Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerminh74 » 15 jul 2018, 09:24

gaston je napisao/la:Gledaj sebe Dzanane sine.

Ovaj narod ionako yebe ko stigne, što bi ti bio izuzetak. Ionako će te prvom prilikom pljuvati bez obzira dao ti njima sve ili ništa.
Dođi kad ti se digne qrc da igraš i mjera.
A nije to problem
Neka kaze necu ili ne smijem i vecina (barem ja) nece ga osudzivati, ali naravno isto bi za vecinu bio samo jos jedan igrac u NBA koji bi bio puno manjem broju djece bio idol
Problem je u izjavama ja cu uvijek igrati i na prvom ispitu gdje ce te rijeci dokazati pasti, nije sav narod hrpa budala pa da pada na izjave, a vec nas je odskolovao mirza sa izjavama "ja cu dok me noge nose igrati za reprezentaciju" i onda nikada vise ne zaigra
Prema tome nemoj sr.ati, pa se ljutiti kada te neko na to podsjeti, pogotovu kada dobijes zagarantovani ugovor
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2018, 10:06

nerminh74 je napisao/la:
gaston je napisao/la:Gledaj sebe Dzanane sine.

Ovaj narod ionako yebe ko stigne, što bi ti bio izuzetak. Ionako će te prvom prilikom pljuvati bez obzira dao ti njima sve ili ništa.
Dođi kad ti se digne qrc da igraš i mjera.
A nije to problem
Neka kaze necu ili ne smijem i vecina (barem ja) nece ga osudzivati, ali naravno isto bi za vecinu bio samo jos jedan igrac u NBA koji bi bio puno manjem broju djece bio idol
Problem je u izjavama ja cu uvijek igrati i na prvom ispitu gdje ce te rijeci dokazati pasti, nije sav narod hrpa budala pa da pada na izjave, a vec nas je odskolovao mirza sa izjavama "ja cu dok me noge nose igrati za reprezentaciju" i onda nikada vise ne zaigra
Prema tome nemoj sr.ati, pa se ljutiti kada te neko na to podsjeti, pogotovu kada dobijes zagarantovani ugovor

da,bas tako,vidicemo njega i nurkica hoce li doci u septembru ,petnaestak dana prije predsezonskih utakmica

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2018, 10:16

https://www.klix.ba/sport/kosarka/musa- ... /180714035

trening kamp pocinje pocetkom septembra,a kvalifikacije 13. septembra,sta mislite sta ce biti,izabrati trening kamp ili kvalifikacije?

Bassha
Postovi: 8749
Pridružen/a: 01 dec 2013, 20:40
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Bassha » 15 jul 2018, 10:20

Ako bude slusao Miska nece njega biti u Septembru
#Bosnianbeast

#DLOading



#WeGoHard

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Drape » 15 jul 2018, 10:31

Džanan usput u prolazu: "Sean, šta misliš da odem odigrati u septembru dvije za reprezentaciju?"
Marks: "Znaš da je odluka na tebi, ali moj ti je savjet da ostaneš ovdje".
Džanan: "Zaboravi da sam te išta pito".

Džanan Musa se oglasio na facebooku: "Nakon višesatnog ubjeđivanja i moljakanja u njegovoj kancelariji, iako sam već savio majice i bokserice, GM mi je striktno zabranio da igram za reprezentaciju..."

1500 lajkova, 350 puta podjeljeno, citirano od strane svih portala, nacija u ekstazi.

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2018, 10:41

i nije to samo do muse,nego i nakaradnog sistema kvalifikacija,pitanje je ko ce od evropljana tad uopce doci,kad im tad uveliki traju trening kampovi,ali jbg ne treba letiti sa izjavama,tipa doci cu svaki put i tako to,kad zna do ne ovisi sve o njemu

Avatar
DaVinci
Postovi: 2846
Pridružen/a: 18 jun 2017, 20:32
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la DaVinci » 15 jul 2018, 16:12

nerminh74 je napisao/la:A nije to problem
Neka kaze necu ili ne smijem i vecina (barem ja) nece ga osudzivati, ali naravno isto bi za vecinu bio samo jos jedan igrac u NBA koji bi bio puno manjem broju djece bio idol
Problem je u izjavama ja cu uvijek igrati i na prvom ispitu gdje ce te rijeci dokazati pasti, nije sav narod hrpa budala pa da pada na izjave, a vec nas je odskolovao mirza sa izjavama "ja cu dok me noge nose igrati za reprezentaciju" i onda nikada vise ne zaigra
Prema tome nemoj sr.ati, pa se ljutiti kada te neko na to podsjeti, pogotovu kada dobijes zagarantovani ugovor
Ko mi nikad nismo bili mladi pa lajali na sve strane razne krilatice koje sad ne bi ni u snu vise izgovorili ... momak frisko izas'o iz pelena, pun mladalackog entuzijazma, idealizma, patriotizma i bubn'o prvo cime ce se dodvoriti narodnoj masi ... sad kad je skont'o da su zivot dolari a ne narodne mase nada se da mu raja nece plaho prigovarati sta je srao nekad ... ja njegove dolare necu pratiti jer ni on nece mene ispratit' u septembru i moju zelju da prodjemo 2 krug kvalifikacija ... hvala za pretkvalifikacije i sad adio ... :salut:
"Mi smo pogana sredina, j@bo ja nama svima mamu u usta! Odgovorno tvrdim da smo najgori i ako se barem malo ne promijenimo, nikada nam neće biti bolje." by fks74

Avatar
taremuha
Postovi: 838
Pridružen/a: 18 sep 2016, 13:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la taremuha » 15 jul 2018, 17:02

Kako se odjednom stvori neka priča na ovoj temi kao da se oprostio od reprezentacije :urnebes:

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2018, 17:22

pa ne znam bas da ce bilo koji evropski igrac tek tako lako doci na ove kvalifikacije a trening kamp u punom jeku,mozda veterani kao gasol

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerminh74 » 15 jul 2018, 18:36

taremuha je napisao/la:Kako se odjednom stvori neka priča na ovoj temi kao da se oprostio od reprezentacije :urnebes:
Mi ako se ne kvalifikovujemo na SP skoro pa da jeste jer nece biti vise igraca da se kvalifikujem igdje, tako da se nije de jure oprostio, ali de facto jeste
Cak ako dodze u septembru vrlo lako nas moze kostati utakmica protiv belgije, nije mi jasno kako vi to ne mozete shvatiti
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Avatar
Drape
Postovi: 10417
Pridružen/a: 20 feb 2018, 12:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Drape » 15 jul 2018, 19:12

Probleme sa odazivanjem NBA igrača ima velik broj reprezentacija, Nurkić i Musa tu nisu nikakav poseban niti karakterističan za nas problem, jedino po čemu se negativno ističu je bacanje ubleha o klubovima koji im "zabranjuju" da se odazovu, kupovanje poena na Srebrenici, Armiji BiH...Izgleda da iz nekog razloga što im je više nevažno igranje za reprezentaciju to im je važnije da imaju pozitivniji imidž u našoj javnosti, pa ga pokušavaju održati na načine koji nemaju veze sa loptom. Što češće ne igraju za reprezentaciju to češće bez da trepnu izgovore da će se uvijek odazivati, zaista nevjerovatno.

Naš pravi problem je što se događaju Preldžić, Đedović, Biberović...to je ono samo naša karma. Nemojmo mrziti Juku i Džanana dok...

Onda i za skoro sve u hijerarhiji ispod NBA dvojca jednako nisi više siguran da će se odazvati kao i za njih, od Gordića pa do Karahodžića. Daleko je situacija od te da nam se svi odazivaju samo su problem Juka i Džanan, nemojmo na njih akumulirati nezadovoljstvo samo jer su bolji igrači od ostalih. Daj da prvo osiguramo da i kad dođu neće Juka ispod koša startati sa Alibegovićem.

Veći je problem i Savez koji godinu dana nakon što je izbačen Renfroe ne može da završi novog Amerikanca. Da barem kažu da ga i ne traže, ja bih to itekako poštovao, hoćemo da igramo samo sa našim snagama. Ili da barem rade u tišini. Ne, mi u medijima pratimo svaki njihov korak sa Wilbekinom i Adamsom koji ih zajedno sa menadžerima vuku za nos a reprezentacija BiH gubi na renomeu, smiju nam se ljudi.


Mi najviše pričamo o Juki i Džananu pa ispade da su oni najveći problem, a realnost je da su najmanji od problema koji bi stali u dvije sveske.

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2018, 19:17

Drape je napisao/la:Probleme sa odazivanjem NBA igrača ima velik broj reprezentacija, Nurkić i Musa tu nisu nikakav poseban niti karakterističan za nas problem, jedino po čemu se negativno ističu je bacanje ubleha o klubovima koji im "zabranjuju" da se odazovu, kupovanje poena na Srebrenici, Armiji BiH...Izgleda da iz nekog razloga što im je više nevažno igranje za reprezentaciju to im je važnije da imaju pozitivniji imidž u našoj javnosti, pa ga pokušavaju održati na načine koji nemaju veze sa loptom. Što češće ne igraju za reprezentaciju to češće bez da trepnu izgovore da će se uvijek odazivati, zaista nevjerovatno.

Naš pravi problem je što se događaju Preldžić, Đedović, Biberović...to je ono samo naša karma. Nemojmo mrziti Juku i Džanana dok...

Onda i za skoro sve u hijerarhiji ispod NBA dvojca jednako nisi više siguran da će se odazvati kao i za njih, od Gordića pa do Karahodžića. Daleko je situacija od te da nam se svi odazivaju samo su problem Juka i Džanan, nemojmo na njih akumulirati nezadovoljstvo samo jer su bolji igrači od ostalih. Daj da prvo osiguramo da i kad dođu neće Juka ispod koša startati sa Alibegovićem.

Veći je problem i Savez koji godinu dana nakon što je izbačen Renfroe ne može da završi novog Amerikanca. Da barem kažu da ga i ne traže, ja bih to itekako poštovao, hoćemo da igramo samo sa našim snagama. Ili da barem rade u tišini. Ne, mi u medijima pratimo svaki njihov korak sa Wilbekinom i Adamsom koji ih zajedno sa menadžerima vuku za nos a reprezentacija BiH gubi na renomeu, smiju nam se ljudi.


Mi najviše pričamo o Juki i Džananu pa ispade da su oni najveći problem, a realnost je da su najmanji od problema koji bi stali u dvije sveske.

:thumbup:

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 15 jul 2018, 23:03

:silent: prije par mjeseci su ga dizali u nebesa a Juku pljuvali bez razloga tada sam napisao jedva čekam dok Musa ode preko bare kada krene pljuvanje istog, hvala vam, pogodio i dočekao sam :clap: Napaceni Bosnjo, kao što Ivica Osim reče.
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 15 jul 2018, 23:13, ukupno mijenjano 1 put.

Avatar
akisarajevo92
Postovi: 17812
Pridružen/a: 16 mar 2014, 11:24
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la akisarajevo92 » 15 jul 2018, 23:10

ljubomora, momak uspjesan, sa 19 godina zivi u New Yorku i igra NBA

zivi zivot iz snova
Don't believe the hype.

Avatar
Ziggs
Postovi: 1564
Pridružen/a: 28 jul 2014, 17:35
Lokacija: DC

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Ziggs » 15 jul 2018, 23:55

Zvanicni trening kamp pocinje 22. Septembra za ekipe koje ucestvuju na Global Games ostalima je 25. Septembra. Prije tih datuma se ne smiju igraci zvanicno pojavljivati vec samo po nekim okupljanima koje organizuju sami igraci.

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerminh74 » 16 jul 2018, 08:19

akisarajevo92 je napisao/la:ljubomora, momak uspjesan, sa 19 godina zivi u New Yorku i igra NBA

zivi zivot iz snova
lumani je napisao/la::silent: prije par mjeseci su ga dizali u nebesa a Juku pljuvali bez razloga tada sam napisao jedva čekam dok Musa ode preko bare kada krene pljuvanje istog, hvala vam, pogodio i dočekao sam :clap: Napaceni Bosnjo, kao što Ivica Osim reče.
ovdje se ide iz krajnosti u krajnost
i naravno svaka kritika je pljuvanje
cinjenica je da je dzanan sam sebi skocio u usta svojim izjavama jer to vecina nas (barem ja) zamjera pogotovu jer je prvoj prepreci hladno presao preko svojih rijeci, a to se desilo pa mozda u krucijalnom momentu za BiH kosarku i to mu zamjeram
zapamtite, ako BiH ne bude igrala SP kosarka ide u žestokom padu

a to on igra u NBA ima milione, .... meni znaci apsolutno nista, ja sam daleko više ljut na naše političare koji ništa ne rade i kradu nam iz džepova milione, nisam ljut na ljude koje milione zarade radom i talentom
dok dzanan i jusuf su mi izuzetno interesatni ko BiH reprezentativci, takve cu ih uvjek bodriti i podrzavati
a jusuf i dzanan kao samo NBA igrači su mi isto kao svaki drugi igrač u NBA niti smrde niti mirišu
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

lumani
Postovi: 14879
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 16 jul 2018, 09:22

nerminh74 je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:ljubomora, momak uspjesan, sa 19 godina zivi u New Yorku i igra NBA

zivi zivot iz snova
lumani je napisao/la::silent: prije par mjeseci su ga dizali u nebesa a Juku pljuvali bez razloga tada sam napisao jedva čekam dok Musa ode preko bare kada krene pljuvanje istog, hvala vam, pogodio i dočekao sam :clap: Napaceni Bosnjo, kao što Ivica Osim reče.
ovdje se ide iz krajnosti u krajnost
i naravno svaka kritika je pljuvanje
cinjenica je da je dzanan sam sebi skocio u usta svojim izjavama jer to vecina nas (barem ja) zamjera pogotovu jer je prvoj prepreci hladno presao preko svojih rijeci, a to se desilo pa mozda u krucijalnom momentu za BiH kosarku i to mu zamjeram
zapamtite, ako BiH ne bude igrala SP kosarka ide u žestokom padu

a to on igra u NBA ima milione, .... meni znaci apsolutno nista, ja sam daleko više ljut na naše političare koji ništa ne rade i kradu nam iz džepova milione, nisam ljut na ljude koje milione zarade radom i talentom
dok dzanan i jusuf su mi izuzetno interesatni ko BiH reprezentativci, takve cu ih uvjek bodriti i podrzavati
a jusuf i dzanan kao samo NBA igrači su mi isto kao svaki drugi igrač u NBA niti smrde niti mirišu


Veća je stvar za našu kosarku sto se otišao u NBA, nego hoće li se pojaviti u Septembru.Dzanan će kao i svaki drugi igrač dolaziti na pripreme a ako nekada propusti, nije Smak svijeta, jer vjerovatno postoji neki razlog...
Zadnja izmjena: lumani, dana/u 16 jul 2018, 09:23, ukupno mijenjano 1 put.

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 16 jul 2018, 09:23

Ziggs je napisao/la:Zvanicni trening kamp pocinje 22. Septembra za ekipe koje ucestvuju na Global Games ostalima je 25. Septembra. Prije tih datuma se ne smiju igraci zvanicno pojavljivati vec samo po nekim okupljanima koje organizuju sami igraci.

desetak dana prije predsezonskih utakmica?,musa u ovom intervjuu rece pocetkom septembra da pocinje trening kamp

filip13
Postovi: 38044
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 16 jul 2018, 09:27

lumani je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:ljubomora, momak uspjesan, sa 19 godina zivi u New Yorku i igra NBA

zivi zivot iz snova
lumani je napisao/la::silent: prije par mjeseci su ga dizali u nebesa a Juku pljuvali bez razloga tada sam napisao jedva čekam dok Musa ode preko bare kada krene pljuvanje istog, hvala vam, pogodio i dočekao sam :clap: Napaceni Bosnjo, kao što Ivica Osim reče.
ovdje se ide iz krajnosti u krajnost
i naravno svaka kritika je pljuvanje
cinjenica je da je dzanan sam sebi skocio u usta svojim izjavama jer to vecina nas (barem ja) zamjera pogotovu jer je prvoj prepreci hladno presao preko svojih rijeci, a to se desilo pa mozda u krucijalnom momentu za BiH kosarku i to mu zamjeram
zapamtite, ako BiH ne bude igrala SP kosarka ide u žestokom padu

a to on igra u NBA ima milione, .... meni znaci apsolutno nista, ja sam daleko više ljut na naše političare koji ništa ne rade i kradu nam iz džepova milione, nisam ljut na ljude koje milione zarade radom i talentom
dok dzanan i jusuf su mi izuzetno interesatni ko BiH reprezentativci, takve cu ih uvjek bodriti i podrzavati
a jusuf i dzanan kao samo NBA igrači su mi isto kao svaki drugi igrač u NBA niti smrde niti mirišu


Veća je stvar za našu kosarku sto se otišao u NBA, nego hoće li se pojaviti u Septembru.Dzanan će kao i svaki drugi igrač dolaziti na pripreme a ako nekada propusti, nije Smak svijeta, jer vjerovatno postoji neki razlog...

pa kako znas da ce dolaziti na pripreme,vidis da na ove nije dosao,pitanje je hoce li i u septembru,u novembru i februaru kad su ostale tekme normalno da nece moci doci

nerminh74
Moderator
Postovi: 7546
Pridružen/a: 22 mar 2008, 19:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerminh74 » 16 jul 2018, 09:51

lumani je napisao/la:
nerminh74 je napisao/la:
akisarajevo92 je napisao/la:ljubomora, momak uspjesan, sa 19 godina zivi u New Yorku i igra NBA

zivi zivot iz snova
lumani je napisao/la::silent: prije par mjeseci su ga dizali u nebesa a Juku pljuvali bez razloga tada sam napisao jedva čekam dok Musa ode preko bare kada krene pljuvanje istog, hvala vam, pogodio i dočekao sam :clap: Napaceni Bosnjo, kao što Ivica Osim reče.
ovdje se ide iz krajnosti u krajnost
i naravno svaka kritika je pljuvanje
cinjenica je da je dzanan sam sebi skocio u usta svojim izjavama jer to vecina nas (barem ja) zamjera pogotovu jer je prvoj prepreci hladno presao preko svojih rijeci, a to se desilo pa mozda u krucijalnom momentu za BiH kosarku i to mu zamjeram
zapamtite, ako BiH ne bude igrala SP kosarka ide u žestokom padu

a to on igra u NBA ima milione, .... meni znaci apsolutno nista, ja sam daleko više ljut na naše političare koji ništa ne rade i kradu nam iz džepova milione, nisam ljut na ljude koje milione zarade radom i talentom
dok dzanan i jusuf su mi izuzetno interesatni ko BiH reprezentativci, takve cu ih uvjek bodriti i podrzavati
a jusuf i dzanan kao samo NBA igrači su mi isto kao svaki drugi igrač u NBA niti smrde niti mirišu


Veća je stvar za našu kosarku sto se otišao u NBA, nego hoće li se pojaviti u Septembru.Dzanan će kao i svaki drugi igrač dolaziti na pripreme a ako nekada propusti, nije Smak svijeta, jer vjerovatno postoji neki razlog...
kako je veča stvar, šta mi kao država imamo od toga što on igra u NBA
ako misliš da nešto promoviše BiH u USA to odmah možeš zaboraviti jer amere stvarno ne zanima (znam iz ličnog iskustva) iz koje države igra neki igrač jer imaju dosta profesionalnih sportova koje prate hiljade stranaca i samo ih zanima šta taj igrač može
tako činjenica da Musa igra u NBA, dok reprezentacija tone sve dublje ništa ne znači i ista stvar vrijedi za Jusufa!
ja nisam pljuvač, ali neču ni tih opravdanja eto ne treba igrati za reprezentaciju jer državu promovira igranjem u NBA

i ponavljam mene zanimaju reprezentativci, NBA igrači me stvarno nešto previše ne tangiraju
KK Bosna - EL: 1979, Yu NC: 1978, 1980, 1983, Yu Cup: 1978, 1984, B&H NC: 1999, 2005, '06, '08, B&H Cup: 2005, '09, '10

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 31 gost.