Boston Celtics

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la josipmusa » 05 maj 2018, 06:06

imamo li se pravo nadati nakon do sada vidjenog u u cjelokupnom PLay off-u ?

Avatar
rio_Ferdy88
Moderator
Postovi: 41149
Pridružen/a: 16 avg 2011, 04:32
Lokacija: Tamni Vilajet
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la rio_Ferdy88 » 10 maj 2018, 09:15

slika

slika

Pay the man

:clap:
Keep the faith and never fear, We'll keep the Red flag flying high, Cuz Man United will Never Die!!!
The greater the challenge the more Glory in overcoming it!
________BOSTON_________
.BRUINS=CELTICS=RED SOX.
..NEW ENGLAND PATRIOTS..

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 11 maj 2018, 23:36

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 14 maj 2018, 14:29

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 15 maj 2018, 23:58

slika
Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 16 maj 2018, 00:25

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 17 maj 2018, 19:53

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 24 maj 2018, 08:30

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la josipmusa » 28 maj 2018, 05:10

Čestitke momcima za odličnu sezonu punu pehova, Nadam se iskreno da iduce sezone necu gledat smarta ( iako mi je mnogo gotivan ), Morisa, Baynsa pa i Rozira, sve dat skupa sa pikom za dobrog rim protectora,makar on bio i drumond

filip13
Postovi: 37911
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Boston Celtics

Post Postao/la filip13 » 28 maj 2018, 13:47

i da larkin bude drugi play?

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 29 maj 2018, 10:39

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1234
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Stefan Effenberg » 31 maj 2018, 10:40

rio_Ferdy88 je napisao/la:
Stefan Effenberg je napisao/la:
A mi kao navijači Celticsa bi trebali biti zadovoljni postignutim u ovoj sezoni jer idućih sezona ćemo biti sve bolji i bolji sa ovakvom ekipom i igračima koje imamo. Naravno da mi je žao što smo prosuli +12 u ovoj utakmici ali smo i 2010. prosuli +13 u Game 7 pa smo i dalje gledali i navijali za Celticse u narednim godinama. Naravno da mi je žao što smo narušili Celtics povijest sa 36-0 kad povedemo 2-0 ali i to mogu prežaliti jer sezone koje slijede će biti vrhunske.
Ne kažem da neću navijati, al ne mogu biti sretan jer smo chokali u game 7 kući pred svojim navijačima i to zahvaljujući ciglama Browna, Smarta i Roziera, prosuli smo 2-0 prvi put u historiji, opet imali 3-2 i opet izgubili, za to ne postoji opravdanje, Tatum je morao dobiti loptu u ruke kad se vidjelo da ove ne ide, kao i Horford, moralo ih se više uključiti, a ne fosirati jedno te isto do iznemoglosti, tu krivim i Brada što nije reagovao i promijenio to.

Ja bih sad trejdao tog Roziera i Browna koliko god oni korisnog uradili i siguran sam da bi to i Danny uradio, ako postoji mogućnost da dobiješ jednog Kawhia, čak bih i sve moguće pikove dao uz njih dvojicu. Korisniji je on nego deset tih Roziera i Browna.
Da odgovorim u našoj temi, da bezveze ne spamam temu Playoff.

Stoji isto razmišljanje što smo narušili rekord od 2-0 i to i meni smeta. Stoji i to da se Stevens zeznuo što upravo ovako nije igrao plus da nije išao još više na post igru sa Baynesom i Horfordom ( po mojem mišljenju ) u 4. četvrtini kad su ovi ušli u bonus. Možda griješim ali ja bih tako naredio da se igra i naravno da lopta ide u ruke Tatumu i Horfordu kao što kažeš. Znači nije Stevens još uvijek dosegao svoj maksimum jer recimo ova situacija je klasični prikaz da i on ima prostora za napredak. A pošto je pametan čovjek, izvući će pouku iz ovoga siguran sam.

Ali što se tiče playoffa i regularne sezone, zaista bez Haywarda i Irvinga smo napravili strašan posao jer su ovi mladi igrači izvukli u ovom trenutku najbolje iz sebe i dobili bruku iskustva.

Što se tiče ostatka, mogu se samo ponavljati jer zaista smatram da ova ekipa sa zdravim igračima može osvojiti naslov.

E sad, što se tiče nekih tradeova, prošlih godina sam priželjkivao tradeove koji će nam pomoći i učiniti nas boljom ekipom ali nakon prošlog ljeta gdje mi je Ainge začepio gubicu sa velemajstorskim potezima, mogu samo uživati u ovoj offsezoni jer znam da već sada imamo fantastičnu ekipu. Ako se ovdje napravi trade kao što ti kažeš, i koji će ekipu učiniti još boljom, to bi zaista bio samo šlag na tortu ali nije sad da nam je takav trade neophodan za naslov.

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 02 jun 2018, 21:14

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.


Avatar
emir18
Postovi: 16419
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la emir18 » 10 jun 2018, 14:23

Da li bi vi LBJ u keltima i kakve su nam sanse da uradimo S&T,najvece sanse bi imao da skine GSW ako potpise za nas,a tu je Irving ( sve zaviso u kakavim su odnosima sad),sa ovom mladog jezgrom bi se moglo daleko.
Brown Hayward i pic za Lebrona mi izgleda vrlo realno.
E sad bi volio i da nesto za Bambu ostane ali tesko.
Irving Tatum James Horford Bamba.
Kakva bi to strasna petorka bila dezanzuvno monstruozna.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1234
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Stefan Effenberg » 10 jun 2018, 22:02

emir18 je napisao/la:Da li bi vi LBJ u keltima i kakve su nam sanse da uradimo S&T,najvece sanse bi imao da skine GSW ako potpise za nas,a tu je Irving ( sve zaviso u kakavim su odnosima sad),sa ovom mladog jezgrom bi se moglo daleko.
Brown Hayward i pic za Lebrona mi izgleda vrlo realno.
E sad bi volio i da nesto za Bambu ostane ali tesko.
Irving Tatum James Horford Bamba.
Kakva bi to strasna petorka bila dezanzuvno monstruozna.
Nemamo sanse.

Mi smo svoje odradili prošlo ljeto kad smo potpisali Haywarda za maksimum, kad smo doveli Irvinga koji će dobiti maksimum i sa tradeom za Tatuma.

Ako trejdaš Horforda ili Haywarda ovo ljeto, pokazuješ ekipama da zaista nisi lojalan prema svojim igračima i da ti ne znače ništa. Tako da trejdanje ove dvojice nema nikakvog smisla za franšizu jer će svi FA redovno odbijati Boston. To otpada.

Sa ovom ekipom smo dogurali daleko i trebamo biti zadovoljni jer smo razvili Browna, Tatuma i Roziera. Dakle da smo imali jednog od Irvinga ili Haywarda igrali bi finale gdje bi vjerojatno izgubili glatko 4-1. Sad kad dodamo ovoj ekipi tu dvojicu igrača, ova ekipa postaje favorit za naslov. Možda sam subjektivan ali ekipa koja ima Irvinga, Browna, Tatuma, Haywarda i Horforda je svakako ekipa za naslov.

E sad, trejd Irvinga ne dolazi u obzir. Pa nismo trejdali za njega prošle godine da bi opet trejdali Irvinga nakon samo jedne godine. Boston zna kakvo je stanje Irvingovih koljena jer ga inače ne bi doveli. Irving je superstar. To je taj igrač koji svakoj momčadi treba za naslov.

Irving je igrač sa kojim bi svatko želio igrati. On je mamac za zvijezde. Prijatelj je sa Haywardom, prijatelj je sa Tatumom. I prema medijima dobar je sa Davisom. A Davis je slobodan igrač na ljeto 2020. godine. A onda se ističe ugovor Horfordu.

Što se Jamesa tiče, teško je reći šta želi ali da bi igrao u Bostonu on mora uzeti paycut što sigurno neće napraviti. Tako da neke realne šanse da dođe kod nas po meni nema.

Avatar
josipmusa
Postovi: 1222
Pridružen/a: 27 mar 2017, 09:19
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la josipmusa » 10 jun 2018, 22:57

Ja Le brona stvarno ne bih volio vidjeti u nas, ali ja sam siguran da bi on rado dosao. nema dvorane u ligi gdje je on vise nalozen nego TD Garden.

A kako ga dovest. Dadns Horforda i Heywarda za Obrvu, a potpises Le brona kao Fa gdje bi on s takvom ekipom sigurno pristao i na neki pay cut. Uzeo bi on cut sigurno jer je u fazi karijere kad od sponzora zaradi deset puta nego od ugovora a prsten postaje glavna meta

Vrlo jednostavno i lako izvodljivo. I ta bi ekipa rasula Dubse metlom ili im slucajno dopustila jednu tekmu.

Ali ne zelim ga u nas bas iz te njegove lozione svki put kontra nas

Avatar
adriano_leite
Postovi: 10714
Pridružen/a: 01 jun 2010, 02:04
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la adriano_leite » 10 jun 2018, 23:14

Vi ne trebate nista dirati osim dovoditi role igrace. James je neko ko ima najveci autoritet u ligi, s pravom, jer je najbolji igrac te lige, ali pitanje je koliko bi zelio igrati u sistemu koji koristi Stevens. Vjerovatno kod Popovicha bi, jer je poznato da ga izuzetno cijeni, ali i kod Rileya je bilo problema, pa tako mislim da bi bilo i kod vas.

Irving i Davis su veliki prijatelji, obostrani respekt imaju i velike su sanse da ga Irving moze regurtovati. Ista stvar je i sa Butlerom, ne bi mozda bilo lose Butlera da se dovede umjesto Browna, pa i ta ekipa bi bila strasna, iako je i sada strasna kada su svi zdravi.

Imate potencijal zlata vrijedan sa Stevensom i kulturom koju je usadio i mislim da vam ne bi bile potrebne vece promjene, osim recimo s Davisom. Tada biste bili nedodirljivi u ligi. Da se zamijeni Horford Davisom, ne vidim da bi iko mogao parirati takvoj ekipi.
CAVS BASKETBALL NEVER STOPS!!! BELIEVELAND

Mes Que Un Club!

Mi smo Horde Zla sa Sjevera...

Avatar
BernardBarnjak
Postovi: 14898
Pridružen/a: 27 okt 2010, 10:04
Lokacija: Sarajevo, tribina zapad
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la BernardBarnjak » 14 jun 2018, 21:05

Bernard Barnjak, igrac Sarajeva koji je presao u Hajduk kasnih 80-tih, a u FK Sarajevu bio pravo popularan, ljubimac navijaca.

TheChief
Postovi: 8111
Pridružen/a: 15 avg 2013, 17:32
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la TheChief » 20 jun 2018, 02:22

Sad malo gledam situaciju sa pickovima koje dobijamo od drugih timova, kao i one koje dajemo.

Ako Clippersi uđu u play-off u nekoj od naredne dvije seozne imamo njihov pick prve runde
2019 first round draft pick from L.A. Clippers
L.A. Clippers' 1st round pick to Boston (via Memphis) protected for selections 1-14 in 2019 and 1-14 in 2020; if the L.A. Clippers have not conveyed a 1st round pick to Boston by 2020, then the L.A. Clippers will instead convey their 2022 2nd round pick to Boston [L.A. Clippers-Memphis, 2/18/2016; Boston-Memphis, 6/23/2016]
Isto zanimljiv pick
2019 first round draft pick from Memphis
Memphis' 1st round pick to Boston protected for selections 1-8 in 2019 and 1-6 in 2020 and unprotected in 2021 [Boston-Memphis-New Orleans, 1/12/2015]
Pošto će Philin pick biti niže, imamo Sacramentov pick prve runde sljedeće godine osim u slučaju da bude prvi
2019 first round draft pick from Philadelphia or Sacramento
Boston will receive the more favorable of Philadelphia's 2019 1st round pick protected for selection 1 and Sacramento's 2019 1st round pick (via Philadelphia) protected for selection 1 and Philadelphia will receive the less favorable or the protected of these two picks [Philadelphia-Sacramento, 7/9/2015; Boston-Philadelphia, 6/19/2017]
Dajemo dva picka druge runde jedan ove, jedan sljedeće godine.
2018 second round draft pick to Oklahoma City
Boston's 2018 2nd round pick to Oklahoma City [Boston-Oklahoma City, 7/14/2015]

2019 second round draft pick to Memphis
Boston's 2019 2nd round pick to Memphis (via Miami) protected for selections 31-55 (if this pick falls within its protected range and is therefore not conveyed, then Boston's obligation to Memphis will be extinguished) [Boston-Miami, 7/27/2015; Charlotte-Memphis-Miami, 2/16/2016]

Odgovori

Natrag na “Boston Celtics”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 3 gosta.