Boston Celtics

Moderatori/ce: KK_Bosna,CashMan,kad_kako,Pasha

Avatar
emir18
Postovi: 16464
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la emir18 » 30 maj 2023, 05:21

Brown i pick za Mitchell.
Grant i pick u S&T za Kuzmu ili Grant, Smart i pick za Turnera.

Mitchell/Brogdon
White/ Brogdon
Tatum/Hauser
Turner/ Gallinari
Rob/Al

Ekipa za prsten uz jedno solidno krilo sa FA.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Felixians4 » 30 maj 2023, 05:25

NITKO na svijetu nije pronašao način riješiti zonu. Zonska obrana donosi prevagu u NBA RS i playoffs, Heat je koristi četvrtinu posjeda dok neke ekipe ispod jedan posto.. NBA finala nekoliko puta(baš Spoelstra tako zgubio od dallasa Nurse box and one protiv Warriors), Euroliga, rep. natjecanja ključne pobjede donosi zona. Često jednostavno lagane šuteve i polaganja i najbolje igračice maše, izbaci ih ih zona iz zone uobičajenog.

Nikakav trener ne donosi garanciju. Vidimo kako svi lako mijenjaju svoje i to nakon što su isti bili šampioni i City, nema nitko strpljenja više. Eh, eto Malone(pod kojim je Cousins se uozbiljilo u Kingsima, ličili su na nešto, a Nurkić Jokić je handlao perfektno, isprobavao dok nije dolazio do recepta) i Spoelstra su ne računajući Popovicha vjerojatno najdugovječniji trenutno

Avatar
TheTruth34
Postovi: 2469
Pridružen/a: 01 jun 2016, 00:29
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la TheTruth34 » 30 maj 2023, 07:33

Stevens obraduj nas, pa nam daj novog rookie trenera, sve ti yebem...

Razočaran sam, ne može me bog ubijediti, da nismo mogli makar jedan prsten osvojiti u zadnjih 5 godina..
Čestitke Miamiu

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Felixians4 » 30 maj 2023, 07:55

Rookie treneri recept za najveće dosege u NBA zadnju dekadu, činjenica. Pljuvali Interisti Simonea Inzaghija, ma kvragu koji trener uostalom nije ismijan sem Mda njih 5-6 u svim sportovima. Takvo je praćen me sporta kod ljudi, neispravno


Žao mi je za ispadanje, vidio sam vas ko prvake

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21295
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Epidaurus » 30 maj 2023, 11:26

emir18 je napisao/la:
30 maj 2023, 05:21
Brown i pick za Mitchell.
Grant i pick u S&T za Kuzmu ili Grant, Smart i pick za Turnera.

Mitchell/Brogdon
White/ Brogdon
Tatum/Hauser
Turner/ Gallinari
Rob/Al

Ekipa za prsten uz jedno solidno krilo sa FA.
Zasto bi ijedna od ovih ekipa pristala na ovu smijuriju hahahahaha

Avatar
emir18
Postovi: 16464
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la emir18 » 30 maj 2023, 11:34

Epidaurus je napisao/la:
30 maj 2023, 11:26
emir18 je napisao/la:
30 maj 2023, 05:21
Brown i pick za Mitchell.
Grant i pick u S&T za Kuzmu ili Grant, Smart i pick za Turnera.

Mitchell/Brogdon
White/ Brogdon
Tatum/Hauser
Turner/ Gallinari
Rob/Al

Ekipa za prsten uz jedno solidno krilo sa FA.
Zasto bi ijedna od ovih ekipa pristala na ovu smijuriju hahahahaha
Zašto ne bi Cleveland pristao, Brown negdje drugo bi bio dosta bolji igrač, uz Garlanda kao kreatora bi imao još bolje brojke, on treba da bazira svoju igru na dosta off balla.

Indy može dobiti i koji pick, a oni su u rebuildingu, Smart bi išao dobro uz Halia, a Grant bi mogao imati finu rolu tu, a Indy ima prostora da potpise Granta.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21295
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Epidaurus » 30 maj 2023, 11:51

emir18 je napisao/la:
30 maj 2023, 11:34
Epidaurus je napisao/la:
30 maj 2023, 11:26
emir18 je napisao/la:
30 maj 2023, 05:21
Brown i pick za Mitchell.
Grant i pick u S&T za Kuzmu ili Grant, Smart i pick za Turnera.

Mitchell/Brogdon
White/ Brogdon
Tatum/Hauser
Turner/ Gallinari
Rob/Al

Ekipa za prsten uz jedno solidno krilo sa FA.
Zasto bi ijedna od ovih ekipa pristala na ovu smijuriju hahahahaha
Zašto ne bi Cleveland pristao, Brown negdje drugo bi bio dosta bolji igrač, uz Garlanda kao kreatora bi imao još bolje brojke, on treba da bazira svoju igru na dosta off balla.

Indy može dobiti i koji pick, a oni su u rebuildingu, Smart bi išao dobro uz Halia, a Grant bi mogao imati finu rolu tu, a Indy ima prostora da potpise Granta.
Don je neuporedivo bolji igrac od Browna. Ljudi dali Boga oca za njega i sad bi ga kao pustili Bostonu za limitiranog Browna kojem moras dati supermax i neki bezvrijedan pick. Pa ne vode Cavse retardi da na to pristanu hahahah

Za Turnera mogu dobiti kud i kamo bolji paket od tog, pogotovo nakon fenomenalne sezone.

dark44
Postovi: 2107
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la dark44 » 30 maj 2023, 21:03

Epidaurus je napisao/la:
30 maj 2023, 11:51
emir18 je napisao/la:
30 maj 2023, 11:34
Epidaurus je napisao/la:
30 maj 2023, 11:26


Zasto bi ijedna od ovih ekipa pristala na ovu smijuriju hahahahaha
Zašto ne bi Cleveland pristao, Brown negdje drugo bi bio dosta bolji igrač, uz Garlanda kao kreatora bi imao još bolje brojke, on treba da bazira svoju igru na dosta off balla.

Indy može dobiti i koji pick, a oni su u rebuildingu, Smart bi išao dobro uz Halia, a Grant bi mogao imati finu rolu tu, a Indy ima prostora da potpise Granta.
Don je neuporedivo bolji igrac od Browna. Ljudi dali Boga oca za njega i sad bi ga kao pustili Bostonu za limitiranog Browna kojem moras dati supermax i neki bezvrijedan pick. Pa ne vode Cavse retardi da na to pristanu hahahah

Za Turnera mogu dobiti kud i kamo bolji paket od tog, pogotovo nakon fenomenalne sezone.
Ma nisu retardirani slažem se, Brown bi se nekako mogao uklopiti kad bi Boston imao bar nekakve napadače koristi od visokih igrača a do tad može kiti svirati, fraer ne zna vodit loptu a hoće max (to bi bio gori ugovor od kornjačinog)

Avatar
Epidaurus
Postovi: 21295
Pridružen/a: 15 maj 2014, 14:37
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Epidaurus » 30 maj 2023, 21:18

dark44 je napisao/la:
30 maj 2023, 21:03
Epidaurus je napisao/la:
30 maj 2023, 11:51
emir18 je napisao/la:
30 maj 2023, 11:34

Zašto ne bi Cleveland pristao, Brown negdje drugo bi bio dosta bolji igrač, uz Garlanda kao kreatora bi imao još bolje brojke, on treba da bazira svoju igru na dosta off balla.

Indy može dobiti i koji pick, a oni su u rebuildingu, Smart bi išao dobro uz Halia, a Grant bi mogao imati finu rolu tu, a Indy ima prostora da potpise Granta.
Don je neuporedivo bolji igrac od Browna. Ljudi dali Boga oca za njega i sad bi ga kao pustili Bostonu za limitiranog Browna kojem moras dati supermax i neki bezvrijedan pick. Pa ne vode Cavse retardi da na to pristanu hahahah

Za Turnera mogu dobiti kud i kamo bolji paket od tog, pogotovo nakon fenomenalne sezone.
Ma nisu retardirani slažem se, Brown bi se nekako mogao uklopiti kad bi Boston imao bar nekakve napadače koristi od visokih igrača a do tad može kiti svirati, fraer ne zna vodit loptu a hoće max (to bi bio gori ugovor od kornjačinog)
Ja sam jos nakon bubblea pisao da Brown nikad nece biti kvalitet za drugu opciju sampionskog tima. Jednostavno limitiran igrac, treca opcija je njemu plafon.

dark44
Postovi: 2107
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la dark44 » 30 maj 2023, 21:37

Epidaurus je napisao/la:
30 maj 2023, 21:18
dark44 je napisao/la:
30 maj 2023, 21:03
Epidaurus je napisao/la:
30 maj 2023, 11:51


Don je neuporedivo bolji igrac od Browna. Ljudi dali Boga oca za njega i sad bi ga kao pustili Bostonu za limitiranog Browna kojem moras dati supermax i neki bezvrijedan pick. Pa ne vode Cavse retardi da na to pristanu hahahah

Za Turnera mogu dobiti kud i kamo bolji paket od tog, pogotovo nakon fenomenalne sezone.
Ma nisu retardirani slažem se, Brown bi se nekako mogao uklopiti kad bi Boston imao bar nekakve napadače koristi od visokih igrača a do tad može kiti svirati, fraer ne zna vodit loptu a hoće max (to bi bio gori ugovor od kornjačinog)
Ja sam jos nakon bubblea pisao da Brown nikad nece biti kvalitet za drugu opciju sampionskog tima. Jednostavno limitiran igrac, treca opcija je njemu plafon.
Realnost što jeste jeste, mada sam se tad vodio navijačkom filozofijom, mlad je naučiti će bar da kontroliše loptu i dribla, ali fraer glavnu manu i osnovu košarke nije uspio da savlada i džaba mu sve ostalo što je postigao.

Sramotno je bar meni za igrača takvog kalibra šta mu je Heat uradio u bubble, prošle godine pogotovo i sad ovo šlag na tortu, a da stvar bude najjača to su pretežno g-league igrači ne top pikovi i top potencijali.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Felixians4 » 30 maj 2023, 23:05

Prvotne špekulacije neće se dopasti vama sudeći po stalnim kritikama na račun tog dvojca blago rečeno.

Mazzulla ostaje i dobija ovlasti slaganja staffa po svome izboru, a Jaylen potpisuje supermax.

Draymond opleo po navijačima Celticsa, bilo bi najjače da njega dovedete

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1243
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Stefan Effenberg » 31 maj 2023, 08:35

Uz dužno poštovanje Jaylenu Brownu na napretku koji je napravio iz sezone u sezonu do danas, to još uvijek nije dovoljno da bude nešto više od 3. igrača šampionske ekipe.

On će htjeti supermax i mislim da će biti velika greška dati mu takav ugovor. Isto tako, izgleda da jednostavno nisu najbolji fit Tatum i Brown zajedno.

Taj trenutak dok potpiše supermax, on postaje igrač kojeg se Boston neće moći riješiti narednih 5 godina.


Ako to Boston uradi, uradili su najveću moguću glupost koju mogu napraviti.

Ekipa će TAJ TRENUTAK DOK ON POTPIŠE i dalje biti samo contender i lako moguće bez osvojenog naslova u tih narednih 5 godina.

Ne želim više gledati ovaj scenario gdje je ekipa stvarno dosta dobra ali izgleda da će uvijek nešto faliti za naslov.

A za naslov fali upravo jedan igrač koji je blizu razine Jaysona Tatuma ili na njegovoj razini.

Ponavljam, ako već moramo imati 2 supermax ugovora, onda neka to bude Tatum i igrač njegove kvalitete a ne Jaylen Brown.

Avatar
dscile
Postovi: 6170
Pridružen/a: 28 mar 2014, 00:19
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la dscile » 31 maj 2023, 14:59

Ako ce se potpisati Brown za supermax, onda se nadam da ce to biti iskljucivo u svhru S&T scenarija. Sve ostalo je dugotrajno zakljucavanje cap-a koje nije vrijedno toga.. Siguran sam da postoji dosta ekipa koje bi ga htjele cak i za takav novac, jer on nije uopste los igrac, samo je potreban neko drugaciji uz Tatuma. Ne nuzno ni kvalitetniji, nego samo da vise odgovara ovoj ekipi.


Sve u svemu, jeste sramota ovo ispadanje od Miamia jer je Boston po meni i dalje kvalitetnija ekipa, ali ocigledno ne i bolja, koliko god to smijesno zvucalo.

Ali opet, kad pogledas ova ekipa Bostona je godinama u vrhu lige (iako bez prstena), mlado je jezgro, vecina igraca ima ugovore na jos par sezona.. tako da nije sve tako crno, ali jeste s obzirom na to da se ocekivalo veliko finale.

filip13
Postovi: 38007
Pridružen/a: 09 okt 2012, 18:26

Re: Boston Celtics

Post Postao/la filip13 » 01 jun 2023, 16:57


Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1243
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Stefan Effenberg » 01 jun 2023, 17:13

U ovoj ekipi dosta toga ne štima. Vrijeme je za promjene.

https://hoopshype.com/team/boston-celtics/

dark44
Postovi: 2107
Pridružen/a: 27 jun 2017, 13:35
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la dark44 » 04 jun 2023, 00:53

Red bi bio da napišemo svi generalan osvrt na sezonu, uspjehe i neuspjehe te generalno šta vi mislite kojim putem franšiza treba da krene.

Kroz dan dva možete očekivati moju detaljnu analizu. :thumbup:

Avatar
Stefan Effenberg
Postovi: 1243
Pridružen/a: 05 dec 2010, 01:18
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Stefan Effenberg » 05 jun 2023, 09:15

dark44 je napisao/la:
04 jun 2023, 00:53
Red bi bio da napišemo svi generalan osvrt na sezonu, uspjehe i neuspjehe te generalno šta vi mislite kojim putem franšiza treba da krene.

Kroz dan dva možete očekivati moju detaljnu analizu. :thumbup:
Evo osvrta na sezonu.

Trener:

Sve je krenulo krivo sa Udokom. Čovjek je nešto očito zgriješio ali opet prijestup nije bio toliki da ga ne bi netko drugi zaposlio. Očito su igrači također htjeli da se Udoka vrati i stoga toliko turbulencija kroz sezonu zbog te neizvjesnosti.

Opet, ako te netko u Celtics organizaciji zamoli da prestaneš sa glupostima van terena i ti se oglušiš na to, logičan potez Celticsa da se zahvale Udoki. Ako to igrači ne mogu prihvatiti onda im to netko jasno treba dati do znanja da ih plaćaju Boston Celticsi a ne Ime Udoka.

Ovdje se spominje dosta trend zapošljavanja rookie trenera. Ok, u redu samo ne može ti biti rookie trener sa toliko malo iskustva. Joe Mazula ima premalo iskustva što trenerskog što igračkog da vodi ovakav klub za razliku od Kerra i Spoa.

Također ne mogu shvatiti da imaš takva 2 šutera na klupi, Pritcharda i Hausera koji su zajedno odigrali 48 minuta u playoffu i da ih uopće ne koristiš.


Ovo najviše zamjeram Mazuli. Također ne mogu vjerovati da ti Griffin i Muscala ne bi mogli dati 10 kvalitetnih minuta po tekmi a s druge strane vidiš da je Horford u padu forme.

Ovdje je najvažnija trenerova filozofija. Ako nastavi ovako sa ovim pristupom šutiranja "100" trica po utakmici bez boljeg protoka lopte, bez ulaženja igrača u prostor iza leđa protivnika, bez midrange igre, bez klasične igre centara leđima, bez napadanja obruča, bez prave i agresivne obrane nema tu ništa od nas niti slijedeće sezone.

Uprava:

Uprava je očito spremna posegnuti do luxury taxa ali jednostavno ne mogu shvatiti da si spreman ići tako daleko u luxury tax sa ovako neiskusnim trenerima iz sezone u sezonu. Ne razumijem takvo razmišljanje.

Dobar potez ulazak u svlačionicu Wyca i motiviranje ekipe da sačuvaju obraz nakon 0-3 protiv Miamia.

Brad Stevens:

Otkad je GM, Stevens je sa 2 jaka poteza pokazao odlučnost da poboljša ekipu na bolje. Znači i White i Brogdon su pojačanja za bilo koju ekipu.

Opet, dao je ekipu u ruke novom rookie treneru bez iskustva i to 2 puta.

Ako je suditi po Stevensovim pressicama, nema napretka niti iduće sezone. To je po meni ono najvažnije i najlošije zasad.

Ekipa:

Ja bih trejdao Browna. Taj igrač je odličan ali nedovoljno za supermax. 3 najbolji igrač ekipe uz pravilno korištenje. Nema dobro vođenje lopte, nema mentalitet alfe da prelomi utakmice kao Tatum, promjenjiva igra u obrani, loše odluke u napadu, misli da je bolji igrač od Tatuma a nije, nekonstantna obrana.

Ne možeš takvom igraču dati takav ugovor jer taj trenutak kad on potpiše nećeš ga se moći riješiti dobre 4 godine. Tko bi trejdao za igrača od 55+ milijuna uz sve nedostatke koje ima?

Sada je vrijeme za trejd. Uzmi šta možeš a mislim da se može puno uzeti bez obzira na ugovor od samo godine dana.

Brogdona bih upakirao sa Brownom u trejd. Dobar igrač ali za te novce imaš 2 slična igrača u Smartu i Whiteu. Nema smisla imati još jednog takvog. Ako uzmemo u obzir titulu 6. igrača sezone i nažalost njegove ozljede i godine, mislim da je jedino logičan trejd.

Horford mora na klupu i služiti kao zamjena za centra, nikakva 4-ka. A u playoffu će opet biti važan da koliko toliko limitira Embida i Giannisa. Znači nekih 25 minuta po tekmi max.

R. Williams je enigma jer ne može biti bez ozljeda. Opet, ta mogućnost blokiranja i lob citya je uvijek primamljiva. Prima male novce ali pitanje je da li ima boljeg riješenja na ovoj poziciji?

Pritchard - njemu treba naći mjesto u ekipi jer takav šuter je zlata vrijedan.

Hauser - skrozi isto razmišljanje kao i za Pritcharda.

G. Williams - dobar igrač ali ne vrijedi 20 milijuna po sezoni koliko će tražiti.

White - igrač koji je napravio napredak ove sezone i postao jedan od važnih igrača Celticsa. On ionako ostaje dugo vremena u Celticsima tako da tu nema straha.

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Felixians4 » 05 jun 2023, 17:34

Sam Cassell stiže u staff iz Sixersa, otamo je Udoka slovio kao ponajbolji pomoćni u ligi, a slično i za Sama vrijedi. Nastavak nabijanja kompleksa nekadašnjim ljutim rivalima ne staje?

Spominje se da Stevens nagovara i Ronda.

Avatar
emir18
Postovi: 16464
Pridružen/a: 14 feb 2012, 10:39
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la emir18 » 05 jun 2023, 19:01

Felixians4 je napisao/la:
05 jun 2023, 17:34
Sam Cassell stiže u staff iz Sixersa, otamo je Udoka slovio kao ponajbolji pomoćni u ligi, a slično i za Sama vrijedi. Nastavak nabijanja kompleksa nekadašnjim ljutim rivalima ne staje?

Spominje se da Stevens nagovara i Ronda.
On je bio u opticaju kad je Udoka angažiran, ne bi me čudilo da prezume ekipu nakon Mazzulle.
1956., 1957., 1958., 1959., 1960., 1966., 1998., 2000., 2002., 2014.,2016.,2017.,2018.,2022.,
Sanjam fanfare, slavlje najvece, jesen blistavu i zlatno proljece.
“No Mikey, no no Mikey that was so not right”
“The energy is about to shift”
🇾🇪 🇸🇾 🇦🇫 🇵🇸 🇺🇦🇧🇦

Avatar
Felixians4
Postovi: 7444
Pridružen/a: 09 apr 2020, 19:20
Kontakt:

Re: Boston Celtics

Post Postao/la Felixians4 » 11 jun 2023, 19:43

Charles Lee novo rješenje u staffu, bio je u užem krugu za head coach Bucksa i Pistonsa, možda i još nekog.

Brad Stevens donosi te odluke u dogovoru s Mazzullom ili? Da li mu nedostaje trenerski zov i da odlučuje na terenu, šahovske poteze vuče i utječe najposrednije? Definitivno sav pritisak na lika koji žvaka gumu od navijača slijedi, priznat će se isključivo savršenstvo.

Offseason je već i započeo neslužbeno, dobar dio lige izborima trenera već dobrano se mijenjaju, a Kelti bez dileme ostaju u contender tieru

Odgovori

Natrag na “Boston Celtics”

Online

Trenutno korisnika/ca: Nema prijavljenih korisnika/ca. i 5 gostiju.