Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
AirRamiz
Postovi: 1497
Pridružen/a: 13 jan 2019, 00:49
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la AirRamiz » 18 jan 2019, 19:32

jel to Musa mijenjao prezime?

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 19 jan 2019, 13:01

Jel se oporavio bosanski Kobe?

Avatar
nerkolfc
Postovi: 12777
Pridružen/a: 14 maj 2013, 20:10
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la nerkolfc » 19 jan 2019, 13:05

japa je napisao/la:Jel se oporavio bosanski Kobe?
Oporavljen ali i dalje klupiran. Nema on mjesta u playoff ekipi nigdje. Da je bar neka lutrijska ekipa ali steta jbg. Ne znam samo zasto ga ne puste u G Ligu ionako im je tu bezveze.
Liverpool FC / NK Jedinstvo Bihać

“Hvala Allahu koji nema granice niti mjesta.”

Crazy Legs

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 19 jan 2019, 13:27

Sve je izvjesnije da ce na kraju sljedece sezone nazad u evropu.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la jasmin10 » 19 jan 2019, 15:04

Aha.
Eno i Nurkic se vratio u Evropu, bolji Vesely od njega.

Wandelanoite
Postovi: 7961
Pridružen/a: 17 jul 2015, 17:26
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Wandelanoite » 19 jan 2019, 15:31

japa je napisao/la:Sve je izvjesnije da ce na kraju sljedece sezone nazad u evropu.
:urnebes: :urnebes: :urnebes:
MES QUE UN CLUB!
Dušan Bajević - nastavak propasti bh. reprezentacije.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 19 jan 2019, 15:49

jasmin10 je napisao/la:Aha.
Eno i Nurkic se vratio u Evropu, bolji Vesely od njega.
Da, dobra usporedba igraca koji je u rookie sezoni ubacivao sedam poena na 16.5 minuta igre u prosjeku u 62 utakmice i igraca za kojeg nisam siguran je li ukupno proveo na svim utakmicama rookie sezone dosad 16.5 minuta na parketu :rol: Dje ces sa Nurkicem lika koji se izborio za neku minutazu i igrao u rookie sezoni redovno porediti igraca razvojne lige?


Dabogda se on sa tim Veselym mogao porediti a kamo li Jukom...

Avatar
Penaltiky
Postovi: 15051
Pridružen/a: 14 maj 2017, 17:04
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Penaltiky » 19 jan 2019, 16:38

Musa je tako građen da bi dva sata pado s drugog sprata, sad zasad on u NBA nema šta da traži.
Šit bi loš, a sudžuk žilav...

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la jasmin10 » 19 jan 2019, 17:04

japa je napisao/la:
jasmin10 je napisao/la:Aha.
Eno i Nurkic se vratio u Evropu, bolji Vesely od njega.
Da, dobra usporedba igraca koji je u rookie sezoni ubacivao sedam poena na 16.5 minuta igre u prosjeku u 62 utakmice i igraca za kojeg nisam siguran je li ukupno proveo na svim utakmicama rookie sezone dosad 16.5 minuta na parketu :rol: Dje ces sa Nurkicem lika koji se izborio za neku minutazu i igrao u rookie sezoni redovno porediti igraca razvojne lige?


Dabogda se on sa tim Veselym mogao porediti a kamo li Jukom...
Pa sta mene pitas ? Takvi kao ti su Nurkica slali u Evropu.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 19 jan 2019, 17:10

Hajde ba saberi se ko je Nurkica slao u Evropu? Ako neko jeste to je lupao i hejtao bezveze, za Musu to nije hejt to je realnost pa imamo svi oci pa vidimo sta se desava. Naravno nisam ekspert a ni prorok ne mogu znati tacno sta ce se desiti ali mnogo mi je blize realnosti da ce on uskoro nazad nego da ce tamo napraviti neku karijeru.

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 19 jan 2019, 17:22

Pa i ti hejtas, bolidu zatucani. Momak je bio povrijedjen duze od mjesec dana, tek se vratio treninzima i ti ga osudjujes sto ne dobija minute u fransizi kojoj je svaki mec bitan jer ce se, po svemu sudeci, grcevito boriti za PO do kraja sezone.

Na Dzananu je da svaki dan vrijedno radi na svojim nedostacima (pogotovo kad dodje ljeto) i da se naredne sezone pokusa izboriti za minute. Naravno, mnogo toga ce zavisiti od njegovog zdravlja jer je samo jedna kratka povreda od mjesec dana dovoljna da poremeti sve, ali i od konkurencije u timu Brooklyna. U nba nikad ne mozes znati da li ce neki superstar pojacati neku fransizu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
Kajzer10
Postovi: 4697
Pridružen/a: 06 sep 2015, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Kajzer10 » 19 jan 2019, 17:59

japa je napisao/la:Naravno nisam ekspert a ni prorok

Ali si pegla stari.

edin139
Postovi: 1075
Pridružen/a: 27 feb 2017, 18:45
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la edin139 » 19 jan 2019, 18:07

japa je napisao/la:Hajde ba saberi se ko je Nurkica slao u Evropu? Ako neko jeste to je lupao i hejtao bezveze, za Musu to nije hejt to je realnost pa imamo svi oci pa vidimo sta se desava. Naravno nisam ekspert a ni prorok ne mogu znati tacno sta ce se desiti ali mnogo mi je blize realnosti da ce on uskoro nazad nego da ce tamo napraviti neku karijeru.
Tacno tako.
Mnogo je lakše probiti se u NBA visokim igračima iz europe nego vanjskim + juka je fizički zvijer, a Musa skoro pa dijete u tim okvirima i pitanje je da li će ikada dostići fiziku osrednjeg NBA igrača.
Veća je vjerovatnoca da je za dvije godine u Europi nego u NBA.

Avatar
jasmin10
Postovi: 13652
Pridružen/a: 22 avg 2011, 01:29
Lokacija: Jablanica
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la jasmin10 » 19 jan 2019, 18:11

japa je napisao/la:Hajde ba saberi se ko je Nurkica slao u Evropu? Ako neko jeste to je lupao i hejtao bezveze, za Musu to nije hejt to je realnost pa imamo svi oci pa vidimo sta se desava. Naravno nisam ekspert a ni prorok ne mogu znati tacno sta ce se desiti ali mnogo mi je blize realnosti da ce on uskoro nazad nego da ce tamo napraviti neku karijeru.
Pa lupali bas tako kao sto ti lupas.

lumani
Postovi: 14868
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 19 jan 2019, 18:13

Ništa od Evrope igrati će u nba..

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 19 jan 2019, 20:53

kobe24 je napisao/la:Pa i ti hejtas, bolidu zatucani. Momak je bio povrijedjen duze od mjesec dana, tek se vratio treninzima i ti ga osudjujes sto ne dobija minute u fransizi kojoj je svaki mec bitan jer ce se, po svemu sudeci, grcevito boriti za PO do kraja sezone.

Na Dzananu je da svaki dan vrijedno radi na svojim nedostacima (pogotovo kad dodje ljeto) i da se naredne sezone pokusa izboriti za minute. Naravno, mnogo toga ce zavisiti od njegovog zdravlja jer je samo jedna kratka povreda od mjesec dana dovoljna da poremeti sve, ali i od konkurencije u timu Brooklyna. U nba nikad ne mozes znati da li ce neki superstar pojacati neku fransizu.
Bijednice jedan, vucibatino jedna nije povrijedjen citavu sezonu. Sad ce ispasti povreda ga poremetila pa zato ga nema na mapi a realno isti ku?ac i kad je povrijedjen i kad nije, u oba slucaja ne igra.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 19 jan 2019, 20:54

edin139 je napisao/la:
japa je napisao/la:Hajde ba saberi se ko je Nurkica slao u Evropu? Ako neko jeste to je lupao i hejtao bezveze, za Musu to nije hejt to je realnost pa imamo svi oci pa vidimo sta se desava. Naravno nisam ekspert a ni prorok ne mogu znati tacno sta ce se desiti ali mnogo mi je blize realnosti da ce on uskoro nazad nego da ce tamo napraviti neku karijeru.
Tacno tako.
Mnogo je lakše probiti se u NBA visokim igračima iz europe nego vanjskim + juka je fizički zvijer, a Musa skoro pa dijete u tim okvirima i pitanje je da li će ikada dostići fiziku osrednjeg NBA igrača.
Veća je vjerovatnoca da je za dvije godine u Europi nego u NBA.
E sad si hejter ne moze tako, nema govora o povratku bosanskog Kobea u Evropu evo lumeni decidno negira takve navode!

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 19 jan 2019, 20:56

japa je napisao/la: Bijednice jedan, vucibatino jedna nije povrijedjen citavu sezonu. Sad ce ispasti povreda ga poremetila pa zato ga nema na mapi a realno isti ku?ac i kad je povrijedjen i kad nije, u oba slucaja ne igra.
Samo najveci debili su mogli ocekivati da se on s onakvom konstitucijom nametne u svojoj prvoj nba sezoni. Ti po svemu pokazujes da si jedan od njih. :kafa:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 19 jan 2019, 20:59

kobe24 je napisao/la:
japa je napisao/la: Bijednice jedan, vucibatino jedna nije povrijedjen citavu sezonu. Sad ce ispasti povreda ga poremetila pa zato ga nema na mapi a realno isti ku?ac i kad je povrijedjen i kad nije, u oba slucaja ne igra.
Samo najveci debili su mogli ocekivati da se on s onakvom konstitucijom nametne u svojoj prvoj nba sezoni. Ti po svemu pokazujes da si jedan od njih. :kafa:
Pa vucibatino jedna ja to nisam ni ocekivao, ja sam ocekivao upravo ovo, nikakvu minutazu i sjedenje na klupi i prevario sam se posto je otisao korak nize tj. u razvojnu ligu. Jos jedna takva sezona i vraca se nazad. Pa ljudi od pika prve runde ocekuju ipak vise od 15 minuta ukupno odigranih za pola sezone. Naravno ti i dajle vjeruj da je to sve dio plana u kojem Musa sada trenira i priprema se da naredne sezone eksplodira, sta znas moguce je sve...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 19 jan 2019, 21:18

Zapamti ovo i javi se za godinu dana. :wave:
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.