Portland Trail Blazers

Moderatori/ce: CashMan,KK_Bosna,Pasha,kad_kako

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 28 mar 2018, 12:07

Jedino trejdom, ovako jok i sad su jedva ispod capa. Da nema ugovora Leonarda i Turnera lako bi, al jbga. Al Portland se nece ni rjesavat nikog od njih jer bi morali dati pick prve runde, a to nema sanse da daju.
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

Evil Genius II

PostPostao/la Evil Genius II » 28 mar 2018, 12:13

slika
:beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba: :beba:

sajo10 WroteColonPostoji li kakva realna opcija za free agenta na ljeto da se moze dovesti koji bi povecao kvalitet tima? :hmmmmm:

uvijek postoje sanse za odredjene poteze i koristenje prilika koje trziste diktira u vidu nekih trejdova, ali realno gledano portland je u prilicno nezavidnom polozaju sa ugovorima tako da ce fokus biti na zadrzavanju postojeceg kadra. ljeto 2016. nas je uhakalo i to ne malo :mrgreen:
''La maglia della Roma, anche da allenatore, te la togli, però ti rimane la pelle macchiata. Ci puoi mettere qualsiasi cosa sopra, ma il giallorosso sotto ti rimane sempre.'' Luciano Spalletti

Lillard
Kontakt:

PostPostao/la Lillard » 06 apr 2018, 00:41

https://www.sbnation.com/2018/4/5/17189 ... conference

"I would like to win a championship as bad as anybody, but because of who I am, I'd get a lot more satisfaction if I got it the hard way. If I can't figure it out here and I never win one, I can live with the effort I put into it. I can live with it maybe not happening for me. I'm going to roll with this team regardless of what people may feel about our chances. I'm going to live and die with this."

:ljepota:
"Last time they count me out, what I do Game 6?"

sajo10
Kontakt:

PostPostao/la sajo10 » 10 apr 2018, 18:39

Hajd sto Damea nece sut zadnjih nekoliko meceva, ali sta se desava sa CJom... :cry: Nemam nikakvu dilemu da ce ekipa ubaciti u brzinu vise kada bude PO ali ovi trenutno qurcu ne valja. Sto se mene tice samo izbjeci San Antonio. A da li ce se zavrsiti treci ili cetvrti je manje bitno. Ponovo se Portland vratio u onaj ritam gdje krv ti tece iz ociju kada Stotts ubaci drugu ekipu s CJom na celu. Sinoc 4/4 kriminalna.. Yebenom Denveru nemozes 10 poena ubaciti za 12 minuta. I koji djavo vise PCon igra?! Ubaci Wadea, makar ces dobiti solidnu odbranu. Sinoc PCon djele lopte protivniku kad god stigne. Nadam se da ce Harkless biti spreman uskoro. Eh zamisli da Harklessa prizivas, kad se sjetis pocetka jesenas. Nadam se da mogu mlatnuti Jazzere u srijedu. :bale: Nesto se mora mjenjati na ljeto. Probati zaganjati nekog superstara. :roll:

Nurkic od nove godine u Beast modeu :opaopa:
Visca el Barça! /// Volim te Željo!

Natrag na “Portland Trail Blazers”

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 1 gost.