Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 20 jan 2019, 20:56

Edine, imaš pametnijih stvari u životu, a konstantno si tu na temu Juke i evo sad Muse da se prosipas ko ne znam ti ko, za to imaš vremena. Ovdje je nas možda 10 aktivnih što obojicu podržavamo i u dobru i u zlu, znamo i mi kritiku napisati ali jasno se da primjetiti kad je kritika a kad je hejt u pitanju.

Eto ti ćeš mu čestitati, ako odigra dobro, a ako ne dobije priliku nastaviti ćeš sa trolanjem i pričati kako si uvijek znao itd...

Nego idi ti i dalje raditi te bitnije stvari u životu, a nama pusti da imamo lažnu nadu da će Musa nekad i postati igrač.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 20 jan 2019, 23:32

Meni nije problem da priznam ako pogrijesim pa cu tako i za Musu reci da sam pogrijesio ako nesot napravi ali opet kazem ja nikako njega ne vidim sa njegovim skillom, kvalitetom itd ni kao prosjecnog nba kosarkasa ali eto zivi bili pa vidjeli..Ja mislim da ce on biti nesto tipa Nihad Djedovic...

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 21 jan 2019, 00:09

Kojim njegovim skillom kralju, kad ste i ti i ovaj Edin priznali da ne gledate njegove meceve?

On je vec sad bolji od Nihada, a mladji je skoro 10 godina.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 21 jan 2019, 00:15

Ne, rekao sam da nisam pratio detaljno i svaku utakmicu a svakako da sam gledao dosta njih, pa ne bi komentarisao igraca kojeg nisam pogledao u zivotu kako igra. To da je vec sada bolji od Nihada je glupost, Djedovic ima nekoliko pristojnih sezona u euroligi i na evropskim je dobro igrao za nasu reprezentaciju. Musa nema nista od toga jos uvijek, jedino mozes reci da je bolji od Djedovica u njegovim godinama kada je imao 19-20 godina to razumijem ali ovo prvo je glupost.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 21 jan 2019, 00:20

japa je napisao/la:Ne, rekao sam da nisam pratio detaljno i svaku utakmicu a svakako da sam gledao dosta njih, pa ne bi komentarisao igraca kojeg nisam pogledao u zivotu kako igra. To da je vec sada bolji od Nihada je glupost, Djedovic ima nekoliko pristojnih sezona u euroligi i na evropskim je dobro igrao za nasu reprezentaciju. Musa nema nista od toga jos uvijek, jedino mozes reci da je bolji od Djedovica u njegovim godinama kada je imao 19-20 godina to razumijem ali ovo prvo je glupost.
Je li nihad u nba ligi?A to da je musa 2015 bio kadet to nije istina te sezone je poceo profesionalno i dobivao 13 minuta.
Realna komparacije je bogdanovic,ali bojan
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la legenda reala » 21 jan 2019, 00:34

kobe24 je napisao/la:Kojim njegovim skillom kralju, kad ste i ti i ovaj Edin priznali da ne gledate njegove meceve?

On je vec sad bolji od Nihada, a mladji je skoro 10 godina.
jasta je eto mi coravi :mrgreen: , i ja sam pogledo sve njegove utakmice otkad je u Cedeviti i kad je igro po par minuta pa sve do odlaska u NBA i iskreno sam izgubio nadu da ce on biti neki vrhunski igrac ikad
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 21 jan 2019, 00:44

legenda reala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Kojim njegovim skillom kralju, kad ste i ti i ovaj Edin priznali da ne gledate njegove meceve?

On je vec sad bolji od Nihada, a mladji je skoro 10 godina.
jasta je eto mi coravi :mrgreen: , i ja sam pogledo sve njegove utakmice otkad je u Cedeviti i kad je igro po par minuta pa sve do odlaska u NBA i iskreno sam izgubio nadu da ce on biti neki vrhunski igrac ikad
Niste coravi,ali bi mogli malo dioptriju pogledati :mrgreen:
Ozbiljno sad,musa ce ili biti solidan nba igrac ili bitan igrac euroligaskih final four ekipa ili glavna zvijezda prosjecne euroliga ekipe tipa shved.Očigledno je da nekima smeta uspjeh nasih igraca(pik prve runde sa 19 godina moze biti samo vrhunski talenat nemojte price da ste realni).Tako su ti govorili da je šarić igračina i druga dimenzija za nurkića pa šta se desilo?
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
legenda reala
Postovi: 33807
Pridružen/a: 30 jun 2010, 00:53
Lokacija: Gorazde
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la legenda reala » 21 jan 2019, 00:47

Jok ja za Juku se uvijek znalo da ce biti igračina, kod Muse je dosta upitnika isto vrijedi i to tvoje napisano a i ono sto paja pise, sve su samo nagađanja daj boze da bude nivo Shveda
Španski bijeli vuk, neprevaziđeni El Matador. Anđeo Madrida. Šef lob udaraca. Njegovo istinsko kraljevsko visočanstvo. Raul Gonzalez Blanco.

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 21 jan 2019, 00:49

legenda reala je napisao/la:Jok ja za Juku se uvijek znalo da ce biti igračina, kod Muse je dosta upitnika isto vrijedi i to tvoje napisano a i ono sto paja pise, sve su samo nagađanja daj boze da bude nivo Shveda
Prije dvije godine su juku isto tako slali u europu.Sacekajmo 2.godinu pa onda davajmo zakljucke
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 21 jan 2019, 02:08

legenda reala je napisao/la: jasta je eto mi coravi :mrgreen: , i ja sam pogledo sve njegove utakmice otkad je u Cedeviti i kad je igro po par minuta pa sve do odlaska u NBA i iskreno sam izgubio nadu da ce on biti neki vrhunski igrac ikad
Da Musa igra u Bayernu, hladno bi za istu minutazu zabijao vise poena od Djedovica. Jedini segment u kojem je Nihad bolji od njega je odbrana.

Ja nigdje nisam rekao da ce Dzanan biti neki superstar u nba, ali uz onakav karakter i maksimalnu predanost kosarci, nema razloga da ne vjerujem da ce se uspjeti nametnuti tamo. Djedovic je po tom pitanju susta suprotnost. Frajer se zadovoljio da citav zivot igra po ekipama koje nisu dostojne Eurolige (osim sto Bayern ponekad pokaze da moze parirati najboljima), iako je prije 4-5 godina igrao vrhunsku kosarku i mogao je birati klub u kojem ce igrati.

Btw, smijesni su mi ovi koji ovdje spominju tog Latvijca Kurucsa i koriste ga kao neki argument protiv Musa, iako nikad u zivotu nisu culi za njega, a kamoli gledali kako momak igra. Njemu su se jednostavno poklopile neke stvari. Na pripremnim tekmama je, u ono malo minuta sto je dobio, pogodio haman sve sto je bacio na kos i to mu je kasnije u RS otvorilo znatno vise prostora nego sto se ocekivalo (za to vrijeme je Musa bio povrijedjen i nije ni mogao igrati). Poslije toga su se povrijedili haman svi igraci koji pokrivaju njegovu poziciju, on je dobio priliku i odlicno je iskoristio. Daleko od toga da momak nema odredjeni kvalitet, ali i prije pola godine i sad on je losiji kosarkas od Muse i to ce se aBd uskoro vidjeti. Fizicki, iako je takodjer jako mrsav, spremniji je za nba od Dzanana, ali igracki nije i nikad nece biti. Energican je kosarkas i gine na obje strane parketa, ali na njega trenutno protivnici uopste ne obracaju paznju i uglavnom na racun toga zabija te neke poene.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

Avatar
hz1987
Postovi: 2089
Pridružen/a: 01 nov 2008, 10:27
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la hz1987 » 21 jan 2019, 12:36

kobe24 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la: jasta je eto mi coravi :mrgreen: , i ja sam pogledo sve njegove utakmice otkad je u Cedeviti i kad je igro po par minuta pa sve do odlaska u NBA i iskreno sam izgubio nadu da ce on biti neki vrhunski igrac ikad
Da Musa igra u Bayernu, hladno bi za istu minutazu zabijao vise poena od Djedovica. Jedini segment u kojem je Nihad bolji od njega je odbrana.

Ja nigdje nisam rekao da ce Dzanan biti neki superstar u nba, ali uz onakav karakter i maksimalnu predanost kosarci, nema razloga da ne vjerujem da ce se uspjeti nametnuti tamo. Djedovic je po tom pitanju susta suprotnost. Frajer se zadovoljio da citav zivot igra po ekipama koje nisu dostojne Eurolige (osim sto Bayern ponekad pokaze da moze parirati najboljima), iako je prije 4-5 godina igrao vrhunsku kosarku i mogao je birati klub u kojem ce igrati.

Btw, smijesni su mi ovi koji ovdje spominju tog Latvijca Kurucsa i koriste ga kao neki argument protiv Musa, iako nikad u zivotu nisu culi za njega, a kamoli gledali kako momak igra. Njemu su se jednostavno poklopile neke stvari. Na pripremnim tekmama je, u ono malo minuta sto je dobio, pogodio haman sve sto je bacio na kos i to mu je kasnije u RS otvorilo znatno vise prostora nego sto se ocekivalo (za to vrijeme je Musa bio povrijedjen i nije ni mogao igrati). Poslije toga su se povrijedili haman svi igraci koji pokrivaju njegovu poziciju, on je dobio priliku i odlicno je iskoristio. Daleko od toga da momak nema odredjeni kvalitet, ali i prije pola godine i sad on je losiji kosarkas od Muse i to ce se aBd uskoro vidjeti. Fizicki, iako je takodjer jako mrsav, spremniji je za nba od Dzanana, ali igracki nije i nikad nece biti. Energican je kosarkas i gine na obje strane parketa, ali na njega trenutno protivnici uopste ne obracaju paznju i uglavnom na racun toga zabija te neke poene.
musa cim postigne potrebnu kilazu i snagu, bice statistikom i igrom bez vecih problema u rangu igraca tipa rudy gay. valjace loptu, dodavati, probijati, nauciti igrati ledjno, sut za 3, sut s distance, po potrebi igrati od 1 do 4.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 21 jan 2019, 13:44

BosniaBoston je napisao/la:
japa je napisao/la:Ne, rekao sam da nisam pratio detaljno i svaku utakmicu a svakako da sam gledao dosta njih, pa ne bi komentarisao igraca kojeg nisam pogledao u zivotu kako igra. To da je vec sada bolji od Nihada je glupost, Djedovic ima nekoliko pristojnih sezona u euroligi i na evropskim je dobro igrao za nasu reprezentaciju. Musa nema nista od toga jos uvijek, jedino mozes reci da je bolji od Djedovica u njegovim godinama kada je imao 19-20 godina to razumijem ali ovo prvo je glupost.
Je li nihad u nba ligi?A to da je musa 2015 bio kadet to nije istina te sezone je poceo profesionalno i dobivao 13 minuta.
Realna komparacije je bogdanovic,ali bojan
Pa i Djedovic je u njegovim godinama bio u Barceloni pa isto kao i Musa u Netsima nije igrao vec je slan na posudbe slicno kao Musa sto je poslan u razvojnu. Dakle vrlo slicna prica stim eto sto je Musa bolji jer je otisao u NBA dok je Nihad otisao u Barcelonu ako cemo tako porediti. A to sto je sada Musa sada u NBA a Djedovic nije to nije zato sto je Musa sada vec bolji vec zato sto je perspektivniji i zato sto je neko misli da ce biti bolji u buducnosti od Djedovica a ne da je to vec sada jer realno nije.

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 21 jan 2019, 14:21

BosniaBoston je napisao/la:
legenda reala je napisao/la:
kobe24 je napisao/la:Kojim njegovim skillom kralju, kad ste i ti i ovaj Edin priznali da ne gledate njegove meceve?

On je vec sad bolji od Nihada, a mladji je skoro 10 godina.
jasta je eto mi coravi :mrgreen: , i ja sam pogledo sve njegove utakmice otkad je u Cedeviti i kad je igro po par minuta pa sve do odlaska u NBA i iskreno sam izgubio nadu da ce on biti neki vrhunski igrac ikad
Niste coravi,ali bi mogli malo dioptriju pogledati :mrgreen:
Ozbiljno sad,musa ce ili biti solidan nba igrac ili bitan igrac euroligaskih final four ekipa ili glavna zvijezda prosjecne euroliga ekipe tipa shved.Očigledno je da nekima smeta uspjeh nasih igraca(pik prve runde sa 19 godina moze biti samo vrhunski talenat nemojte price da ste realni).Tako su ti govorili da je šarić igračina i druga dimenzija za nurkića pa šta se desilo?
Ma sta ba pick prve runde mora biti vrhunski talent? Pa prvi pickovi su znali biti mudo labudovo propaliteta u prvoj rundi imas koliko hoces, sta se uhvatio top talenta iz prve runde kad i sam znas da je i tu jedva izabran...

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 21 jan 2019, 14:27

kobe24 je napisao/la:
legenda reala je napisao/la: jasta je eto mi coravi :mrgreen: , i ja sam pogledo sve njegove utakmice otkad je u Cedeviti i kad je igro po par minuta pa sve do odlaska u NBA i iskreno sam izgubio nadu da ce on biti neki vrhunski igrac ikad
Da Musa igra u Bayernu, hladno bi za istu minutazu zabijao vise poena od Djedovica. Jedini segment u kojem je Nihad bolji od njega je odbrana.

Ja nigdje nisam rekao da ce Dzanan biti neki superstar u nba, ali uz onakav karakter i maksimalnu predanost kosarci, nema razloga da ne vjerujem da ce se uspjeti nametnuti tamo. Djedovic je po tom pitanju susta suprotnost. Frajer se zadovoljio da citav zivot igra po ekipama koje nisu dostojne Eurolige (osim sto Bayern ponekad pokaze da moze parirati najboljima), iako je prije 4-5 godina igrao vrhunsku kosarku i mogao je birati klub u kojem ce igrati.

Btw, smijesni su mi ovi koji ovdje spominju tog Latvijca Kurucsa i koriste ga kao neki argument protiv Musa, iako nikad u zivotu nisu culi za njega, a kamoli gledali kako momak igra. Njemu su se jednostavno poklopile neke stvari. Na pripremnim tekmama je, u ono malo minuta sto je dobio, pogodio haman sve sto je bacio na kos i to mu je kasnije u RS otvorilo znatno vise prostora nego sto se ocekivalo (za to vrijeme je Musa bio povrijedjen i nije ni mogao igrati). Poslije toga su se povrijedili haman svi igraci koji pokrivaju njegovu poziciju, on je dobio priliku i odlicno je iskoristio. Daleko od toga da momak nema odredjeni kvalitet, ali i prije pola godine i sad on je losiji kosarkas od Muse i to ce se aBd uskoro vidjeti. Fizicki, iako je takodjer jako mrsav, spremniji je za nba od Dzanana, ali igracki nije i nikad nece biti. Energican je kosarkas i gine na obje strane parketa, ali na njega trenutno protivnici uopste ne obracaju paznju i uglavnom na racun toga zabija te neke poene.
Ma samo kod nas mozes procitati da je lik koji se nametnuo u jednoj NBA ekipi losiji od lika koji se nije uspio nametnuti :rol: pravdajuci to spletom sretnih okolnosti u pripremema djej e ovome sreckovicu uslo sve sto je sutnuo na kos :lol: :lol: Kurucs je bolji od Muse i tako ce ostati dok se ne dokaze suprotno...

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 21 jan 2019, 14:28

Trebao je biti oko 15 picka ali je htio ostati u americi pa je otisao na 29 mjesto.I okani se muse ako dolazis ovdje samo da nerviras i ja sam se okanio nekih igraca radi stvaranja negativne atmosfere.Kurucs je trenutno nesto bolji to stoji
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 21 jan 2019, 14:30

Sta??

Avatar
BosniaBoston
Postovi: 15711
Pridružen/a: 29 nov 2018, 22:07
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la BosniaBoston » 21 jan 2019, 14:37

japa je napisao/la:Sta??
Ne znam sta ti nije jasno
1STappen/Beantown/King of clay/Li8nel/Barça

"Željo je religija i život. Nije to samo fudbal, već stil življenja i ponašanja. Za mene je to sjesti na most na Malti i popričati o svemu, pa otići na piće.“ - Ivica Osim

Avatar
kobe24
Postovi: 6536
Pridružen/a: 14 jun 2010, 21:43
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la kobe24 » 21 jan 2019, 14:55

Ma pusti ga, vidis da je mentalno poremecen. Nije njemu prvi put da lupa gluposti, a ja sam totalno zaboravio s kojim mentolom sam usao u raspravu.
"Ja samo želim da učinim dobro koliko mogu, a uspjeh moj zavisi od Allaha, u Njega se uzdam i Njemu se obraćam."

japa
Postovi: 7198
Pridružen/a: 17 dec 2017, 20:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la japa » 21 jan 2019, 15:17

Trebao biti oko 15og pa odlucio ostati u Americi i izabran jedva na 29om gdje se sa dusom rastavljao na stolu iscekujuci dva posljednja picka, gluplji izgovor odavno nisam cuo, uosalom cak i da je izabran na 15om pa i 10om to nista ne znaci, takvih top talenata vazda pun ku?ac bio u prvoj rundi, pokazali su se losim i mnogo veci pickovi i prospekti od Muse. Tako da ni Musin neuspjeh u NBA ne bi bio nista cudno...

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 21 jan 2019, 15:53

japa je napisao/la:Trebao biti oko 15og pa odlucio ostati u Americi i izabran jedva na 29om gdje se sa dusom rastavljao na stolu iscekujuci dva posljednja picka, gluplji izgovor odavno nisam cuo, uosalom cak i da je izabran na 15om pa i 10om to nista ne znaci, takvih top talenata vazda pun ku?ac bio u prvoj rundi, pokazali su se losim i mnogo veci pickovi i prospekti od Muse. Tako da ni Musin neuspjeh u NBA ne bi bio nista cudno...
Naravno na svakom ćošku talenat poput Muse, u dan te yebo kakvih mentola ima. Kako će vam ubrzo zacepiti usta to je strašno, ali vi tada nećete imati obraza da napisete nešto pozitivno.

Igrali su Musa i Kurucs zajedno u G-League pa je musa jedno 10 puta bio bolji, i to ne jednom nego u svakoj tekmi, jednostavno je bolji košarkaš od istog. To što Musa ima 4-5 crnaca na njegovoj poziciji, i to što im se moraju dati minute kako bi uspjeli da ih trejduju to je druga priča. Kad tad će morati dobiti priliku, i kad dobije vidjet će se taj njegov kvalitet, a do tada nemoj da gubite vrijeme nego pljujte što više, jer poslije ćete se morati stidjeti svojih komentara, i pričati kako ste samo htjeli da napreduje.

Jel fakat neko ozbiljno misli da je Kurucs bolji igrač od Muse?
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 18 gostiju.