Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 03 jul 2019, 16:41

japa je napisao/la:Uhvatio se povrede ko krucijalnog izgovora ali dobro i to je dio sporta boze moj ali eto tjesi se da je zbog toga minutaza bila takva kakva jeste...Jeste Musa mi je trebu preoteo pa sad pisem po njegovoj temi i raspravljam sa tobom :rol: bravo kako si pogodio? :rol: Evo npr ne volim Pepa Guardiolu mora da im je i on nekad trebu oteo :rol: :rol:

Ugl. zivi bili pa vidjeli brzo se u sportu stvari iskristalisu vec na tokom i na kraju naredne sezone cemo vidjeti ko je blizi istini ti ili ja.
Doćeš ti prije toga, nema u to sumnje. Poklope te ljudi, ušutiš se i eto te opet. Pamćenje ko u zlatne ribice. :urnebes:

Poređenje ti je top, nisam ni iznenađen, ovakvo poređenje je mogla napisati samo osoba ograničenih mentalnih sposobnosti. :(

Čovjek se povrijedio na startu sezone praktično, u periodu kad se ganja forma, kad bi dobijao šanse za igru. Al' teško je to objasniti nekome kao što si ti, jako teško. Vrhunac bavljenja sportom za tebe je na računaru ili nekoj konzoli. :mrgreen:

Zasmetalo čovjeku što se qurčio Mozgovu, kako je samo imao obraza to uradit, tobejarabi. :urnebes: vrhunac gluposti, nema šta. Idi brate piši na temi NBA superstara Mozgova. :urnebes:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 03 jul 2019, 16:45

Samo da kazem paji da ni meni nije simpatican nesto,ali je moja moralna duznost da ga podrzavam jer predstavlja nasu zemlju u najboljoj kosarkaskoj ligi na svijetu
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 03 jul 2019, 16:59

Tesnjak1991 je napisao/la:
japa je napisao/la:Uhvatio se povrede ko krucijalnog izgovora ali dobro i to je dio sporta boze moj ali eto tjesi se da je zbog toga minutaza bila takva kakva jeste...Jeste Musa mi je trebu preoteo pa sad pisem po njegovoj temi i raspravljam sa tobom :rol: bravo kako si pogodio? :rol: Evo npr ne volim Pepa Guardiolu mora da im je i on nekad trebu oteo :rol: :rol:

Ugl. zivi bili pa vidjeli brzo se u sportu stvari iskristalisu vec na tokom i na kraju naredne sezone cemo vidjeti ko je blizi istini ti ili ja.
Doćeš ti prije toga, nema u to sumnje. Poklope te ljudi, ušutiš se i eto te opet. Pamćenje ko u zlatne ribice. :urnebes:

Poređenje ti je top, nisam ni iznenađen, ovakvo poređenje je mogla napisati samo osoba ograničenih mentalnih sposobnosti. :(

Čovjek se povrijedio na startu sezone praktično, u periodu kad se ganja forma, kad bi dobijao šanse za igru. Al' teško je to objasniti nekome kao što si ti, jako teško. Vrhunac bavljenja sportom za tebe je na računaru ili nekoj konzoli. :mrgreen:

Zasmetalo čovjeku što se qurčio Mozgovu, kako je samo imao obraza to uradit, tobejarabi. :urnebes: vrhunac gluposti, nema šta. Idi brate piši na temi NBA superstara Mozgova. :urnebes:
U poredjenju sa Musom on i jeste NBA superstar cak i da je Mozgov neki kloc iz ruske lige iritantno je vidjeti nekog balu da mu se nesto ku?ci napravio je to cak i timskom kolegi Teletovicu no dobro nekome je to simpaticno nekome iritantno ima nas svakakvih ja sam u ovoj drugoj skupini.

Pa sta je to povrijedio? iskidao ahilovu, krizne ligamente? Smijesan izgovor povrijedio se i zato je igrao razvojnu umjesot NBA no dobro tjesi se opet ti kazem nadam se da ce ove sezone biti zdrav pa da ako se ponovi prosla da nemas taj jadni izgovor na koji ces se pozvati.

Sportom sam se bavio vise nego ti no cak i da sam se bavio samo konzolom i racunarom sta ne smijem komentarisati sa tobom jer pretpostavljam ti si prekaljeni bivsi profesionalac sa ogromnim iskustvom i znanjem? Ti mozes poklopiti samo nekoga u svojm fantazijama kojima se zavaravas...

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SiamoNoi » 03 jul 2019, 17:36

Musa taman da cijelu sezonu odradi u G ligi i dalje ima budućnost u NBA-u.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 03 jul 2019, 18:29

japa je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:
japa je napisao/la:Uhvatio se povrede ko krucijalnog izgovora ali dobro i to je dio sporta boze moj ali eto tjesi se da je zbog toga minutaza bila takva kakva jeste...Jeste Musa mi je trebu preoteo pa sad pisem po njegovoj temi i raspravljam sa tobom :rol: bravo kako si pogodio? :rol: Evo npr ne volim Pepa Guardiolu mora da im je i on nekad trebu oteo :rol: :rol:

Ugl. zivi bili pa vidjeli brzo se u sportu stvari iskristalisu vec na tokom i na kraju naredne sezone cemo vidjeti ko je blizi istini ti ili ja.
Doćeš ti prije toga, nema u to sumnje. Poklope te ljudi, ušutiš se i eto te opet. Pamćenje ko u zlatne ribice. :urnebes:

Poređenje ti je top, nisam ni iznenađen, ovakvo poređenje je mogla napisati samo osoba ograničenih mentalnih sposobnosti. :(

Čovjek se povrijedio na startu sezone praktično, u periodu kad se ganja forma, kad bi dobijao šanse za igru. Al' teško je to objasniti nekome kao što si ti, jako teško. Vrhunac bavljenja sportom za tebe je na računaru ili nekoj konzoli. :mrgreen:

Zasmetalo čovjeku što se qurčio Mozgovu, kako je samo imao obraza to uradit, tobejarabi. :urnebes: vrhunac gluposti, nema šta. Idi brate piši na temi NBA superstara Mozgova. :urnebes:
U poredjenju sa Musom on i jeste NBA superstar cak i da je Mozgov neki kloc iz ruske lige iritantno je vidjeti nekog balu da mu se nesto ku?ci napravio je to cak i timskom kolegi Teletovicu no dobro nekome je to simpaticno nekome iritantno ima nas svakakvih ja sam u ovoj drugoj skupini.

Pa sta je to povrijedio? iskidao ahilovu, krizne ligamente? Smijesan izgovor povrijedio se i zato je igrao razvojnu umjesot NBA no dobro tjesi se opet ti kazem nadam se da ce ove sezone biti zdrav pa da ako se ponovi prosla da nemas taj jadni izgovor na koji ces se pozvati.

Sportom sam se bavio vise nego ti no cak i da sam se bavio samo konzolom i racunarom sta ne smijem komentarisati sa tobom jer pretpostavljam ti si prekaljeni bivsi profesionalac sa ogromnim iskustvom i znanjem? Ti mozes poklopiti samo nekoga u svojm fantazijama kojima se zavaravas...
Dakako, i svakako da jesi. Nema ni sumnje, vjerovatno na nekom vrhunskom nivou. Jer sudeći po tome, nakon jedne ozlijede koja te odvojila od "sporta" ti si odlučio prekinuti tu veličanstvenu karijeru. Jer, ****, ipak je godina u pitanju.

Sine, ti fakat ne razumiješ osnovne stvari vezane za NBA, pa nije to kukuruz liga, pa ti poslije ozljede ideš odmah igrat, hej sezona u punom toku, ljudi ganjaju PO, ovaj se vratio poslije povrede i trebao je valjda da ima mjesto odmah.

Mozgov je gola qrčina, a isto je to i naš bivši "kapiten". Kapiten bi zaštitio svog suigrača, dijete, od starijeg kabadahije, da je imalo mozga imao. Al' nije, a nemaš ga ni ti kad ti je takvo razmišljanje. Da te pitam jesil' uopće gledao tu spomenutu utakmicu? Da jesi onda bi znao zašto je došlo uopće do provokacije. Pošto nisi, evo ti kratki sadržaj: ljudi su ga uderali i nesportski zaustavljali kako su znali i umjeli. Gdje je bio vrli kapiten da stane u zaštitu golobradog mladića na neki način? I još nešto, on Teletovića pipnuo nije, dok je ovaj "kapitenski" malca gurnuo, valjda zaboravio da mu je suigrač, da je Mozgov smeće i pritom protivnički igrač. Reakcija same dvorane i gledaoca u njoj na toj utakmici su dovoljni da se pokaže ko je tu bio upravu, a naš "kapiten" sigurno nije. :wave:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 03 jul 2019, 18:31

SiamoNoi je napisao/la:Musa taman da cijelu sezonu odradi u G ligi i dalje ima budućnost u NBA-u.
Ako Pajo patak kaže da nema, onda nema. Šta ti tu nije jasno? Propao načisto, klupa u ABA ligi, ukoliko plati nekome. Nivo ispod Vrabca i sličnih. :kafa:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 03 jul 2019, 19:42

hahaha kakva karikatura pocne pricu o bavljenju sportom odgovoris mu onda ti ons tavi rijeci usta i iskonstruise cijelu pricu o prefesionalnoj karijeri i ozlijedi hahaha pa ti sve vrijeme pricas o nekakvom bavljenju sportom bice prije da si ti taj igrao sam dobro ali zayebo me sudija ovaj ozlijeda..Ti se gubis ekspertu ne nzas sta da pises kada ti se konstruktivno odgovori pa izmisljas prica o Vrabcima itd...Pricas o bavljenju sportom i optuzujes nekoga dal se bavio ili nije i da nema pojma eto ne moze samo profesionlni kosarkasi poput tebe smiju komentarisati ocito ne znas onu da bi razumio sta i kako radi konj ne moras da budes konj.

Ma ja ta ce Mozgovi i Teletovic ka?ine jedne cuj oni nesto Musi da pricaju sta ima :rol: No dobro vidjecemo hoce li napraviti karijeru ko levati Mozgov i Teletovic...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 03 jul 2019, 19:55

Tesnjak1991 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Musa taman da cijelu sezonu odradi u G ligi i dalje ima budućnost u NBA-u.
Ako Pajo patak kaže da nema, onda nema. Šta ti tu nije jasno? Propao načisto, klupa u ABA ligi, ukoliko plati nekome. Nivo ispod Vrabca i sličnih. :kafa:
Pa što ga uopšte citiraš? Vidiš da frajer ima problema sa njim, na gnjavatore pa neka se sam sa sobom svađa.

Musa će biti u rotaciji, e sad sve zavisi koliko će minuta imati ali ja ga vidim na 15 minuta, previše talenta ima da bi opet igrao G-league
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 03 jul 2019, 20:02

japa je napisao/la:hahaha kakva karikatura pocne pricu o bavljenju sportom odgovoris mu onda ti ons tavi rijeci usta i iskonstruise cijelu pricu o prefesionalnoj karijeri i ozlijedi hahaha pa ti sve vrijeme pricas o nekakvom bavljenju sportom bice prije da si ti taj igrao sam dobro ali zayebo me sudija ovaj ozlijeda..Ti se gubis ekspertu ne nzas sta da pises kada ti se konstruktivno odgovori pa izmisljas prica o Vrabcima itd...Pricas o bavljenju sportom i optuzujes nekoga dal se bavio ili nije i da nema pojma eto ne moze samo profesionlni kosarkasi poput tebe smiju komentarisati ocito ne znas onu da bi razumio sta i kako radi konj ne moras da budes konj.

Ma ja ta ce Mozgovi i Teletovic ka?ine jedne cuj oni nesto Musi da pricaju sta ima :rol: No dobro vidjecemo hoce li napraviti karijeru ko levati Mozgov i Teletovic...
Optužujem nekog? :wtf: Pa kažeš bavio se sportom, pa sam preko toga zaključio da si zbog povrede naglo prekinuo karijeru. Jer ipak zbog iste si jednog od najvećih evropskih talenata nakon jedne godine vratio u Evropu i predvidio mu kraj karijere u NBA. Hej, pa de samo pročitaj to, nakon godinu dana, jednom od najvećih evropskih talenata pajo patak predvidio kraj NBA karijere. Pa ko je bolan karikatura ovdje? :rol:

Uporan si u komentarisanju, odnosno pisanju gadosti na temi "Džanan Musa". Temi koja je otvorena za momka kojeg kao što si sam rekao ne simpatišeš, ali si uporan u pisanju gluposti na istoj. Ja koga ne simpatišem, ne interesuje me, vjerujem tako i većina normalnih ljudi.

Eh tu dolazimo do tvoje "bolesti", samo ja sam inžinjer materijala, a ne psiholog/psihijatar, pa ne mogu postaviti tačnu dijagnozu. Al' ozbiljno ti savjetujem da posjetiš malo bolnicu, da vidiš kad i gdje je krenulo naopako u tvom jadnom životu, do te mjere da konstantno pišeš i smaraš na ovoj temi.

Sinček moj, koje veze ima karijera koju su napravili dotični, sa činjenicom da se kapiten osramotio svojim postupkom pred punom dvoranom, što su mu prisutni odmah dali do znanja. Kapiten je postupio ko zadnje smeće u toj situaciji. Za razliku od tebe, ja Mirzu gotivim, gotivio sam ga i prije, jedan od "najvećih" što je nosio naš dres, al' situacija o kojoj se priča mu nimalo nije trebala. Doduše, ni prvi ni zadnji ispad našeg kapitena u repki. :kafa:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 03 jul 2019, 20:03

Tracy3McGrady je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:
SiamoNoi je napisao/la:Musa taman da cijelu sezonu odradi u G ligi i dalje ima budućnost u NBA-u.
Ako Pajo patak kaže da nema, onda nema. Šta ti tu nije jasno? Propao načisto, klupa u ABA ligi, ukoliko plati nekome. Nivo ispod Vrabca i sličnih. :kafa:
Pa što ga uopšte citiraš? Vidiš da frajer ima problema sa njim, na gnjavatore pa neka se sam sa sobom svađa.

Musa će biti u rotaciji, e sad sve zavisi koliko će minuta imati ali ja ga vidim na 15 minuta, previše talenta ima da bi opet igrao G-league
Ma dosadno mi je, a ovaj maloumnik mi je zabavan za proučavanje ljudske psihe. Doduše ovaj je tu negdje na granici ljudskosti, al' hajd.

Izvinjavam se ostalima koji prate temu, i onima koji su dotičnog dodali na te liste, pa ga čitaju radi mene. :roll:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 03 jul 2019, 23:58

Tesnjak1991 je napisao/la:
japa je napisao/la:hahaha kakva karikatura pocne pricu o bavljenju sportom odgovoris mu onda ti ons tavi rijeci usta i iskonstruise cijelu pricu o prefesionalnoj karijeri i ozlijedi hahaha pa ti sve vrijeme pricas o nekakvom bavljenju sportom bice prije da si ti taj igrao sam dobro ali zayebo me sudija ovaj ozlijeda..Ti se gubis ekspertu ne nzas sta da pises kada ti se konstruktivno odgovori pa izmisljas prica o Vrabcima itd...Pricas o bavljenju sportom i optuzujes nekoga dal se bavio ili nije i da nema pojma eto ne moze samo profesionlni kosarkasi poput tebe smiju komentarisati ocito ne znas onu da bi razumio sta i kako radi konj ne moras da budes konj.

Ma ja ta ce Mozgovi i Teletovic ka?ine jedne cuj oni nesto Musi da pricaju sta ima :rol: No dobro vidjecemo hoce li napraviti karijeru ko levati Mozgov i Teletovic...
Optužujem nekog? :wtf: Pa kažeš bavio se sportom, pa sam preko toga zaključio da si zbog povrede naglo prekinuo karijeru. Jer ipak zbog iste si jednog od najvećih evropskih talenata nakon jedne godine vratio u Evropu i predvidio mu kraj karijere u NBA. Hej, pa de samo pročitaj to, nakon godinu dana, jednom od najvećih evropskih talenata pajo patak predvidio kraj NBA karijere. Pa ko je bolan karikatura ovdje? :rol:

Uporan si u komentarisanju, odnosno pisanju gadosti na temi "Džanan Musa". Temi koja je otvorena za momka kojeg kao što si sam rekao ne simpatišeš, ali si uporan u pisanju gluposti na istoj. Ja koga ne simpatišem, ne interesuje me, vjerujem tako i većina normalnih ljudi.

Eh tu dolazimo do tvoje "bolesti", samo ja sam inžinjer materijala, a ne psiholog/psihijatar, pa ne mogu postaviti tačnu dijagnozu. Al' ozbiljno ti savjetujem da posjetiš malo bolnicu, da vidiš kad i gdje je krenulo naopako u tvom jadnom životu, do te mjere da konstantno pišeš i smaraš na ovoj temi.

Sinček moj, koje veze ima karijera koju su napravili dotični, sa činjenicom da se kapiten osramotio svojim postupkom pred punom dvoranom, što su mu prisutni odmah dali do znanja. Kapiten je postupio ko zadnje smeće u toj situaciji. Za razliku od tebe, ja Mirzu gotivim, gotivio sam ga i prije, jedan od "najvećih" što je nosio naš dres, al' situacija o kojoj se priča mu nimalo nije trebala. Doduše, ni prvi ni zadnji ispad našeg kapitena u repki. :kafa:
Pa nisu svi sportovi profitabilni da bi ganjao neku karijeru neki su fizicki cak i zahtjevniji ali tebi ocito sport zavrsava sa fudbalom i kosarkom pa odma pricas o nekim karijerama itd..

Pa sta ako sam predvidio nemam pravo da predvidjam sta li? Ili se smije samo pozitivno predvidjati? Sta sam uporan ovdje se javim svako par mjeseci i to kad procitam glupe komentare subjektivnih fanova koji za svaki neuspjeh imaju izgovor a svaki uspjeh preuvelicavaju ko da je ne znam ti sta. Mislim kako da se ne javim da se smijem likovima koji pricaju Musa razvaljuje bice MVP G lige itd...ovo ono a nejga ni u uzem izboru :rol: kako da mi ne bude smijesno?

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 04 jul 2019, 08:35

Izgleda da je promjenio broj i uzeo #13
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Chinaglia
Postovi: 31069
Pridružen/a: 16 jan 2014, 11:54
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Chinaglia » 04 jul 2019, 15:24

Tracy3McGrady je napisao/la:Izgleda da je promjenio broj i uzeo #13
nije smio od acyja trazit 13 :mrgreen:

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la AirRamiz » 05 jul 2019, 18:03

veceras Brooklyn igra u Vegasu....javite ako bude linkova

Avatar
Zeka
Postovi: 583
Pridružen/a: 04 sep 2011, 10:06
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Zeka » 06 jul 2019, 01:02

ima li ko linkkk

Avatar
Ghuraba
Postovi: 4223
Pridružen/a: 02 jul 2019, 15:24

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ghuraba » 06 jul 2019, 01:04

Strasno je bitno da Musa odigra dobro ovu SL i da tako pokaze da se na njega moze ozbiljno racunati. Posebno bi bilo znacajno da ga krene sut i da pogodi neke trojke, jer je to, po meni, najbolji put da kupi sebi minute s klupe. Tako bi jos uvijek losu odbranu mogao staviti u drugi plan, jer se uvijek od igraca s klupe prvenstveno ocekuje da zabiju nesto. Teletovic nikad nije postao ni solidan defanzivac, ali je svejedno cesto bio prva ili druga zamjena. Takodjer, vazno je i da u toku ove SL pokaze da je bolji igrac od Kurucsa, ma koliko mi mozda smatrali da to nije toliko bitno.

Ja ne sumnjam u njega, samo da ga, ako Bog da, povrede zaobidju. Sretno, Musa majstore! :bih:

P. S. Nadam se da cemo vec veceras vidjeti dobro uvjezban desni ulaz. :cool:

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 06 jul 2019, 01:05

Ima li ko link
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
Federer17
Postovi: 7134
Pridružen/a: 16 apr 2016, 01:42

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Federer17 » 06 jul 2019, 01:07

Tracy3McGrady je napisao/la:Ima li ko link
https://nba-stream.com/live/mavericks-l ... channel-2/

Pusti na nekom od ovih kanala.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 06 jul 2019, 01:12

Tracy3McGrady je napisao/la:Ima li ko link

Ovaj ri je najbolji,ne stopa nimalo
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 06 jul 2019, 01:12

Ima na youtube, postavio Boston tamo na nba forumu.

Nervozan, jel šta zabio tek sam se uključio?

Hvala buraz, youtube je zakon.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 16 gostiju.