Portland Trail Blazers

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Evil Genius II
Postovi: 5495
Pridružen/a: 29 mar 2011, 07:12

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Evil Genius II » 07 dec 2019, 15:35

Karambeu je napisao/la:
06 dec 2019, 10:07
Osim toga i Hood me sve vise odusevljava
Jinxao si nas :mrgreen:

U međuvremenu čitam ESPN Cover Story o Lillardu jer ovu sezonu sam halalio i gledam onako čisto jer sam navikao da gledam utakmice Portlanda. PO je prilično upitan nakon ozljede Hooda, a i ako se nekim slučajem plasiramo tamo sve osim ispadanja u prvoj rundi bi me iznenadilo.

Avatar
Steven11
Postovi: 1670
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Steven11 » 23 avg 2020, 02:47

Ima li nekoga na ovoj temi?
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
xinxee
Postovi: 3397
Pridružen/a: 22 avg 2011, 23:40
Lokacija: Wonderland
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la xinxee » 23 avg 2020, 02:49

Steven11 je napisao/la:
23 avg 2020, 02:47
Ima li nekoga na ovoj temi?
samo zovneš i neko dođe
"Ima Bosne, beglerbeže i Bošnjaka u njoj! Bili su prije vas i ako Bog da, biti će i poslije vas!"

Avatar
Steven11
Postovi: 1670
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Steven11 » 23 avg 2020, 02:52

Ma vidim neaktivna skroz... Ja ih gledam skoro svaki mec, jest malo zeznuto zbog spavanja al ebg... Na forumu sam njihovom i tamo se dopisujem, svaku tekmu.

Kontao sam cak da li ima ovdje, ebg Nurk je nas, forumasa da bi malo i na engleskom pisali o Portlandu, ja bih ovima dao link, oni bi se navadili siguran sam :) al mozda i pretjerujem :)
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
theKuPuS
Postovi: 1130
Pridružen/a: 23 avg 2009, 20:59
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la theKuPuS » 23 avg 2020, 02:56

Steven11 je napisao/la:
23 avg 2020, 02:52
Ma vidim neaktivna skroz... Ja ih gledam skoro svaki mec, jest malo zeznuto zbog spavanja al ebg... Na forumu sam njihovom i tamo se dopisujem, svaku tekmu.

Kontao sam cak da li ima ovdje, ebg Nurk je nas, forumasa da bi malo i na engleskom pisali o Portlandu, ja bih ovima dao link, oni bi se navadili siguran sam :) al mozda i pretjerujem :)
Jusuf is very good, I like

BTW kako loš početak tekme. Lakersi im sve ostavljaju otvoreno, ništa da pogode.


EDIT: Ispravka, počeli su pogađati :lolno:

Avatar
Steven11
Postovi: 1670
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Steven11 » 23 avg 2020, 03:01

Fin start Blazersa. Davies uobicajeno dobiva sve moguce faulove, sumnjam da je CJ napravio foul ondje. Lakersi nisu neka suterska ekipa, nadam se da ce ponoviti game 1 :)
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Avatar
Steven11
Postovi: 1670
Pridružen/a: 01 maj 2020, 22:43
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Steven11 » 23 avg 2020, 03:24

Lakersi losi na sutu, fulaju slobodna, i samo - 4...Blazersi su ovo trebali puno bolje kaparisati... ebg
Hase je opalio loptu sa tridesetak metara, pa kad je lopta polomila prećku, Hase se okrenuo Željovcima i rekao: ‘Neću vam ja više ni dolazit’ na Grbavicu. Šutaću vam s Vratnika.

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Neutral » 06 jan 2021, 00:47

Napadački je Kanter Kareem za Nurkića. Obrnuta situacija u odbrani. Šta se dešava sa Hood-om? Osim laganih povreda, kao da je zaboravio igrati košarku.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la BernardBarnjak » 10 jan 2021, 15:31

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Neutral
Postovi: 37768
Pridružen/a: 19 nov 2008, 14:27
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Neutral » 26 jul 2021, 15:52

Spominje se odlazak CJ-a, sto je svakako plus za Portland. Ne mogu on i Lillard zajedno na parketu doci do prstena nikad. Dzaba napad ako je odbrana katastrofalna.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la BernardBarnjak » 27 jan 2023, 13:11

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7347
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Portland Trail Blazers

Post Postao/la Felixians4 » 07 dec 2023, 19:04

Je li Chauncey Billups kompetentan?
Ako ništa, POR iako tankira, daleko od tog da dosta talentirane mladiće nije prikupio, pogotovo bekovski, a Billups je u 2000-im pakleni bek bio druge verzije Bad Boys Pistonsa, dinastiju. Njemu je teško gledati DET koji muku muči biti konkurentan, a ni da je trener ispodprosječne ekipe.

Scoot Henderson, drugi pick, rookie. Brogdon, Simons, Sharpe okupiraju 1-2 pozicije, no ne koči nitko dečka, samo mu je pogodnost pošto je ionako sirov projekt koji je poput Jalen Greena(također drugi izbor drafta) tek na bljeskove u G League programu prikazivao visok nivo, drukčiji je profil fizionomijom i stilom, no razočaranja su zasad obojica.

Henderson je fizički apsolutno spreman, dapače, kad ga vidiš na terenu, izgleda kao veteransko krilo, silan nesrazmjer visina/raspon ruku, a fino je popunjen mišićima. Zašto su mnogi uključujući mene na prvi pogled bili zaljubljeni u mogućnosti ovog momka? Pa zato jer mu jedini nedostatak je mali volumen i slab postotak za 3. Ispada da je minusa ipak puno više jer nije uspješno prenio finiširanje u reketu, a u tom dijelu mnoštvo ga je požurilo usporediti s najvećim atletama/majstorima među playmakerima poput Rosea, Wessa, Kyrieja. Nažalost, daleko od tog. Ipak, komfornost na poludistanci je zadržao, neka osnova u scoring dijelu je tu.

Fizikalije i razumijevanje igre da bude fantastičan branič, pogotovo s obzirom da nema neku potrošnju s loptom i da je slabo krenuo, automatski pozivaju na žurno praženje u tom dijelu. Nema alibija. Većina top atleta na pozicijama 1-2 koji su high level playmakeri unatoč predispozicijama budu rupe u obrani. Na Scootu je da povrati hype i postane all round mašina. Pregled igre vrhunski, nesebičan nekad suviše, pasivnost protječe i iz nesigurnosti u načinu napadanja, još se uči profesionalnoj košarci u najjačoj konkurenciji.



Hrpa potentnih krila koji bi u momentu kad POR opet bude se htio najozbiljnije natjecati, a plan je što prije, trebali poslužiti makar na tragu Aminu, Harklessa i takvih opcija koje su okruživali Lillarda i CJ nakon odlaska Batuma i LaMarcusa. Riječ je o Thybulleu, Camari, Walkeru, netko od potonjeg dvojca bude i small ball 5 vjerojatno.

Jerami Grant, DeAndre Ayton, Timelord RWILL III(injury prone), mesa i kvalitete nije da je neki deficit. Tkogod tankira na Zapadu, uvijek je to troduplo talentiranija skupina od onih s Istoka.

Što dalje? @Rex, javi se

Odgovori

Natrag na “Portland Trail Blazers”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.