Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 21 jul 2019, 18:59

Tesnjak1991 je napisao/la:Odustani na vrijeme bolan, ulaziš u raspravu sa likovima koji su otvoreno podržali Teletovića u ovoj situaciji:
Kapitenski je pokazao silu na momčiću, sirovina.. :clap:

Ovdje je Musa bio jedini krivac..

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 21 jul 2019, 19:10

lumani je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:Odustani na vrijeme bolan, ulaziš u raspravu sa likovima koji su otvoreno podržali Teletovića u ovoj situaciji:
Kapitenski je pokazao silu na momčiću, sirovina.. :clap:

Ovdje je Musa bio jedini krivac..
Naravno.
Sirovina kapitenski. Dosta onaj kratki video da se vidi šta su cijelu utakmicu radili, koliko su prljavo igrali, a kapiten gledao. Što li ne gurnu kojeg Rusa, umjesto što pokaza silu na djetetu. :hmmmmm:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 21 jul 2019, 19:21

Tesnjak1991 je napisao/la:
lumani je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:Odustani na vrijeme bolan, ulaziš u raspravu sa likovima koji su otvoreno podržali Teletovića u ovoj situaciji:
Kapitenski je pokazao silu na momčiću, sirovina.. :clap:

Ovdje je Musa bio jedini krivac..
Naravno.
Sirovina kapitenski. Dosta onaj kratki video da se vidi šta su cijelu utakmicu radili, koliko su prljavo igrali, a kapiten gledao. Što li ne gurnu kojeg Rusa, umjesto što pokaza silu na djetetu. :hmmmmm:
Misliš to bezobrazno dijete :idea: koji je kapitenu nesto psovao, na njega mislis :?: može biti sretan što je Mirza kapiten a ne netko poput Markovica.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 21 jul 2019, 19:27

Šta li mu je dobronamjerna sirovina rekla prije toga, prije nego ga je gurnuo? :urnebes: Evo na 2 videa, par situacija, 2 puta Musa i 1 Jusuf. Sirovine ni blizu da kapitenski vidi šta se desilo, da se nije ko ozlijedio ne daj Bože, valjda provjeravao da se nije koji Rus ozlijedio prilikom uderanja naših igrača. :rol:

Sirovinu pamtim po trici sa parkinga i ovom ponašanju. A gledao sam mu 99% NBA tekmi i unatoč tome.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 21 jul 2019, 19:31

Tesnjak1991 je napisao/la:Šta li mu je dobronamjerna sirovina rekla prije toga, prije nego ga je gurnuo? :urnebes: Evo na 2 videa, par situacija, 2 puta Musa i 1 Jusuf. Sirovine ni blizu da kapitenski vidi šta se desilo, da se nije ko ozlijedio ne daj Bože, valjda provjeravao da se nije koji Rus ozlijedio prilikom uderanja naših igrača. :rol:

Sirovinu pamtim po trici sa parkinga i ovom ponašanju. A gledao sam mu 99% NBA tekmi i unatoč tome.
Sta je Musa radio kod Mozgova :?: Teletovic u 20 godina karijere nije napravio neki skandal, a Musa je do 19 godine 2,3.

filip13
Postovi: 38065
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 21 jul 2019, 19:32

kako 20 godina karijere,hebemliga,pa nije sa 12 poceo igrati ozbiljnu košarku

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 21 jul 2019, 19:37

filip13 je napisao/la:kako 20 godina karijere,hebemliga,pa nije sa 12 poceo igrati ozbiljnu košarku
Filipe, naporan si.

filip13
Postovi: 38065
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 21 jul 2019, 19:38

neozbiljan si,ako vec spominjes skandale,pa zar i teletovic nije bio dio tog slkandala ,uz musu?

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15727
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 21 jul 2019, 19:40

Zasto 90% onih koji vole musu mrzw teletovica to mi nije jasno?I jedan i drugi su nasi reprezetativci,nas ponos
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 21 jul 2019, 19:40

filip13 je napisao/la:neozbiljan si,ako vec spominjes skandale,pa zar i teletovic nije bio dio tog slkandala ,uz musu?

Naporan si, pravi bukvalac.

filip13
Postovi: 38065
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 21 jul 2019, 19:44

a ti jbg neozbiljan

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 21 jul 2019, 19:47

lumani je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:Šta li mu je dobronamjerna sirovina rekla prije toga, prije nego ga je gurnuo? :urnebes: Evo na 2 videa, par situacija, 2 puta Musa i 1 Jusuf. Sirovine ni blizu da kapitenski vidi šta se desilo, da se nije ko ozlijedio ne daj Bože, valjda provjeravao da se nije koji Rus ozlijedio prilikom uderanja naših igrača. :rol:

Sirovinu pamtim po trici sa parkinga i ovom ponašanju. A gledao sam mu 99% NBA tekmi i unatoč tome.
Sta je Musa radio kod Mozgova :?: Teletovic u 20 godina karijere nije napravio neki skandal, a Musa je do 19 godine 2,3.
Teletović nije napravio skandal? Doslovno ukucaj Teletović skandal i pogledaj kako su mediji, što domaći što inostrani protumačili cijelu tu utakmicu. Dosta ih je pisalo o hvatanju za vrat djeteta i poslije utakmice. Inače ono nekom nešto psuješ (a koliko znam poslije je utvrđeno da nije psovao, već se pobunio baš zbog nedostatka zaštite od kapitena), onda i plačeš. Kaže nije napravio incidenta, valjda odbijanje izlaska iz igre kad te trener hoće zamjeniti, a ti odbiješ i odmahneš rukom zovemo nekako drugačije? Pa čovjek na time autu daje instrukcije šta će se i kako, dođe na pripreme ko neki amater sa 10 kg viška par x, i to nije incident? Doslovno čovjek izjavio da je došao i treneru rekao šta i kako treba. Privatizovao je reprezentaciju, koliko god to ko htio priznati ili ne, umislio da je Bog i batina u istoj.
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 21 jul 2019, 19:50

BosniaBoston je napisao/la:Zasto 90% onih koji vole musu mrzw teletovica to mi nije jasno?I jedan i drugi su nasi reprezetativci,nas ponos
Ja ga ne mrzim nit sam ga mrzio, da sam ga mrzio ne bih ga pratio u gluho doba noći pa ujutro ko zombi na predavanja išao. :bih:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

lumani
Postovi: 14882
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 21 jul 2019, 19:57

Tesnjak1991 je napisao/la:
lumani je napisao/la:
Tesnjak1991 je napisao/la:Šta li mu je dobronamjerna sirovina rekla prije toga, prije nego ga je gurnuo? :urnebes: Evo na 2 videa, par situacija, 2 puta Musa i 1 Jusuf. Sirovine ni blizu da kapitenski vidi šta se desilo, da se nije ko ozlijedio ne daj Bože, valjda provjeravao da se nije koji Rus ozlijedio prilikom uderanja naših igrača. :rol:

Sirovinu pamtim po trici sa parkinga i ovom ponašanju. A gledao sam mu 99% NBA tekmi i unatoč tome.
Sta je Musa radio kod Mozgova :?: Teletovic u 20 godina karijere nije napravio neki skandal, a Musa je do 19 godine 2,3.
Teletović nije napravio skandal? Doslovno ukucaj Teletović skandal i pogledaj kako su mediji, što domaći što inostrani protumačili cijelu tu utakmicu. Dosta ih je pisalo o hvatanju za vrat djeteta i poslije utakmice. Inače ono nekom nešto psuješ (a koliko znam poslije je utvrđeno da nije psovao, već se pobunio baš zbog nedostatka zaštite od kapitena), onda i plačeš. Kaže nije napravio incidenta, valjda odbijanje izlaska iz igre kad te trener hoće zamjeniti, a ti odbiješ i odmahneš rukom zovemo nekako drugačije? Pa čovjek na time autu daje instrukcije šta će se i kako, dođe na pripreme ko neki amater sa 10 kg viška par x, i to nije incident? Doslovno čovjek izjavio da je došao i treneru rekao šta i kako treba. Privatizovao je reprezentaciju, koliko god to ko htio priznati ili ne, umislio da je Bog i batina u istoj.
Dolazio je sa 10 kg viška on je takav, nikad nije bio spreman.. Svi mi ljeti radimo ono što želimo..dovoljno je taj Mirza platio iz svog džepa kada savez nije mogao njegove troškove pokriti. Dzanan Musa sa 17 godina prvo malo odgoja, pa onda kosarka. Nije on samo na Mirzu išao, gurao je on i u Cedeviti igrače.

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 21 jul 2019, 20:06

Svi mi ne igramo profesionalno košarku, nit igramo za reprezentaciju (bar ja ne). Opet kažem, nije psovanja bilo. ;)

Pametno, izignorisao si mi ostatak posta.

Hajd svakome svoje. :wave:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Zagor121
Postovi: 273
Pridružen/a: 19 jun 2018, 23:45
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Zagor121 » 21 jul 2019, 21:06

Oko cega se mi raspravljamo...
Dan tmuran ja mahmuran

Avatar
SiamoNoi
Postovi: 25689
Pridružen/a: 04 maj 2012, 15:23
Lokacija: Zagreb
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SiamoNoi » 21 jul 2019, 23:30

Ghuraba je napisao/la:SiamoNoi, kakav bolan igrac zadatka? Rudez je u nba uglavnom igrao u garbage timeu. Covjek nema 10 utakmica s dvocifrenim brojem poena tamo, a ti ga poredis s Mirzom
Ajde što blage veze o NBA-u nemaju,ali nisu sposobni ni čitat sa razumijevanjem.Čak ni iz drugog pokušaja :yawn:

Avatar
KK_Bosna
Moderator
Postovi: 7662
Pridružen/a: 11 mar 2008, 15:55
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la KK_Bosna » 22 jul 2019, 16:26

moj kobe, kada ces nauciti da se sa magarcima ne treba upustati u raspravu, oni ce samo govoriti "i-a" i ici po svom iako se u tematiku bas i razumiju kao i tovari...
"Po cistom individualnom kvalitetu od CP3a s vrhunca je bolji samo Magic Johnson"
"Paul George nije superstar. Argument: Superstara ne trpa Joe Ingles u dzep"

filip13
Postovi: 38065
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Džanan Musa

Post Postao/la filip13 » 22 jul 2019, 16:58

KK_Bosna je napisao/la:moj kobe, kada ces nauciti da se sa magarcima ne treba upustati u raspravu, oni ce samo govoriti "i-a" i ici po svom iako se u tematiku bas i razumiju kao i tovari...

zar ne bi ti kao moderator trebao da izbjegavas da druge forumase nazivas magarcima?

Avatar
Tesnjak1991
Postovi: 1844
Pridružen/a: 06 jan 2018, 17:45
Lokacija: Tešanj - Zenica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tesnjak1991 » 22 jul 2019, 17:03

filip13 je napisao/la:
KK_Bosna je napisao/la:moj kobe, kada ces nauciti da se sa magarcima ne treba upustati u raspravu, oni ce samo govoriti "i-a" i ici po svom iako se u tematiku bas i razumiju kao i tovari...

zar ne bi ti kao moderator trebao da izbjegavas da druge forumase nazivas magarcima?
Čekam sad kad će gospodin "admin" da ostavi upozorenje crvenom bojom. :rol: hoće, al' u q. :rol:
Izmislili su hiljadu načina da vreme prođe, a ni jedan jedini da se zaustavi... Što se mene tiče, više i ne moraju da rade na tome. Ovo baš i nisu neka vremena za zaustavljanje.

Mes Que Un Club!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Amazon [Bot], nerkolfc, Shategabri i 37 gostiju.