica".

Avatar
DamirT
Postovi: 13979
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DamirT » 21 okt 2018, 13:11

Sta da je kao Doncic dao 26 poena.Odmah bi rekli novi Kobe Bryant...I jos kazu odusevio Netse,srcano proslavlja svaki poen jbm ti zivot koji debili
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4709
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 21 okt 2018, 13:29

Jedan čovjek napise neku preuvelicanu glupost i eto odmah 10 ljudi da kaze kako je nacija glupa. Jer nisu sposobni sta pametnije napisati.

Avatar
MElloo
Postovi: 13022
Pridružen/a: 29 nov 2009, 17:23
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la MElloo » 21 okt 2018, 13:50

Kajzer10 je napisao/la:Jedan čovjek napise neku preuvelicanu glupost i eto odmah 10 ljudi da kaze kako je nacija glupa. Jer nisu sposobni sta pametnije napisati.
Bas haha. Dovezali se posta jednog lika isto da ih je 20 istu stvar napisalo lol

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la xinxee » 21 okt 2018, 16:32

Za 7 minuta na terenu je izgledao sasvim pristojno, problem Netsa je ocigledno umor jer poslije svake utakmice javi se tu i tamo neko s povredom. Bit ce prilike ako Bog da jos , nije lose bilo. Bitno da su prvi kosevi tu , a NBA je dug put. Nekad se sansa pruzi tek u drugom dijelu sezon.
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
emir79
Postovi: 8764
Pridružen/a: 16 maj 2012, 22:34
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la emir79 » 21 okt 2018, 17:05

<3 LiMes <3 je napisao/la:Momak dao 2 poena :D u pm. Ja kad sam počeo čitati komentare, pomislio sam da je zabio 40, uz 15 skokova i 15 asistencija :D. Gluplju naciju još nisam upoznao. :clap:
Sta si ti ocekivao da on uradi za 6 minuta?

Da ovo je ogromno za jednog 19. godisnjaka. Koliko njegovih vrsnjaka samo sanja o ovome. San jednog klinca iz male Bosne je ostvaren. Tvoj komentar je tipicni balkanski, ono 'ta će on.
Titule YUG-BiH-- (6) 66/67, 84/85, 98/99, 06/07, 14/15, 18/19
Kup BiH---------- (6) 96/97, 97/98, 01/02, 04/05, 13/14, 18/19
Super kup BiH--- (1) 96/97

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la gazijabih » 21 okt 2018, 20:08

USA ima preko hiljadu srednjih škola, stotine univerziteta i koledža, gdje svaka ustanova ima svoj košarkaški tim sa rosterom i do 20 igrača koji marljivo, vrijedno i krvavo rade svakodnevno da ispune svoj san i budu dio NBA franšize. Kao što znate, filter je toliko jak, da svake godine od te sume domaćih bude u prilici da izađu na draft i budu među onih 30 najvrijednijih na koje neki NBA tim potencijalno računa na pojedinca (draft ne znači i sigurna karijera u NBA). Znači na ovu nepoznatu sa hiljade i hiljade varijabli, dodajte i potencijale iz ostatka svijeta. Znate li o kojoj mi cifri govorimo?
I onda jedan žgoljo, golobradi mladić od 19 godina sa tek završenom srednjom školom, bude među 30 na draftu pored tolike masovne konkurencije. Ne samo to, već bude u prvih 12 rostera jedne NBA ekipe. Ako uzmemo u obzir da imamo 30 NBA ekipa i da u svakoj može na klupi sjediti 12 igrača, dolazimo do cifre od 360 igrača iz cijelog svijeta. DA, iz cijelog svijeta, a među njima je i Džanan Musa od 19 godina, koji je sinoć dobio i svoje prve minute i zabio svoj prvi koš. Meni je to veliko, veliko sa aspekta da neki novi klinci mogu sanjati svoj san pa makar dolazili i iz neke bosanske vukojebine za koju niko ne zna. Da neki novi klinjo ako bude vrijedno radio, znoj prosipao, trenirao do iznemoglosti ima šansu da bude dio NBA franšize u nekom NBA timu. To je ona suština i ono što NBA pruža. U ovoj zemlji, pa i u zemlji okruženja (Ex-Yu prostora) se ne cijeni trud, rad, odricanje i prosut znoj i krv. Jer da se cijeni, ovaj tekst ne bih morao pisati. Suština nije Džanan, Dončić, Jokić...suština su svi oni i njihov rad i odricanje. Tolike signale dobijamu u vidu mnogih igrača sa ovih prostora, i umjesto da tu matricu usvojimo i kopiramo ih da bi nam svima bilo bolje, jok = mi brojim krvna zrnca, ko je bolji, ko je odakle, ko je veći nacionalista, ko je više koševa dao, naslađujemo se ličnom ili tuđem neuspjehu, umjesto da skupa slavimo sve ove ljude skupa koji su napravili nešto preko bare. To je suština, zbog toga je prvome meni Džanan veći od Duranta, Dončić veći od Currya, Jokić i Nurkić od sve i jednog centra u NBA, jer dolaze iz pi...materine i nevjerovatno se uglavljuju i lekcije održavaju svima, i nama i njima, kako se može kad se hoće.

atko
Postovi: 329
Pridružen/a: 20 mar 2008, 13:38
Lokacija: Na bukvi
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la atko » 21 okt 2018, 22:22

gazijabih je napisao/la:USA ima preko hiljadu srednjih škola, stotine univerziteta i koledža, gdje svaka ustanova ima svoj košarkaški tim sa rosterom i do 20 igrača koji marljivo, vrijedno i krvavo rade svakodnevno da ispune svoj san i budu dio NBA franšize. Kao što znate, filter je toliko jak, da svake godine od te sume domaćih bude u prilici da izađu na draft i budu među onih 30 najvrijednijih na koje neki NBA tim potencijalno računa na pojedinca (draft ne znači i sigurna karijera u NBA). Znači na ovu nepoznatu sa hiljade i hiljade varijabli, dodajte i potencijale iz ostatka svijeta. Znate li o kojoj mi cifri govorimo?
I onda jedan žgoljo, golobradi mladić od 19 godina sa tek završenom srednjom školom, bude među 30 na draftu pored tolike masovne konkurencije. Ne samo to, već bude u prvih 12 rostera jedne NBA ekipe. Ako uzmemo u obzir da imamo 30 NBA ekipa i da u svakoj može na klupi sjediti 12 igrača, dolazimo do cifre od 360 igrača iz cijelog svijeta. DA, iz cijelog svijeta, a među njima je i Džanan Musa od 19 godina, koji je sinoć dobio i svoje prve minute i zabio svoj prvi koš. Meni je to veliko, veliko sa aspekta da neki novi klinci mogu sanjati svoj san pa makar dolazili i iz neke bosanske vukojebine za koju niko ne zna. Da neki novi klinjo ako bude vrijedno radio, znoj prosipao, trenirao do iznemoglosti ima šansu da bude dio NBA franšize u nekom NBA timu. To je ona suština i ono što NBA pruža. U ovoj zemlji, pa i u zemlji okruženja (Ex-Yu prostora) se ne cijeni trud, rad, odricanje i prosut znoj i krv. Jer da se cijeni, ovaj tekst ne bih morao pisati. Suština nije Džanan, Dončić, Jokić...suština su svi oni i njihov rad i odricanje. Tolike signale dobijamu u vidu mnogih igrača sa ovih prostora, i umjesto da tu matricu usvojimo i kopiramo ih da bi nam svima bilo bolje, jok = mi brojim krvna zrnca, ko je bolji, ko je odakle, ko je veći nacionalista, ko je više koševa dao, naslađujemo se ličnom ili tuđem neuspjehu, umjesto da skupa slavimo sve ove ljude skupa koji su napravili nešto preko bare. To je suština, zbog toga je prvome meni Džanan veći od Duranta, Dončić veći od Currya, Jokić i Nurkić od sve i jednog centra u NBA, jer dolaze iz pi...materine i nevjerovatno se uglavljuju i lekcije održavaju svima, i nama i njima, kako se može kad se hoće.
Svaka čast majstore za komentar! Svaka ti je na mjestu :bih:

mirzateletovicc
Postovi: 1629
Pridružen/a: 10 mar 2013, 00:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la mirzateletovicc » 23 okt 2018, 01:35

Italia je napisao/la:Mene podsjeti na majkl djordana. Kad od 2 poena napravis najboljeg na svijetu. Bosnjacki narode..

Mislim da me nisi dobro razumio.Moje oduševljenje je kad vidim nasog MUSU sa 19 godina na parketu NBA, KAKO TRČI PO TERENU, KAKO DODAJE LOPTU,KAKO JE SAMOUVJEREN.I ono stosam još nesto primijetio kod Muse.ALI TO JE NEŠTO STO NEVIDI SVAko oko. tO JE TO. NIJE ISTO STAJATI,TRČATI,SKAKATI,DODAVATI,SUTIRATI,razmisljati na parketu u EVROPI i ligi Nba. Zrak jeste isti sto ga disu na utakmici

mirzateletovicc
Postovi: 1629
Pridružen/a: 10 mar 2013, 00:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la mirzateletovicc » 23 okt 2018, 02:06

<3 LiMes <3 je napisao/la:Momak dao 2 poena :D u pm. Ja kad sam počeo čitati komentare, pomislio sam da je zabio 40, uz 15 skokova i 15 asistencija :D. Gluplju naciju još nisam upoznao. :clap:
Izvini, nisi razumio to sto sam napiso. Mi smo vrlo inteligentna nacija samo treba razumjet. A neznalica tezko moze da razumije. Prvo čovjek mora da ima znanje, pa da moze razumjeti u kojom kontekstu nesto neko napise. I danas na zalost imamo taj problem, neznamo slusati jedne druge a niti skontati sta ko pise

Cepi1981
Postovi: 1041
Pridružen/a: 05 maj 2013, 00:32
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Cepi1981 » 23 okt 2018, 03:13

DamirT je napisao/la:Sta da je kao Doncic dao 26 poena.Odmah bi rekli novi Kobe Bryant...I jos kazu odusevio Netse,srcano proslavlja svaki poen jbm ti zivot koji debili
Pa Doncic i jeste na dobrom putu da bude NBA superstar. Sine dragi znas li ti sta uopste znaci za 19 godina dobiti sansu da budes uopste u rosteru a kamo li da te vec u drugoj tekmi ubacuje na parket nekih 6 min? Ocito da nisi svjestan sta to znaci. Kao sto neko rece u Americi ima preko par hiljada basketball programa gdje se marljivo radi ( colleges, universities, high schools, academies). Nije mala stvar iz Cedevite doci direktno u prvoj rundi drafta i odma se prikljuciti timu, mnogi udu izabrani i onda godinama provedu po Evropi ili D-leage.
"Mi Bošnjaci njekad slavni narod sad jedva da smo živi nas samo kao očenutu glavu od stabla slavjanskog gledaju priatelji naukah i žale nas.... Vrime je da se i probudimo od dugovične nemarnosti.."
Fra Ivan Franjo Jukic aka Slavoljub Bosnjak

Avatar
Esport
Postovi: 4314
Pridružen/a: 06 avg 2016, 18:37
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Esport » 23 okt 2018, 16:05

atko je napisao/la:
gazijabih je napisao/la:USA ima preko hiljadu srednjih škola, stotine univerziteta i koledža, gdje svaka ustanova ima svoj košarkaški tim sa rosterom i do 20 igrača koji marljivo, vrijedno i krvavo rade svakodnevno da ispune svoj san i budu dio NBA franšize. Kao što znate, filter je toliko jak, da svake godine od te sume domaćih bude u prilici da izađu na draft i budu među onih 30 najvrijednijih na koje neki NBA tim potencijalno računa na pojedinca (draft ne znači i sigurna karijera u NBA). Znači na ovu nepoznatu sa hiljade i hiljade varijabli, dodajte i potencijale iz ostatka svijeta. Znate li o kojoj mi cifri govorimo?
I onda jedan žgoljo, golobradi mladić od 19 godina sa tek završenom srednjom školom, bude među 30 na draftu pored tolike masovne konkurencije. Ne samo to, već bude u prvih 12 rostera jedne NBA ekipe. Ako uzmemo u obzir da imamo 30 NBA ekipa i da u svakoj može na klupi sjediti 12 igrača, dolazimo do cifre od 360 igrača iz cijelog svijeta. DA, iz cijelog svijeta, a među njima je i Džanan Musa od 19 godina, koji je sinoć dobio i svoje prve minute i zabio svoj prvi koš. Meni je to veliko, veliko sa aspekta da neki novi klinci mogu sanjati svoj san pa makar dolazili i iz neke bosanske vukojebine za koju niko ne zna. Da neki novi klinjo ako bude vrijedno radio, znoj prosipao, trenirao do iznemoglosti ima šansu da bude dio NBA franšize u nekom NBA timu. To je ona suština i ono što NBA pruža. U ovoj zemlji, pa i u zemlji okruženja (Ex-Yu prostora) se ne cijeni trud, rad, odricanje i prosut znoj i krv. Jer da se cijeni, ovaj tekst ne bih morao pisati. Suština nije Džanan, Dončić, Jokić...suština su svi oni i njihov rad i odricanje. Tolike signale dobijamu u vidu mnogih igrača sa ovih prostora, i umjesto da tu matricu usvojimo i kopiramo ih da bi nam svima bilo bolje, jok = mi brojim krvna zrnca, ko je bolji, ko je odakle, ko je veći nacionalista, ko je više koševa dao, naslađujemo se ličnom ili tuđem neuspjehu, umjesto da skupa slavimo sve ove ljude skupa koji su napravili nešto preko bare. To je suština, zbog toga je prvome meni Džanan veći od Duranta, Dončić veći od Currya, Jokić i Nurkić od sve i jednog centra u NBA, jer dolaze iz pi...materine i nevjerovatno se uglavljuju i lekcije održavaju svima, i nama i njima, kako se može kad se hoće.
Svaka čast majstore za komentar! Svaka ti je na mjestu :bih:
Isto mislim, trbalo je imati volje i vremena za napisati, ovakav kvalitetan post

Avatar
invincible1921
Postovi: 10133
Pridružen/a: 11 apr 2013, 19:30
Lokacija: Istocno od raja
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la invincible1921 » 23 okt 2018, 17:37

Pa i nije bas tako ko sto pisete,,,raznih anfalbeta se provlacio po NBA pa cak i dns se provlace. Ovih sto su igrali jednu sezonu i par tekmi ih ima milion. Musa treba polako ic, ali i vi fkt pretjerujete...

Jbt lik obrise znoj peskirom na klupi vi u trans padate, doda peskir saigracu vi svrsite i uporedite ga sa xy ...

Ne treba ga kuditi ili pljuvati daleko od toga, ali sad praviti neku analizu i pisati hvalopsjevove zbog dva poena i nekoliko minut je u najmanju ruku presmijesno, da ne kazem zalosno :crazy: :crazy:
ZELJEZNICAR volim ja, igru kratkih pasova, ludilo na tribinama

Nemoj da places zemljo svi cemo krenut' u boj....

SAVEZ NAPOLJE!

mirzateletovicc
Postovi: 1629
Pridružen/a: 10 mar 2013, 00:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la mirzateletovicc » 24 okt 2018, 23:23

Eselamu alejkum. Da li se polako spremamo za utakmicu

Avatar
Adnanix
Postovi: 131
Pridružen/a: 16 feb 2010, 21:32
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Adnanix » 24 okt 2018, 23:44

Alejkumu selam gdje vi pratite te nba utakmice volio bih gledati ima li kakav normalan program iz njemacke da se moze pratiti ? evo nesto guglam nemogu da skontam ko to prikazuje

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la xinxee » 24 okt 2018, 23:55

Adnanix je napisao/la:Alejkumu selam gdje vi pratite te nba utakmice volio bih gledati ima li kakav normalan program iz njemacke da se moze pratiti ? evo nesto guglam nemogu da skontam ko to prikazuje
Streamovi, online linkovi. Uglavnom posto si iz Njemacke mislim da ti ne bi trebalo predstavljati problem da gledas utakmicu preko streama posto zakon jos nije bas uskladjen i koliko znam nemaju pravo da te kazne za gledanje. Ukoliko se plasis postoji i solucija da skines sebi TOR Browser i da u biti s skrivenim identitetom pratis stream. Mada sam siguran da je gledanje streamova legalno jos uvijek i da se kaznjavaju samo oni koji ih organiziraju i postavljaju na stranice.
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
xinxee
Postovi: 3408
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la xinxee » 24 okt 2018, 23:58

mirzateletovicc je napisao/la:Eselamu alejkum. Da li se polako spremamo za utakmicu
Alejkumu selam, ja je pratit ne mogu zbog obaveza ali mislim da su male sasne veceras za minute. Nadam se da ce me demantovati trener Netsa.
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

SemirP
Postovi: 375
Pridružen/a: 24 apr 2018, 15:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SemirP » 25 okt 2018, 00:02

Rodions Kurucs (ankle) will not play on Wednesday or Friday.
He will be re-evaluated after that following his Saturday sprain. Kurucs was playing very well to earn a rotation spot, but now the Nets will have to turn to fellow rookie Dzanan Musa as a backup forward. :clap: :clap:

Avatar
Adnanix
Postovi: 131
Pridružen/a: 16 feb 2010, 21:32
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Adnanix » 25 okt 2018, 00:04

Ok hvala ti znači ipak komplikovano ko sto sam i predpostavljo nado sam se neki kanal da ima na tv... Ok probacu kakav stream naci iako nemam blage veze ko to strimuje mozda mi se posreći hvala...

mirzateletovicc
Postovi: 1629
Pridružen/a: 10 mar 2013, 00:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la mirzateletovicc » 25 okt 2018, 00:11

xinxee je napisao/la:
mirzateletovicc je napisao/la:Eselamu alejkum. Da li se polako spremamo za utakmicu
Alejkumu selam, ja je pratit ne mogu zbog obaveza ali mislim da su male sasne veceras za minute. Nadam se da ce me demantovati trener Netsa.
Žao mi da nečeš moči gledati, al eto ako Bog da , ja ču gledati i za tebe hehehehe. Ako Bog da da zaigra i pokaže se u najboljom svjetlu. A naravno prati se i Luka. Samo napred momci

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 26 gostiju.