Džanan Musa

Moderatori/ce: nerminh74,KK_Bosna,CashMan

lumani
Postovi: 14868
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 02 okt 2022, 14:05

Daj vadi ga igra se sa njima...vracaj U Aba.

Avatar
L-Train
Postovi: 18250
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 02 okt 2022, 14:06

To je to,22pts za nekih 20ak minuta.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Tracy3McGrady
Postovi: 8123
Pridružen/a: 12 feb 2012, 02:47
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Tracy3McGrady » 02 okt 2022, 14:08

To je to za danas, opusteno igra što je najbitnije, ali nalaze ga stari majstori Ćaća i Ljulj svaka im čast.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

Avatar
L-Train
Postovi: 18250
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 02 okt 2022, 14:08

lumani je napisao/la:
02 okt 2022, 14:05
Daj vadi ga igra se sa njima...vracaj U Aba.
Lako je u Realu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

babino
Postovi: 7197
Pridružen/a: 21 apr 2016, 14:09
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la babino » 02 okt 2022, 14:08

steta, ne dade mu da nagura 25 i da hladno do kraja sezone drzi prosijek od 20:-)

lumani
Postovi: 14868
Pridružen/a: 21 apr 2012, 10:15
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la lumani » 02 okt 2022, 14:09

L-Train je napisao/la:
02 okt 2022, 14:08
lumani je napisao/la:
02 okt 2022, 14:05
Daj vadi ga igra se sa njima...vracaj U Aba.
Lako je u Realu.
Lako je U Bregoanu..


Avatar
RoninX
Postovi: 1935
Pridružen/a: 25 dec 2020, 14:03
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la RoninX » 02 okt 2022, 15:10

Musa nikad u svojoj karijeri nije bio otvoreniji na sutevima za tricu. To su te blagodeti dijelenja terena sa ekstra klasama..da nije sav fokus odbrane na tebi.

Inace sam i ja odusevljen kako gosn. Mateo tretira Musu :)

Idemo sad po dobru partiju u EL

Avatar
ElCartel11
Postovi: 13686
Pridružen/a: 26 feb 2015, 14:05
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la ElCartel11 » 02 okt 2022, 15:17

Musa ako ovako nastavi postace jedan od najboljih EL igraca.
Svaka mu čast pa je dosao pameti na vrijeme.
Tamo, na Uni zlatno zrnce,
a na Drini zora plava,
u Neretvi spava sunce,
niz ravnine se razlila Sava.

BOSANSKA KRAJINA!

Beko
Postovi: 1868
Pridružen/a: 21 jan 2013, 21:41
Lokacija: The Hydra Island
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Beko » 02 okt 2022, 15:47

respekt gospodine Musa!!


ne znam tko ce ostati u civilu kod Reala kad se svi oporave i vrate
ali Dzanan nece

dobro je i doslo da Laso nije vise trener, jer bi zasigurno imao manje poverenja kao kod ovog trenera sad

a Dzanan mu vraca sve kako treba


jest mi drago sto dokaziva svima nama, bio sam i ja kriticar, da je vrhunski igrac

Avatar
L-Train
Postovi: 18250
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 02 okt 2022, 17:20

Inace za Dzanana vatreno krstenje u EL protiv Panathe u Oaki(ne racunam par nebitnih minuta za Efes),samo se jos naloze protiv Olya kao protiv Madrida,sigurno ce biti paklena atmosfera i jedva cekam da ga vidim tu.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7429
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Felixians4 » 02 okt 2022, 17:51

L-Train je napisao/la:
02 okt 2022, 17:20
Inace za Dzanana vatreno krstenje u EL protiv Panathe u Oaki(ne racunam par nebitnih minuta za Efes),samo se jos naloze protiv Olya kao protiv Madrida,sigurno ce biti paklena atmosfera i jedva cekam da ga vidim tu.
A Dejan Radonjić novopečeni trener PAanate koja upravo igra finale superkupa protiv Olya,,slovi za maga obrane iako to u Bayernu nije preslikao kao što je sa zvezdom radio.


Musa je u fantasyu jeftin,valja ga skupiti. Hoćete li igrati? U jednoj sam private league

Avatar
L-Train
Postovi: 18250
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 02 okt 2022, 18:02

Ja te fantasye nikako ne igram,unistavaju mi pracenje utakmica.
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
f0rest1946
Postovi: 3236
Pridružen/a: 18 maj 2016, 15:11
Lokacija: Sarajevo
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la f0rest1946 » 02 okt 2022, 18:15

Beko je napisao/la:
02 okt 2022, 15:47
respekt gospodine Musa!!


ne znam tko ce ostati u civilu kod Reala kad se svi oporave i vrate
ali Dzanan nece

dobro je i doslo da Laso nije vise trener, jer bi zasigurno imao manje poverenja kao kod ovog trenera sad

a Dzanan mu vraca sve kako treba


jest mi drago sto dokaziva svima nama, bio sam i ja kriticar, da je vrhunski igrac
Ma de ne provaljuj se bilo bi mu isto kao i kod Lolasa, Lolaso godinama daje sansu mladim igracima sto ne bi i Musi.

Koliko je Doncica gurao itd, jest da nije tema to al eto.

Lolaso je trenercina teska, **** zdravlje ga sjeba.
Zadnja izmjena: f0rest1946, dana/u 02 okt 2022, 19:20, ukupno mijenjano 1 put.

SejoSexon
Postovi: 329
Pridružen/a: 09 sep 2021, 14:41
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la SejoSexon » 02 okt 2022, 19:04

I sta bi sa Musom, jel unajmio nekog privatnog trenera ili nešto slično, pa se ovako preporodio.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7429
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Felixians4 » 02 okt 2022, 19:07

L-Train je napisao/la:
02 okt 2022, 18:02
Ja te fantasye nikako ne igram,unistavaju mi pracenje utakmica.
onda se i ne kockaš kad gledaš neki po tebe bitan match? ima smisla logika,ovisi kako tko se zagrije i koliko mu bitno postane,meni bome zbog tippinga ili klade,fantasya se zna dogoditi da počnem drukat za nekog za kog inače ne bih i obratno.

no eto,volio bih da s ovog foruma s nekim dijelim el fantasy ili nba espn.

šta bi s musom? musa je prikazao klasu u g ligi,reprezentaciji kao teenager u eurocupu i jakoj aba u sistemu cedevite koji mu nije bio naslonjen koliko je trebao da ga iskoriste kao hiper klasu od potencijala. nije dobio prigodu u tank pistonsima,šampionskom efesu,a breogan i španjolska miško maksimalno pogodio,odmah sam zaključio da je to sjajna sredina i prognozirao uzlet karijere... a ima i do individualnog rada,karakternog sazrijevanja,momak na mjestu

Avatar
L-Train
Postovi: 18250
Pridružen/a: 10 mar 2010, 23:56
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la L-Train » 02 okt 2022, 19:41

Mogu nabrojati na prste jedne ruke koliko sam listica odigrao u zivotu :D
Okusi strah, bol, mrznju i barut
i zivi u toj nadi da ce sutra ipak svanut,
na sekund nosi teret mojih rana
dok grad ti sapce pricu jezikom oziljaka.

Avatar
chily-rz
Postovi: 8254
Pridružen/a: 28 okt 2010, 19:08
Lokacija: Nicaze family
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la chily-rz » 02 okt 2022, 21:04

SejoSexon je napisao/la:
02 okt 2022, 19:04
I sta bi sa Musom, jel unajmio nekog privatnog trenera ili nešto slično, pa se ovako preporodio.
Prije bi rekao da je po prvi put jos od zadnje sezone u Cedeviti dosao u ekipu koja mu je namijenila ulogu lidera. Musa je u Breoganu bio svoj na svome, dobio je povjerenje citavog kluba i ekipe, navijače je kupio jos u ligaškom debiju. Naravno, zasluge da se sve to pretvori u MVP-a lige su na prvom mjestu njegove.

Nije da se Musa nije pratio ovdje i kroz razvojnu ligu, imao je i tamo odličnih utakmica u kontinuitetu gdje je opet pokazao da moze sutirati u visokim procentima.

Vjerujem da od Dzanana ako Bog da ono najbolje tek dolazi, jos uvijek sazrijeva, fizički, mentalno, kao igrač. Real je trenutno savršen klub za njega, okružen je vrhunskim igračima i iskusnijim od njega od kojih moze učiti i rasti kao igrač.

Njegov potencijal je uvijek bio neosporan, jednostavno nacin na koji on igra kosarku i stav koji ima na terenu ga tjeraju da bude bolji jer on je igrač koji uvijek zeli da igra i da se pita na terenu, da ima loptu, uzima suteve.

gazijabih
Postovi: 320
Pridružen/a: 09 okt 2013, 15:31
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la gazijabih » 02 okt 2022, 23:16

Musa je u Real dosao kao neko s referencom. Ne onom, bio u NBA i ima dobru sezonu u nekom klubu iz neke lige. Njegova referenca je top scorer i mvp spanske lige. Time je sebi osigurao minutazu. Real je ekipa koja na raspolaganju ima 15tak igraca, sezona je duga a igrace uvijek oni koji su u top formi. Musa je trenutno u top formi i rano se prikljucio pripremama, takodjer sa referencom dobrog odigranog Eurobasketa. U pripremnim se nametnuo, u superkupu potvrdio reference i ostalo je sada samo forma. Bice padova forme, nekad i odmaranja, nekad i forsiranja. Nekih 20 do 25 min mu je za sada zagarantovano. Kako vrijeme bude odmicalo, tako ce biti i u radaru za skeniranje protivnika i njegove igre i bice mu sve teze, jer ce ici dublje izucavanje. U svakom slucaju, vratio je samopouzdanje, sut ga slusa, siri repertoar poteza, jos koji kilogram za ozbiljniju duel igru. Dobro ovo sve sada izgleda.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7429
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la Felixians4 » 03 okt 2022, 00:48

gazijabih je napisao/la:
02 okt 2022, 23:16
Musa je u Real dosao kao neko s referencom. Ne onom, bio u NBA i ima dobru sezonu u nekom klubu iz neke lige. Njegova referenca je top scorer i mvp spanske lige. Time je sebi osigurao minutazu. Real je ekipa koja na raspolaganju ima 15tak igraca, sezona je duga a igrace uvijek oni koji su u top formi. Musa je trenutno u top formi i rano se prikljucio pripremama, takodjer sa referencom dobrog odigranog Eurobasketa. U pripremnim se nametnuo, u superkupu potvrdio reference i ostalo je sada samo forma. Bice padova forme, nekad i odmaranja, nekad i forsiranja. Nekih 20 do 25 min mu je za sada zagarantovano. Kako vrijeme bude odmicalo, tako ce biti i u radaru za skeniranje protivnika i njegove igre i bice mu sve teze, jer ce ici dublje izucavanje. U svakom slucaju, vratio je samopouzdanje, sut ga slusa, siri repertoar poteza, jos koji kilogram za ozbiljniju duel igru. Dobro ovo sve sada izgleda.
upravo tako.

mateo je nominalno sigurno namijenio njemu glavu kreativnu ulogu (ne u smislu da je point guard) i neka najjača petorka(a imaju 16-17 ozbiljnih igrača,moguć i povratak campazza za krunu kraljevsku,nevjerojatno bi to bilo) je valjda rodriguez,musa,deck,yabusele,tavares i bude li džanan(ili itko) na iznad 15 pts prosječno el/endesa,veličanstveno

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.