Džanan Musa

Moderatori/ce: KK_Bosna,nerminh74,CashMan

AlphonseKauders
Kontakt:

Re: Džanan Musa

Post Postao/la AlphonseKauders » 15 jul 2019, 12:33

Chinaglia je napisao/la:citajuci njegove intervjue, on je prilicno ubjedjen da nece biti u g league naredne sezone, prica o tome u proslom vremenu...

PG
Kyrie Irving
Spencer Dinwiddie
Jaylen Hands
SG
Joe Harris
Garrett Temple
Theo Pinson
SF
Caris LeVert
Wilson Chandler
Dzanan Musa
Kevin Durant
David Nwaba
PF
Taurean Prince
Rodions Kurucs

Nicolas Claxton
C
DeAndre Jordan
Jarrett Allen

Evo boldirao sam 9 igrača koji će 99% biti u rotaciji na početku sezone, sad ima još Nwabu, Temple-a i Pinsona da se bori sa njima za garbage time minute (a ovo je još sve bez Duranta).

Ne znam, ako je SL ikakvo mjerilo, iskreno se nadam da će biti neki dodatni napredak u naredna 2 mjeseca...

NEZALAGANJE
x 10
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 jul 2019, 12:42

Temple ce im sigurno biti u rotaciji.To je covjek koji je prethodnih sezona cesto bio i starter u timovima u kojima je igrao.

Tracy3McGrady
x 2
Kontakt:

Post Postao/la Tracy3McGrady » 15 jul 2019, 12:48

Ma dolaskom Nwabe on je ponovo ispao iz rotacije, yebat ga, neka se bori ali sve sam vise skeptik, iako sam mu možda i najviše vjerovao od svih.

Iako SL nije pokazatelj, ali on mi ne djeluje moćno.
Anfernee "Penny" Hardaway #1

NEZALAGANJE
x 10
Kontakt:

Post Postao/la NEZALAGANJE » 15 jul 2019, 12:54

Tracy3McGrady je napisao/la:Ma dolaskom Nwabe on je ponovo ispao iz rotacije, yebat ga, neka se bori ali sve sam vise skeptik, iako sam mu možda i najviše vjerovao od svih.

SL je odlican pokazatelj da si spreman za regularnu rotaciju,ako tu dominiras protivnike na bilo koji nacin.

filip13
x 5
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2019, 12:55

Tracy3McGrady je napisao/la:Ma dolaskom Nwabe on je ponovo ispao iz rotacije, yebat ga, neka se bori ali sve sam vise skeptik, iako sam mu možda i najviše vjerovao od svih.

da,temple,nwaba su jedva prosjecni nba igraci ali musa jos nije ni to

Ghuraba
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 15 jul 2019, 13:14

Da mi je neko prije dva mjeseca rekao da ce mu Temple i Nwaba biti konkurencija, pomislio bih da je to gotovo idealno za njega i da tesko moze bolje. Ako se on pored takvih igraca ne moze nametnuti, onda i treba da igra G ligu. Nema tu puno filozofije. Ne kazem da su oni losi jer u nba takvih ni nema, ali moglo je biti i puno gore, pa da udje u ovu sezonu bez imalo nade da ce dobiti minutazu.

filip13
x 5
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2019, 13:18

konkurencija su mu prije svega harris,levert,chandler,prince,kasnije durant,pa i ova dva temple i nwaba

Ghuraba
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 15 jul 2019, 13:23

Misli se na konkurenciju za minutazu, a jok konkurencija na pozicijama koje on pokriva. Svi koje si nabrojao su nedodirljivi u tom kontekstu i Musa ih ne moze istisnuti iz rotacije. Tebi, kao i obicno, sve treba nacrtati.

filip13
x 5
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2019, 13:32

a konkurencija za minutazu ne ovisi o konkurenciji na pozicijama?,ajd nek smo i to naucili

ja i ti prvi put komuniciramo,o čemu ti,nije valjda da si bio otjeran u banovice pa se ponovo registrovao na forum?

Rokoko87
x 29
Kontakt:

Post Postao/la Rokoko87 » 15 jul 2019, 14:10

Kaže naslov "još jedna fenomenalna partija Muse"
Ja uđem, očekujem 25p,8sk,5ass, ono 5 p 5sk :lol:
31.08.'19. - FK Željezničar-fk sarajevo 5:2

Premijer Liga BiH - ★★★★★★
Kup BiH - ★★★★★★
Superkup BiH - ★★★
Prvenstvo Narodne republike BiH - ★
Liga Jugoslavije - ★
Kup UEFA: četvrtfinale 1971/1972,
polufinale 1984/1985.

dnalydal
Kontakt:

Post Postao/la dnalydal » 15 jul 2019, 14:21

Kad smo kod naslova......

slika

:tokralju: :tokralju: :tokralju:

Ghuraba
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 15 jul 2019, 14:22

filip13 je napisao/la:a konkurencija za minutazu ne ovisi o konkurenciji na pozicijama?,ajd nek smo i to naucili

ja i ti prvi put komuniciramo,o čemu ti,nije valjda da si bio otjeran u banovice pa se ponovo registrovao na forum?

:facepalm: Samo pazljivo procitaj sta se pise i sve ce ti biti jasno. Lijepo sam napisao da su ti kosarkasi nedodirljivi sto se minutaze tice i Musa se s njima nece boriti za mjesto u rotaciji.

Kakavdanakneiskustvu, 'predstavio' sam se u svom prvom postu. (Vidis kako ja tebe znam. :mrgreen: )

filip13
x 5
Kontakt:

Post Postao/la filip13 » 15 jul 2019, 14:31

a da ti pazljivo,polako,sa razumijevanjem probas procitati šta sam ja napisao??

što li si otjeran,bio dobar?

Justin
x 113
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 15 jul 2019, 17:03

Filipe moras li svaku temu unistiti? Jasno je na sta je covjek mislio.

Tesko ce Musa do znacajnije minutaze iduce sezone po ovome sto je prikazao u SL. Temple je solidan igrac i veteran preko kojeg ce tesko. Nwaba je isto spremniji trenutno.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜

SiamoNoi
x 8
Kontakt:

Post Postao/la SiamoNoi » 15 jul 2019, 17:38

Ghuraba je napisao/la:Da mi je neko prije dva mjeseca rekao da ce mu Temple i Nwaba biti konkurencija, pomislio bih da je to gotovo idealno za njega i da tesko moze bolje. Ako se on pored takvih igraca ne moze nametnuti, onda i treba da igra G ligu.

I Temple i Nwaba su miljama defanzivno ispred Muse.Temple je i protiv Warriorsa zadnji PO imao dobru seriju.Dok se iz tvog posta malo stječe dojam kao da se radi o Šakiću i Krušlinu pa kao nema problema da pokupi njihove minute.
#nožuzubima
#pintuseffect
#olujasaistoka
#mirišenatitulu

Chinaglia
x 10
Kontakt:

Post Postao/la Chinaglia » 15 jul 2019, 18:34

#fsociety

paulus
x 4
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 15 jul 2019, 18:40

AirRamiz je napisao/la:tanko je ovo

nejak, uvukla se nervoza pa ne moze nista da zavrsi.....a i muci ga atlecizam nba igraca.....to jest onih koji to nastoje postati
bez nekog kvantnog skoka do oktobra i tokom sezone, tesko ce upast u rotaciju....a i ako upadne,s ovako losim procentima nece se dugo zadrzat....jedino je odbranu popravio....ali to mu nije forte...njgova zamisljena uloga je da zabija s klupe
sta reci a ne ponovit se...otisao rano preko bare...uzasno vodjenje karijere

Ja cjelo vrjeme kontam , kako to da ga niko nije posavjetovao sa obzirom na godine od nasih strucnjaka , jer on je na draftu imao jos 3 tima( Atalanta , Detroit i Sacramento) koja su ga htjela i to dosta ranije na draftu mjesta pod uslovom da ode u Evropu na sezonu eventualno dvije i da igra Uleb sto su mu ti klubovi mogli zavrsit a i sam je u tom trenutku imao dovoljno jako ime da igra tu. Om je protracio godine sa Zdovcom ,, njemu je trebo neki od vrhunskih trenera da mu daju sigurnost i rutinu u Ulebu koja je usput jako podcjenjena liga m Pa eno dodje Rookie iz Reala i podere prvu sezonu u NBA.Dal je on sam sebe nafuro da ce on to lako uletit u najacu ligu svjeta iz jedne Aba lige gdje je poceo stagnirati sti zbog trenera sto zbog konkurwncije koja ima 3 ozbiljna kluba a svi su hala za Uleb. Zasto se tako zaletio pa pobogu njemu je 20 god tek, komotno je mogao ostat makar sezonu da ga neki tupav trener nauci nekim stvarima. Jedina dobra stvar je sto Netsi barem organizacija vjeruju u bjegov talenat jer bi on bio trejdovan sad pa sad, Al se apsolutno slazem za godinu makar lige u Evropi u tupavoj ligi , pa eno onaj Kurucs nije ni igrao bog zna sta al je naucio nesta u toj Barceloni
Zadnja izmjena: paulus, dana/u 15 jul 2019, 18:43, ukupno mijenjano 1 put.
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Ghuraba
x 15
Kontakt:

Post Postao/la Ghuraba » 15 jul 2019, 18:42

SiamoNoi je napisao/la:
Ghuraba je napisao/la:Da mi je neko prije dva mjeseca rekao da ce mu Temple i Nwaba biti konkurencija, pomislio bih da je to gotovo idealno za njega i da tesko moze bolje. Ako se on pored takvih igraca ne moze nametnuti, onda i treba da igra G ligu.

I Temple i Nwaba su miljama defanzivno ispred Muse.Temple je i protiv Warriorsa zadnji PO imao dobru seriju.Dok se iz tvog posta malo stječe dojam kao da se radi o Šakiću i Krušlinu pa kao nema problema da pokupi njihove minute.

A ko trenutno nije bolji defanzivac od njega?! On je dosao u nba da se nadmece i bori za poziciju s kosarkasima koji bi mahom bili dominantni u svakom euroligaskoj ekipi, a ne da se zadovolji cinjenicom da je u toj nekoj Cedeviti bio bolji od jednog Kruslina. Temple i Nwaba su ispodprosjecni bekovi/niska krila u nba okvirima i kao takvi su pozeljna konkurencija za njega jer tamo ima mnogo boljih kosarkasa na tim pozicijama od njih dvojice. Ni jednog ni drugog ne odlikuje dobar sut, niti neke izrazite skorerske sposobnosti, tako da je na Musi primarno da pokaze da donosi vise poena s klupe od njih. Normalno, nece to postici s procentima suta od 30% i na tome mora poraditi do pocetka pripremnih utakmica. Igrac na poziciji dvojke ionako ulazi u igru uglavnom da doprinese napadacki, a ne da igra neku granitnu odbranu. Vjerujem da su i u Brooklynu svjesni da od Muse jos uvijek ne mogu ocekivati neku spektakularnu odbranu, ali dosadasnji pomak je sasvim zadovoljavajuci.

Justin
x 113
Kontakt:

Post Postao/la Justin » 15 jul 2019, 20:46

Kako se lupa na ovoj temi to je strasno. U nba ligu je bolje otici sto ranije. Korisnije mu je sto radi na tijelu i igra u ovoj razvojnoj ligi nego da igra u evropi.
Sarmelino † (29.08.2015-20.10.2019.) ⚜

paulus
x 4
Kontakt:

Post Postao/la paulus » 16 jul 2019, 08:03

Justin je napisao/la:Kako se lupa na ovoj temi to je strasno. U nba ligu je bolje otici sto ranije. Korisnije mu je sto radi na tijelu i igra u ovoj razvojnoj ligi nego da igra u evropi.

Nisam ja rekao da nije al on iz Aba lige nakon stagnacije kod Zfovca nije bio spreman , Jedna sezona u tupavog trenera bi ga transformisala ako nista defanzivnom ivdje se podcjenjuju treneri a ima igraca dodje sa nikakvom fizikom tamo pa dominiraju. Ja mislim da je igrao u losoj ligi za automatski jump u NBA,posebno jer je imao vremena u godinama, al ej **** nismo mi sveznajuci , mi samo imamo misljenja , izvini molim te.Njega je Zdovc unazadio , a to treba znat .
Kadusicu sipu ga, hrpa vanago !!!

Odgovori

Natrag na “Košarkaška reprezentacija BiH”

Trenutno korisnika/ca: Tracy3McGrady i 15 gostiju.