Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 21 jan 2019, 15:56

Tracy3McGrady je napisao/la:
japa je napisao/la:Trebao biti oko 15og pa odlucio ostati u Americi i izabran jedva na 29om gdje se sa dusom rastavljao na stolu iscekujuci dva posljednja picka, gluplji izgovor odavno nisam cuo, uosalom cak i da je izabran na 15om pa i 10om to nista ne znaci, takvih top talenata vazda pun ku?ac bio u prvoj rundi, pokazali su se losim i mnogo veci pickovi i prospekti od Muse. Tako da ni Musin neuspjeh u NBA ne bi bio nista cudno...
Naravno na svakom ćošku talenat poput Muse, u dan te yebo kakvih mentola ima. Kako će vam ubrzo zacepiti usta to je strašno, ali vi tada nećete imati obraza da napisete nešto pozitivno.

Igrali su Musa i Kurucs zajedno u G-League pa je musa jedno 10 puta bio bolji, i to ne jednom nego u svakoj tekmi, jednostavno je bolji košarkaš od istog. To što Musa ima 4-5 crnaca na njegovoj poziciji, i to što im se moraju dati minute kako bi uspjeli da ih trejduju to je druga priča. Kad tad će morati dobiti priliku, i kad dobije vidjet će se taj njegov kvalitet, a do tada nemoj da gubite vrijeme nego pljujte što više, jer poslije ćete se morati stidjeti svojih komentara, i pričati kako ste samo htjeli da napreduje.

Jel fakat neko ozbiljno misli da je Kurucs bolji igrač od Muse?
Ne mozes neznalicama prikazati da je mlijeko bijelo i to je to
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 21 jan 2019, 16:16

Tracy3McGrady je napisao/la:
japa je napisao/la:Trebao biti oko 15og pa odlucio ostati u Americi i izabran jedva na 29om gdje se sa dusom rastavljao na stolu iscekujuci dva posljednja picka, gluplji izgovor odavno nisam cuo, uosalom cak i da je izabran na 15om pa i 10om to nista ne znaci, takvih top talenata vazda pun ku?ac bio u prvoj rundi, pokazali su se losim i mnogo veci pickovi i prospekti od Muse. Tako da ni Musin neuspjeh u NBA ne bi bio nista cudno...
Naravno na svakom ćošku talenat poput Muse, u dan te yebo kakvih mentola ima. Kako će vam ubrzo zacepiti usta to je strašno, ali vi tada nećete imati obraza da napisete nešto pozitivno.

Igrali su Musa i Kurucs zajedno u G-League pa je musa jedno 10 puta bio bolji, i to ne jednom nego u svakoj tekmi, jednostavno je bolji košarkaš od istog. To što Musa ima 4-5 crnaca na njegovoj poziciji, i to što im se moraju dati minute kako bi uspjeli da ih trejduju to je druga priča. Kad tad će morati dobiti priliku, i kad dobije vidjet će se taj njegov kvalitet, a do tada nemoj da gubite vrijeme nego pljujte što više, jer poslije ćete se morati stidjeti svojih komentara, i pričati kako ste samo htjeli da napreduje.

Jel fakat neko ozbiljno misli da je Kurucs bolji igrač od Muse?
Sta si se upalio ko kutnjak, ja cu se javiti ovdje taman Musa prsten uzeo kao MVP finala i priznacu da sam pogrijesio ali tebe boli sto znas da su mizerne sanse da Musa napravi ono sto ti prizeljkujes. Ti si na fonu nekog velikog patriote pa navijacki hoces nesto ali djaba ohladi glavu realnost ti ej ovo sada. Tebi cu reci isto sto i onome ranije, Kurucs je bolji dok se ne dokaze suprotno, te poluprofesionalne utakmice razvojene lige mozes okaciti macku o rep, jedan igra u NBA drugi ne igra, pametnom dosta i dok god bude tako Kurcs je bolji...

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 21 jan 2019, 16:17

Momak je realniji od tebe
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

filip13
Postovi: 38025
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 21 jan 2019, 17:17

hz1987 je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la: jasta je eto mi coravi :mrgreen: , i ja sam pogledo sve njegove utakmice otkad je u Cedeviti i kad je igro po par minuta pa sve do odlaska u NBA i iskreno sam izgubio nadu da ce on biti neki vrhunski igrac ikad
Da Musa igra u Bayernu, hladno bi za istu minutazu zabijao vise poena od Djedovica. Jedini segment u kojem je Nihad bolji od njega je odbrana.

Ja nigdje nisam rekao da ce Dzanan biti neki superstar u nba, ali uz onakav karakter i maksimalnu predanost kosarci, nema razloga da ne vjerujem da ce se uspjeti nametnuti tamo. Djedovic je po tom pitanju susta suprotnost. Frajer se zadovoljio da citav zivot igra po ekipama koje nisu dostojne Eurolige (osim sto Bayern ponekad pokaze da moze parirati najboljima), iako je prije 4-5 godina igrao vrhunsku kosarku i mogao je birati klub u kojem ce igrati.

Btw, smijesni su mi ovi koji ovdje spominju tog Latvijca Kurucsa i koriste ga kao neki argument protiv Musa, iako nikad u zivotu nisu culi za njega, a kamoli gledali kako momak igra. Njemu su se jednostavno poklopile neke stvari. Na pripremnim tekmama je, u ono malo minuta sto je dobio, pogodio haman sve sto je bacio na kos i to mu je kasnije u RS otvorilo znatno vise prostora nego sto se ocekivalo (za to vrijeme je Musa bio povrijedjen i nije ni mogao igrati). Poslije toga su se povrijedili haman svi igraci koji pokrivaju njegovu poziciju, on je dobio priliku i odlicno je iskoristio. Daleko od toga da momak nema odredjeni kvalitet, ali i prije pola godine i sad on je losiji kosarkas od Muse i to ce se aBd uskoro vidjeti. Fizicki, iako je takodjer jako mrsav, spremniji je za nba od Dzanana, ali igracki nije i nikad nece biti. Energican je kosarkas i gine na obje strane parketa, ali na njega trenutno protivnici uopste ne obracaju paznju i uglavnom na racun toga zabija te neke poene.
musa cim postigne potrebnu kilazu i snagu, bice statistikom i igrom bez vecih problema u rangu igraca tipa rudy gay. valjace loptu, dodavati, probijati, nauciti igrati ledjno, sut za 3, sut s distance, po potrebi igrati od 1 do 4.

skoro pa all star ce biti

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la jasmin10 » 21 jan 2019, 19:45

Kobe brate barem ti nemoj replicirati ovom trolu.

Avatar
DamirT
Postovi: 13950
Pridružen/a: 15 maj 2018, 19:20
Lokacija: Tuzla
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DamirT » 24 jan 2019, 01:54

Kad se vraca Musa na teren?
Puno love sam potrošio na piće, žene i auta. Ostatak sam spiskao.
G.B.

"Bruka i sramota. Dovidjenja" - Igor Kristic

Rona i Leao - Mjauuu 🐈

Devedesetka - 👏👏

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 24 jan 2019, 01:56

DamirT je napisao/la:Kad se vraca Musa na teren?
Trebao bi za 5-7 dana
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

mirzateletovicc
Postovi: 1629
Pridružen/a: 10 mar 2013, 00:22
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la mirzateletovicc » 24 jan 2019, 02:07

Eselamu alejkum.
Neznam da li ko gleda sad Houston-New York.
Sta radi Harden. 17 poena u prvoj četrtini. Jos tri minute do kraja prve

Zagor121
Postovi: 273
Pridružen/a: 19 jun 2018, 23:45
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Zagor121 » 24 jan 2019, 18:13

Vidim Musa vec pokopan kod nekih,kako ce vam samo usta zacepiti da znate...
Dan tmuran ja mahmuran

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 24 jan 2019, 18:43

Zagor121 je napisao/la:Vidim Musa vec pokopan kod nekih,kako ce vam samo usta zacepiti da znate...
Ništa novo, isto se moglo čitati i za Nurkića. Naša posla. Nek' se on oporavi, ne sumnjam u njegov uspjeh u budućnosti. :bih: :bih:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Rokoko87
Postovi: 14670
Pridružen/a: 17 mar 2016, 20:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Rokoko87 » 24 jan 2019, 18:44

Onaj remA pisao nekoć da su Udoh i Vesely bolji od Nurka :lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 24 jan 2019, 18:48

Ofirno poredjenje Muse sa Nurkicem se nastavlja. Molio bi vas da pogledate rookie sezonu Nurkica i uporedite je sa Musinom pa dav vidite koliko se brukate. Ako je neko za Nurkica u rookie sezoni govorio propasce vratice se u Evropu to je bio obican hejt jer pricamo o igracu koji je imao pristojnu minutazu i ucinak koji nije nagovjestavao povratak u evropu i njega ne mozemo poistovjetiti kao rookiea sa Musom koji kao rookie igra razvojnu ligu.
Zadnja izmjena: japa, dana/u 24 jan 2019, 18:49, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 24 jan 2019, 18:48

japa je napisao/la:Ofirno poredjenje Muse sa Nurkicem se nastavlja. Molio bi vas da pogledate rookie sezonu Nurkica i uporedite je sa Musinom pa dav vidite koliko se brukate. Ako je neko za Nurkica u rookie sezoni govorio propasce vratice se u Evropu to je bio obican hejt jer pricamo o igracu koji je imao pristojnu minutazu i ucinak i ne mozemo poistovjetiti njega kao rookiea sa Musom koji kao rookie igra razvojnu ligu.
Jarane nurka je bio godinu stariji od muse.Eto koliko se ti brukas hejteru
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 24 jan 2019, 18:50

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Ofirno poredjenje Muse sa Nurkicem se nastavlja. Molio bi vas da pogledate rookie sezonu Nurkica i uporedite je sa Musinom pa dav vidite koliko se brukate. Ako je neko za Nurkica u rookie sezoni govorio propasce vratice se u Evropu to je bio obican hejt jer pricamo o igracu koji je imao pristojnu minutazu i ucinak i ne mozemo poistovjetiti njega kao rookiea sa Musom koji kao rookie igra razvojnu ligu.
Jarane nurka je bio godinu stariji od muse.Eto koliko se ti brukas hejteru
PA pricas ko da je razlika tri cetiri godine :rol: :rol: jedna godina razlike je nista...

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 24 jan 2019, 18:51

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Ofirno poredjenje Muse sa Nurkicem se nastavlja. Molio bi vas da pogledate rookie sezonu Nurkica i uporedite je sa Musinom pa dav vidite koliko se brukate. Ako je neko za Nurkica u rookie sezoni govorio propasce vratice se u Evropu to je bio obican hejt jer pricamo o igracu koji je imao pristojnu minutazu i ucinak i ne mozemo poistovjetiti njega kao rookiea sa Musom koji kao rookie igra razvojnu ligu.
Jarane nurka je bio godinu stariji od muse.Eto koliko se ti brukas hejteru
PA pricas ko da je razlika tri cetiri godine :rol: :rol: jedna godina razlike je nista...
Nurkic kad je je bio musino godiste imao 11 poena u aba ligi.Jest da je igrao manje minuta ali to je zbog manjka fizicke spreme
tako da..Take this L
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 24 jan 2019, 18:55

Nurkic masina putuje kroz vrijeme hahaha Ne sjecam se Nurkiceve statistike u Cedeviti ali znam da je bio starter i da su bili u finalu ABA lige. Vise je napravio nego beskorisni Musa svakako..

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 24 jan 2019, 18:57

japa je napisao/la:Nurkic masina putuje kroz vrijeme hahaha Ne sjecam se Nurkiceve statistike u Cedeviti ali znam da je bio starter i da su bili u finalu ABA lige. Vise je napravio nego beskorisni Musa svakako..
Musa bio starter i dosli do final foura velika razlika a bio godinu mladi.Nemoj se raspravljat oko stvari o kojim nemas pojma :thumbup:
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 24 jan 2019, 19:01

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Nurkic masina putuje kroz vrijeme hahaha Ne sjecam se Nurkiceve statistike u Cedeviti ali znam da je bio starter i da su bili u finalu ABA lige. Vise je napravio nego beskorisni Musa svakako..
Musa bio starter i dosli do final foura velika razlika a bio godinu mladi.Nemoj se raspravljat oko stvari o kojim nemas pojma :thumbup:
Jedno je izboriti final four drugo je u beogradu dobiti Partizan ili Zvezdu na istom, ne mogu se sjetiti. Uglavnom u Hrvatskoj svi pamte Nurkica i sjecaju ga se, Musu su i zaboravili, bio bitan ko desni enter na tastaturi. Uostalom vidimo ucinak u rookie sezonama prestani vise da smaras.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15725
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 24 jan 2019, 19:03

japa je napisao/la:
BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Nurkic masina putuje kroz vrijeme hahaha Ne sjecam se Nurkiceve statistike u Cedeviti ali znam da je bio starter i da su bili u finalu ABA lige. Vise je napravio nego beskorisni Musa svakako..
Musa bio starter i dosli do final foura velika razlika a bio godinu mladi.Nemoj se raspravljat oko stvari o kojim nemas pojma :thumbup:
Jedno je izboriti final four drugo je u beogradu dobiti Partizan ili Zvezdu na istom, ne mogu se sjetiti. Uglavnom u Hrvatskoj svi pamte Nurkica i sjecaju ga se, Musu su i zaboravili, bio bitan ko desni enter na tastaturi. Uostalom vidimo ucinak u rookie sezonama prestani vise da smaras.
Ko mi kaze da smaram :tokralju: Ti se upalis na svaki pozitivan komentar.Shvatili smo tvoje misljenje i nemoj biti naporan molim te
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 24 jan 2019, 19:10

De nam reci ucinak Muse prosle godine u play offu protiv buducnosti? Evo da ti pomognem prva utakmica 5 poena, druga 5 i treca ispao iz startne petorke 4 poena :tokralju: :tokralju:

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 4 gosta.